To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Jeden wielki offtop v.4

Davos - 2020-06-13, 02:32

Chiny to trochę inny przypadek, tam wszystkie trolle działają na zlecenie rządu.


Antybristler napisał/a:
Trolle strasznie mnie irytują. Widzę jakiś artykuł, że odkryto nową planetę czy coś w tym stylu to sobie czytam, bo interesuję się astronomią, a pod spodem komentarze o polityce.


Z drugiej strony te "niepolityczne" komentarze też miewają różny poziom... Pamiętam, jak czytałem kiedyś ciekawy artykuł o czarnych dziurach, a pod spodem połowa komentarzy była w stylu: "Największą czarną dziurę to ma moja żona, hehehe"
Dżizas :D

Love178 - 2020-06-13, 02:45

Cytat:
Pamiętam, jak czytałem kiedyś ciekawy artykuł o czarnych dziurach, a pod spodem połowa komentarzy była w stylu: "Największą czarną dziurę to ma moja żona, hehehe"

Prowadzą niemalże wyścig zbrojeń w tego typu komentarzach, a nawet nikt im za to nie płaci :D

Dead_Laugh - 2020-06-13, 03:13

Witamy w tej części tego wieku. Już zaczynamy zwiedzanie również deep fake. W tym momencie zwiedzamy część wspólną systemów politycznych w tej części stulecia.
Lilith - 2020-06-13, 12:09

Davos napisał/a:
Pamiętam, jak czytałem kiedyś ciekawy artykuł o czarnych dziurach, a pod spodem połowa komentarzy była w stylu: "Największą czarną dziurę to ma moja żona, hehehe"

Boomerzy na Twitterze lubują się w takim humorze. Tam masz od zasrania takich żartów.

JankielKindybalista85 - 2020-06-13, 12:16

A millenialsi, ich dzieci, to lepsi? Tylko u nich największą czarną dziurę ma zawsze twoja stara.

[ Dodano: 2020-06-13, 12:16 ]
Hmm, a to znaczy, że paradoksalnie zgadzają się z boomerami co do obiektu. :-D

Lilith - 2020-06-13, 12:20

JankielKindybalista85, załóż konto na Twitterze i się tam porozglądaj. Przysięgam, więcej ludzi 50+ sypie tan takimi żartami niż millenialsi.
JankielKindybalista85 - 2020-06-13, 12:31

Ale ja wiem. Co to ja nie byłem mały na imprezie rodziców i wujków i nie słuchałem co tam było gadane?😁
krojechleb - 2020-06-13, 13:55

wszyscy będziemy starymi zgrzybiałymi zboczeńcami bo rozmowa o seksie to jedyne co nam pozostanie
JankielKindybalista85 - 2020-06-13, 15:04

Nie nie. Na starosc robi się to co się robiło za młodu i jeszcze można. A że tym czymś jest snucie się gdzieś i pierdolenie głupot z rówieśnikami to obecne dziadki właśnie tak robią. My będziemy grać w gry. Jeśli reumatyzm i wzrok pozwolą.

Eeech, 2050 a ty po pół wieku odpalasz planescape: torment. I kolejek do sklepu nie robisz, i w autobusie miejsca nie zajmujesz, i z okna nie lampisz i nie sapiesz się do młodzieży.

ChodnikowyWilk - 2020-06-13, 17:06

W 2050 w Polsce będzie tropikalny klimat, w każdym domu klima, i nikt nie będzie wychodził, chyba że w nocy.
JankielKindybalista85 - 2020-06-13, 17:08

Ja tam jednak liczę na ten superwulkan Yellowstone. Jak on się włączy do zabawy to w ogóle nie będzie 2050 roku.

[ Dodano: 2020-06-13, 17:08 ]
ALE PRZYNAJMNIEJ BĘDZIE KURWA CHŁODNO!

