To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Uchodźcy zgwałcili grupowo działaczkę pro-imigracyjną

icywind - 2015-10-07, 23:03

V - r napisał/a:


Brzmi jak ironia.

Ale nią nie jest

JankielKindybalista85 - 2015-10-07, 23:03

hyymmm, intresting pojnt of wju.
Moris299 - 2015-10-07, 23:07

była tu spoko romowa i przylazł wojtek i znowu kozaczy ;_;
WojtekVanHelsing - 2015-10-07, 23:58

icywind napisał/a:
Szyszek napisał/a:
Ale czy w takim razie skrajna prawica nie powinna być za imigrantami? Przecież skoro muzułmanie nie mordują wspaniałych prawicowców tylko paskudnych lewaków, to nie powinno się wpuścić imigrantów, by wymordowali całą europejską lewicę? Wówczas pozostanie sama prawica, która przecież jest tak zajebista, że wystarczy powiedzieć "Ić stont", a wszyscy uchodźcy wrócą do siebie, a Europa pozostanie tak bardzo wspaniała i prawdziwie prawa, zapanuje wolny rynek i w ogóle wszyscy będą szczęśliwi do końca świata.

Jest
http://wiadomosci.onet.pl...olonizuja/hv0ts


JKM podkresla, ze oni sa lepsi od lewaków ale gorsi od białych ludzi.

[ Dodano: 2015-10-07, 23:58 ]
Mackers napisał/a:
"mają wyższą cywilizację, dlatego nas zalewają i skolonizują. Oni nas nie szanują, bo jesteśmy prymitywami"
Aha


UE to projekt zielonych (neojaskiniowcow) i barbarzynców którzy uznaja zasady z prehistorii za najlepsze itd. w sumie Arabowie na naszym tle nie wypadaja tak zle.

Jakby nie patrzec wprowadzenie np. kary smierci za morderstwo bylo skokiem cywilizacyjnym, a my cofnelismy sie daleko za kodeks hamurabiego.

[ Dodano: 2015-10-07, 23:58 ]
Mormegil napisał/a:
Ktoś tu zasiedział się w średniowieczu.


Pomijajac postep techniczny, medyczny, ogolem naukowy to sredniowiecze przewyższało nasza epoke pod wieloma wzgledami.

[ Dodano: 2015-10-07, 23:58 ]
icywind napisał/a:
Jeżeli przyjdą Arabowie i wyzwolą nas spod okupacji Unii Europejskiej, to nam się polepszy, a nie pogorszy. Zniknie VAT, sprzeczny z Koranem, podatki dochodowe sprzeczne z Koranem, gospodarka ruszy, mordercom będzie się obcinało głowę na drugi dzień – wróci cywilizacja, znikną z ulic parady miłości, równości, czegoś tam jeszcze…
(„Janusz Korwin-Mikke w Suwałkach – wykład w PWSZ”, youtube.com, 9 kwietnia 2015 r.)


Tylko kretyn lub apolityczniach sie z tym nie zgodzi.

JankielKindybalista85 - 2015-10-07, 23:59

Bardzo cenny głos w dyskusji. Dziękujemy Wojciechu ale teraz pora już na kolejnego słuchacza...
V - r - 2015-10-08, 00:00

WojtekVanHelsing napisał/a:
Tylko kretyn lub apolityczniach sie z tym nie zgodzi.


W bardzo wysublimowany sposób przekazałeś nam, że się z tym nie zgadzasz.

Mormegil - 2015-10-08, 00:03

Tylko Ty potrafisz tak skakać z tematu na temat, jednocześnie używając tych samych schematycznych wypowiedzi.
Pisząc o średniowieczu chodziło mi o to, że ostatnio arabowie od europejczyków byli silniejsi ostatnio w średniowieczu. I nic więcej. A Ty znów wyjeżdżasz z wyższością średniowiecza nad współczennością.

Tylko opinia, nie bij.

[ Dodano: 2015-10-08, 00:04 ]
Jedź do Iranu, zobaczysz jak tam lepiej jest.

WojtekVanHelsing - 2015-10-08, 06:53

Mormegil napisał/a:
Tylko Ty potrafisz tak skakać z tematu na temat, jednocześnie używając tych samych schematycznych wypowiedzi.
Pisząc o średniowieczu chodziło mi o to, że ostatnio arabowie od europejczyków byli silniejsi ostatnio w średniowieczu. I nic więcej. A Ty znów wyjeżdżasz z wyższością średniowiecza nad współczennością.

