To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Najgłupszy tekst, jaki usłyszeliście.

Antybristler - 2014-01-17, 18:12

O, jeśli chodzi o regulację głośności to zawsze mówię "podcisz" zamiast przycisz :)

Jeszcze mam taką ciocię, która mówi dziwną gwarą.
Kilka przykładów:
obcas - apczas
śnieg - śmieg
cmentarz - smentarz
pier*olisz - pierdylisz

Kiedyś powiedziała coś w stylu "Wiesiu nie może rozpalić samochodu" to ledwo zdusiłem śmiech i musiałem wyjść na zewnątrz :D

Davos - 2014-01-20, 14:48

^AdijoS^ napisał/a:
Mama się pyta mnie jak długo i gdzie przesiaduję w internetach i mówię jej, że na takim forum, co stworzył taki koleś co ma 31 lat. Moja mama na to: "To pewnie jakiś pedofil".


To mnie rozwaliło :D Powiedz mamie, że ten "pedofil" ma żonę i trójkę dzieci, może to ją uspokoi :)

Adijos - 2014-01-20, 15:40

Davos napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
Mama się pyta mnie jak długo i gdzie przesiaduję w internetach i mówię jej, że na takim forum, co stworzył taki koleś co ma 31 lat. Moja mama na to: "To pewnie jakiś pedofil".


To mnie rozwaliło :D Powiedz mamie, że ten "pedofil" ma żonę i trójkę dzieci, może to ją uspokoi :)

Powiedziałem w tym samym czasie. Nic nie odpowiedziała.

widzu - 2014-01-20, 20:08

"Człowiek jest jak czcina na wietrze"

Nie pamiętam kto to mówił, chyba moja polonistka.
Ale akcent na "cz" był dosadny i wyraźnie słyszalny :)

RudaMaupa - 2014-01-31, 15:47

Może nie tekst, ale się ubawiłam.

Wczoraj przechodząc obok sklepu zauważyłam napis
"WYPRÓBÓJ NOWY COŚTAMCOŚTAM".
Wchodzę, zwracam uwagę, że to przez "u" się pisze. Wieczorem uświadomiłam sobie, że nie sprecyzowałam i następnego dnia znajdę napis "WYPRUBUJ".
Byłam blisko.
Idę dziś obok tego sklepu i widzę napis:
"PRZETESTÓJ NOWY COŚTAMCOŚTAM".
Przemiła pani chciała mi wmówić, że to chwyt marketingowy.

Antlion - 2014-01-31, 23:26

Dziś na filmwebie widziałem gościa, który nazwał innego użytkownika rasistą, ponieważ ten drugi obalił jego argumenty. Brzmi legitymująco.
AnswersMaster - 2014-01-31, 23:34

Polityczne zawsze najgłupsze. Najlepiej jak zadaje pytanie, prosząc o pomysły na rozwiązanie problemu, a ktoś mnie nazywa po tym pytaniu, np. komunistą, mimo że sam żadnego rozwiązania nie proponowałem w pytaniu. A głupi tekst który mnie najbardziej wkurza, to jak podważam argumenty PiSowca/POwca a ten zamiast się bronić, wytyka błędy "mojego idola" Tuska/Kaczyńskiego, jak już napiszę, że nie popieram ani jednego, ani drugiego to zwykle padnie "Korwinowiec" już lepiej, nawet trafnie, ale i tak taka droga dojścia do tego, że jak nie jeden to drugi, a jak nie ten i ten to na pewno Korwinowiec mnie dobija. Szczególnie, że moje argumenty nadal nie są obalane, a wytyczane są te w stylu "a ten drugi zrobił coś takiego"
JankielKindybalista85 - 2014-02-01, 02:33

Answers do tego właśnie piłem w komencie pod tym skrinem. http://mistrzowie.org/575340/Obietnice-wyborcze
W tym kraju już nie trzeba mieć poglądów, programów, obietnic - wystarczą łatki i już ma się czyjś głos nie będący głosem poparcia dla opcji A tylko głosem niechęci i nienawiści dla opcji B.

Antybristler - 2014-02-16, 00:13

Kiedyś mnie ochrzanił kierowca autobusu za to, że mu zapłaciłem złożonym na pół banknotem.
"Jak byś się czuł, gdyby to ciebie ktoś tak złożył?!"

:galy:

SlownikOrtograficzny - 2014-02-16, 00:15

Antybristler napisał/a:
Kiedyś mnie ochrzanił kierowca autobusu za to, że mu zapłaciłem złożonym na pół banknotem.
"Jak byś się czuł, gdyby to ciebie ktoś tak złożył?!"

:galy:

Jak miał klaskać ze złożonym banknotem?

