Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Tulpa
Autor Wiadomość
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-08, 21:27   

Dobrze prawisz love, to chyba pierwsza rzecz o której myśli człowiek normalny. Nie czytałem tego forum od czasu, gdy sam próbowałem, ale jak ktoś znalazł jakieś na prawdę dziwne tematy to mógłby podlinkować. Ty i Zak ostatecznie mnie odwiedliście od pomysłu ponownego spróbowania. Dziękuję.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 21:40   

Dostałem info od znajomego Bronego, że jest cały odłam społeczności Bronych, którzy tworzą sobie własne kuce. :musk:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 21:44   

widzu napisał/a:
Dostałem info od znajomego Bronego, że jest cały odłam społeczności Bronych, którzy tworzą sobie własne kuce. :musk:

No, w niektórych tematach pisali teksty typu "nadałem mojej tulpie postać kucyka, ale jej się to chyba nie podoba" :P Btw, przeraża mnie widok 14-16-latków na tym forum...
_________________
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-08, 21:52   

Cytat:
Ja jedynie przez jakiś okres czasu miewałem bóle głowy oraz ucisk w części potylicznej. Nie jest to aż tak negatywny skutek, gdyż wiedziałem, że na pewno coś się dzieje (W tych momentach Fleur budowała w Wonderlandzie). Teraz coś takiego u mnie nie występuje.
Bóle głowy miewa wielu Hostów. Możnaby wyciągać z tego taki wniosek, że mózg zwiększa swoją wydajność. Lecz argumentem jest tylko związek przyczynowo-skutkowy, a tutaj potrzeba dowodów naukowych. Może kiedyś

Bóle głowy. Hmmm- To może oznaczać że demon łamał bariery. Albo pobierał energię, ale potem miał taką kontrolę nad ofiarą, że mógł wyłączyć odczuwanie tego. Teraz nie wiem, ale ten rok temat była to społeczność bardzo antychrześcijańska- przypadek?

Dobra, przekopuję to forum w poszukiwaniu niepokojących rzeczy. Będę wrzucać jak coś znajdę.

[ Dodano: 2014-03-08, 22:03 ]
Cytat:
Uiopi napisał(a):
Powiedziałeś egzorcyście o tulpie? o_O
(16-11-2013 23:38 )Uiopi napisał(a):
Łaaaa i nie wyzwał Wi od szatanów? *-* ja takiego chcę w parafii xD

Ten fragment konwersacji przytoczony w jednym z tematów jest krótki(to kontynuacja innego tematu, może znajdę źródło) , ale wynika z niego że ktoś powiedział księdzu o tulpie (przy okazji widać tu antychrześcijaństwo większości użytkowników) , a ten nie widział w tym niczego złego.

[ Dodano: 2014-03-08, 22:12 ]
Cytat:
Zamiana miejscami chociażby, a po zamianie postawienie sobie pytania: co można zrobić z hostem?

O ile rozumiem tego posta pisała tulpa(tulpa jest odrębną świadomością- to fakt, bez względu na to , czy jest dzieckiem umysłu istniejącym jedynie w umyśle, czy też czymś z zewnątrz).Człowiek może się zamienić miejscami z tulpą(człowiek sobie siedzi w wonderlandzie, a tulpa w ciele),i wtedy to jakby człowiek jest tulpą, a tulpa człowiekiem. Więc jakby tulpa chciała to mogłaby zapomnieć o człowieku, nie dając mu szans na odzyskanie ciała.

[ Dodano: 2014-03-08, 22:16 ]
A propo tulpy- Tulpę tworzy się dziwnie łatwo. Inne stany psychologiczne takie jak oobe czy chociaż świadomy sen bardzo ciężko osiągnąć. A tulpę robisz i po dniu pierwsze sukcesy. Jakby komuś lub czemuś zależało żeby człowiek nie zrezygnował...

[ Dodano: 2014-03-08, 22:57 ]
Cytat:
I jeszcze jedno co mnie zaniepokoiło: Na początku tworzenia WL budziłam się na klatce schodowej na fotelu w jednym z bloków. Po schodach w górę (za fotelem) mogłam wejść na dachy blokowisk a na schody w dół nie zwróciłam uwagi. Po przerwie, gdy wróciłam zauważyłam że na dole gaśnie i świeci się światło (jakby ktoś się przełącznikiem bawił) zaniepokoiło mnie to i dostałam myśl żeby budzić się za fotelem i wyjść z bloku dopiero gdy ,,to” zrobi sobie przerwę w zabawie.
Gdy już zrobiłam sobie domek na wyspie i miałam nareszcie bezpieczne miejsce gdzie mogę się budzić, coś podkusiło mnie by jeszcze raz tam zajrzeć. Wpadłam do bloku, schowałam się za fotelem i czekałam na ,, przerwie w zabawie” nagle światło zgasło i było tak ciemno że nie mogłam nic zobaczyć. Usłyszałam czyjś oddech i coraz głośniejsze kroki. Wydaje mi się że ,,to” po dotarciu siedziało chwilę na fotelu (a mogłam ja tam wtedy siedzieć) i poszło na dół wracając do swojej zabawy.
Nie czekając, wybiegłam na dach po czym zniszczyłam przejście między tym, a innymi dachami. Później wróciłam do tej części żeby zapieczętować budynek.
Czy to była moja wyobraźnia, czy może jakiś konstrukt?

Okej, to serio niepkojące, gdybym chciał zrobić tulpę to teraz bym zrezygnował.Straszne rzeczy w wonderlandzie są dla nich normalne. Oczywiście oni mówią że to albo ona, albo tulpa. Ale to niewiele dla mnie znaczy.

