Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sharvari
2014-03-04, 21:17
Wojtkowe wyżalenia
Autor Wiadomość
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 07:05   Wojtkowe wyżalenia

Usunęliście dział o Wojtku? Fakt, trochę przesadzał, no , ale ja nie o tym. Na swoim fanpedziu (są tam moje dane, ale co tam)wojtek wrzucił taki oto post
Cytat:
Nawet szanowany przeze mnie AnswersMaster usunal mnie ze znajomych na fb.

Sharvari dopiela swojego co mnie ciut zirytowalo... Ale nie ma sie co dziwic. Wlasnie dlatego kobiety nie powinno zajmowac takich stanowisk.

Margaret Thatcher powiedziala "Aby cos bylo powiedziane, powiedz to mezczyźnie, aby cos bylo zrobione, powiedz to kobiecie"

KObieta najlepszy przyjaciel czlowieka, zawsze wykona rozkaz...

Moje poczatki na tym forum byly w miare normalne.. Brzozik mnie na nie zaprosil, wszedlem.. niechetnie ale cóż.

Ogólnie forum bardzo lubilem.. w sumie to oprócz filmwebu, zapytaj i gg... jedyne foru mna ktorym przesiaduje.. SPrawdzalem je codziennie.

Sharvari znienawidzila mnie pare miesiecy temu.. Juz nie pamietam powody, ale poglebialo sie to.

W gruncie rzeczy z mojej winy, bo jak jeszcze czulem do nie jpewna sympatie to nie chcialem zalagodzic tego sporu.

Nie mozna zapomniec, ze gdy w Zaku cos trzaslo to byla bardziej przychylna mi...

Ogólem jak robilem ankiete czy mam odejsc to 96% bylo przeciw (mialem wtedyo lac demokracje wiec mialem nadzieje, ze wiekszosc bedzie za)>

Później nawet barbra przestala mnie bronic.

Ogólem za te "odchody" powinienm otrzymac osta za braku szacunku do forum.. i nic wiecje. 2 ost byl przesada..

W sumie ost bartka byla przesada poniewaz moj temat o waleniu nie lamal regulaminu a ja to zrobilem w dziale o sobie.

Później wylaczono mi SB (po 3 ostach) chociaz regulamin tego nie przewidywal.. zablokowacm ozliwosc komentowania, okey.. Inne sprawy.. Nie.. mialem prawo go przegladac.

Jesli regulamin przewidywalby karanie za uzywanie litery "w" to bym zrozumial.. Ale ja ogólem nie lamalem go.

Wlasnie tym sie rózni demokracja od republiki.

W Republice rzadzi prawo a w demokracji holota.

Ja wcale nie chcialem aby oni sie do mnie przystosowywali... ja chcialem "tolerancji". Przystosowywanie sie do siebie to glupota...

Temat z gownem moze byl przesadą ale inne nie byly zle... Nie naruszalem regulaminu.

Bylem na tym foru mod poczaku, i pomijajac filmiki to bylem mily...

Nie spamowalem na sb a moglem, nie zakladalem tysiecy bezsensownych tematow a moglem.. Zakladalem kilka smiesznych i troche nieudanych.. co kto lubi.

Ja toleruje glpote innych..

W historii bylo tylko jedno foru mgdzie bylem w 100% tolerowany.. ale upadlo niestety.

Ogólem to co chwila ktos mnie wywala z jakiegos forum, jestem aspoleczny... Jak maielm 12 lt to rozumialm ale teraz...

Akceptuje decyzje adminsitacji. Jednak mozna byla sobie oszczedzic to "leczenie psychiatryczne.

Kiedy skończy mu się ban? Bo tęsknię za biedaczkiem.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 07:26   

hahah ten idiota na serio mysli, ze to byla tylko moja decyzja :D przekaz mu, ze cala administracja byla za wywaleniem go na zbity pysk, inaczej to by sie nie stalo. ja jestem tylko czescia administracji a nie jej glowa.
sam jest sobie winien a jak zwykle szuka winy u innych.

i nie wroci, bo ban jest dozywotni. wszyscy doskonale wiemy ze on nie podejmie sie temu leczeniu.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 07:45   

Jak ban Wojtka się skończy na Mistrzach to tam będziesz mógł z nim dyskutować. Tutaj on się nie nadaje.
_________________
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 12:09   

Pingvin napisał/a:
Nawet szanowany przeze mnie AnswersMaster usunal mnie ze znajomych na fb.

...Kiedy po moim długim wykładzie na temat tego "jak sie powinien zachowywac na forum jesli nie chce bana" wysłał mi swoje 3 centymetry. Uznałem przypadek za beznadziejny.

