To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Słowa też gwałcą

WojtekVanHelsing - 2016-08-21, 23:07
Temat postu: Słowa też gwałcą
https://www.youtube.com/watch?v=0FRmrDNgzRQ
Okazuje sie, ze ja zgwałciłem mase kobiet :)

JankielKindybalista85 - 2016-08-21, 23:12

"Za chuda jesteś" - no takie słowa do kobiety to naprawdę zerżnięcie ze szczególnym okrucieństwem.
Całkiem śmiszny filmik, dzięki Wojtku. :piwo:

Marcin55522 - 2016-08-21, 23:16

Same paszczury na tym filmiku.
Adijos - 2016-08-21, 23:20

Dwie ujdą.

I serio kogoś uraża "jesteś za chuda"? :D

JankielKindybalista85 - 2016-08-21, 23:24

Nie uraża, tylko gwałci. Nie słuchałeś co panie mówią? :troll:
Davos - 2016-08-22, 00:33

No to ile w końcu blondynek trzeba do wkręcenia żarówki? Bo się nie dowiedziałem...
JankielKindybalista85 - 2016-08-22, 00:51

Ale zwykłych czy zgwałconych?
Mackers - 2016-08-22, 01:13

"Jesteś za stara, nie brałbym".

[ Dodano: 2016-08-22, 01:14 ]
O co w ogóle tu kurwa chodzi

WojtekVanHelsing - 2016-08-22, 01:20

Mackers, Ja nic nie wiem, ja jestem prostym wiejskim gwalcicielem po ktorego gwaltach kobiety sie albo usmiechaja albo mówią sarkastycznie "Spierdalaj"
V - r - 2016-08-22, 01:23

Każdy z nas i tak częściej gwałcił kolegów niż kobiety.
Mackers - 2016-08-22, 01:27

Chuj napisał/a:
Każdy z nas i tak częściej gwałcił kolegów niż kobiety.

Zgadzam się. :troll:

Davos - 2016-08-22, 01:27

Zawsze się trochę gwałci.
maat_ - 2016-08-22, 07:50

Oj ciężko mają takie stwory w życiu
JankielKindybalista85 - 2016-08-22, 08:09

Maat, mówisz o kobietach?
krojechleb - 2016-08-22, 11:29

Często seks uprawiam a nawet o tym nie wiem:D
Love178 - 2016-08-22, 12:21

Adijos napisał/a:
I serio kogoś uraża "jesteś za chuda"? :D

Każde "za" jest głupie.
Wytykasz komuś, że jest "za chudy/za gruby" a nie wiesz, czy ta osoba nie zmaga się z chorobą lub pracuje nad sobą i jest właśnie w lepszym stanie niż miesiąc wcześniej, a Ty ją dalej przybijasz. Nie mówiąc o aspektach, których się nie da zmienić "za niski/za wysoki", uważam, że można samemu pomyśleć, postawić się w czyjejś sytuacji i wielu osobom oszczędzić bycia setną osobą danego dnia, która im wytyka to jak wyglądają... zwłaszcza, że to tylko to, jak wyglądają, jak mówisz komuś "jesteś za chuda", to mam rozumieć, że wiesz dokładnie jak ta osoba będzie wyglądała kiedy przytyje i że się będzie wtedy lepiej czuła? Bez sensu. To już lepiej zachować swoje "mądrości" dla siebie lub dalej być sobie Koreańczykiem.

JankielKindybalista85 - 2016-08-22, 12:32

Nie ma nic głupiego w wyrażaniu swoich poglądów i preferencji, już kurna bez przesady. Jest różnica miedzy tym, a obrażaniem, wytykaniem czegoś. Oczywiście często jedno i drugie robi się tymi samymi słowami, to kwestia kontekstu i sytuacji.

