To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry i zabawy forumowe - Uroki życia w XXI wieku

Całkiem_Dobry_Chłop - 2024-04-13, 17:06
Temat postu: Uroki życia w XXI wieku
Witajcie ci co jeszcze wchodzą na to wymarłe forum. Od jakiegoś czasu widząc różne rzeczy i wydarzenia myślę sobie, że to są uroki życia w naszych czasach. Mam na myśli coś co dawniej było niemożliwe czy nikt się tego nie spodziewał lub wręcz jest postrzegane jako zaskakujące. Mógłbym wypisać ileś tego typu przypadków, ale nie chcę, żeby temat skończył się tylko na jednym poście dlatego napiszę tylko jedną. Was również zachęcam do takiego podejścia.


A wiec zaczynam: dawniej nie było możliwe, żeby jakiś portal społecznościowy tak po prostu zbanował NSDAP


Lilith - 2024-04-15, 04:02

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
A wiec zaczynam: dawniej nie było możliwe, żeby jakiś portal społecznościowy tak po prostu zbanował NSDAP

Minuta ciszy dla Mańki, która poświęciła swój cenny czas na budowanie threadu na Reddicie i cyk, ban :troll:

Kilkanaście lat temu było nie do pomyślenia, że korzystanie z internetu w telefonie będzie tak powszechne, jak jest obecnie.

RudaMaupa - 2024-07-10, 22:20

Jeszcze w zeszła sobotę mówiłam, że pogoda się zmienia, ale chociaż śniegu w lecie nie było. No i już jest :-D nie do pomyślenia w XX wieku!
Davos - 2024-07-25, 15:18

Ruda, serio mieliście śnieg w Krakau 10 lipca czy po prostu zderzyły się ciężarówki przewożące poduszki z pierzem? :P
icywind - 2024-08-20, 16:55

Lilith napisał/a:
Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
A wiec zaczynam: dawniej nie było możliwe, żeby jakiś portal społecznościowy tak po prostu zbanował NSDAP

Minuta ciszy dla Mańki, która poświęciła swój cenny czas na budowanie threadu na Reddicie i cyk, ban :troll:

Kilkanaście lat temu było nie do pomyślenia, że korzystanie z internetu w telefonie będzie tak powszechne, jak jest obecnie.

Kilkanaście lat temu mieliśmy iPhona 5



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group