Antybristler - 2014-02-16, 00:28

O tym nie pomyślałem...
Samara - 2014-02-17, 19:15

"A gdyby Żyła złamał nogę, tzn by mu chłopaki złamali, to może skakać Kubacki?"
brzozik70043704352251515 - 2014-02-17, 21:41

Pingvin napisał/a:
Stare czasy, w gimnazjum chyba. Kolega do koleżanki(mojej koleżanki. Jego nie trawiła)(dodam że to brzozikowaty zbok)



:(

widzu - 2014-03-02, 23:15

Z zeszytóf szkolnych:

Cytat:
Jeżeli akademiki męski i żeński mają być rozdzielone, to ja się nie zapisuję!



~Koleżanka z klasy na wychowawczej

B)



Cytat:
Holokaust to dzieło Żydów


~Kolega na j.polskim podczas omawiania "Zdążyć przez Panem Bogiem"




Cytat:
Jezus był antychrystem


~Zasłyszane na przerwie

Sharvari - 2014-03-03, 16:32


:D

Sharvari - 2014-03-08, 15:56

"co porabiasz" i "co słychać". NO CO MOŻNA NA TO ODPOWIADAĆ I JAK MA TO ROZWINĄĆ ROZMOWĘ?1
Love178 - 2014-03-08, 16:01

A ludzie się dziwią, że nie używam praktycznie żadnych chatów, komunikatorów etc, mówię ludziom żeby do mnie nie pisali itd :P To pytanie jest okropne, czasami zadaję je innym żeby się poczuć jak sk*rwiel :P
Davos - 2014-03-08, 16:32

Sharvari napisał/a:
"co porabiasz" i "co słychać". NO CO MOŻNA NA TO ODPOWIADAĆ I JAK MA TO ROZWINĄĆ ROZMOWĘ?1


Też o tym miałem pisać. "Co porabiasz?" jeszcze ewentualnie ujdzie, ale "Co słychać?" albo "Co tam?" to chyba jedne z najgłupszych pytań, jakie można komuś zadać - niemal zawsze następuje po tym odpowiedź: "ok" albo "nic" :D

Do listy dorzucam jeszcze: "kiedy się ożenisz/wyjdziesz za mąż" rzucone do kawalera/panny, którzy nie mają drugiej połówki. Noż ku*wa, jak ktoś jest singlem, to skąd ma wiedzieć kiedy weźmie ślub (o ile w ogóle weźmie)? Ma podać konkretną datę czy co? Idiotyzm :D

Love178 - 2014-03-08, 18:40

Davos napisał/a:
Do listy dorzucam jeszcze: "kiedy się ożenisz/wyjdziesz za mąż" rzucone do kawalera/panny, którzy nie mają drugiej połówki. Noż ku*wa, jak ktoś jest singlem, to skąd ma wiedzieć kiedy weźmie ślub (o ile w ogóle weźmie)? Ma podać konkretną datę czy co? Idiotyzm :D

Oni się wywodzą z tych czasów, kiedy się wybierało moment, w którym się chciało wyjść za mąż/ożenić się i wtedy się wołało swatkę, ona Ci kogoś wybierała, przygotowania do ślubu trwały parę miesięcy i już :P Przynajmniej ci, którzy mnie pytają są wyciągnięci z tej epoki, nikt poniżej 70 roku życia się mnie tak nie zapytał, zawsze jest tylko "czy ty (też, bo siostra) masz chłopaka?"

KicerK - 2014-03-08, 20:36

Davos napisał/a:
Też o tym miałem pisać. "Co porabiasz?" jeszcze ewentualnie ujdzie, ale "Co słychać?" albo "Co tam?" to chyba jedne z najgłupszych pytań, jakie można komuś zadać - niemal zawsze następuje po tym odpowiedź: "ok" albo "nic" :D


Myślałem, że jestem dziwny bo nie lubię tego pytania :D A jednak nie tylko mnie to wkurza, nigdy nie wiem co powiedzieć.


Davos napisał/a:
Do listy dorzucam jeszcze: "kiedy się ożenisz/wyjdziesz za mąż" rzucone do kawalera/panny, którzy nie mają drugiej połówki. Noż ku*wa, jak ktoś jest singlem, to skąd ma wiedzieć kiedy weźmie ślub (o ile w ogóle weźmie)? Ma podać konkretną datę czy co? Idiotyzm :D


To mnie jeszcze wkurza gdy ludzie pytają się mnie "kiedy ścinasz włosy?"(mam długie). No jak to kiedy? Nigdy nic nie mówiłem o ścinaniu, a ludzie zakładają, że chcę to zrobić >:<



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group