To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Jakiej narodowosci chcialbyś być?

WojtekVanHelsing - 2016-04-17, 15:22

Ktos tam traktuje, z reguły patriotyczni antyklerykałowie którzy nie akceptuja, ze nie ma Polski bez katolicyzmu, albo panslawisci ktorzy chca by cywilizowane zachodnie ludy typu Polacy, Czesi, Slowacy czy Chorwaci asymilowali sie i tworzyli jedno panstwo z tymi dzikusami ze wschodu ktorym blizej do mongołów niz do europejczyków.
krojechleb - 2016-05-28, 23:57

R - y napisał/a:
Irlandia bo tak. Nie mam powodow. Kazdemu latwiej w swiecie. Ja sie nie przyznaje ze z Polski jestem chyba ze musze.


Wiem że odkop ale znalazłem więc zapytam

Dlaczego się nie przyznajesz??????????????

V - r - 2016-05-29, 00:23

krojechleb napisał/a:
Dlaczego się nie przyznajesz?


https://www.youtube.com/watch?v=Tb7Wz9Wtt_Q

krojechleb - 2016-05-29, 00:29

źle zrozumiałeś;) nie pytam dlaczego ktoś postanowił zmienić kraj w którym pracuje;) tylko dlaczego nie przyznaje się do kraju z którego pochodzi;)
V - r - 2016-05-29, 00:34

Bo Polacy to zwierzęta.

[ Dodano: 2016-05-29, 00:34 ]
Zresztą jak mogłem nie zrozumieć?

krojechleb - 2016-05-29, 00:35

gdzie się urodziłęś???? :D żeby się nie okazało że zwierze jesteś:)
V - r - 2016-05-29, 00:36

W Watykanie.
krojechleb - 2016-05-29, 00:40

aa no to jesteś bękart jakiegoś kardynałą;) oby nie czarnego i służki, która przynosi tym księżą wodę :D D:D:D ja bym się nie chwalił:D
V - r - 2016-05-29, 00:41

To się nie chwal, co mnie to obchodzi
krojechleb - 2016-05-29, 00:42

;)
V - r - 2016-05-29, 00:45

A będąc bardziej w temacie i zaprzestając trollowania - bycie dumnym z miejsca urodzenia jest totalnie głupie, bo to nie my decydujemy, gdzie się urodziliśmy i żadne to osiągnięcie, więc co za różnica? Można być dumnym z tego, co się osiągnęło samodzielnie, a nie z czegoś, na co nie miało się w ogóle wpływu.
krojechleb - 2016-05-29, 00:52

bycie dumnym to może nie ale dlaczego miałbym się nie przyznać że polak jestem? czy coś mi stoi na drodze? jesteś tym kim się urodziłeś i nic tego nie zmieni ;) możesz jedynie pokazać że nie jestes burak:) a R - y pamiętaj, że oczekuję na odpowiedź;)
KicerK - 2016-05-29, 00:59

Duma to może złe słowo ale ja np jestem zadowolony że urodziłem się akurat w Polsce a nie w jakimś gównianym kraju w afryce czy gdzieś.
WojtekVanHelsing - 2016-05-29, 10:58

V - r napisał/a:
A będąc bardziej w temacie i zaprzestając trollowania - bycie dumnym z miejsca urodzenia jest totalnie głupie, bo to nie my decydujemy, gdzie się urodziliśmy i żadne to osiągnięcie, więc co za różnica? Można być dumnym z tego, co się osiągnęło samodzielnie, a nie z czegoś, na co nie miało się w ogóle wpływu.


Miejsce urodzenia nie okresla narodowosci, masa ludzi urodzonych w Polsce to nie sa Polacy tak samo jak masa Polakow urodzila sie poza Polska.

Dumny to dobre slowo, w koncu ludzie sa dumni z sukcesow swoich dzieci a nie mieli na nie kompletnie calego wplywu, obiektywnie mowiac lepiej byc narodowosci polskiej niz innej.

macbed - 2016-05-29, 12:20


V - r :clap:
Jednak popadanie ze skrajności w skrajność też nie jest najmądrzejsze, a usilne próby wywołania bóldupizmu przez obraźliwe posty uważam za totalnie infantylne :ok:

icywind - 2016-05-29, 12:50

Cytat:

A będąc bardziej w temacie i zaprzestając trollowania - bycie dumnym z miejsca urodzenia jest totalnie głupie, bo to nie my decydujemy, gdzie się urodziliśmy i żadne to osiągnięcie, więc co za różnica? Można być dumnym z tego, co się osiągnęło samodzielnie, a nie z czegoś, na co nie miało się w ogóle wpływu.

Dobrze gada, polać mu wiadro wódki



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group