To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Myślałeś/aś, że po Nieb. Wielryb. nic cię już nie zaskoczy?

Moris299 - 2017-04-04, 00:48
Temat postu: Myślałeś/aś, że po Nieb. Wielryb. nic cię już nie zaskoczy?
xDDD kolejne narzędzie do naturalnej selekcji xD


http://www.planeta.fm/New...tarla-do-Polski

macbed - 2017-04-04, 00:49

No beka, sporo osób o tym słyszało, nie uważam żeby był to temat do rozpowszechniania

[ Dodano: 2017-04-04, 00:51 ]
ponieważ to jedna z tych rzeczy, która jest bardziej zjebana niż śmieszna

Moris299 - 2017-04-04, 00:51

no raczej nie sądzę, by wiele osób o tym słyszało

temaat nie do rozpowszechniania? co ty kurwa myślisz, że ktoś z forum weźmie to do serduszka i odkręci sobie gaz w domu? :??:

[ Dodano: 2017-04-04, 00:51 ]
aok

[ Dodano: 2017-04-04, 00:51 ]
mnie to bawi ale to przez to, że jest tak skrajnie zjebana

Mackers - 2017-04-04, 01:08

Jak będę mial dzieci, to nie dam im dostępu do internetu.
L - a - 2017-04-04, 01:14

Pewnie kolejny niedojebany fejk.
Moris299 - 2017-04-04, 02:15

L - a napisał/a:
Pewnie kolejny niedojebany fejk.


Ale imo grozniejszy.

Łatwiej zmanipulowac dzieciaka, żeby zrobił coś takiego niż żeby coś przez 50 dni robił. Dzieci w tym wieku kompletnie nie mają rozwiniętej wyobraźni "co się może stać" i są bardzo latwowierne więc jak ktoś wrzuci taki obrazek z instrukcją na grupę fb mini mini polska to może naprawę stać się tragedia.

Dziecko pomyśli, że to pewnie kolejna zabawa w stylu wróżki zębuszki która przylatuje przez noc i zabiera zęba a zostawia słodycz/monetę. Tym bardziej, że dzieci dzisiaj same przeglądają sieć już w wieku 6 lat.

c1ick - 2017-04-04, 10:27

japierdole.png
krojechleb - 2017-04-04, 10:31

Później tą nową grę spróbuję obczaić bo jeśli chodzi o tego wieloryba to doszedłem do wniosku że jest to po prostu zmyślone. Pełno informacji o tym że ktoś w to grał( nawet nie wiadomo kto) i o zasadach ale nigdzie nie ma informacji o tym jak w to zagrać, gdzie, kiedy i z kim. I jeszcze ten bezsens, że podajesz swoje dane i na ich podstawie mistrz gry ma cię znaleźć i dojebać jak sam się nie zabijesz. Pewnie trzeba podać też nr karty rachunki i pin. Przecież to brzmi niedorzecznie.

Ciekawe ile kasy na tym zarobili wynalazcy tej bujdy. No i w końcu sporo mediów dostało dzięki temu kawałek z tego tortu i jeszcze debilni jutuberzy

L - a - 2017-04-04, 10:58

Moris299 napisał/a:
Dzieci w tym wieku kompletnie nie mają rozwiniętej wyobraźni "co się może stać" i są bardzo latwowierne więc jak ktoś wrzuci taki obrazek z instrukcją na grupę fb mini mini polska to może naprawę stać się tragedia.

Przynajmniej teraz wiesz przed czym chronić swoje dziecko ;)

Davos - 2017-04-04, 12:18

Kolejna "gra" wymyślona przez jakiegoś zjeba. Chyba pojawiła się nowa moda.


"O północy, kiedy wszyscy będą już spali..."

Życzę powodzenia dziecku, które będzie chciało iść spać później niż ja.

#nocnemarkisabezpieczne

Ci, którzy mają w kuchni płyty elektryczne lub indukcyjne, też mają spokój.

JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 12:31

Lubię takie niusy. Udowadniają wyższość lat 90-tych w sposób niewymagający dodatkowego komentarza. :git:

W sumie to jeden z głównych powodów dla których nie chcę płodzić bękartów. A jak taki gnojek się okaże kompletnym debilem. Takim sebkiem kurwa kurwa, hy hy hy, co za małolata mniejszego by łykał te gry wieloryby jak pelikan a za małolata starszego niw skalałby się śladem inteligentnej myśli, byl takim Miśkiem Koterskim z "Dnia Świra... No przecież bym prędzej czy później poszedł siedzieć za dzieciobójstwo bo bym z takim małym zjebem nie wytrzymał.

