To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Wasze ulubione i znienawidzone kraje

WojtekVanHelsing - 2014-02-11, 22:44
Temat postu: Wasze ulubione i znienawidzone kraje
Moje ulubione to:

Australia - Podobaja mi sie krajobrazy, zwierzeta itp.
Japonia - Podoba mi sie kultura.. i to, że wybijalki Amerykanow.
Chiny - Podoba mi sie kultura i podejscie do gospodarki
Singapur - Podoba mi sie ich gospodarka, ogolnie budynki... caly jest piekny
Hongkong - Tak jak singapur...
Hiszpania - Podoba mi sie klimat
Portugalia - Tak jak Hiszpania
Finlandia - Podobaja mi sie krajobrazy
Rosja - Podobienstwo do Polski
Liechtenstein - Wolny rynek, brak demokracji
Szwajcaria - Wolny rynek, najpiekniejsze panstwo Europy
Arabia Saudyjska i innne monarchie Arabskie - Bo to monarchie

Znienawidzone:

Wielka Brytania - Istnieje wylacznie dzieki Polsce, nie przeszkadzalo to im, rzucic nas na pozarcie Stalinowi

USA - Debile

Kanada - Debile

Szwecja - Debile

Norwegia - Debile

Dania - Debile

Niemcy - Debile

Holandia - Debile

Belgia - Debile

Francja - Debile

Indie - Bydlęta

Kambodza - Debile

Wietnam - Debile

Mongolia - Debile

Wszystkie kraje Afrykii - Debile

Brazylia - Debile

Argentyna - Debile

Sharvari - 2014-02-11, 22:53


widzu - 2014-02-11, 22:54

Tymi "Bydlętami" wybiłeś mnie z rytmu czytania :P
icywind - 2014-02-11, 22:55

Mam propozycje. Wyprowadź się.
Zaknafein - 2014-02-11, 22:56

icywind napisał/a:
Mam propozycje. Wyprowadź się.


Tak.
Pomożemy się spakować : D
Icywind Ci nawet na drogę zrobi kanapki z serem ;)

Barbra - 2014-02-11, 22:58

moje ulubione:
włochy, chorwacja - klimat, kultura, ludzie, jedzenie, morze
grecja - klimat, ładnie tam jest
nowa zelandia - więcej owiec niż ludzi, czy coś, nie lubię ich tylko dlatego że podobno usypiają koty i nie można mieć ich w domu :<
japonia - są tacy zaawansowani technologicznie i podoba mi się ich kultura że są tacy uprzejmi i nie narzucają się
australia jest fajna tylko te robale ;s


nie lubię:
arabskich wszelkich, indii - brudno i nigdy bym się nie wpasowała w ich kulturę, nawet bym nie chciała
krajów albo regionów w których większość roku jest zimno, bo jest zimno :P
trochę belgii bo mnie denerwuje ten kraj tak o :D


jeśli chodzi o resztę to jestem całkiem obojętna, ogólnie ja kocham wszystkich i wszystko więc także tego o ile nie jest zimno i brudno to jest ok ;)

Adijos - 2014-02-11, 23:03

Nowa Zelandia, za piękne widoki, kulturę no i za piękne kobiety.
Więcej dopiszę pozniej.

Antlion - 2014-02-11, 23:08

Szczerze mówiąc, dziwię się, że wszyscy tak bardzo lubicie Japonię. Jak dla mnie są jeszcze gorsi od Niemców.
qtasiorro - 2014-02-11, 23:11

Antlion napisał/a:
Szczerze mówiąc, dziwię się, że wszyscy tak bardzo lubicie Japonię.

Bo Love patrzy. :ninja:
Powiedz, że lubisz, póki masz jeszcze czas.

icywind - 2014-02-11, 23:13

Jeśli już mam powiedzieć to lubię Holandię bo mają fajny klimat i Amsterdam a najbardziej nie lubię Ugandy bo się dali zindoktrynować chrześcijańskim misjonarzom i robią tam średniowiecze v2
WojtekVanHelsing - 2014-02-11, 23:16

icywind napisał/a:
Mam propozycje. Wyprowadź się.


Ale Polske lubie najbardziej

[ Dodano: 2014-02-11, 23:16 ]
Antlion napisał/a:
Szczerze mówiąc, dziwię się, że wszyscy tak bardzo lubicie Japonię. Jak dla mnie są jeszcze gorsi od Niemców.


Czemu?



W sumie tez nowa zelandie lubie

Zaknafein - 2014-02-11, 23:18

A u mnie ulubiona Wielka Brytania. Zamki, katedry, muzea, ludzie i ogólnie klimat. I Londyn < 3 Klasa połączona z nowoczesnością. I jeszcze te małe angielskie wioski. I zespoły rockowe : D I ogólnie wszystko takie piękne ;)
Antlion - 2014-02-11, 23:20

qtasiorro napisał/a:
Bo Love patrzy. :ninja:
Powiedz, że lubisz, póki masz jeszcze czas.


Nie, nie powiem. Japońce to zbrodniarze i nikt nie zaprzeczy. Szwabów przynajmniej ukarali, tymczasem japońscy specjaliści od (testowania na żywych ludziach) gazów bojowych i wszelkiej maści bojowego szajsu dostali immunitet w zamian za udostępnienie wyników badań, bo 'murica fuck yeah.

Japończycy podczas wojny zachowywali się jak zwierzęta. Weźmy choćby rzeź w Nankinie. Czegoś takiego nie powstydziliby się nawet bolszewicy.

