To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Odchodzę.

ChodnikowyWilk - 2015-05-18, 08:39

Nie zdziwilbym sie, jakbysmy o nim w wiadomosciach niedlugo uslyszeli :P
Barbra - 2015-05-18, 11:08

Wojtek jedzie rozpętać wojnę :scared: :scared: :scared:
JankielKindybalista85 - 2015-05-18, 11:50

Pewnie dostał tydzien pierdola na tej rozprawie na której był.
icywind - 2015-05-18, 12:27

JankielKindybalista85 napisał/a:
Pewnie dostał tydzien pierdola na tej rozprawie na której był.

Nie dziwi was w ogóle, że rodzice mu neta nie odcięli? Przecież wypisuje tutaj takie rzeczy, że miał rozprawę w sądzie a ci nic. "Dalej sobie wypisuj dziecinko, jak nam grzywnę karzą zapłacić za ciebie to też spoko będzie, w końcu jesteśmy kapitalistami i libertarianami, wolność słowa."
Tag było.

[ Dodano: 2015-05-18, 12:30 ]
Jakbym ja w wieku 16stu lat miał rozprawę w sądzie za wypisywanie rasizmu czy czegotam w internecie to bym miał w domu piekło a ten koleś się śmieje i dalej siedzi, dalej wypisuje co chce i się jeszcze śmieje z tego :|

JankielKindybalista85 - 2015-05-18, 12:31

Pewnie lina holownicza już się grzeje w łapie ojca żeby opaść ze złowieszczym plaskiem na otłuszczoną dupę. Stary, wal w nery, nie widac pod swetrem! Ale neta nie odetną. Takie metody wychowawcze... wiesz, w końcu to Kieleckie. :troll:
icywind - 2015-05-18, 12:40

Tia, tylko co z tego, że go zleją czy nawet stłuką a ten niczego się nie nauczy a wręcz przeciwnie bo w nim się zrodzi agresja którą będzie musiał wyładować w internecie na mniejszościach etnicznych, bo poza internetem jest za cienki, potem znowu będzie miał rozprawęa rodzice niczego się nie nauczą i znowu go zleją itd.
Mistress9 - 2015-05-18, 13:37

Powodzenia Wojtku. Obyś wrócił cały i zdrowy :hug:
macbed - 2015-05-18, 16:11


Jak Missy coś walnie... :rofl:

icywind - 2015-05-18, 16:27

Nawet jak wróci nie cały to dalej będzie go dużo :troll:
KicerK - 2015-05-18, 17:36

A to ciekawe. Również życzę powodzenia :-D
Dead_Laugh - 2015-05-18, 19:16

Wojtek jedzie mi wpierdolić. :grimer: Albo zaraz o nim w gazecie lokalnej przeczytam jak to chciał przejść przez przejście graniczne w Dorohusku i nie wrócił cały
Malinaa - 2015-05-18, 21:53

Wojtek, przywiez z Ukrainy wszystkim krowki, bo te cukierasy czysta zajebistosc
Davos - 2015-05-19, 12:27

Mistress9 napisał/a:
Obyś wrócił cały i zdrowy


:git:


Wojtek, wróć niedługo. Musisz się jeszcze wiele nauczyć.

saRenia - 2015-05-20, 09:16

JankielKindybalista85 napisał/a:
Takie metody wychowawcze... wiesz, w końcu to Kieleckie. :troll:

:sadangel:

WojtekVanHelsing - 2015-05-20, 17:07

icywind napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Pewnie dostał tydzien pierdola na tej rozprawie na której był.

Nie dziwi was w ogóle, że rodzice mu neta nie odcięli? Przecież wypisuje tutaj takie rzeczy, że miał rozprawę w sądzie a ci nic. "Dalej sobie wypisuj dziecinko, jak nam grzywnę karzą zapłacić za ciebie to też spoko będzie, w końcu jesteśmy kapitalistami i libertarianami, wolność słowa."
Tag było.

[ Dodano: 2015-05-18, 12:30 ]
Jakbym ja w wieku 16stu lat miał rozprawę w sądzie za wypisywanie rasizmu czy czegotam w internecie to bym miał w domu piekło a ten koleś się śmieje i dalej siedzi, dalej wypisuje co chce i się jeszcze śmieje z tego :|


Tylko pouczenie, rodzic nie moze za mnie zapłacić grzywny bo nie ponosi odpowiedzialności karnej za drugą osobę, natomiast mnie pozywała prokuratura czy tam ktos, koszty rozprawy pokryło panstwo.

JankielKindybalista85 napisał/a:
Pewnie dostał tydzien pierdola na tej rozprawie na której był.


Nie no, bez jaj, mowilem ze pouczenie dostalme


_____________________________

Byłem w bieszczadach. Opisze ogółem jak było.

1. Dzień

-Jechaliśmy autokarem ponad 6 godzin, rzygać mi się chcialo itd. w końcu dojechaliśmy.

