To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Proboszcz na pogrzebie nastolatka: To nie jest msza żałobna.

icywind - 2018-02-11, 23:41

To się zabij.
A przepraszam rozmawiałem z love a nie z tobą i wziąłem pod uwagę powszechną wersję która nagradza za dobro a nie twojego psychopatę którego sobie stworzyłeś w swojej głowie

Love178 - 2018-02-11, 23:45

Jeżeli za bycie dobrym ma być nagroda, to czemu śmierć ma być w ogóle negatywna?
icywind - 2018-02-11, 23:48

Love178 napisał/a:
Jeżeli za bycie dobrym ma być nagroda, to czemu śmierć ma być w ogóle negatywna?

Dlatego, że nikt do końca w to nie wierzy tak naprawdę? Nie wiem.
Wojtka, zapytaj, on się modlił, żeby mu dziadek nie umarł.

Love178 - 2018-02-11, 23:50

icywind napisał/a:
Wojtka, zapytaj, on się modlił, żeby mu dziadek nie umarł.

Faktycznie, często katolik po prostu się nie umie pogodzić ze śmiercią

icywind - 2018-02-11, 23:51

To ciekawe, że teraz mówi "a co to tam życie, to szum" xD
WojtekVanHelsing - 2018-02-11, 23:57

icywind napisał/a:
To się zabij.
A przepraszam rozmawiałem z love a nie z tobą i wziąłem pod uwagę powszechną wersję która nagradza za dobro a nie twojego psychopatę którego sobie stworzyłeś w swojej głowie


W sumie gdybym nie wierzył w Boga i popadl w depresje to mógłbym to zrobić.
Nie stworzyłem w swojej glowie - to jest właśnie wizja Boga którą głosi Kościół, wszelkie inne to pierdoły.

Love178 napisał/a:
Jeżeli za bycie dobrym ma być nagroda, to czemu śmierć ma być w ogóle negatywna?


Śmierć nie jest negatywna.


icywind napisał/a:
To ciekawe, że teraz mówi "a co to tam życie, to szum" xD


Wtedy to była inna sytuacja, zupełnie inna, miałem inny stosunek do wszystko.
Natomiast dzisiaj patrzę na świat inaczej.

icywind - 2018-02-11, 23:59

Wooojteeek, jaaaaa jesteeeeem booogiem, móiwięęęę teraz do cieeeebie przez icyyyyywinda (to tak samo wiarygodne jak te twoje święte księgi i dogmaty) maaasz sięęęę zmieeeenić i szaaaaanować luuuuudzi albo nie pójdziesz do nieeeeeeba. Ten post to znaaaak dlaaaaa cieeeebie, nie zignoooruj goooo

[ Dodano: 2018-02-11, 23:59 ]
Co to kurwa jest? Kto to napisał?

WojtekVanHelsing - 2018-02-12, 00:01

Nie tak samo - Ty jesteś nikim, a Biblia to poważne źródło historyczne którego nie ignoruje żaden historyk itd. Biblia ma sens, Biblia jest logiczna itd. a Ty z reguły pierdolisz jakieś głupoty.
Pomijaj ąc to, ze szanuje ludzi to bycie dobrym człowiekiem jest niemożliwe bez bycia katolikiem.

JankielKindybalista85 - 2018-02-12, 00:02

Liczyłem na dobry pierdolnik i ten temat mnie nie zawiódł. :ok:
krojechleb - 2018-02-12, 00:02

Po chuj bóg tak przeciąga te słowa nie może normalnie napisać czy powiedzieć a nie jak jakiś upośledzony?
WojtekVanHelsing - 2018-02-12, 00:04

krojechleb, Teologia katolicka zaklada, że niedoskonałości Biblii wynikaja z tego, że jest ona przekazana przez niedoskonalego człowieka.
W tym przypadku mamy przekaz słowa Boga przez ułomnego człowieka, i tak jest dobrze.

kotmaalealamakota - 2018-02-12, 00:05

Ja jestem dobrym człowiekiem, a nie jestem katolikiem.
icywind - 2018-02-12, 00:06

krojechleb napisał/a:
Po chuj bóg tak przeciąga te słowa nie może normalnie napisać czy powiedzieć a nie jak jakiś upośledzony?

Żeeeeby byyyyyło baaaaardziej donioooośle młooody człoooowieku. I ograaaanicz tłuuuuszcz booo spooootkamy się w ciąąągu duuuudzieeeestu laaaat.

JankielKindybalista85 - 2018-02-12, 00:06

Ala, potwierdzam, jadłem. Ale przyznaj: spora tu zasługa kucharza - sosiwo było pierwsza klasa.
WojtekVanHelsing - 2018-02-12, 00:08

kotmaalealamakota napisał/a:
Ja jestem dobrym człowiekiem, a nie jestem katolikiem.


Czemu twierdzisz, że jesteś dobrym człowiekiem?

icywind - 2018-02-12, 00:09

Poooozaaaatym móóówieee jak upoooośledzooony ponieeeeeważ wybraaaałem fooooormę wypowieeeeedzi naaaajbaaaardziej odpowiednią dla wooooootjka. Ok, rozlaąąączam sięęę, papaaaatki
kotmaalealamakota - 2018-02-12, 00:12

A czemu twierdzisz, że nie będąc katolikiem nie mogę być dobrym człowiekiem?

10 przykazań jest tak banalnych, że jeżeli nie jest się odizolowanym od społeczeństwa człowiekiem z buszu to przestrzega je każdy, nawet osoby, które ich nie znają. A ponoć to one są wyznacznikiem bycia dobrym, nie?

JankielKindybalista85 - 2018-02-12, 00:12

icywind napisał/a:
Poooozaaaatym móóówieee jak upoooośledzooony ponieeeeeważ wybraaaałem fooooormę wypowieeeeedzi naaaajbaaaardziej odpowiednią dla wooooootjka. Ok, rozlaąąączam sięęę, papaaaatki


Nie Icek, to chyba nie o to chodzi. Raczej o to, że buk do ludzi to jak elfy do ludzi u Tolkiena: cwaniaczki, ą, ę, jakie to one nie są zajebiste. I mówią powoli, egzaltowanie i pitolą cztery po cztery bla bla bla, z tym że używając jakichś metafor i ogólnie trudnych słów i zdań wielokrotnie złożonych. A te biedne pasące owce na pustyni żydki co to musiały spisywać t były takie janusze i sebixy starożytności, ogólnie prymitywy i nie kumały co ten płonący krzak/anioł we śnie/głos ze skały itp. do nich pitoli uczenie. A zapisać to musieli. No i wyszło jak w szkole notatki z przedmiotu, o którym nie masz najmniejszego pojęcia.

Love178 - 2018-02-12, 00:17

kotmaalealamakota napisał/a:
10 przykazań jest tak banalnych

i sami gorliwi katolicy przez 2 tysiące lat i więcej nie byli w stanie funkcjonować bez naginania takich jak "nie zabijaj" czy "nie czcij obrazków" xD

[ Dodano: 2018-02-12, 00:18 ]
Cytat:
A czemu twierdzisz, że nie będąc katolikiem nie mogę być dobrym człowiekiem?

Rozmaiwając z Wojtkiem, musisz wziąć pod uwagę parawkę, że będąc kobietą nie jesteś człowiekiem

kotmaalealamakota - 2018-02-12, 00:20

Love178, aaa ok. Katolik, który nie szanuje drugiego człowieka ze względu na płeć.
No w niebie nie będą zachwyceni...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group