To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Tabletka 'po' bez recepty

Barbra - 2015-01-22, 22:16

Choć i u nich zdarzają się ataki zazdrości, najczęściej kiedy jeden samiec zobaczy innego kopulującego z samicą. Co wówczas robi zazdrośnik? Agresywnie odciąga rywala od samicy i zamiast się z nim bić – jak by to zrobił szympans – zaczyna z nim kopulować. Samce szybko doprowadzają się nawzajem do seksualnej satysfakcji i zupełnie zapominają o pozostającej w pobliżu samicy.

lol

widzu - 2015-01-22, 22:18

Skąd to wzięłaś? O_o
ZSK - 2015-01-22, 22:18

Z Życia.
Love178 - 2015-01-22, 22:19

gay-zoned :P
icywind - 2015-01-22, 22:21

A co się dzieje jak przyłapuje dwie samice i jest zazdrosny?
Barbra - 2015-01-22, 22:23

widzu napisał/a:
Skąd to wzięłaś? O_o


z artykułu który wrzucił icy

ruda, wyobrażasz to sobie? załamka załamka załamka załamka :zalamka:

Davos - 2015-01-22, 22:50

Barbra napisał/a:
Choć i u nich zdarzają się ataki zazdrości, najczęściej kiedy jeden samiec zobaczy innego kopulującego z samicą. Co wówczas robi zazdrośnik? Agresywnie odciąga rywala od samicy i zamiast się z nim bić – jak by to zrobił szympans – zaczyna z nim kopulować. Samce szybko doprowadzają się nawzajem do seksualnej satysfakcji i zupełnie zapominają o pozostającej w pobliżu samicy.


Te, które tak robiły, pozostały małpami. Reszta wyewoluowała w ludzi :P

icywind - 2015-01-22, 22:52

Barbra napisał/a:
ruda, wyobrażasz to sobie? załamka załamka załamka załamka :zalamka:

Ja sobie wyobrażam to wśród ludzi i minę tej baby którą oni zostawiają :haha:

ZSK - 2015-01-22, 22:52

Barabara napisał/a:

Choć i u nich zdarzają się ataki zazdrości, najczęściej kiedy jeden samiec zobaczy innego kopulującego z samicą. Co wówczas robi zazdrośnik? Agresywnie odciąga rywala od samicy i zamiast się z nim bić – jak by to zrobił szympans – zaczyna z nim kopulować. Samce szybko doprowadzają się nawzajem do seksualnej satysfakcji i zupełnie zapominają o pozostającej w pobliżu samicy.


Zakładam, że w odmętach internetu jest jakaś ekranizacja tej uroczej historii.

Barbra - 2015-01-22, 23:45

icy, no to ja właśnie pytam czy ona sobie to wyobraża wśród ludzi :P
Davos - 2015-01-23, 01:54

Taki mały suchar do tematu ;)

- Dzień dobry, czy są tabletki "dzień po"?
- Będą jutro.

RudaMaupa - 2015-01-23, 10:06

Barbra napisał/a:
icy, no to ja właśnie pytam czy ona sobie to wyobraża wśród ludzi :P


Generalnie nie, dlatego szukanie poparcia wśród innych zwierząt uważam za nierozsądne. :P weźmy choćby zaloty żuka gnojarka.

Ale jakaś perwersyjna część podpowiada mi, że istnieje mroczna cząstka, która ze zwykłego masochizmu czy też.innych pobudek chciałaby to zobaczyć... :diabelek3: to pewnie zwierzę, które rzekomo tkwi w każdym z nas. :P

[ Dodano: 2015-01-23, 10:08 ]
Z tego powodu bardzo bym prosiła o nie sugerowanie się matką naturą. :P chociaż jakby nie patrzeć w takiej sytuacji tabletka po jest zbędna... :haha:

icywind - 2015-01-23, 10:26

RudaMaupa napisał/a:
Z tego powodu bardzo bym prosiła o nie sugerowanie się matką naturą. :P

Właśnie dlatego, żeby się nie sugerować matką naturą to wstawiłem :P
Bo księża (czyli nie oszukujmy się, najgorliwsi przeciwnicy tabletki) co rusz mówią jak to natura i bóg powołały nas do prokreacji i seks w innych celach jest nienaturalny.

RudaMaupa - 2015-01-23, 11:02

Ale to nie ten temat, icy. ;) Niemniej jak jest seks, to i dzieci się pojawiają. I tę świadomość mieć trzeba.
icywind - 2015-01-23, 12:13

Dla mnie to ten temat bo słychać to przy dyskusji o tabletce
RudaMaupa - 2015-01-23, 12:27

Generalnie słychać to w dyskusjach o antykoncepcji. Aczkolwiek tutaj poza hardkorami, których nikt wśród nas nie popiera, nie słyszałam o czymś takim.