WojtekVanHelsing - 2014-02-11, 23:20

Zaknafein, I najwieksi zdrajcy w historii :)
qtasiorro - 2014-02-11, 23:24

Antlion napisał/a:
qtasiorro napisał/a:
Bo Love patrzy. :ninja:
Powiedz, że lubisz, póki masz jeszcze czas.


Nie, nie powiem. Japońce to zbrodniarze i nikt nie zaprzeczy. Szwabów przynajmniej ukarali, tymczasem japońscy specjaliści od (testowania na żywych ludziach) gazów bojowych i wszelkiej maści bojowego szajsu dostali immunitet w zamian za udostępnienie wyników badań, bo 'murica fuck yeah.

Japończycy podczas wojny zachowywali się jak zwierzęta. Weźmy choćby rzeź w Nankinie. Czegoś takiego nie powstydziliby się nawet bolszewicy.

Antilon (zawsze myślałem, że jesteś Antilon i tak już chyba w moim przypadku pozostanie :) ), oczywiście robiłem sobie jaja, nie przeczę!

Zaknafein - 2014-02-11, 23:25

WojtekVanHelsing napisał/a:
Zaknafein, I najwieksi zdrajcy w historii :)


Whatever. To, że ktoś tam zdecydował się zrobić Polaków w ch*ja nie znaczy, że będę o to oskarżał cały naród.

WojtekVanHelsing - 2014-02-11, 23:27

Poźniej wszyscy czuli niechec do Polaków co wyrazili sami zolnierze którzy tam poznali.

Tylko dziwki byly dla nich mile.

Zaknafein - 2014-02-11, 23:35

WojtekVanHelsing napisał/a:
Poźniej wszyscy czuli niechec do Polaków co wyrazili sami zolnierze którzy tam poznali.

Tylko kobieta nieobyczajna byly dla nich mile.


OK.
AJDONTGIWEJSZIT :/

[ Dodano: 2014-02-11, 22:35 ]
i tak WB jest za*ebista ;)

AnswersMaster - 2014-02-11, 23:46

Najlepsze:
Oczywiście Polska, ale z uwagi na znajomych ludzi i nie muszę znać jezyka obcego.
Japonia-jej technologie i dziwactwa kojarzą mi się z przyszłością.
Szwajcaria-i rynek i krajobrazy
Różne afrykańskie kraje, ale jako krajobrazy dżungli i safari, ogólnie egzotyka, ciepłe kraje, jakoś mnie to kręci, z tego samego powodu Australia

Najgorsze:
Niemcy-Hitler, naturalni wrogowie, Hitler, okropny język, "szmeterling", Hitler
Norwegia-kolo sobie morduje dziesiątki osób i narzeka na brak wygód w więzieniu, ale to nie o to mi chodzi, tylko o to, że u nich to jest normalne
Korea Pł.-kraj jako jeden wielki dom na własność "krwiożerczego" ekscentryka
Somalia-kraj który za czasów kiedy miał jeszcze wiarygodne dane na temat sytuacji gospodarczej miał ostatnie miejsce w rankingu wolnorynkowości, wyniszczony przez susze i inne katastrofy naturalne, wojny domowe, brak respektowanie prawa, ale to jeszcze nie to, tylko to, że jacyś idioci na fejsach i nie wiem czym jeszcze myślą, że ten kraj przeczący wszystkiemu czego chcieliby liberałowie, miałby być dla liberałów rajem i ta manipulacyjna propaganda jakoś sie po trochu roznosi. Równie im blisko tam jak liberałom. I przez to mam już do tego kraju jakiś wstręt.

Pewnie coś jeszcze do obu grup, ale nie wiem na tą chwilę.

Sharvari - 2014-02-11, 23:46

WojtekVanHelsing napisał/a:
Zaknafein, I najwieksi zdrajcy w historii :)

a Rosji nie masz za złe, że nas katowali. urodziłeś się w fajnych czasach to nie marudź jakbyś wszystkie wojny przeżył.

UK - podobnie jak Zak, dodatkowo podzielam ich manię na punkcie herbat, poczucie humoru, zamiłowanie do zamków, ruin, architektury wiktoriańskiej i tej królewskości. jest to dla mnie jedyny europejski kraj, w którym mogłabym poza Polską mieszkać.
Norwegia, Finlandia, Islandia - widoki, klimat, muzyka, język i HUMOR :D uwielbiam skandynawskich gameplayerów, pozytywne wariaty.
Japonia - przez całe gimnazjum jarałam się mocno i zapragnęłam tam się kiedyś przeprowadzić. ale jako wyrosła osoba zaakceptowałam fakt, że to prawie niemożliwe dla obcokrajowca i chciałabym tam kiedyś tylko pojechać na trochę. japoński uważam za najpiękniejszy język, lubię tamto szkolnictwo, ogrody, parki, festiwale, kulturę, religię... i tak jak nienawidzę artykułów dla bab z europejskimi zasadami kładzenia tapety, mody itd, tak lubię i staram się naśladować japońskie metody dbania o urodę, kosmetyki i podziwiam ciuchy. nie wiem ile już kasy wydałam na sprowadzanie tego sobie z azji :O

i chyba tyle. nie mam znienawidzonych, ale nie lubię USA, Niemiec i nie jarają mnie ciepłe kraje jak Egipt, Hiszpania, Włochy. meh. ale stare miasta, zamki i ruiny bym wszędzie pozwiedzała.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group