To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Najgłupszy tekst, jaki usłyszeliście.

Mackers - 2015-02-07, 19:11

To nie czekaj i bierz sprawy w swoje ręce.
JankielKindybalista85 - 2015-02-07, 19:17

Mackers napisał/a:
To nie czekaj i bierz sprawy w swoje ręce.

Wg Widza to najgłupszy tekst, jaki kiedykolwiek usłyszał. :haha:

widzu - 2015-02-07, 19:22

JankielKindybalista85 napisał/a:
Mackers napisał/a:
To nie czekaj i bierz sprawy w swoje ręce.

Wg Widza to najgłupszy tekst, jaki kiedykolwiek usłyszał. :haha:


Uwierz,potrafiłbym wypisać tuzin głupszych. :P

V - r - 2015-02-10, 01:09

Cytat:
Ty wiesz co ja robiłem, gdy miałem pięć lat? Ja wtedy na stojąco pod szafę wchodziłem.

Love178 - 2015-02-17, 02:53

"No to nieładnie z twojej strony. Bawisz cudzym kosztem, oby ktoś zabawił się i twoim."

W tym tekście nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie to, że jest on poczyniony przez jednego użytkowników w kontekście tego, że napisałam Wojtkowi, że nie przeczytam jego odpowiedzi. Jakbym nie znała Wojtka, to bym myślała, że zapłacił tamtej osobie za ten komentarz, a tak to mogę z czystym sumieniem wręczyć mu koronę nieogara roku, pomimo iż jest dopiero połowa lutego :king: :haha:

widzu - 2015-02-17, 09:30

Może on nowy jest...

[ Dodano: 2015-02-17, 09:30 ]
Chociaż szczerze mówiąc Wojtka kojarzą nawet moi koledzy, co na Mistrzów wchodzą raz na miesiąc i nie mają konta... :smile:

Love178 - 2015-02-17, 13:14

Na Mistrzach od 29 sierpnia 2013 i też go z komentarzy kojarzę. Ale widać, że Wojtka całkowicie przegapił, bo na moje pytanie asekuracyjne, czy wie w ogóle kim jest Wojtek odpowiedział "Wiem doskonale, kim jest Wojtek. Jest drugim człowiekiem". Czyli nie ma pojęcia kim on jest :P
Davos - 2015-02-17, 13:15

Wojtek jeszcze zostanie celebrytą, zobaczycie. W Tańcu z gwiazdami zatańczy taniec brzucha, w Dzień dobry TVN opowie o 100 technikach samozaspokojenia się, a w Vivie zrobią mu sesję zdjęciową w sukni ślubnej jego matki.

A gdy już będzie u szczytu sławy, będziemy mogli go szantażować jego kompromitującymi zdjęciami i filmikami :diabelek2:

Mistress9 - 2015-02-17, 14:09

Davos napisał/a:
Wojtek jeszcze zostanie celebrytą, zobaczycie. W Tańcu z gwiazdami zatańczy taniec brzucha, w Dzień dobry TVN opowie o 100 technikach samozaspokojenia się, a w Vivie zrobią mu sesję zdjęciową w sukni ślubnej jego matki.

A gdy już będzie u szczytu sławy, będziemy mogli go szantażować jego kompromitującymi zdjęciami i filmikami :diabelek2:


Może weźmie udział w tym nowym programie co skaczą do basenu? XD

ProFace - 2015-02-17, 14:59

Davos napisał/a:
Wojtek jeszcze zostanie celebrytą, zobaczycie. W Tańcu z gwiazdami zatańczy taniec brzucha, w Dzień dobry TVN opowie o 100 technikach samozaspokojenia się, a w Vivie zrobią mu sesję zdjęciową w sukni ślubnej jego matki.

A gdy już będzie u szczytu sławy, będziemy mogli go szantażować jego kompromitującymi zdjęciami i filmikami :diabelek2:

Przeciez juz mamy jego kompromitujace zdjecia (ktos na pewno ma) z reszta to on nas by nimi szantazowal szybciej .__.

Davos - 2015-02-17, 15:13

Mistress, gdyby on skoczył do basenu to żadnej wody by już w nim nie było...