I każdemu się może urodzić i dorosnąć takie gówno. Nie z powodu złego wychowania, czy złych rodziców tylko bo się po prostu urodzi głupie. Ja pierdolę, zgroza. Coś mówisz, coś cierpliwie tlumaczysz, czas poświęcasz z miłością a ta ameba nic tylko patykiem dziurę w ziemi kopie i gapi się tępo a potem wysadza ci dom w powietrze z powodu jakiejś gierki w necie... a najgorsze że w przeciwieństwie do zwykłego dauna, albo braku rączek, choroby sebixum idiotae nie wykryją zawczasu żadne badania żeby się można było tego eugenicznie pozbyć w ten czy inny sposób. Tylko ma toto trzy latka i nagle bęc, grom z jasnego nieba, moje dziecko to kompletny idiota...

Brrrrr, co za koszmar.

Lilith - 2017-04-04, 12:34

Jakby kazdy miał takie podejście jak Ty, to ludzkość by wyginęła >:>
JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 12:36

I to jest Lilka jakiś argument? Podejście innych gowno mnie obchodzi. To ich życie, ich czas, ich forsa, ich potrzeby, ich plemniki i komórki jajowe i chuj z tym.
Davos - 2017-04-04, 12:37

Lilith_Madness napisał/a:
Jakby kazdy miał takie podejście jak Ty, to ludzkość by wyginęła >:>


Może to by wcale nie było takie złe...

JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 12:50

A to Davosie swoją drogą. A depopulacja do max 20% stanu obecnego to wręcz rzecz niezbędna. Ale to już kwestia do rozkminienia w innym temacie i kiedy indziej.
Barbra - 2017-04-04, 13:05

słyszałam o tym wcześniej niż o blue whale i jak potem wszędzie słyszałam że jakaś niebezpieczna gra to myślałam że o to chodzi a wszystkim chodziło o wieloryba :crazy:
ChodnikowyWilk - 2017-04-04, 14:50

Żarty z posiadaczami telefonow marki ejpul (typu wloz do mikrofali) były zabawne. Ale to nie jest fajne.

Jankiel zawsze pozostaje inwitro i wybranie sobie inteligentnego wysokiego blondyna z dużym penisem. O ile to możliwe, nie wiem nie znam się i nie chce się znać.

Mormegil - 2017-04-04, 15:07

Rozwiązaniem jest powstrzymanie starzenia, wyselekcjonowanie inteligentnych osobników i wstrzymanie możliwości rozrodu do czasu opracowania metody terraformacji planet, bo zapewne nastanie to szybciej niż opłacalne przekraczanie trzeciej prędkości kosmicznej.

[ Dodano: 2017-04-04, 15:09 ]
Wstrzymanie rozrodu celem uniknięcia przeludnienia.

Właściwie to szczątkowy, kontrolowany rozród, dobierany genetycznie.

JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 15:32

Tayak pan Mormel powiedział. Powinny być limity.
Dla przykładu:
Para Katy Perry - Elon Musk : 4 dzieci.
Para aryjska bogini dla dobra ludzkości przymuszona wreszcie do seksu Taylor Swift - jakiś kosmonauta : 4 dzieci.
Para Usain Bolt - miss Wenezueli : 4 dzieci.
Wszyscy ludzie w Afryce : 1 dziecko na cały kontynent.
Hindusi : Państwu już podziękujemy. Nawet biegać ani śpiewać jak choćby murzyni nie potraficie.

I w ten sposób za 100 lat mielibyśmy licząca max 500 milionów ludzi piękną, inteligentną i niemalże białą (ale warto uczynić takie ustępstwo w zamian za cenne murzyńskie cechy fizyczne) ludzkość. Sieg heil! :troll:

Hitler tępy chuj na zawsze spierdolił takie piękne marzenie. Po nim nikt się nie odważy podjąć tematu i wkrótce cała planeta zdechnie bo jak króliki mnożą się dziś tylko głodni, chorzy i leniwi pochowani gdzieś w chatach z guana... Dzięki Adolf!


A tak naprawdę to nie. Spadek dzietności to nie kwestia kulturowa tylko ekonomicza. Mudżiny w Czadzie jakby były bogate jak Holendrzy to by tak samo się ni mnożyli. Więc im bogatszy świat tym mniej ludzi. Każdy program rządowy mający na celu żeby ludzi się rodziło tyle co 50 lat temu jest skazany na klęskę. Zamiast pogodzić się z nieuniknionym i wymyślić coś zamiast obecnego, będącego klasyczną piramidą finansową, systemu emerytalnego póki jeszcze to ostatecznie nie jebło politycy tchórze zaklinają rzeczywistość i pierdolą żeby płodzić bękarty dla kraju i emerytur. W sumie odrażające.

Mormegil - 2017-04-04, 15:36

No zjebał, żydowski gen generowania przychodów też przydatny.

[ Dodano: 2017-04-04, 15:37 ]
Tylko bogaty świat daje się zalać bieda światem. :PP



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group