To jest, maksymalnie upraszczająć, coś takiego jakbym w tym momencie powiedział: "jesteś za niska żebym miał z Tobą gadać." - zupełnie bez sensu, nie mające związku, zbędne i przykre stwierdzenie. Bo zbędne. Ale, gdyby ktoś z forum w odpowiednim temacie zapytał "ej, a kręci Cię Love?" a ja na to "nie, jest dla mnie za niska" - te same słowa ale właśnie o tym była rozmowa, tego dotyczyło pytanie.

Więc twierdzenie - jak to robi ten filmik - że wszelkie odniesienia do czyjejś fizyczności są czymś złym to kompletna bzdura. A jeszcze w zestawieniu z tytułem filmiku sugerującym, że słowa"jesteś za niska" to wręcz gwałt... nawet nie wiem jak nazwać coś takiego bo nie znam słowa, które byłoby odpowiednio ironiczne i obelżywe jednocześnie.

Love178 - 2016-08-22, 12:40

JankielKindybalista85 napisał/a:
Nie ma nic głupiego w wyrażaniu swoich poglądów i preferencji, już kurna bez przesady. Jest różnica miedzy tym, a obrażaniem, wytykaniem czegoś. Oczywiście często jedno i drugie robi się tymi samymi słowami, to kwestia kontekstu i sytuacji.

To jest, maksymalnie upraszczająć, coś takiego jakbym w tym momencie powiedział: "jesteś za niska żebym miał z Tobą gadać." - zupełnie bez sensu, nie mające związku, zbędne i przykre stwierdzenie. Bo zbędne. Ale, gdyby ktoś z forum w odpowiednim temacie zapytał "ej, a kręci Cię Love?" a ja na to "nie, jest dla mnie za niska" - te same słowa ale właśnie o tym była rozmowa, tego dotyczyło pytanie.

Mówisz tylko, że są dwa różne konteksty, ale nie udowodniłeś, że to nie jest głupie xD Dla mnie to jest za głupie żeby stawiać czyjąś tuszę czy wzrost przed sympatię do danej osoby. Pierwsze jest czymś niestabilnym, drugie jest zbyt subiektywne. Jak kogoś to obchodzi, to mu po prostu współczuję niskich (np pun intended) kryteriów oceniania innych ludzi :P

[ Dodano: 2016-08-22, 12:41 ]
Nie musisz mi na to odpisywać, bo wrzucam właśnie temat to ignora

krojechleb - 2016-08-22, 12:41

Love178 napisał/a:
Adijos napisał/a:
I serio kogoś uraża "jesteś za chuda"? :D

Każde "za" jest głupie.
Wytykasz komuś, że jest "za chudy/za gruby" a nie wiesz, czy ta osoba nie zmaga się z chorobą lub pracuje nad sobą i jest właśnie w lepszym stanie niż miesiąc wcześniej, a Ty ją dalej przybijasz. Nie mówiąc o aspektach, których się nie da zmienić "za niski/za wysoki", uważam, że można samemu pomyśleć, postawić się w czyjejś sytuacji i wielu osobom oszczędzić bycia setną osobą danego dnia, która im wytyka to jak wyglądają... zwłaszcza, że to tylko to, jak wyglądają, jak mówisz komuś "jesteś za chuda", to mam rozumieć, że wiesz dokładnie jak ta osoba będzie wyglądała kiedy przytyje i że się będzie wtedy lepiej czuła? Bez sensu. To już lepiej zachować swoje "mądrości" dla siebie lub dalej być sobie Koreańczykiem.





Uważam, że ona jest za chuda i uważam, że poinformowanie jej o tym nie było by absolutnie żadną obrazą. Ale to tylko skrajny przypadek.

JankielKindybalista85 - 2016-08-22, 12:58

Love178 napisał/a:
Nie musisz mi na to odpisywać, bo wrzucam właśnie temat to ignora

Ok. Ale ja nie wrzucę. Moja moralność uniemożliwia mi zignorowanie gwałtu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group