Regulamin sregulamin, to nie za regulamin ban, tylko za to, że nikt tu takiego zachowania nie toleruje i nie musi tolerować, a nie było znaków poprawy, wręcz coraz gorzej. Jak gada ze sobą grupka znajomych i podchodzi przyłączyć się ktoś kogo nie lubią, to każą mu spi*rdalać, a nie sie bawią w tolerancje, forum to nie państwo, tylko właśnie takie rozmówki z ludźmi z którymi chce się gadać i chęć musi być obustronna. Pół biedy jakby się nie odzywał i nie paradował z tą głupotą. Jak to w przypadku homo, być sobie nim w swoim domu, ale nie paraduj z tym i sie tym nie szczyć. Wojtek się tą głupotą szczycił.

Leczenie psychiatryczne to nie dogryzienie, tylko jego ostatnia szansa. Nie ma bata, żeby ktoś kto wysyła innym swojego prawiekutasa czy to jak sra i bezwstydnie się tym szczycił, żeby ktoś taki był zdrowy na umyśle, nawet jeśli myśli że to było do jaj.

I nie, to nie Shar, to cała administracja bez wyjątku. Nie chciał głosowania całego forum, to i tak poszliśmy na rękę.
_________________
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 13:32   

i nawet ja, były najbliższy współpracownik tego idioty.
_________________

 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:00   

Czyli możemy już zaprosić Jarzyna44 na forum?:D
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:06   Re: Wojtkowe wyżalenia

Pingvin napisał/a:

Nie mozna zapomniec, ze gdy w Zaku cos trzaslo to byla bardziej przychylna mi...




lol, wat
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:10   

Zabek05 napisał/a:
Czyli możemy już zaprosić Jarzyna44 na forum?:D

haha Ty to masz pamięć :D
_________________
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 15:12   

Wiem, wiem, ale jednak był on częścią forum ze swoją głupotą. Za sranie itp. powinien dostać bana, no ale bez przesady. A dałoby się dać komuś bana na dział? Pewnie nie, ale jakby się dało to powinien dostać na wszystkie oprócz swojego. Także prosiłbym o złagodzenie kary wojtkowi. Ps. Answers, on na prawdę jest taki mały?
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:16   

Pingvin napisał/a:
Ps. Answers, on na prawdę jest taki mały?

"Orzeszek", jak kto ktoś określił.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:18   

Pingvin napisał/a:
Wiem, wiem, ale jednak był on częścią forum ze swoją głupotą.

Ping ostatnio mało cię tu widzę, najwyraźniej nie widziałeś co tu się działo od ostatniego ok. miesiąca. im później tym gorzej. dostał blokadę na posty i sb po spamowaniu zdjęciem swojego GÓWNA, a wyleciał od razu po wysłaniu do kilku osób zdjęcie tego czegoś. dzień po banie nagrał filmik jak sra. więc ja się pytam JAK ty możesz tęsknić i może być ci żal takiej osoby?

masz jego fanpejdża, gg, fejsa, gadaj se tam z nim ile chcesz, tu nie ma mowy o powrocie.

[ Dodano: 2014-03-04, 15:18 ]
i wyślij ktoś mu to zdjęcie jeżeli jeszcze trzyma w skrzynce, bo Ping jest chyba zawiedziony że tego nie widział.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:31   

Sharvari napisał/a:
i wyślij ktoś mu to zdjęcie jeżeli jeszcze trzyma w skrzynce, bo Ping jest chyba zawiedziony że tego nie widział.

Już wysyłam ;)

@Pingvin przygotuj się.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:32   

Adijos zachowałeś sobie to zdjęcie? ;________________;
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:36   

Cytat:
Adijos zachowałeś sobie to zdjęcie? ;________________;

PW usuwam jak mam 100% ;) I tak bym w to nie wchodził. Teraz tylko przez Pingvina na ślepo musiałem kopiować link...
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 15:40   

Sharvari napisał/a:
Pingvin napisał/a:
Wiem, wiem, ale jednak był on częścią forum ze swoją głupotą.

Ping ostatnio mało cię tu widzę, najwyraźniej nie widziałeś co tu się działo od ostatniego ok. miesiąca. im później tym gorzej. dostał blokadę na posty i sb po spamowaniu zdjęciem swojego GÓWNA, a wyleciał od razu po wysłaniu do kilku osób zdjęcie tego czegoś. dzień po banie nagrał filmik jak sra. więc ja się pytam JAK ty możesz tęsknić i może być ci żal takiej osoby?

Ostatnio mnie nie było. Z tymi fekaliami to widziałem i też uznałem to za przesadę, widziałem też tematy w wojtkowym dziale(chociaż juz po cenzurze, ale domyślałem się co tam mogło być)... Ogólnie uważam że należy mu się ban i to długi, ale nie dożywotni.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:46   

Pingvin napisał/a:
Ogólnie uważam że należy mu się ban i to długi, ale nie dożywotni.

ja byłam za kilkoma latami - nadzieja, że wyrośnie z tego czym jest teraz.

domyślny miesiąc to zdecydowanie za mało. pół roku też (tyle tutaj jesteśmy i zrobiło się z nim tylko gorzej), a nawet rok. więc ile?