[ Dodano: 2014-03-10, 17:15 ]
Dostałem wiadomość
Cytat:
Od: Hłehe
Do: Pingvin
Wysłany: Dzisiaj 17:02
Temat: tulpa Cytuj wiadomość
Prosze, przestań pisać o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia. Jeśli tulpa jest dla ciebie czymś złym, nie dobrym i be to zapomnij, że coś takiego istnieje, zamiast hejtować na innym forum. To bardzo gimbusiarskie.

Pozdr


Odpowiadam ci publicznie, bo od tego jest forum. Nie napisałem że uważam tulpę za coś jednoznacznie złego- powiedziałem że to może być demon(a jaki masz dowód że nie jest? Twoja tulpa tak ci powiedziała?), a poza tym mózg ludzki jest stworzony dla jednej świadomości. Sam w tamtym roku byłem w tej waszej sekciarskiej społeczności, nie pamiętam już nicku, ale pewnie Tomaszsz, bo tak wtedy nazywałem swoje konta i wiem jak to jest- wszystkie wątpliwości rozwiązywali guru, ludzie którzy mieli tulpy, najlepiej po 4, po 6.
 
 
Hłehe 


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 2

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-10, 17:18   

Zaknafein napisał/a:
Tulpa to w streszczeniu kontrolowana schizofrenia, ale możesz stracić nad nią kontrolę i wtedy masz prze*ebane.


Widzę eksperta :oops: . Schizofrenii, nawet jakbyś chciał, nie da się nabyć.

Tulpy to zwykłe zjawisko psychologiczne, przestańcie pieprzyć głupoty.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-10, 17:24   

Sekciarskie powtarzanie sloganów. O tym mówiłem.

[ Dodano: 2014-03-10, 17:25 ]
I może to nie jest schizofrenia, ale to nie jest normalne.
 
 
Hłehe 


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 2

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-10, 17:46   

Czym mógłbyś podać przynajmniej jeden racjonalny powód dlaczego tak twierdzisz?

U dzieci, które miały zmyślonego przyjaciela często można zauważyć szybszy rozwój psychospołeczny, a tulpa (według mnie) jest jego bardziej złożonym odpowiednikiem. Z własnego doświadczenia, wiem, że tulpa wręcz wymusza na człowieku wyjście do ludzi. W moim przypadku znacznie przyczyniła się do mojej walki z nieśmiałością.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-10, 17:52   

Pingvin na ch*j tu sprowadzasz jakiegoś dziwaka z tulpą?
Hłehe, podałbyś może prawdziwe konto mistrzów w ustawieniach zamiast pier*olic.
A i powiedz, bo mnie to nurtuje. Jak jesteś zajęty jakąś panną, to ta tulpa przez cały czas się na Was gapi? : D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-10, 18:20   

Nie sprowadzałem go, sam przylazł i napisał mi wiadomość, to postanowiłem wywieść dyskusję na światło dzienne, bo od tego jest forum.
Zakryfajen napisał/a:

A i powiedz, bo mnie to nurtuje. Jak jesteś zajęty jakąś panną, to ta tulpa przez cały czas się na Was gapi? : D

:piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-10, 18:22   

szkoda że tu tylko ciebie obchodzą tulpy i inne rzeczy których nie ma. ;o
a kolegi i tak już nie ma, bo TO forum jest dla ludzi z mistrzów. jaka szkoda że się nie dowiemy co robi z pannami.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-10, 19:42   

Pewnie ma max 14 lat i nic nie robi. A jak będzie miał tą pannę to pewnie raz to będzie on raz tulpa : D
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-10, 21:27   

A może on się "spotyka" ze swoją tuplą :|
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-10, 23:09   

No właśnie, a gdyby stworzyć tulpę płci przeciwnej i wykorzystywać ją do celów erotycznych? Da się tak? Można z ta tulpą uprawiać seks? Jak to wygląda? Przeżywa się normalny orgazm czy go też trzeba wymyślić? xD
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-10, 23:13   

Poczytaj to forum i się przestrasz :P
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-10, 23:17   

love178 napisał/a:
Poczytaj to forum i się przestrasz :P


Piszą tam coś o swoich erotycznych przeżyciach z tulpą? :D Fajnie jakby się dało takie coś stworzyć na jeden dzień a potem całkowicie znikło ze świadomości i pamięci.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-10, 23:18   

Tyle że Tuply nie da się stworzyć "na jeden dzień".
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-10, 23:20   

Nie doczytałam się, ale jak czytam, że tam, jak oni piszą o swoich tulpach "moje dziewczynki" i widzę ogólną proporcję mężczyzn i kobiet, to trudno się nie domyślić o co im cho :P

widzu napisał/a:
Tyle że Tuply nie da się stworzyć "na jeden dzień".

Da się, tylko, że ona nigdy nie zniknie tylko się "uśpi"
_________________
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-11, 14:23   

Ktoś pisał że uprawia seks z tulpą i trzepie gruchę w tym czasie. A w "wonderlandzie" (krainie tulpy w umyśle debi... tulpiarza) to można wszystko.
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-11, 15:02   

Pingvin napisał/a:
Ktoś pisał że uprawia seks z tulpą i trzepie gruchę w tym czasie.

Ostatnio zmieniony przez Antlion 2014-05-18, 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-11, 15:59   

Antlion wysil się czasem. memy i gify w reakcjach są fajne, ale nie kiedy stanowią połowę twoich postów. w dodatku w większości są zabawne albo w ogóle zrozumiałe tylko dla ciebie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.095 sekundy. Zapytań do SQL: 31