To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Tabletka 'po' bez recepty

Love178 - 2015-01-25, 18:19

burbonetka napisał/a:
No, tak jakoś wyszło, że ciągle ten sam :) Bywają chwile że modlę się o siłę, żeby go nie zabić, ale generalnie stanowimy dobraną parę.

Bardzo fajnie się czyta takie posty :)

icywind - 2020-11-03, 22:28

A w Polsce dalej na receptę, z tego co się orientuję :wnerw:
kotmaalealamakota - 2020-11-04, 09:43

W Polsce ogólnie ginekologia leży i kwiczy. Już nawet nie będę poruszać tematu aborcji, bo myślę że mam bardzo odmienne zdanie na ten temat niż 3/4 forum, a nie chce nikogo urazić. To np uważam, że sterylizacja powinna być w Polsce legalna. Do tego darmowa antykoncepcja taka jak np spirala, w Anglii są darmowe, a przynajmniej kilka lat temu tak było, u nas to koszt ok 1200zł z badaniami, założeniem i w zależności od tego jaką sie wybierze.
ZSK - 2020-11-04, 10:37

kotmaalealamakota napisał/a:
myślę że mam bardzo odmienne zdanie na ten temat niż 3/4 forum, a nie chce nikogo urazić.


Jedno pytanie: Jebać PIS?

kotmaalealamakota napisał/a:
To np uważam, że sterylizacja powinna być w Polsce legalna.


To tak jak większość forum chyba :D

icywind - 2020-11-04, 10:53

Powinna być nielegalna, razem z antykoncepcją hormonalną, wirnikami itd. >:>
macbed - 2020-11-04, 11:10

wirniki spirale ja pierdole jeszcze sobie wentylator zamontujcie wariatki



kotmaalealamakota - 2020-11-04, 11:18

ZróbmySobieKupę, oczywiście, że jebać pis. Nie ma innej opcji :D

Poza tym na tą jebaną Godek to nie mogę patrzeć, tępa suka. Też mam niepełnosprawne dziecko i nie wylewam swoich frustracji na innych, bo ja mam z czymś gorzej. A ona jak i Jaki wycierają sobie tymi dziećmi publicznie tyłki pokazując jacy są wspaniali, bo dokonali WYBORU i ich wybór jest jedynym słusznym, reszta to chuj.

icywind - 2020-11-04, 11:18

Każda kobieta w wieku "produkcyjnym" powinna być obowiązkowo zapładniana, maksymalnie 2 miesiące po ciąży, a jeśli nie ma partnera to obowiązek powinien przejść na miejscowego księdza

[ Dodano: 2020-11-04, 11:18 ]
kotmaalealamakota napisał/a:
ZróbmySobieKupę, oczywiście, że jebać pis. Nie ma innej opcji :D

Poza tym na tą jebaną Godek to nie mogę patrzeć, tępa suka. Też mam niepełnosprawne dziecko i nie wylewam swoich frustracji na innych, bo ja mam z czymś gorzej. A ona jak i Jaki wycierają sobie tymi dziećmi publicznie tyłki pokazując jacy są wspaniali, bo dokonali WYBORU i ich wybór jest jedynym słusznym, reszta to chuj.

:clap:

Lilith - 2020-11-04, 15:24

kotmaalealamakota napisał/a:
To np uważam, że sterylizacja powinna być w Polsce legalna.

To jest kurwa smutne. Facet się może podwiązać, a kobieta już nie. No ale przecież jest #piekłomężczyzn, co nie?
Tylko, że to kobieta ma piekło, jak zajdzie w niechcianą ciążę i nie może dokonać wyboru.

Mistress9 - 2020-11-04, 17:55

Aborcja, sterylizacja, eutanazja - czemu to budzi takie kontrowersje skoro tak naprawdę jest dobre i z własnej woli?
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-11-04, 18:35

macbed napisał/a:
Obrazek

Ta babeczka nic nie jest w stanie zrobić. Nie pomoże nawet jak ludzkość wyginie....

icywind - 2020-11-04, 20:44

Mistress9 napisał/a:
Aborcja, sterylizacja, eutanazja - czemu to budzi takie kontrowersje skoro tak naprawdę jest dobre i z własnej woli?

Bo kościół

Davos - 2020-11-04, 22:53

Mistress9 napisał/a:
Aborcja, sterylizacja, eutanazja - czemu to budzi takie kontrowersje skoro tak naprawdę jest dobre i z własnej woli?


Gdyby było takie dobre to nie budziłoby kontrowersji, przynajmniej w przypadku aborcji

kotmaalealamakota - 2020-11-04, 23:02

No ja nie uważam aborcji za dobrej. Tyle o ile jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie chce dziecka i w 1 trymestrze dokonuje aborcji to robić to w 3 trymestrze jak np w nowym Jorku czy kanadzie, że można do ostatniego dnia ciąży to to już nie jest normalne. No sory laska po 8-9 miechach ciąży nagle stwierdza, że A chuj jednak nie chce. I co to daje? I tak musi urodzić z tym, że rodzi już trupa. jestem za prawem wyboru w kwestii płodów z wadami i od niedawna jestem w stanie zaakceptować aborcję na życzenie, ale z ograniczeniami.
RudaMaupa - 2020-11-05, 01:39

Sterylizacja - rozumiem.
Eutanazja - kurczę, mam mieszane uczucia. Niby wybór, ale samobójców odratorujemy. Nie kalkuluje mi się to.
Aborcja - no wybór, ale nie abortowanego. Blisko mi do Ali.

icywind - 2020-11-05, 07:09

RudaMaupa napisał/a:
Eutanazja - kurczę, mam mieszane uczucia. Niby wybór, ale samobójców odratorujemy. Nie kalkuluje mi się to.

Powinno być w przypadku nieuleczalnych chorób. Tu chodzi o możliwość godnej śmierci na własnych warunkach a nie samobójstwo.
RudaMaupa napisał/a:
Aborcja - no wybór, ale nie abortowanego. Blisko mi do Ali.

Bo jeszcze nie myśli ani nie czuje...

[ Dodano: 2020-11-05, 07:10 ]
Davos napisał/a:
Mistress9 napisał/a:
Aborcja, sterylizacja, eutanazja - czemu to budzi takie kontrowersje skoro tak naprawdę jest dobre i z własnej woli?


Gdyby było takie dobre to nie budziłoby kontrowersji, przynajmniej w przypadku aborcji

Gdyby nie kościółek to nie byłoby aż takich kontrowersji.

RudaMaupa - 2020-11-05, 08:22

Nie widziałam doprecyzowania, że nie chodzi o aborcję do porodu, tylko do pewnego momentu, Icy. Wydaje mi się, że często podawaną granicą jest wykształcenie układu nerwowego, fakt.
JankielKindybalista85 - 2020-11-05, 08:49

Czyli znowu by pasowało ustalić raz na zawsze, czym jest człowiek.
RudaMaupa - 2020-11-05, 08:53

Si.
JankielKindybalista85 - 2020-11-05, 08:57

No bo tak swoją drogą: ktoś tu wspominał o tym że są miejsca gdzie w sumie aborcja 9-miesiecznego płodu jest legalna. Czyli - jak też ktoś wspominał - kobieta w takim przypadku i tak musiałaby urodzić, tylko że trupa. Czyli jak teraz po wyroku trybunału. 😁 :troll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group