AM napisał w powodzie, że wróci do nas jak się "podleczy" i osobiście tez na to czekam, dla bezpieczeństwa wszystkich.
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:52   

Czytajcie dalej :zalamka:

Wojciech na swoim fb napisał/a:
"hahah ten idiota na serio mysli, ze to byla
tylko moja decyzja przekaz mu, ze cala
administracja byla za wywaleniem go na
zbity pysk, inaczej to by sie nie stalo. ja
jestem tylko czescia administracji a nie jej
glowa."
Ten idiota.. hmm... Moze jestem idiotą, moze
jestem wariatem, ale nazywanie mnie tak
przez taka histeryczkę jest co najwyzej
smieszne.
Domyslilem, sie ze cala administracja za tym
byla.
" sam jest sobie winien a jak zwykle szuka
winy u innych."
Każdy szuka winy u innych.
" ...Kiedy po moim długim wykładzie na temat
tego "jak sie powinien zachowywac na
forum jesli nie chce bana" wysłał mi swoje 3
centymetry. Uznałem przypadek za
beznadziejny."
Trochę przesada.. nie mówie juz to nawet o
3 centrymach (w sumie tez przesada...), ale
później ostrzeglem cie, że to to pułapka (w
pośpiechu napisalem "półapka"). Moja wina
oczywiscie. I tak bylem pewien bana na
zawsze wiec chcialem to zrobic.. tak zeby
bylo.. Później uznalem, ze to bylo zle i
postanowilem odkrecic. Wyslalem to do
anthrybistlera, ciebie i brzozika... Do was
mam taki sentyment.
W sumie to brzozik zaprosil mnie na forum...
"Regulamin sregulamin, to nie za regulamin
ban, tylko za to, że nikt tu takiego
zachowania nie toleruje i nie musi tolerować,
a nie było znaków poprawy, wręcz coraz
gorzej."
Ale to regulamin okresla to jak powinien
zachowywac sie user.
Zaczelo byc coraz gorzej po odcieciu dostepu
do sb..NIe mowie o zakazie pisania, bo to
rozumiem. Mówie o wylaczeniu go.
"Pół biedy jakby się nie odzywał i nie
paradował z tą głupotą. Jak to w przypadku
homo, być sobie nim w swoim domu, ale nie
paraduj z tym i sie tym nie szczyć. Wojtek się
tą głupotą szczycił."
Nie mozna sie szczycic badź nie szczycic
glupotą jesli to glupota... Debile robia to
nieswiadomie. Ja bylem swiadomy. W
gruncie rzeczy przewiedzialem każdy ruch na
forum.
" Leczenie psychiatryczne to nie dogryzienie,
tylko jego ostatnia szansa. Nie ma bata, żeby
ktoś kto wysyła innym swojego
prawiekutasa czy to jak sra i bezwstydnie się
tym szczycił, żeby ktoś taki był zdrowy na
umyśle, nawet jeśli myśli że to było do jaj."
Ja nie mam wstydu...
Zdrowy na umysle, normalny.. to sa kwestie
punktu widzenia tylko.
" I nie, to nie Shar, to cała administracja bez
wyjątku. Nie chciał głosowania całego forum,
to i tak poszliśmy na rękę."
To bylo by wszystko jedno... Tak czy
siakdostlbym bana. Jak chcesz to rob ankiete
"Czy WVH powinien móc wrócic na forum"
Jeśli bedzie
NIE - TO nie
TAK - TO dalej nie...
To kwesita podlgadów zrobiliscie jak chccieli,
nie musicie sluchac motlochu.
NIe wiem po co zablokowales mnie na fb
answers tylko...
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2014-03-04, 15:59, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 15:59   

wojtek napisał/a:
I tak bylem pewien bana na
zawsze wiec chcialem to zrobic..

wojtek napisał/a:
To bylo by wszystko jedno... Tak czy
siakdostlbym bana. Jak chcesz to rob ankiete
"Czy WVH powinien móc wrócic na forum"
Jeśli bedzie
NIE - TO nie
TAK - TO dalej nie...

to ja się pytam - po co zakładasz ten różowy pamiętniczek i zapisujesz w nim swoje bóle, skoro wszystko robiłeś świadomie i wiesz że nie ma szans na powrót?

(czuję się jakbym rozmawiała z duchem)
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 16:23   

Kurde, czy wszyscy "protestujący" nie rozumieją, że on jest niereformowalny i nie będzie wyrażał nawet fałszywej chęci poprawy?!
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 16:34   

Osoby jak wojtek powinny być na marginesie społeczeństwa... Tyle, że on się tam nie mieści. Byłam łaskawa i skoro wojtek się wczesniej przyznal, ze gif z jankielem to była przesada, to myslalam, że się ogarnie. Ja pierdole. Nawet nie ma co komentować. Niektórzy po prostu chcą zachowywać się jak ścierwo. Jak lubi to niech się zachowuje, ale daleko stąd -.-
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.093 sekundy. Zapytań do SQL: 33