To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Uchodźcy zgwałcili grupowo działaczkę pro-imigracyjną

macbed - 2015-10-07, 20:02


Oczywiście musieliście zinterpretować mój post jako dumne stanięcie w obronie pojebanych imigrantów. :haha:


Mackers napisał/a:
W Europie częściej gwałcą Europejczycy, bo jest ich urwa mać najwięcej, w końcu są u siebie.

Gwałt to gwałt, bez względu na to, kto go dokonał. Zwróciłem jedynie uwagę, że nagłaśniane są TYLKO gwałty Islamistów.


Mackers napisał/a:
macbed napisał/a:
Zwykli gwałciciele - cisza
Islamscy gwałciciele - HURR DURR NABIĆ SKURWIELI NA PAL

Gardzę wszystkimi gwałcicielami, bez względu na pochodzenie i wyznanie.

Prawidłowo :clap:
Ale czy ja porównałem czyny islamskich gwałcicieli do europejskich?!


Mackers napisał/a:
macbed napisał/a:
A Wy co chwila się do tego przyczyniacie, zakładając nowe tematy.

Czyli powinniśmy milczeć na temat imigrantów. :ok:

Nie, ale codziennie widzę pierdolenie o tym bydle i zaczyna mnie już mdlić.


decp napisał/a:
Takie "mądrości" też będziesz pisał, jak będą zwiększać procent przestępstw, także i u nas? :v

Nie naginaj mojej wiary w to, że jesteś fajnym i mądrym kolesiem :/



Shisho :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

V - r - 2015-10-07, 20:13

macbed napisał/a:
Nie, ale codziennie widzę pierdolenie o tym bydle i zaczyna mnie już mdlić.


To nie czytaj i nie marudź.

macbed - 2015-10-07, 20:22


Wy tu marudzicie, ja się ino ustosunkowuję.

JankielKindybalista85 - 2015-10-07, 20:23

Szósty.
Mackers - 2015-10-07, 20:53

Mam nadzieję, że miał prezerwatywę :I
Mormegil - 2015-10-07, 20:55

Szyszek :git:

Mackers :clap: :clap: :clap:

Dawidiusz92 - 2015-10-07, 21:45

Mackers napisał/a:
Mam nadzieję, że miał prezerwatywę :I


Zgłupiałeś! Allah nie pozwala, kondomy to nieczysty wynalazek zachodu... Za to idzie się do piekła...

WojtekVanHelsing - 2015-10-07, 21:51

icywind napisał/a:
macbed napisał/a:

Imigranci to, uchodźcy tamto...
Europejczycy gwałcą, kradną, mordują x razy więcej, ale o tym się już nie mówi. Wszyscy nagłaśniają sprawy dotyczące imigrantów i uchodźców, bo propaganda nienawiści. Skutkiem jest postępująca destabilizacja sytuacji polityczno-gospodarczej w Europie.

A Wy co chwila się do tego przyczyniacie, zakładając nowe tematy.

:piwo:

[ Dodano: 2015-10-07, 19:48 ]
decp napisał/a:
Takie "mądrości" też będziesz pisał, jak będą zwiększać procent przestępstw, także i u nas? :v

% przestępstw imigrantów jest mniejszy niż miejscowych :D
https://www.youtube.com/watch?v=RvOnXh3NN9w


Jest różnica miedzy kradnieciem a obcinaniem głów... Tymbardziej, że fanatyczny muzulmanin utnie komuś głowe bez problemu a okraśc nie okradnie bo mu zabrania religia.

macbed napisał/a:

Lol, co.

Sytuacja wydarzyła się w Europie.
Islamiści zgwałcili Europejkę.
Europejczycy znacznie częściej gwałcą Europejki.
Zwykli gwałciciele - cisza
Islamscy gwałciciele - HURR DURR NABIĆ SKURWIELI NA PAL

Nakręcanie całej sprawy przez USA to temat to oddzielnej dyskusji...


macbed napisał/a:

Imigranci to, uchodźcy tamto...
Europejczycy gwałcą, kradną, mordują x razy więcej, ale o tym się już nie mówi. Wszyscy nagłaśniają sprawy dotyczące imigrantów i uchodźców, bo propaganda nienawiści. Skutkiem jest postępująca destabilizacja sytuacji polityczno-gospodarczej w Europie.

A Wy co chwila się do tego przyczyniacie, zakładając nowe tematy.


Zwykli gwałciciele są u Siebie, można ich skazac itd. ale nie wypedzi sie ich za to, ze kogos zgwałcili, obcych można. Zresztą nikt nie mowi, że Europejczycy sa dla Siebie bezpieczni, natomiast ciagle powtarza sie, że nie ma niebezpieczenstwa zwiazanego z przyjazdem imigrantów, a tymczasem Francuska policja nie radzi sobie z hordami Arabow i Murzynow podpalajacych samochody itd... w Rosji, ktora zawsze byla ostoja dziczy i zacofania, taki problem rozwiazano by w pol godizny przy pomocy broni i kilkuset policjantów.

P.S. Ogółem w tym artykule pokazano cos najwazniejszego.

Muzulmanie nie wymorduja prawicowców bo to z reguły ludzie którzy w coś wierza, maja jakies wartosci itd. zakaza im praktykowania religii itd. narzuca chore zasady, ale nie beda odrazu mordowac...

Lewakow oni wysiekaja jak bydło, dziennikarzom TVN beda obcinać głowy jak świniom w rzeźni...

A mimo to, własnie lewica ich najbardziej broni.. absurd.

Szyszek - 2015-10-07, 22:06

WojtekVanHelsing napisał/a:
Muzulmanie nie wymorduja prawicowców bo to z reguły ludzie którzy w coś wierza, maja jakies wartosci itd.