Tylko opinia, nie bij.

[ Dodano: 2015-10-08, 00:04 ]
Jedź do Iranu, zobaczysz jak tam lepiej jest.


Silniejsi tak, zwazyszwszy na to, że Polska pokonała by zdecydowana wiekszosc krajów Arabskich w pojedynke to tak, z tym, że tu chodzi o wyzszosc kulturową. Oni są zwolennikami kary smierci, przeciwnikami aborcji, przeciwnikami chorych rozwiazan, no przewyższaja nad nami... Zresztą muzulmanie wymyślili szpitale i prawa kobiet, ich sposób życia sprawiał, że żyli dluzej niz Europejczycy.

P.S. ZEA to panstwo militarnie silniejsze i gospodarczo bogatsze niż wiekszosc krajów Europy.

[ Dodano: 2015-10-08, 06:53 ]
V - r napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Tylko kretyn lub apolityczniach sie z tym nie zgodzi.


W bardzo wysublimowany sposób przekazałeś nam, że się z tym nie zgadzasz.


Oskarzanie mnie o apolityczność jest jak oskarżanie co niektórych osób tutaj o przejawy inteligencji.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2015-10-08, 11:24

WojtekVanHelsing napisał/a:
V - r napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Tylko kretyn lub apolityczniach sie z tym nie zgodzi.


W bardzo wysublimowany sposób przekazałeś nam, że się z tym nie zgadzasz.


Oskarzanie mnie o apolityczność jest jak oskarżanie co niektórych osób tutaj o przejawy inteligencji.


Ciebie nikt o to nie oskarża. Nie przejmuj się tak ;)

Love178 - 2015-10-08, 13:49

Cytat:
Oskarzanie mnie o apolityczność

Ten znowu nie załapał :haha: :haha: :haha: <- dajcie jakąś mocniej śmiejącą się emotkę, bo ta jest za słaba

V - r - 2015-10-08, 13:49

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Ciebie nikt o to nie oskarża. Nie przejmuj się tak ;)


Właśnie, wcale mi nie chodziło o apolityczność.

Moris299 - 2015-10-08, 13:53

love178 napisał/a:
Cytat:
Oskarzanie mnie o apolityczność

Ten znowu nie załapał :haha: :haha: :haha: <- dajcie jakąś mocniej śmiejącą się emotkę, bo ta jest za słaba



Wybierz sobie :)

macbed - 2015-10-08, 13:54




Ulubiona :clap:

V - r - 2015-10-08, 13:58

O, dopiero teraz zauważyłem posta Love.
Moris299 - 2015-10-08, 14:00

V - r napisał/a:
O, dopiero teraz zauważyłem posta Love.



Love178 - 2015-10-08, 16:56

V - r napisał/a:
O, dopiero teraz zauważyłem posta Love.

W momencie kiedy wysłałam posta, Twój już był pod moim, taka czarna magia :P

Moris, w tej sytuacji bierę wszystkie :ok:

WojtekVanHelsing - 2015-10-08, 18:14

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
V - r napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Tylko kretyn lub apolityczniach sie z tym nie zgodzi.


W bardzo wysublimowany sposób przekazałeś nam, że się z tym nie zgadzasz.


Oskarzanie mnie o apolityczność jest jak oskarżanie co niektórych osób tutaj o przejawy inteligencji.


Ciebie nikt o to nie oskarża. Nie przejmuj się tak ;)


Tez Cie o to nie oskarzam./

[ Dodano: 2015-10-08, 18:14 ]
love178 napisał/a:
Cytat:
Oskarzanie mnie o apolityczność

Ten znowu nie załapał :haha: :haha: :haha: <- dajcie jakąś mocniej śmiejącą się emotkę, bo ta jest za słaba


Przeczytaj co napisalem jeszcze raz, jak nie zrozumiesz to trudno.

Mormegil - 2015-10-08, 18:16

Mogę się mylić, ale myślę, że nie oskarżają Ciebie o apolityczność tylko o kretynizm. :I
macbed - 2015-10-08, 18:19


^ :haha:

WojtekVanHelsing - 2015-10-09, 14:35

Mormegil, Jak ktoś mysli, ze ja tego nie wiem to najprawdopodobniej sam jest kretynem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group