To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Redakcja telenoweli "Wiara w ludzi" i innych - Kościół Jezusa

icywind - 2024-08-23, 20:19
Temat postu: Kościół Jezusa
Jesus powiedział przed śmiercią:
NIENAWIDZĘ RELIGII, NIENAWIDZĘ KURWA TYCH JEBANYCH FARYZEUSZY, WEŹCIE ICH ODE MNIE
i wziął umarł

Uczniowie Jezusa1: zrobimy religię!
Uczniowie Jezusa2: ale co z tym co Jezus myślał o religii?
UJ1: A widzisz, bo zrobimy JEZUSA centrum naszej religii, do tego na pewno nie będzie mieć zastrzeżeń.
UJ2: super, to ja wezmę jego rzeczy i zacznę sprzedawać, że niby uzdrawiają
UJ1: świetnie!
mija 300 lat
Kapłani: Jezu powiedz nam co mamy zrobić aby nasza religia objęła cały świat!
JC: serio to właśnie o to mnie pytacie? Na pewno nie chcecie zapytać o coś kurwa innego? No dobrze, proście a będzie wam dane, zgotuje wam taką religię, że wszystkim na Ziemi się potem odechce tworzyć nowych religii
Mordujcie ludzi
K: co? Czy mamy to rozumieć dosłownie panie Jezu?
JC: czego nie rozumiesz debilu, weź miecz i wbij go flaki ludziom którzy nie chcą uwierzyć w debilizmy które głosisz. Zrobimy z ludzi doborem genetycznym takiego psa co nie może sam oddychać tylko zamiast tlenu potrzebuje ciebie. Niech jedynym powodem dla którego ludzie godzą się na dołączenie do was będzie strach
K: dobrze Jezu, jesteś Jezusem, musisz mieć rację
Mija kilkaset lat
K: Dobry Jezu co mamy zrobić z zagrożeniem od strony niewiernych, święte wojny już ledwo działają, ludzie nie stają się pobożniejsi.
JC: podzielcie się na tysiące różnych denominacji. Do tego niech każda denominacja twierdzi , że tylko ona prowadzi do zbawienia a inne denominacje chrześcijańskie do potępienia. Dotychczas ludzie bali się za dużo islamu, muszą bać się chrześcijaństwa aby to działało
K: ale wtedy moja władza
JC: kurwa nie dyskutuj, ja tu mam władzę nad tobą
mija więcej lat
K: Jezu dopomóż, coraz więcej osób ucieka z kościoła, co mamy zrobić aby zatrzymać ludzi w kościele?
JC: gwałćcie dzieci
K: co kurwa?
JC: gwałćcie dzieci, dotychczas pokazywaliście, że w kościele jest dobrze a na zewnątrz zwyrodnienie. Ale ludzie nie bali się dość tego zwyrodnienia. Jak zaczniecie gwałcić dzieci to co pomyślą o tym zwyrodnieniu na zewnątrz skoro dobzi gwałcą dzieci?
K: Ale Jezu to dzieci!
JC: A co jest dla ciebie ważniejsze, dzieci czy wszystko co zawdzięczasz kościołowi w postaci statusu i pieniążków?
K: masz rację Jezu, chodź tu Rafałku
mija trochę lat
K: jeszcze więcej ludzi odeszło Jezu ratuj
JC: ale pomyśl ile zatrzymałeś! Ile ludzi by sobie poszło gdyby nie wyobrażało sobie tak potwornego zwyrodnienia, że jest gorsze od słuchania kogoś kto gwałci dzieci! Zobacz jak wiele osiągnąłeś!
K: masz rację ale co teraz?
JC: Dlaczego pytasz mnie? Nie widzisz, że wyszedłem z kościoła?
K: COOOO jak to wyszedłeś co się stało? Czy inna denominacja ma rację?! Niemożliwe!
JC: nie durniu, wyszedłem z kościoła wraz z ostatnim dobrym człowiekiem bo tylko z ich powodu tu byłem. Teraz radzisz sobie sam. Ale wiesz co tata zrobił z Sodomą i Gomorą, dogłębnie znasz tą historię

Całkiem_Dobry_Chłop - 2024-08-23, 23:33

Tutaj nie będę ci zarzucał kopiowania. Tylko ty mogłeś wymyślić coś tak debilnego.
icywind - 2024-08-24, 13:20

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Tutaj nie będę ci zarzucał kopiowania. Tylko ty mogłeś wymyślić coś tak debilnego.

dziękuję :wstyd:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group