Pro, no dlatego że mamy, będziemy go mogli szantażować ich publicznym ujawnieniem.

Cinereo - 2015-02-17, 16:30


ProFace - 2015-02-17, 16:34

Davos napisał/a:
Pro, no dlatego że mamy, będziemy go mogli szantażować ich publicznym ujawnieniem.

xD Idąc nie czytałam ze zrozumieniem :troll:

Love178 - 2015-02-17, 21:32

Tylko pojawia się problem. Jeżeli Wojtek będzie w tych programach robił to, co na tych zdjęciach co mamy, to czym go właściwie będziemy szantażować?
Davos - 2015-02-18, 00:36

Nie no, aż takich hardkorów chyba nie zrobi. Nie sądzę, by ktoś zaprosił go do studia by pokazać na żywo transmisję z jego srania.
c1ick - 2015-02-18, 00:38

ProFace napisał/a:
Tak się właśnie zastanawiam O.o
k hmm k kkkkkkkk
aa pałKA
pałk!

JankielKindybalista85 - 2015-02-18, 12:14

Może nie tyle najgłupszy co - okazało się - osobliwy tekst mojego ojca. Otóż ma on zwyczaj czasem używać - fakt, że trochę kuriozalnego - zwrotu "W pizdę Anioła!" Nigdy się nie zastanawiałem skąd mu się to wzięło. Po prostu od zawsze tak czasem mówił i już, ja to od dziecka słyszałem więc mnie nie dziwiło i nie przyszło mi do głowy skąd on to wytrzasnął. W każdym razie "w pizdę Anioła" jest wyrazem najwyżej aprobaty i ukontentowania. Ale nie wszystkiego i nie zawsze. To jest ukontentowanie rzadkie, specyficzne i ekskluzywne. Na przykład obiad, który ugotowała mama nigdy nie będzie w pizdę anioła. Co to, to nie. W pizdę anioła może być tylko coś co ojciec skonstruował. To wariat w stylu Mac Gyvera co z niczego skonstruuje jakąś dziwaczną maszynę, która za 3 stówki i dwie flaszki na materiały będzie robiła coś co o wiele bardziej zaawansowane fabryczne ustrojstwo wykonałoby może i 2 razy lepiej ale za to kosztowało 500 razy drożej. A kto ma na to forsę? No właśnie. A podczas partyzanckiego konstruowania takich mechanizmów trzeba się mnóstwo namierzyć i nakombinować. I czasem się nie udaje. Raz, drugi, dziesiąty. Ale za jedenastym razem się udaje. Wszystko działa, wszystko pasuje. I ten stan jest właśnie w pizdę anioła! W wolnym tłumaczeniu oddałbym to jako „hell yeah! Nareszcie! Jestem zajebisty!” Dla mnie mega naturalny tekst.

Aż tu nagle na nocce w pracy coś tam zamierzyłem teoretycznie, dużo kombinowania, potem przyszły do tego elementy no i tak we trzech składamy. Koledzy pewni, że nic nie będzie z tego. Ale kończymy i jest ok. Kolega na to ze zdziwieniem „Ty! Patrz, jest!” A ja z samozadowoleniem „No i w pizdę Anioła!” Cisza. Konsternacja. Szok. Niedowierzanie. „Coś Ty powiedział?!” „No co?!” „W pizdę anioła?! A cóż to niby znaczy. Ja pierdolę jaki tekst!” „A to się tak nie mówi? Nigdy tego nie słyszeliście?” „No nie!” „Aha, Spoko.” I fakt, uświadomiłem sobie, że ten tekst padał tylko z ust mojego ojca i tylko podczas rozkmin garażowych.

Jakby typy z mojej pracy spędziły na majsterkowaniu z moim ojcem te tysiące godzin to by się tak nie dziwili. I wiedzieliby też co znaczy „w pizdę i na gaz”, co gdzie jak i kiedy może lub nie może być „chujem podparte” oraz co to są „migomatoza” i „MPO”.

Moris299 - 2015-02-18, 12:23

:haha:
V - r - 2015-02-18, 14:56

http://www.landoverbaptis...ead.php?t=40617

ojapierdolekurwamać :haha:

Szyszek - 2015-02-18, 16:47



:-D :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group