-Bylismy najpierw w Sanoku, na rynku zezarlem kebaba itd.

-Jak wędrowaliśmy po sanoku (bylismy m.in. w kosciele, w jakims zamku itd.) to jakiś zul chodził i gapil sie na moje koleżanki z klasy, wkurwiało mnie to.

-Dojechalismy do hotelu, ogolem dostałem pokój z Wojtkiem (mój kolega), było całkiem ok.

-Byliśmy na rejsie na jeziorze solińskim, było ogółem fajnie itd. calkiem spoko.

-Spożyliśmy kolację, nie była zby ok. no ale...

-Była dyskoteka.. dosc chujowa, nikt sie nie baiwl to nauczyciele przerwali

-W nocy w hotelu oglądaliśmy filmy itd.

-Około 1:00 w nocy dalem koncert moich utworu z balkonu, m.in. Ballada o Krokoroku itd.

-Miałem dośc nieprzyjemna sytuacje, otóż mielismy trochę kondomów do których nalewalismy wody i zrzucalismy na ulice itd. Ogółem nie wszystkie zrzucilismy bo nauczyciel przyszedl, wywalilismy wode z kondomow i rzucilismy byle gdzie, poszedlem spac, co jakis czas przychodzily do mnie dziewczyny pytajac o jakieś pierdoły (jako jedyny miałem program TV...) a rano przyszedł nauczyciel i zobaczyl mnie w łóżku dookola którego leżą kondomy... Ogółem mina nauczyciela byla bezcenna.

2 dzień

-Nie mogłem zasnąć, spałem 3-4, gora 5 godzin, nie pamietam dokładnie, obudziłem sie kulturalnie, zwalilem w kiblu konia itd. poszedłęm na świadanie które też zbyt super nie było.

-Wyruszyliśmy w bieszczady.. Cóz, weszlismy na Połone caryńska.. byłem 19 z okolo 40 osób.. Cóż, grubas o wytrzymalości chinskiego kondoma przeszedl ponad 32 km. nie jest źle.

-Ogółem przekonałem sie, że fauna Polska mnie lubi, tylko do mnie wiły sie padalce, zmiej, zaskronce... Zrobilem zdjecia wszystkiemu oprocz węża eskulapa i niedzwiedza.. eskulapie nie zdążyłem a niedźwiedziowi nie zrobilem głownie dlatego, że oddalilem sie od grupy by sie odlac i ew. zwalic konia, a jak z 50 metrów ode mnie stanal niedźwiedź to zacząłem spierdalac, ogółem podobno tam sie k*rwa nie pokazuja :D Widac tez maja internet i wiedzieli kto przyjezdza

Pojechalismy dalej bo chcielismy zobaczyc przejscie graniczne z Ukraina.. ogolem bylem przerazony, jest slabo chronione, jak ta holota by chciala to mogla by tu wiac calymi stadami.. Ogółem na terenie Ukrainy dokonałem aktu defekacji i walenia konia

-Wrócilismy do hotelu, wzialem prysznic, zwalilem konia, wysralem sie itd.

-Zjadlem kolacje, niezbyt ok.

-Oglądaliśmy w nocy filmy itd. napotkała mnei tutaj jedna przykrośc której nie powiem bo nie i tyle.

-O 3:00 poszedlem spac

3 Dzień.

-Obudziłem sie, poszlem srac i walic, poszłem na śniadanie, teez nie za ok.

-Pojechaliśmy do jakiejs skały, póżniej zwiedzielismy stara synagoge itd. pojechalismy do domu

-Zatrzymalismy sie w Mack Donaldzie, spozylem szejka duzego czekladowego oraz salatke premium...

__________

Teraz konam, bola mnie nogi itd.

[ Dodano: 2015-05-20, 17:07 ]
Później dodam jakies zdjęcia.

Mackers - 2015-05-20, 17:10

Proszę, nie dodawaj zdjęć walenia z wycieczki.
icywind - 2015-05-20, 17:11


ChodnikowyWilk - 2015-05-20, 17:11

W skrócie: było walenie, wpieprzanie, prawie rzyganie, sranie, śpiewanie, filmów oglądanie i problemy z zasypianiem.
Szyszek - 2015-05-20, 17:23

Krakers napisał/a:
Proszę, nie dodawaj zdjęć walenia z wycieczki.

^

Icek napisał/a:
Obrazek

Na początku myślałem, że to Widzu wstawił tego gifa. Z przyzwyczajenia :P

WilczyChodnik napisał/a:
W skrócie: było walenie, wpieprzanie, prawie rzyganie, sranie, śpiewanie, filmów oglądanie i problemy z zasypianiem.


W jeszcze większym skrócie: Typowy dzień z życia Wojtka.

widzu - 2015-05-20, 17:30

Czyli Wojtek postanowił pierdolnąć to wszystko i wyjechać w Bieszczady? :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group