To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Najgłupszy tekst, jaki usłyszeliście.

KicerK - 2014-06-13, 15:13

Cytat:
Twój stary jest twoim ojcem

widzu - 2014-06-13, 15:15

Cytat:
Ten żart jest stary jak Twoja Stara.

icywind - 2014-06-13, 16:53

kawały o twojej starej są stare jak twoja stara

[ Dodano: 2014-06-14, 15:02 ]
Wojtuś napisał/a:

"Najpierw jak ktos mówil w obcych jezykach byl opetany, później byl chory psychiczniie.. niedlugo to będzie po prostu ktos kto chce zmienic swoja tozsamosc gatunkowa z czlowieka na demona i trzeba go akceptowac."

widzu - 2014-06-19, 21:16

- Jest udziec indyczy?
- Jest. (podaje)
- Tylko ten jeden?
- No przecież nie będziemy więcej zamawiać.

RudaMaupa - 2014-07-03, 10:34

Swego czasu, jeszcze w akademiku, mieszkałam z dziewczyną tak pustą i głupią, że trudno było mi uwierzyć w jej istnienie. W związku z czym powstawały kwiatki typu:
"Pierwiastki dzielą się na proste i złożone."

Pewnego razu sąsiedzi dali się ponieść swej ułańskiej fantazji i w sobotę rano włączyli na cały korytarz IX symfonię. Gadamy z drugą współlokatorką, że istotnie Beethovena czuć w powietrzu, ale czy to na pewno, bo żadna z nas w sumie namiętną słuchaczką owego jegomościa nie jest. I nagle moja gwiazdka cudowna:
-A ja myślę, że to Bach.
Do tej pory myślę, że rzuciła nazwisko pierwszego kompozytora, jaki jej przyszedł do głowy, żeby pokazać, że ona też zna.

Innego dnia w pijackim odurzeniu puściłam jej jeden z ulubionych smutasowych utworów. (Jeżeli na głucho trafiłam w wersję piano, chodzi o to: Diary of Dreams - Amok) Zapomniałam. Jakiś czas potem włączyłam sobie inny utwór, zagrzewający mnie do boju przed jakimś zaliczeniem, i widzę, że ona się coś przysłuchuje. I czeka. Czeka. Czeka. W końcu pyta:
-A kiedy będzie ten męski głos?
-Jaki męski głos?
-No puszczałaś mi to kiedyś, tam taki super koleś śpiewał.
-Nie, na pewno nie.
-Ale to na pewno to!
-Nie.
-No ale skąd wiesz, że nie o to mi chodzi?
-Bo to szopenowska "Etiuda Rewolucyjna".
-No ale przecież to jest prawie identyczne.

Mowę mi wtedy ciut odjęło :zalamka:

ZSK - 2014-07-03, 19:30

RudaMaupa napisał/a:
Swego czasu, jeszcze w akademiku, mieszkałam z dziewczyną tak pustą i głupią, że trudno było mi uwierzyć w jej istnienie.

To ta, co się pruła co noc? :p

JankielKindybalista85 - 2014-07-03, 19:46

To się łączy. Wiedziała jaka jest pusta więc obsesyjne pragnęła czuć się wypełniona.
ZSK - 2014-07-03, 21:16

Studia w założeniu mają wypełniać, ale kur.wa głowę wiedzą :D
Love178 - 2014-07-03, 22:15

No to wczoraj tata parkował samochód w miejscu, w które trudno wjechać i szło mu dość chaotycznie, w pewnym momencie w oknie sąsiadów poruszyły się żaluzje:
tata: Aż Jadzia wyjrzała.
mama: Nie, to pies!
A to była pani Jadzia :D

RudaMaupa - 2014-07-04, 07:57

ZróbmySobieKupę napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
Swego czasu, jeszcze w akademiku, mieszkałam z dziewczyną tak pustą i głupią, że trudno było mi uwierzyć w jej istnienie.

To ta, co się pruła co noc? :p


Nope. Tamta była chłopczycą i się gapiła,jak się przebierałam,ta mi się trafiła dwa lata później. Idiotka pospolita. Kiedyś obudził mnie o 6.00 rano jakiś koleś poznany przez nią w tramwaju i przeprowadzony. Niezapomniane złote myśli w stylu:
-Nie biorę piwa,bo jestem dziewczyną na polibudzie i ktoś mi da.
-No nie zamknęłam pokoju,ale byliście w pobliżu.
-Nie zamykajcie drzwi na noc,może ktoś wpadnie!

A jak był mój,chodziła w samym ręczniku,fu...

I mój faworyt. Gadała tygodniami,że jest tłusta,a potem żarła chipsy. Mówię jej:
-Albo zaczniesz ćwiczyć,albo przestaniesz narzekać.
-To ja przestanę narzekać.

Davos - 2014-07-04, 20:56

RudaMaupa napisał/a:
I mój faworyt. Gadała tygodniami,że jest tłusta,a potem żarła chipsy. Mówię jej:
-Albo zaczniesz ćwiczyć,albo przestaniesz narzekać.
-To ja przestanę narzekać.


:-D
To pewnie dobrze do niej pasowałaby ta scena z Dnia Świra: http://www.youtube.com/watch?v=f1nYWf5eZqY :]

RudaMaupa - 2014-07-05, 02:47

Davos, trafiłeś w samo sedno :-D Silna wola wartości ujemnej :P
widzu - 2014-07-05, 10:29

"Płyn do mycia felg działa lepiej niż tabletka gwałtu i jest mniej szkodliwy niż alkohol."
V - r - 2014-07-06, 19:19

Przypomniała mi się sytuacja z próby na szkolną akademię z okazji rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Była u nas dziewczyna z Wietnamu, grała w tej akademii kasjerkę. Podszedł do niej ktoś do "kasy" i zapytał o coś, a ona na to, że nie ma, a kumpel do mnie "Niemożliwe, przecież Chińczyki mają wszystko" :D
JankielKindybalista85 - 2014-07-06, 19:29

widzu napisał/a:
"Płyn do mycia felg działa lepiej niż tabletka gwałtu i jest mniej szkodliwy niż alkohol."


HAHAHAHAHA. Widzu! NONIEMOGE! Śmiechłem przez Ciebie! :piwo: Szok jakby Kostaryka mundial wygrała! Założyłeś dziś bokserki, czy co? :-D

Antlion - 2014-07-06, 21:18

Tekst który znalazłem na mojej stronie:

V - r - 2014-07-07, 02:23

"Prawdziwy mężczyzna pije tylko kobiecy okres"
Sharvari - 2014-07-07, 09:38

to moja fretka jest tak męska że hoho bo podpyerdala całe tampony z kosza. CHCĘ O TYM ZAPOMNIEĆ

[ Dodano: 2014-07-07, 09:38 ]
już chyba trzeci raz w ciągu dwóch dni rozpoczęłam nową stronę

ZSK - 2014-07-07, 18:13

V - r napisał/a:
"Prawdziwy mężczyzna pije tylko kobiecy okres"



Czułem, że gdzieś dziś ten obrazek wrzucę :D

Sharvari - 2014-07-07, 18:30

już go tu wrzucałeś. dalej jest okropny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group