To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry - Gramy przez internet.

Mackers - 2014-08-23, 18:21
Temat postu: Gramy przez internet.
Z tego co widzę, to część z was byłaby zainteresowana grą multiplayer. Można tworzyć serwery do gier i grać w gronie forumowym (chociażby z użyciem hamachi).
1. Lista gier, które mogłyby was zainteresować.

Soldat
Strzelanka 2D. Gra ciągle żywa, mamy do dyspozycji 10 broni głównych i 4 pomocnicze. Cel? Zależy od trybu rozgrywki, jednak najczęściej będzie to CTF, Deathmatch czy Teammatch. Ale gra posiada też kilka własnych trybów. I to wszystko za darmo! Gra wręcz idealna do multiplayera.


Worms
Niszczenie mapy i innych robaków zawsze było atutem tej serii. Osobiście polecam Worms World Party oraz Worms Armageddon (z większym naciskiem do 1 tytułu).


Doom i Doom II
Czas nie wpłynął zbyt dobrze na ojców dzisiejszych gier FPS. Jednakże fani tworzą różnego typu modyfikacje, które dają powiew świeżości tym produkcjom. Strona do moda umożliwiającego grę multiplayer znajduje się tutaj
Zandrounum wspiera rózniesz modyfikacje, więc można grać w zmodyfikowanego Dooma z innymi! (wciąż musisz mieć pliki DOOM.WAD i DOOM2.WAD jeśli chcesz grać. Nie masz wadów? W takim razie możesz zajrzeć tutaj, istnieją bowiem darmowe alternatywy. Legalnie. http://freedoom.github.io).


Seria Heroes of Might & Magic
Legendarna gra turowa w świecie fantasy! Rekrutuj bohaterów, podbijaj zamki i zostań władcą świata!

2. Co to jest hamachi i po co mi to potrzebne?
Hamachi to program, który tworzy specjalne bezpośrednie połączenie między
użytkownikami. Jeśli nie możesz tworzyć serwerów, to masz 2 opcje;
a) odblokowujesz porty,
b) instalujesz hamachi i tworzysz grupę, do której wybrani muszą dołączyć.
Hamachi tworzy specjalny adres IP, do którego muszą się podłączyć, jeśli chcą z tobą grać.
Grupy są chronione hasłem, więc są nikłe szanse na to, że jakiś random wejdzie i zacznie trolować. Innymi słowy, hamachi to idealny program wspomagający granie online z paczką ludzi.
Link: Dobre Programy

Jestem otwarty na wszelkie propozycje i uwagi co do listy gier. Chętnie dodam inne gry, które waszym zdaniem, powinny się tu znaleźć. Tylko proszę, nie wstawiajcie tu gier MMO w których się expi tygodniami itp.

V - r - 2014-08-23, 18:27

Chętnie zagram w wolnej chwili w Soldata albo Worms Armageddon, ze wskazaniem na to drugie.
Adijos - 2014-08-23, 19:44

Jak najbardziej za :D

Cs 1.6, gra wciąż żywa. Można grać NS. Nie trzeba nic kupować. Serwerów bardzo dużo, puste. Nie trzeba instalować zacznych hamaczich.
Tylko taka gra bez expa mi się kojarzy :D

KicerK - 2014-08-23, 19:48

Też mógłbym pograć w cuś. Wormsy brzmią nieźle.
V - r - 2014-08-23, 19:50

Ja od siebie dodam jeszcze Hirołsy od I do V, najlepiej w Złotych Edycjach :>
Antybristler - 2014-08-23, 19:51

Jest jeszcze LoL :D
V - r - 2014-08-23, 19:55

Antybristler napisał/a:
Jest jeszcze LoL :D


Khy, khy, tfu

KicerK - 2014-08-23, 19:57

Hirołsy też mogą być
Mackers - 2014-08-23, 19:59

W porządku, mogę dodać herosów i csa. Tylko, że nie znam tej pierwszej gry zbytnio.
A poza tym to ktoś chętny na jakąś grę w tej wolnej chwili?

Adijos - 2014-08-23, 20:02

Dota II :-D Jak już tak lecimy.
V - r - 2014-08-23, 20:04

Proponujcie lepiej gry, które zadziałają na każdym sprzęcie, a nie jakieś LoLe czy Doty.
Mackers - 2014-08-23, 20:05

Nie wszyscy mają dobre komputery żeby w takie gry grać. :P
Adijos - 2014-08-23, 20:05

LoL nie potrzebuje niewiemjakiego sprzętu.


FAKFAKFAKFAKFAKFAK ZAPOMNIAŁEM, ŻE MI NA TYM ZŁOMIE CS NIE PÓJDZIE! JEDEN RDZEŃ 1,3GHZ.

V - r - 2014-08-23, 20:05

LoL nie, nawet u mnie działał bez zarzutu, ale Dota już tak.
SlownikOrtograficzny - 2014-08-23, 20:07

Teeworlds
Za free, na każdy system, ruszy wszędzie. Polecam i pozdrawiam.

V - r - 2014-08-23, 20:10

To ja jeszcze dodam OpenArena, darmowa strzelanka multiplayerowa na silniku Quake'a III.
Mackers - 2014-08-23, 20:41

Zróbmy może tak, jeśli jakaś gra ma trafić na listę główną, to niech więcej osób napisze. W tej chwili nie wiem, czy ktokolwiek będzie chciał grać w Teeworld czy w OpenArene.
Jeśli jeszcze ktoś nie poleci tych gier, to usuwam je.

Adijos - 2014-08-23, 20:57

Mackers napisał/a:
Counter Strike 1.6
Gra trochę już sobie liczy, jednakże to wciąż bardzo popularna strzelanka. Mamy do dyspozycji wiele broni, chociażby karabiny szturmowe czy granaty. Niestety gra jest płatna.

Kpisz sobie?

V - r - 2014-08-23, 21:00

A nie jest?
ProFace - 2014-08-23, 21:19

A Wormsy nie są płatne? daj mi strone skąd można bezpiecznie i legalnie pobrac za free


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group