To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Polskie Shire

Mistress9 - 2017-06-11, 18:44
Temat postu: Polskie Shire
https://pomagam.pl/Shire


Pewien koleżka postanowił wybudować wioskę Hobittów i zbiera dotacje. Fajnie byłoby tam spędzić kiedyś wakacje :D


Cytat:
Cześć ! Mam na imie Paweł i jestem marzycielem.

Od ponad 15 lat marzyłem o stworzeniu raju na ziemi rodem z Tolkienowskiego świata śródziemia. Krainy spokoju i szczęścia gdzie każdy zmęczony życiem w cywilizacji będzie mogł przyjechać i oderwać się choć na chwilę od trosk tego świata.

Postanowiłem stworzyć Shire - Hobbiton. Krainę zamieszkałą przez rasę niziołków ktorzy mieszkają w bardzo ciepłych i wygodnych norkach w ziemi. Kto widział film Hobbit lub Władca pierścieni wie o czym mówię :) domki będą dostosowane oczywiście do rozmiarów ludzi.


Reszta pod linkiem :D

Zaknafein - 2017-06-11, 19:00

lepiej by zebrał dotacje na wakacje na górze Brokeback a nie jakieś hobity eh
dyniator - 2017-06-11, 19:04

Nie ma czasu odpisać podziękowania (na dole komentarz jakiś), a co z budowaniem :???:
Inicjatywa świetna. Nawet się kiedyś tam przejadę jak skończy :git:

Moris299 - 2017-06-11, 19:28

Z tego co on pisze to chce to w przyszłości wynajmować ludziom więc z czymś takim bardziej by na jakąś platformę crowdfoundingową bardziej pasuje a nie na pomagam.pl
SlownikOrtograficzny - 2017-06-11, 19:36

Zaknafein napisał/a:
lepiej by zebrał dotacje na wakacje na górze Brokeback a nie jakieś hobity eh

:haha:

Czyli teraz na forum do każdej wspominki o lotrze będzie kontrargument w postaci tajemnicy pedalskiej góry?

Davos - 2017-06-11, 19:38

Szkoda, że nie buduje repliki Minas Tirith albo Mordoru :PP Ale inicjatywa i tak fajna.

[ Dodano: 2017-06-11, 19:40 ]
SlownikOrtograficzny napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
lepiej by zebrał dotacje na wakacje na górze Brokeback a nie jakieś hobity eh

Czyli teraz na forum do każdej wspominki o lotrze będzie kontrargument w postaci tajemnicy pedalskiej góry?


Na to wygląda.
Forum takie oryginalne.

Zaknafein - 2017-06-11, 19:53

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
lepiej by zebrał dotacje na wakacje na górze Brokeback a nie jakieś hobity eh

:haha:

Czyli teraz na forum do każdej wspominki o lotrze będzie kontrargument w postaci tajemnicy pedalskiej góry?


tak

ChodnikowyWilk - 2017-06-11, 19:59

Wygląda jak typowy fan fantasy
macbed - 2017-06-11, 20:03

Za 25k to on Shire nie wybuduje

[ Dodano: 2017-06-11, 20:04 ]
Cytat:
Jednakże fundusze się skończyły i stanąłem chwilowo w miejscu. Jestem skromnym człowiekiem pomagającym zwierzakom w schronisku, a potrzebuję zakupić drewno konstrukcyjne, trochę tarcicy, desek. Materiały do budownictwa naturalnego - słoma glina, materiały izolacyjne oraz wykończenie wnętrza, kominek, instalacje wod-kan, łącznie z przydomową oczyszczalnią ścieków.

Ach, k.

Mistress9 - 2017-06-11, 20:12

Moris299 napisał/a:
Z tego co on pisze to chce to w przyszłości wynajmować ludziom więc z czymś takim bardziej by na jakąś platformę crowdfoundingową bardziej pasuje a nie na pomagam.pl


też tak pomyślałam, w ogóle pomagam.pl mi się kojarzy raczej z pomocą chorym, biednym czy zwierzętom xd

Barbra - 2017-06-11, 20:19

źle przeczytałam nazwę tematu i myślałam że będzie nowe szoł KaszubyShore .-.
Zaknafein - 2017-06-11, 20:23

xDD
Mistress9 - 2017-06-11, 20:32

:haha:
SlownikOrtograficzny - 2017-06-11, 23:45

A, zapomniałbym:

https://youtu.be/OO3FANjwKHY

Davos - 2017-06-12, 00:19

ChodnikowyWilk napisał/a:
Wygląda jak typowy fan fantasy


Ano właśnie, on mi przypomina Andy'ego Serkisa (aktora, który grał Smeagola/Golluma).

widzu - 2017-06-12, 06:34

Davos napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Wygląda jak typowy fan fantasy


Ano właśnie, on mi przypomina Andy'ego Serkisa (aktora, który grał Smeagola/Golluma).


Szkoda, że nie przypomina Jaka Gyllenhaala (aktora, który grał Jacka Twista w Tajemnicy Brokeback Mountain) :troll:

JankielKindybalista85 - 2017-06-12, 12:18

A co? Wtedy byś się skusił? :troll:

Widzu rano mało czujny jest skoro mu się takie wyznania wymykają. N ale to Dżejk Dżylenhol, wybaczamy. :-D

widzu - 2017-06-12, 13:52

Zaknafein napisał/a:
SlownikOrtograficzny napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
lepiej by zebrał dotacje na wakacje na górze Brokeback a nie jakieś hobity eh

:haha:

Czyli teraz na forum do każdej wspominki o lotrze będzie kontrargument w postaci tajemnicy pedalskiej góry?


tak

Davos - 2017-06-12, 14:18

Widzu, ładnie to tak Icka zdradzać?
Zaknafein - 2017-06-12, 14:25

Davos napisał/a:
Widzu, ładnie to tak Icka zdradzać?


Davos napisał/a:
Forum takie oryginalne.


[ Added: 2017-06-12, 13:26 ]
lubie to forum za to ze czasem potrafimy sie komunikować prawie wylacznie cytując inne osoby



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group