Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Maturzyści na krawędzi
Autor Wiadomość
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-09-02, 14:01   

ChodnikowyWilk, No błagam Cię! A w czym tu się można walnąć? W kolejności działań? Czy zwykłym dodawaniu czy wymnażaniu liczb przed niewiadomymi, jeszcze z jakimś przebiegiem zmienności funkcji coś się tam rypnąć przy wykresie może, ale reszta? Wzory skróconego mnożenia to żadna filozofia, wymnażania nawiasów to samo
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 14:21   

To nie jest takie proste ale nie mam wystarczającej wiedzy żeby nawet wyjaśnić dlaczego. W każdym razie sam zdałem więc już nic nie muszę wiedzieć :bye:
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 15:20   

Ja tam se na mature poszedłem i se ją zdałem ot tak. Jedyne czego się nauczyłem to to całe wypracowanie na ustny polski. Gdybym planował w technikum iść na studia to może bym się przyłożył. W każdym razie jak dla mnie matura to spacerek a w szczególności polski:) tam to trochę wyobraźni trzeba jedyne:D i dlatego popieram to co mówi maat;P
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
Ostatnio zmieniony przez krojechleb 2016-09-02, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-09-02, 16:30   

KicerK, Ja też zdałam :D i dlatego nie kumam w czym problem z przedmiotami ścisłymi są tablice no może w chemii jest mnóstwo pamięciówki ale reszta?

[ Dodano: 2016-09-02, 16:31 ]
Za moich czasów na polski nie miało się przygotowanego wypracowania bo nie znało się tematu, siedziałes 5 godzin na zadku i pisałeś
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 16:40   

maat_ napisał/a:
Za moich czasów


Tylko nie pisz jak rzviro, nadal są Twoje czasy.

[ Dodano: 2016-09-02, 16:40 ]
Chociaż co ja tam wiem, za młody jestem.
_________________
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-09-02, 16:45   

Mormegil, W sensie takim, ze przed reformą AWS, czyli całkiem stara matura :D Na polskim łapki mi latały a ci durnie dali wodę gazowaną, zgadnijcie to siedział w pierwszej ławce zachlapał siebie i przejście między moją ławką i stołem komisji. Dobrze że na nich nie poszło. Kartki mokre, ja mokra, masakra, na szczęście kartki mi wymienili, ale co mnie brzuch ze stresu bolał to moje
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 16:59   

Nie no wiem. Tylko zawsze gryzie mnie nieco to sformułowanie u osób, które nadal żyją. :P
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 17:03   

maat_ napisał/a:
Za moich czasów na polski nie miało się przygotowanego wypracowania bo nie znało się tematu


Teraz też się nie zna tematu
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-09-02, 18:56   

KicerK, Przez jakiś czas były jakies prezentacje, a może mi się coś pomieszało, jesli tak to sorki
Ostatnio zmieniony przez maat_ 2016-09-02, 18:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 19:01   

Mormegil napisał/a:
Nie no wiem. Tylko zawsze gryzie mnie nieco to sformułowanie u osób, które nadal żyją. :P



Fakt, to sformułowanie znacznie lepiej brzmi, gdy wypowiadają je zmarli :PP
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 19:02   

Też tak sądzę. ;)
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 19:02   

Były prezentacje, były. Jeszcze w 2012, bo potem to nie wiem :P
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 19:12   

Prezentacje były do 2014 roku. W 2015 roku pierwszy rocznik nowej podstawy programowej losował JEDEN temat.
Miałam pecha, wylosowałam najchujowszy z najchujowszych, no i miałam tylko 75% :/
_________________
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-09-02, 19:13   

jakoś tak mi się właśnie wydawało
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 19:32   

Jak mnie rozpierdala "za moich czasów" :rofl:
Taka prawda, że to nie są lata 70-te i na chuj mi większość tych rzeczy, skoro funkcje mogę wbić w kalkulator, a książki czyta się dla siebie, a nie dla kuchwa świata.