Islamista: AA, ZARAZ ZROBIĘ CI ALLAH AKBAR, STRZEŻ SIĘ!
Prawus: Ale ja jestem za prawicą!
Islamista: A to nie, nie morduję, sorry.

Ale czy w takim razie skrajna prawica nie powinna być za imigrantami? Przecież skoro muzułmanie nie mordują wspaniałych prawicowców tylko paskudnych lewaków, to nie powinno się wpuścić imigrantów, by wymordowali całą europejską lewicę? Wówczas pozostanie sama prawica, która przecież jest tak zajebista, że wystarczy powiedzieć "Ić stont", a wszyscy uchodźcy wrócą do siebie, a Europa pozostanie tak bardzo wspaniała i prawdziwie prawa, zapanuje wolny rynek i w ogóle wszyscy będą szczęśliwi do końca świata.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2015-10-07, 22:12

Gdyby prawakowi kapitaliście dano swobode działania to zakułby Islamiste w kajdanki i zmusił do pracy za "Bóg zapłać" :P
WojtekVanHelsing - 2015-10-07, 22:22

Szyszek, Na poczatyku beda mordowac, ale na prawicowe pisma itd. zamachow nie robia, ogolem prawice jakos toleruja... jakby pominac ekstermizm, fanatyzm itd... to bardziej przypominaja nas, to, że zachowuja sie jak lewicowe bojowki w XX w... no w sumie to bojowki komusze z Brazylii, Chin itd. to duzo gorsze i okrutniejsze bydlo.. ale chuj, my jestesmy dla nich blizsi niz lewactwo.

To co piszesz to stek bredni, nie rob z Siebie kretyna.

Prawicowcow nie beda mordowwac po przejeciu wladzy a nie w czasie jej przejmowania, i to głównie dlatego, że nas nie uznaja za zwierzeta, co najwyzej niewiernych, oni nas traktuja jak Hitler Francuzów - Gorsi ale idzie sobie z nimi dogadac, natomiast lewactwo traktuja jak Hitler cyganow i Zydów.

Zresztą ich wartości i kultura są sprzeczne z Europejskimi które prawica chroni, Europejska prawica chce chrzescijanskiej europy, nie islamskiej.


Państwo Islamskie ma to do Siebie, że jego gospodarka jest zdecydowanie lewicowa, wiec z wolnym rynkiem bym nie przesadzal.

Całkiem_Dobry_Chłop, Akurat imigranci są od tego by prawicowali w zawodach fizycznych za 3 razy mniej niż tubylcy, nie wyobrazam sobie żeby przyjechał jakis Arab i został lekarzem, móglby sprzatac ulice i zarabiac 2 razy mniej niz Polak, w przypadku gdy przyjezdzaja i maja lepiej to patologia.

[ Dodano: 2015-10-07, 22:23 ]
W ogóle jakbym popierał podatki dochodowe i był za gospodarka mieszana lub bylbym socjalista to popieralbym opodatkowanie nie-polaków na 70% gdy Polak płaciłby 20%

Mormegil - 2015-10-07, 22:26

Wojtek jest już tak prawy, że nie pracuje tylko prawicuje.
icywind - 2015-10-07, 22:58

Szyszek napisał/a:
Ale czy w takim razie skrajna prawica nie powinna być za imigrantami? Przecież skoro muzułmanie nie mordują wspaniałych prawicowców tylko paskudnych lewaków, to nie powinno się wpuścić imigrantów, by wymordowali całą europejską lewicę? Wówczas pozostanie sama prawica, która przecież jest tak zajebista, że wystarczy powiedzieć "Ić stont", a wszyscy uchodźcy wrócą do siebie, a Europa pozostanie tak bardzo wspaniała i prawdziwie prawa, zapanuje wolny rynek i w ogóle wszyscy będą szczęśliwi do końca świata.

Jest
http://wiadomosci.onet.pl...olonizuja/hv0ts

Mackers - 2015-10-07, 22:59

"mają wyższą cywilizację, dlatego nas zalewają i skolonizują. Oni nas nie szanują, bo jesteśmy prymitywami"
Aha

Antlion - 2015-10-07, 23:00


Mormegil - 2015-10-07, 23:00

Ktoś tu zasiedział się w średniowieczu.
JankielKindybalista85 - 2015-10-07, 23:01

Antlion patrzy na to z góry, jak to chmurka, to może olać.
Mackers - 2015-10-07, 23:01

Krowin potrafi pierdolnąć, fakt.
icywind - 2015-10-07, 23:02

Jeżeli przyjdą Arabowie i wyzwolą nas spod okupacji Unii Europejskiej, to nam się polepszy, a nie pogorszy. Zniknie VAT, sprzeczny z Koranem, podatki dochodowe sprzeczne z Koranem, gospodarka ruszy, mordercom będzie się obcinało głowę na drugi dzień – wróci cywilizacja, znikną z ulic parady miłości, równości, czegoś tam jeszcze…
(„Janusz Korwin-Mikke w Suwałkach – wykład w PWSZ”, youtube.com, 9 kwietnia 2015 r.)

V - r - 2015-10-07, 23:03

icywind napisał/a:
Jeżeli przyjdą Arabowie i wyzwolą nas spod okupacji Unii Europejskiej, to nam się polepszy, a nie pogorszy. Zniknie VAT, sprzeczny z Koranem, podatki dochodowe sprzeczne z Koranem, gospodarka ruszy, mordercom będzie się obcinało głowę na drugi dzień – wróci cywilizacja, znikną z ulic parady miłości, równości, czegoś tam jeszcze…
(„Janusz Korwin-Mikke w Suwałkach – wykład w PWSZ”, youtube.com, 9 kwietnia 2015 r.)


Brzmi jak ironia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group