Nadir - 2020-06-13, 17:57

Wy planujecie żyć aż tak długo?
icywind - 2020-06-13, 18:21

Nie będzie klimy bo węgiel się skończy i nie będzie prądu, woda się skończy więc nawet chłodnej kąpieli nie weźmiesz. Dupa będzie.
Ale za to polskie dzieci trzydzieści lat wcześniej dostały 500+ więc warto było

Love178 - 2020-06-13, 18:23

icywind napisał/a:
Nie będzie klimy bo węgiel się skończy i nie będzie prądu, woda się skończy więc nawet chłodnej kąpieli nie weźmiesz. Dupa będzie.

Brzmi jak gameplay najnowszego pakietu w The Sims

Moris299 - 2020-06-13, 19:19

icywind napisał/a:
Nie będzie klimy bo węgiel się skończy i nie będzie prądu, woda się skończy więc nawet chłodnej kąpieli nie weźmiesz. Dupa będzie.
Ale za to polskie dzieci trzydzieści lat wcześniej dostały 500+ więc warto było


Nie będzie wody? Przecież woda to 90% naszej planety a pozyskiwanie jej z powietrza (wilgotność), ziemii (wody gruntowe, które są niezależne od pogody) czy chodźby filtrowanie słonej wody to też nie jest jakaś kosmiczna technologia. Na ISS filtrują znaczną część wody nawet z moczu i odzyskują ją z powietrza więc dlaczego za 30 lat miałby to być jakiś problem dla ludzkości?

A zapasy węgla są jeszcze na następne 200 lat nawet zakładając zwiększone jego zużycie

icywind - 2020-06-13, 19:40

Moris299 napisał/a:
Nie będzie wody? Przecież woda to 90% naszej planety a pozyskiwanie jej z powietrza (wilgotność), ziemii (wody gruntowe, które są niezależne od pogody) czy chodźby filtrowanie słonej wody to też nie jest jakaś kosmiczna technologia. Na ISS filtrują znaczną część wody nawet z moczu i odzyskują ją z powietrza więc dlaczego za 30 lat miałby to być jakiś problem dla ludzkości?

na jednego mieszkańca Polski na rok przypada 1566 m3 wody
na jednego mieszkańca Egiptu na rok przypada 589 m3
szacuje się. że na jednego mieszkańca Europy na rok przypada 4560 m3
I idziemy w stronę Egiptu, wody jest coraz mniej.

Moris299 napisał/a:
A zapasy węgla są jeszcze na następne 200 lat nawet zakładając zwiększone jego zużycie

A importujemy, żeby wspomóc naszych sąsiadów a nie dlatego, ze te zapasy są kompletnie niezdatne do wydobycia i już teraz są za głęboko, żeby się opłacało wydobywanie.

widzu - 2020-06-16, 14:31

Wszyscy sobie czytają swoje stare posty, a ja nie chcę, bo pamiętam, że miałem wtedy poważnie nie tak z deklem i wyolbrzymiałem wszystko co się da i sporo zmyślałem żeby tylko historyjka była bardziej kolorowa i chyba wtedy powinienem się leczyć na głowę albo chociaż przebadać pod kątem depresji i zaburzeń, czego nie zrobiłem do tej pory i tak sobie jakoś egzystuje szaro i powoli, ale nauczyłem się chociaż trochę trzymać gębę na kłódkę i nie robić z igły widły w publicznym Internecie.
icywind - 2020-06-16, 14:32

widzu napisał/a:
Wszyscy sobie czytają swoje stare posty, a ja nie chcę, bo pamiętam, że miałem wtedy poważnie nie tak z deklem i wyolbrzymiałem wszystko co się da i sporo zmyślałem żeby tylko historyjka była bardziej kolorowa i chyba wtedy powinienem się leczyć na głowę albo chociaż przebadać pod kątem depresji i zaburzeń, czego nie zrobiłem do tej pory i tak sobie jakoś egzystuje szaro i powoli, ale nauczyłem się chociaż trochę trzymać gębę na kłódkę i nie robić z igły widły w publicznym Internecie.

Ale my wszyscy to wiemy

Ascara - 2020-06-16, 14:33

Luz, mi nie chciałoby się czytać o Aleksandrze. :crazy:

BTW mamy kontakt i to o dziwo normalny. :haha:

macbed - 2020-06-16, 14:33

o, to się cieszę


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group