Swoją drogą zastanawia mnie jeszcze jedno - gdyby osoby poniżej 18 roku życia musiały je kupować z osobą dorosłą, pomogłoby kontrolować to sprzedaż niepełnoletnim. Zakładamy oczywiście, że w większości osoby pełnoletnie będą wiedzieć, co robią.

icywind - 2015-01-23, 12:34

RudaMaupa napisał/a:
gdyby osoby poniżej 18 roku życia musiały je kupować z osobą dorosłą, pomogłoby kontrolować to sprzedaż niepełnoletnim. Zakładamy oczywiście, że w większości osoby pełnoletnie będą wiedzieć, co robią.

Nie wiem czy jest to taki dobry pomysł, dziewczyna która mówi rodzicom, że w wieku 12stu lat uprawiała seks bez zabezpieczeń i chodźmy kupić tabletkę? A jeszcze rodzice okażą się konserwatywni/sami nieodpowiedzialni i zamiast pójść do apteki to tylko ją zleją. Jakoś tego nie widzę.
A chodzenie ze starszym kolegą/chłopakiem mija się z celem.
I tak osoby poniżej 18go roku życia będą miały problemy z kupnem przez samą cenę. Gdybym był aptekarzem to był bez wahania sprzedał tą tabletkę 12sto latce (zakładając, że nie ma to żadnych skutków ubocznych dla takich małych dzieci ale o tym nie słyszałem), przecież wolę, żeby to wzięła niż potem była w ciąży, zarywała szkołę, miała traumę itd. To nie aptekarz jest od wychowywania dzieci.

RudaMaupa - 2015-01-23, 12:41

Trollujesz, prawda? Gdyby dwunastolatka podeszła po tabletkę, przede wszystkim zgłosiłabym to, gdyż dochodzi tutaj pedofilia. To jest obowiązek - wydaje mi się, że nie zgłoszenie takiej sprawy jest wręcz karalne. Na miejscu ojca takiej dziewczyny poszłabym z nią najpierw do ginekologa, a potem zatłukła popierdoleńca, który jej to zrobił.

Seks jest legalny powyżej 15. roku życia. Taka osoba często sama nad sobą nie panuje, ale ma już nieco rozgarnięte przyjaciółki, do tego pełnoletnie. Oczywiście byłoby pewnie tak, że część aptekarzy wręcz o dowód nie zapyta, bo jednak dojrzałe mniej więcej dziewczęta.

Chodzi tylko i wyłącznie po to, by była możliwość niejakiej kontroli nad tym, to są silne hormony...

icywind - 2015-01-23, 12:47

12sto latka nie może uprawiać seksu to udawajmy, że go nie było i nie sprzedawajmy jej, niech rodzi.
Zgłoszenie to co innego, nie wiem jakie są obowiązki w tym zakresie ale mówię o samej sprzedaży.
Nie zawsze to przecież pedofilia, jak z 13sto latkiem jest w ciąży to pedofilia? Jak kupujesz gumki to cię nie mają prawa pytać o dowód bo nie mają ograniczenia wiekowego.

RudaMaupa - 2015-01-23, 12:57

Icy, przepraszam, ale teraz gadasz jak idiota.

To, że uprawiają seks, nie znaczy, że mają się dupczyć jak króliki. Młodzież też pija alkohol, ale to nie znaczy, że im się powinno sprzedawać wszystko bez limitów. TYM BARDZIEJ powinno się uważnie obserwować, co się dzieje, szczególnie jeśli jest z innym dzieciakiem w ciąży.

Jeśli zaś chodzi o sprzedawanie prezerwatyw DZIECIOM (bo to są dzieci, na litość boską...), uznałabym aptekarza za chorego, gdyby bez pytania sprzedał dwunastolatce prezerwatywy. Odmowa sprzedaży dwunastolatce jest zresztą uzasadniona, według przepisów jest "kto odmawia sprzedaży bez uzasadnionej przyczyny", a tu zachodzi podejrzenie przestępstwa.

Niedługo będziesz tak o siedmiolatkach mówił czy co? Jeśli jest seks wśród dzieci, to tym bardziej nie należy tego popularyzować. Zresztą podejrzewam, że nawet i bez tego aptekarz odmówi sprzedaży bez osoby dorosłej, w myśl przepisów, że osoba poniżej 13 roku życia nie może zawierać umów ani podejmować innych czynności prawnych poza zwykłymi - jeśli jej coś zaszkodzi, to aptekarz odpowie za to, że zezwolił na zawarcie transakcji dla niej szkodliwej przez osobę nieletnią.

[ Dodano: 2015-01-23, 13:01 ]
Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, by niejako wymóc na dzieciach ujawnianie takich informacji przynajmniej jednej osobie dorosłej... To są dzieci. Nie można ich zachęcać do seksu, a jak im rozdasz prezerwatywy, to właściwie co dzieci powstrzyma? Dlaczego jest taki nacisk na dostęp dzieci do antykoncepcji?

[ Dodano: 2015-01-23, 13:07 ]
I jeszcze faszerować organizmy, które dopiero zaczęły dojrzewać płcio hormonami bez ograniczeń... No co za bezmyślność!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group