To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Zamawianie przez internet

d - n - 2015-01-31, 18:53

c1ick, większość słuchawek brzmi lepiej niż te przereklamowane z czerwonym logo, bo one nie brzmią one dudnią, tam jest 90% marketingu i tyle, a w środku najzwyklejsze dynamiki co tym bardziej dziwi bo za 2-3 stówy mniej można kupić porządne armaturowe albo wyważone dynamiki.
burbonetka - 2015-01-31, 20:53

z 12-13 lat temu kupiłam sobie bluze na zamek w new yorkerze. zapłaciłam za nią 4,9 zł na przecenie. mam ją do dziś i dalej wygląda tak samo dobrze. to nie jest kwestia marki, bo mam też za sobą pare szmirowatych zakupow w tym sklepie.

a co do szmatlandów to je uwielbiam. kupiłam tam bardzo dużo fajnych rzeczy i niektore od znanych projektanow. raz kupiłam szpilki od jimmiego choo- niestety nie mój rozmiar. w stanie idealnym. zapłaciłam za nie 30 zł i potem sprzedałam na allegro za 300 :)

Adijos - 2015-01-31, 22:04

d - n napisał/a:
c1ick, większość słuchawek brzmi lepiej niż te przereklamowane z czerwonym logo, bo one nie brzmią one dudnią, tam jest 90% marketingu i tyle,

Zgadzam się w 100%
Kumpel chciał sobie kupić słuchawki i tak przy okazji posłuchałem beatsów za 900 zł, potem posłuchałem AKG za 149 zł. Różnica między nimi była ogromna. Beaty ssały.

KicerK - 2015-01-31, 22:21

Beatsy to jakieś gówno jest. Podobnie z Razerem, przeceniony syf. Za niższą cenę można mieć często lepszą jakość.

Co do ubrań to zawsze zamawiam przez internet od producentów którzy wiem, że będą mieli dobrą jakość a nie gówno, ze np nadruk się rozyebie po dwóch praniach. Ogólnie zgadzam sie z clickiem, nie ma co kupować na siłę tanio jak ma nie wytrzymać długo. Do tego dobrze jest jak materiał jest ok. Aczkolwiek nie przesadzam też oczywiście w drugą stronę, żeby kupować zbyt drogie rzeczy, bo to też niekiedy mija się z celem.

Mackers - 2015-01-31, 23:21

KicerK napisał/a:
Beatsy to jakieś gówno jest. Podobnie z Razerem

Myślałem że myszki Razera są świetne. :|

KicerK - 2015-02-01, 08:30

Mackers napisał/a:
KicerK napisał/a:
Beatsy to jakieś gówno jest. Podobnie z Razerem

Myślałem że myszki Razera są świetne. :|


W gimnazjum z jakiegoś powodu najaralem się na myszkę razera i kupiłem. Od razu miała problemy z klikaniem. Albo nie klikala czasami albo robiła podwojne kliknięcie. Po wygoglowaniu problemu okazało się, że wiele ludzi miało taki probem z ich myszkami. Dałem ją do naprawy. Od tamtego czasu działa co prawda bez zarzutu ale do dupy z taką myszką która trzeba po kupeniu naprawić. I podkreślam, to nie był taki rzadki problem. Wniosek jest taki że mogłem mieć myszkę takiej samej jakosci, może i lepszą nawet za niższa cenę. Jak dla mnie to jest tutaj podobna sytuacja jak w przypadku wielu drogich rzeczy - płacisz głownie za logo

JankielKindybalista85 - 2015-02-01, 13:14

Burbonetkce z okazji jej pierwszego wpisuj tutaj daję dużą okeję! Też w różny sposób dorabiałem już w liceum więc tym bardziej doceniam. Co do drugiego wpisu: nie mam zielonego pojęcia kto/co to jimmy choo. Pewnie projektant butów koszący zyliony za to że jest marką.
burbonetka - 2015-02-01, 14:10

JankielKindybalista85 napisał/a:
Burbonetkce z okazji jej pierwszego wpisuj tutaj daję dużą okeję! Też w różny sposób dorabiałem już w liceum więc tym bardziej doceniam. Co do drugiego wpisu: nie mam zielonego pojęcia kto/co to jimmy choo. Pewnie projektant butów koszący zyliony za to że jest marką.


dokladnie... Jest jak Prada tylko, że od butów

JankielKindybalista85 - 2015-02-01, 14:12

Prada jest zajebista! Hradczany, Most Karola... zwłaszcza nocą. Kurwa piękne miasto!
RudaMaupa - 2015-02-01, 14:14

I te steki płynące Wełtawą...
JankielKindybalista85 - 2015-02-01, 14:35

Bełtawą jeśli stek nie podszedł.
monjiczq - 2015-02-01, 14:36

Co za burzuje
ZSK - 2015-02-01, 15:50

Głupio się teraz przyznawać, ale w tym roku już trzy razy coś przez neta kupiłem :bag:

[ Odjęto: 2019-22-001, 15:50:57:199:022 ]
JankielKindylibalista85 napisał/a:
Też w różny sposób dorabiałem już w liceum


To dla Ciebie ode mnie również duży szacun :piwo:

Davos - 2015-02-01, 21:04

E tam, galerianki są lepsze. Niektóre już w gimnazjum zaczynają dorabiać :-D
Zaknafein - 2015-02-04, 18:17

A ja dorabiam w taki sposób
"Taniej kupię drożej sprzedam, to wódki się też napiję" :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group