I dobór lektur jest doprawdy chujowy. Cały ten polski system opiera się na romantyzmie i Młodej Polsce :haha:

I powiadasz, że matura była trudniejsza? Pamiętasz coś z tej szkoły średniej? (Jeżeli Twoja praca wymaga matmy to się nie liczy). No sorry, ale mi niepotrzebne rzeczy wylatują z pamięci, bo... są NIEPOTRZEBNE.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 20:15   

Ja tam poważnie będę zdawać geografię, a nad matmą się zastanowię gdy chociaż jedno zadanie na poziomie rozszerzonym bezbłędnie wykonam :haha: A może polski i angielski sobie walnę. A niech płacicie sobie mi na arkusze bo następna matura może bedzie miała 40% progu na rozszerzeniu :haha:
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 20:17   

Cytat:
na romantyzmie


No bo przecież jak to tak bez romantyzmu!
Walka NARODOWO-WYZWOLEŃCZA!
Nie jesteś zwolennikiem motywu walki NARODOWO-WYZWOLEŃCZEJ, nie jesteś PRAWDZIWYM PATRIOTĄ!
To przecież takie oczywiste!
WALKA NARODOWO-WYZWOLEŃCZA KUHWA

[ Dodano: 2016-09-02, 20:20 ]
Ja tam maturę ustną z polskiego miło wspominam. Wziąłem temat po starszej siostrze, nie wykułem się go nawet, 16/20, ale najważniejsze, że zdane, można było sobie wrócić do domu, gdzie tatko czekał z flachą, bo to był ostatni z moich egzaminów :P
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 20:46   

Szyszu, teraz nam losuja tematy na egzaminie xD Nie wiadomo czego sie spodziewac, kurwa o wszystko moga sie spytac takze nie bedzie to milo wspominane, znaczy mi to tam rybka, bez roznichy co dostane jakos z tego wyjde, nie stresuje sie zblizajaca sie matura, wystresuje sie PO MATURZE xD taka juz jestem #cozrobic
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 20:50   

No to akurat wiem i szczerze wam współczuję. ZA MOICH CZASÓW było łatwiej :troll:
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-09-02, 21:53   

Adjos Umysł trzeba ćwiczyć tak jak każda inną część ciała. Po to w szkole wkuwa sie na pamięć, po to uczy się różnych rzeczy, aby twój mózg umiał to robić. A jeśli chodzi o lektury na polskim to bądźmy poważni to nie jest klęczenie na grochu tylko zwykłe czytanie i nie narzekaj na Nad Niemnem choć męczące, bo np teraz musiałam czytać durnoty z UE dotyczące przyznawania dotacji na inwestycje (nie wazne w czym) ale poziom bełkotu unijnego zawartego w tych przepisach powoduje, ze moje cierpienia psychiczne zaczynam odczuwać jak najbardziej fizycznie i mam ochotę odgryź sobie stopę jak lis złapany we wnyki. Gdyby nie to, ze skatowano mnie kiedyś Chłopami i tym Nad Niemnem to rozniosłabym dom. A tak mój mózg pamięta, iż nawet takie coś da się przeżyć. Każdemu kto narzeka na romantyków czy inne Pawlikowskie Jasnorzewskie polecam poczytać wnioski o dotacje lub refinansowanie te z UE a szczególnie z UE na rolnictwo sa najgorsze. Oczy same chca się wykuć i trzeba ostro walczyć b tego nie zrealizować. normie w takich chwilach zazdroszczę Jurandowi ze Spychowa

Ja akurat mam tak, ze mam bardzo dobra pamięć, więc mnóstwo rzeczy pamiętam

[ Dodano: 2016-09-02, 22:00 ]
Matura to był najprostszy egzamin jaki zdawałam, uczyli mnie 4 lata, egzamin nie ze wszystkich przedmiotów, potem naparzasz sesje co 4.5 miecha i to z każdego przedmiotu, wkuwasz filozofię i socjologię i inne brednie, które Cię nie interesują bo musisz wyrobić liczbę przedmiotów humanistycznych i nikomu nie przychodzi do głowy by ci zakres obcinać materiału. tylko właśnie takich zapchaj dziur używa sie do odsiewania ludzi i wyduszania kasy na warunki czy powtarzanie semestru. Zawsze przyjmują za duzo by móc wywalić ludzi po pierwszym semestrze. I ten szok że jak to dwa terminy i już nie jestem studentem. A tutaj? jeden egzamin co kilka dni, z góry wiesz jak przebiega z czego będzie w jakiej formie, nawet ci sprawdza i nie musisz żebrać o wpis. Luksus
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 33