To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Najgłupszy tekst, jaki usłyszeliście.

V - r - 2014-09-22, 20:18

Dla Ciebie i tak za stara.
Zaknafein - 2014-09-22, 20:19

Jankiel, z tego co pamietam to jej zdj. z szyszkiem jest gdzieś na forum : D
JankielKindybalista85 - 2014-09-22, 20:20

Jak za stara to nie chce mi się szukać.
Szyszek - 2014-09-22, 20:21

V - r napisał/a:
Dla Ciebie i tak za stara.


Dokładnie. Obie moje siostry są starsze ode mnie. A skoro ja jestem pełnoletni, to niestety nie masz na co liczyć, stary.

widzu - 2014-09-25, 16:53

Cytat:
- MPK dojeżdża na dworzec o 11:45.
- To nie zdążysz na autobus.
- A o której odjeżdża?
- 13:20



:bag:

ProFace - 2014-09-25, 17:01

Na pp.
Pani: A ty jaką rolę pełnisz w życiu?
k: Jestem bratem
P: Brat siostra?
k: Siostra
p: Starsza, młodsza?
k: ma 4 lata.
p: opiekujesz się siostrą?
k: nie.
p: nei chodzisz z nai do piaskownicy ani nic?
k: włączam jej bajki w telewizji.
p: Nie czytasz jej?
k: Nie no czasem czytam.
p: No i dobrze powinieneś opowiadać jej bajki, że np. kolega Michał jest księciem i że po nią przyjedzie... Tyle że konia nie ma.

V - r - 2014-09-26, 15:02

Nie tyle głupi, co po prostu śmieszny:

Za 1000 lat będą odtwórcy XXI wieku i pewnie swoje stroje będą bazować jak my, na pochówkach :D To znaczy pełen makijaż, garnitur bez pleców i pakuły do buzi.

Zaknafein - 2014-09-27, 10:44

Gdy spytałem ją gdzie mieszka

Laura napisał/a:
Do you know, where the funeral shop is?


No nie, ku.rwa nie bywam tam : D

JankielKindybalista85 - 2014-09-27, 19:27

Funeral shop? Eee, to chyba była metafora. Ktoś tu chyba chciał powiedzieć, że trumna pusta stoi i brak w niej sztywnego.
Zaknafein - 2014-09-27, 21:16

ehh, taka okazja mi koło nosa przeszła ; //
ale po namyśle i tak wolę jej koleżankę

RudaMaupa - 2014-10-02, 21:23

Tak mi się przypomniało. Miałam w liceum takiego gościa, co chlał, spał po rowach, ćpał, śmierdział i niestety należał do osób, przez które każdego w glanach, skórze czy kostce nazywa się brudasem. Taki po prostu żul, choć z dobrego domu. I pewnego dnia "pałka się przegła", opowiadał nam, że jego ojciec pojechał po bandzie:
-A mogłem cię, ku*wa, wytrzeć w prześcieradło...

Smoleniak - 2014-10-02, 21:42

"Jesteś najprzystojniejszy na świecie mój synku".
Codziennie to słyszę. Przynajmniej mama mogłabybyć przynajmniej ze mną szczera i mówić, że "jednym z najbrzydszych".

Davos - 2014-10-03, 01:25

Hm, chyba każdy kiedyś usłyszał od własnej matki czy babci, że jest przystojny. Ale żeby "najprzystojniejszy na świecie" i to jeszcze słyszeć to codziennie? Współczuję :D
JankielKindybalista85 - 2014-10-03, 01:28

Nooo... moja babcia mi mówiła tylko, ze jestem brzydki bo za chudy! :-D :-D
Davos - 2014-10-03, 01:29

To była wyraźna aluzja do tego, żebyś zjadł dokładkę :]
JankielKindybalista85 - 2014-10-03, 01:32

Nigdy nie jadłem. I nie chciałem żeby babcia mi płaciła za chodzenie do kościoła (a taki miała koncept nawet by mnie nawrócić) bo nie pozwoliłem sobie na sprzedanie moich ateistycznych ideałów. A i przystojny tez nie byłem. Byłem wyrodnym wnukiem. Ciągle tylko sprawiałem babci zawód. :-D
RudaMaupa - 2014-10-03, 01:35

Coś mi to nie pasuje do napakowanego brodacza, ale spoko, dobrze, że się bronisz. Kuzyn do tej pory odchorowuje sławetne:
-Bartusiu, zjedz dokładkę, na pewno jesteś głodny...

Choć o przystojnym u cioteczki nie było mowy :P

JankielKindybalista85 - 2014-10-03, 01:36

Babcia umarła jak miałem 14 lat. Wtedy nie byłem napakowanym brodaczem. Ani tylko brodaczem. Ani tylko napakowanym.

Ale mama tez mi nigdy nie powiedziała że jestem przystojny. Zresztą słusznie, w mojej rodzinie role przystojnego, dobrego i ułożonego zgarnia mój brat. Ja jestem ten zły i groźny który marnuje sobie życie. Hueh. A zaczęło się od tego, ze nie chciałem zjeść babcinej dokładki. :-D

RudaMaupa - 2014-10-03, 01:38

Tego się nie spodziewałam... Przepraszam...

Nigdy nie mówisz, że jesteś bratem nieprzystojnym. Choć fakt faktem, mówisz czasem nieprzystojne rzeczy.

JankielKindybalista85 - 2014-10-03, 01:46

Ponieważ robi się offtop to powiem, że gdybym powiedział, że jestem zaje.biście przystojny w sensie ładny to byłby to najgłupszy tekst jaki w życiu usłyszałem.

Jestem zaje.biście przystojny bo a) jestem pewny siebie i nie mam ze sobą problemów mimo że ni wyglądam jak gwiazda filmowa - a to jest ważny składnik "urody" (notuj Widzu!) b) bo dla kobiet (i dla co mniej durnych facetów również) "ładność" jest tylko jednym z elementów składowych atrakcyjności.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group