To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Jakiej narodowosci chcialbyś być?

WojtekVanHelsing - 2016-03-28, 00:42
Temat postu: Jakiej narodowosci chcialbyś być?
Oczywiście zakladamy, że to nie narodowość polska (chociaz znalezli by sie i tacy co nie chcieli by byc Polakami).

Ja szczerze mowiac rozwazalbym takie narodowosci

Niemiec
Fin
Słowak
Wegier


Raczej zostalbym Finem, dosc wiele ich cech mi sie podoba itd... ogolem moglbym jeszcze zostac Niemcem, jakby nie spojrzeć Niemcy i Polacy to najbardziej wartosciowe narody.

V - r - 2016-03-28, 00:44

>Polacy
>wartościowy naród

xDDD

macbed - 2016-03-28, 00:47


Nihon-koku~! ;3

https://www.youtube.com/watch?v=OFQQALduhzA

WojtekVanHelsing - 2016-03-28, 00:52

V - r, Znasz wartosciowszy i umiesz uzasanic dlaczego?


Dzisiaj (z reguły wsród gimbusow i srodowisk o bardzo niskich wartosciach) jest taka moda na stawianie tego co polskie na ostatnim miejscu i na sile wpychaniu Polski, Polaków itd. na sam dół w kazdej mozliwej dziedzinie, a dajmy spokoj - Polska moze nie ma najlepszej historii ale jedna z lepszych przy Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i USA, a to tylko pare krajow.

macbed - 2016-03-28, 00:53


Historia a dzisiejszy naród to niestety dwie całkowicie odrębne rzeczy.

WojtekVanHelsing - 2016-03-28, 00:56

Historia ma ogromne znaczenie w poczucie dumy narodowej.

Poza tym Polacy którzy zostali zniszczeni przez Niemcow i Bolszewikow i tak sa bardziej wartosciowi niz narody zachodnie co pokazuje dzisiejsza sytuacja.

SlownikOrtograficzny - 2016-03-28, 01:41

Polskiej, bo Polska mistrzem Polski.
WojtekVanHelsing - 2016-03-28, 02:47

SlownikOrtograficzny, Slowniku, to wstyd, ze nie umiesz czytac XD
V - r - 2016-03-28, 02:47

Chwała Wielkiemu Imperium Lechitów!
ChodnikowyWilk - 2016-03-28, 12:47

Niemcy
Luksemburg
Norwegia
Islandia

SlownikOrtograficzny - 2016-03-28, 13:01

WojtekVanHelsing napisał/a:
SlownikOrtograficzny, Slowniku, to wstyd, ze nie umiesz czytac XD

Cholera, zawsze w tego typu tematach zostawiasz jakiś haczyk.

WojtekVanHelsing - 2016-03-28, 13:21

V - r, Abstrahujac od tego, ze turbosłowian mam za idiotów wiec to nie miało sensu, to jak masz cos gimbusie pisać to mógłbyś to w jakiś sposób uzasadnić albo wypierdalać. Wiem, że jesteś debilem, ale jakbym chciał mieć w kółko do czynienia z debilami to mógłbym dalej komentować mistrzów - tam było takich pełno, masti23, masterkilim itd. Prawdopodobnie jesteś tutaj aktualnie najgłupszy, po stylu pisania mozna by rzec, że mniej wiecej poziom krokoroka, jeśli nie potrafisz tego znieść to weź sie zabij czy coś a nie spam mi w temacie.

ChodnikowyWilk, Luksemburgczyków uznaje za nieco lepszych Niemców, ale ok. Mógłbyś to w jakiś sposób uzasadnic?

ChodnikowyWilk - 2016-03-28, 13:26

Gdzieś czytałem że mają najwyższe zarobki w europie.
macbed - 2016-03-28, 13:26


WojtekVanHelsing napisał/a:
V - r, Abstrahujac od tego, ze turbosłowian mam za idiotów wiec to nie miało sensu, to jak masz cos gimbusie pisać to mógłbyś to w jakiś sposób uzasadnić albo wypierdalać. Wiem, że jesteś debilem, ale jakbym chciał mieć w kółko do czynienia z debilami to mógłbym dalej komentować mistrzów - tam było takich pełno, masti23, masterkilim itd. Prawdopodobnie jesteś tutaj aktualnie najgłupszy, po stylu pisania mozna by rzec, że mniej wiecej poziom krokoroka, jeśli nie potrafisz tego znieść to weź sie zabij czy coś a nie spam mi w temacie.



WojtekVanHelsing - 2016-03-28, 13:40

ChodnikowyWilk, No, ja narodowosci nie wybieram ze względu na hajs, bo moge byc Polakiem i wyjechac gdzie indziej.

W Europie najlepiej sie zyje w Monako, Liechtensteinie, Szwajcarii(chuj im w dupe), i Andorze, zaś jak juz kompletnie lecisz na kase to proponuje Araba, w ZEA jest naprawde niezle.

ChodnikowyWilk - 2016-03-28, 13:45

No ja nie patrzę tylko na hajs, ale ja się dobrze zarabia to automatycznie jakość zycia jest lepsza więc... no ale arabem bym nie chciał być jednak, są granice :P
WojtekVanHelsing - 2016-03-28, 13:49

Ale to bez znaczenia bo mozesz byc tej narodowosci i sie przeprowadzic gdzie indziej...

Coz, jakbys wybral amerykanow (zakladajac, ze to narod) to moglbys sie urodzic czarny.. Arab przynajmniej jest bialy - no chyba nikt normalny nie chcialby byc czarny lub żółty.

ChodnikowyWilk - 2016-03-28, 13:53

Mówisz tak jakby przeprowadzka gdzie indziej była czyms prostym.i.oczywistym, istnieje bariera jezykowa chociażby, inaczej pewnie bym już wyjechal...

No i fakt, nie chcialbym być czarny za zadne pieniadze :D

WojtekVanHelsing - 2016-03-28, 13:57

Nawet bycie Żydem jest lepsze niz bycie Murzynem, a kto chcialby byc kurwa Zydem? XD

Przeprowadzka i to sie nie wyklucza - Mozna byc Niemcem urodzonym np. w Polsce i nie miec niemieckiego obywatelstwa.

KicerK - 2016-03-28, 14:34

Amerykanin z południa lub teksasu :king:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group