Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Wojtek - interpretacja
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-19, 11:24   

Oooooo... Pingvin, mój kolega. :( On mnie rozumiał. :( W sumie w niechęci tylko jeden osobnik łączył ludzi. :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-19, 11:53   

RudaMaupa napisał/a:
Oooooo... Pingvin, mój kolega. On mnie rozumiał.

Teraz ja jestemTwoim kolegą i Cię rozumiem ^_^
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-19, 11:58   

<3 ^_^

Pingvin był kolegą w poglądach politycznych. Jeszcze wtedy Milo był, wieczny socjalista, rozkład politycznych sympatii wyglądał nieco inaczej. :haha:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-19, 12:55   

a teraz temat polityka już nie żyje i wszyscy są szczęśliwi i bez podziałów <3
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-19, 13:11   

Ja lubiłam w Wojtku to, że wiedział co się dzieje w polityce i pomagało mi to być na bieżąco. Przydałby się ktoś taki ogarnięty jak on w tych sprawach tylko bez wszystkiego innego co ma Wojtek.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-19, 13:38   

decp stara się jeszcze wrzucać newsy ze świata. Cóż, są sprawy polityczne, które czasami chciałam poruszać na forum, ale jakoś pisanie o polityce kojarzy mi się z Wojtkowaniem i mnie to hamowało :P
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-19, 13:42   

A ja przez 5 lat studiów zajmowałem się polityką i teraz zwyczajnie nie chce mi się o niej gadać. Ktoś mnie musi porządnie sprowokować, żeby chciało mi się wysilić na merytoryczną dyskusję na poziomie, do której jestem zdolny.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-19, 13:53   

No ja też jestem po studiach politycznych, więc to Wojtkowe "czuję misję was upolityczniać" mnie zwyczajnie wkurzało, zwłaszcza, że w 80% pieprzy farmazony. A jak próbuje nawiązywać w swoich wypowiedziach do ekonomii, to już w ogóle tragedia. A jeszcze jak dokłada do tego Chiny, to wychodzi mu powieść fantasy. Niemniej jeśli taka Sarenia zachęca to dyskusji, to chętnie wezmę udział.
_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-20, 23:20   

Wojtek pls come back :wnerw:
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-20, 23:23   

przestań go przywoływać :wnerw:
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-20, 23:24   

Mistress9 napisał/a:
Wojtek pls come back :wnerw:


Eee...
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-20, 23:25   

O jenyyy :roll:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-21, 02:24   

Mistress, lepiej uważaj, bo przywoływane złe duchy lubią mścić się przywołujących. Wojtek może rzucić na ciebie klątwę i np. zniszczy ci wszystkie zautomatyzowane urządzenia w chacie. I wtedy wszystko będziesz musiała robić RĘCZNIE :brwi:


JankielKindybalista85 napisał/a:
A ja przez 5 lat studiów zajmowałem się polityką i teraz zwyczajnie nie chce mi się o niej gadać. Ktoś mnie musi porządnie sprowokować, żeby chciało mi się wysilić na merytoryczną dyskusję na poziomie, do której jestem zdolny.


Mam podobnie. Interesuję się polityką i czytam trochę na ten temat, ale jeśli już mam o niej gadać, to zdecydowanie wolę na żywo. Bo polityka to temat wywołujący częste gównoburze i jak już wchodzę do internetów to szkoda mi czasu na wdawanie się długie, jałowe dyskusje, w których nikt nikogo nie przekona. A dyskusja o polityce w necie trwa o wiele dłużej niż na żywo...
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-21, 07:25   

Powiecie jego imię jeszcze milion razy to przyjdzie. Jak w soku z żuka

[ Dodano: 2015-01-21, 07:26 ]
Davos napisał/a:
A dyskusja o polityce w necie trwa o wiele dłużej niż na żywo...

Nie znasz mojej cioci xD
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-21, 08:47   

Gównoburza rozpęta się raczej z osobą, która nie potrafi sensownie rozmawiać na jakikolwiek temat, czyli np. z takim Wojtkiem, ale wyobrażasz sobie jałową dyskusję z Jankielem?

[ Dodano: 2015-01-21, 08:50 ]
Mistress, nie wiesz co Wojtek robił z tym forum, więc powtórzę swoją propozycję- załóż swoje forum, zaproś Wojtka, zobacz jaką Ci zrobi rozpierduchę, wtedy możesz wracać przepraszać.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-21, 13:01   

Love178 napisał/a:

Gównoburza rozpęta się raczej z osobą, która nie potrafi sensownie rozmawiać na jakikolwiek temat, czyli np. z takim Wojtkiem, ale wyobrażasz sobie jałową dyskusję z Jankielem?


Jałową nie, ale długotrwałą raczej tak. Tyle, że to i tak nic nie zmienia, bo nawet jak część ludzi pisze merytorycznie, to i tak zawsze do internetowej dyskusji o polityce włączy się ktoś, kto wywoła gównoburze...
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-21, 17:35   

A mi trochę Wojtka żal. Barwna postać. Choć pewnie inaczej bym reagowała, gdybym dostała jego tajną wiadomość... Choć z drugiej strony to raczej nie jest duży problem - bardziej mały pikuś. :rofl:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-21, 20:25   

Dla niego mały psikuś, dla odbiorców szrama na psychice jak mniemam.
_________________
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-22, 19:26   

Niektórzy najwidoczniej nie do końca wiedzą z czym mieliby do czynienia. Wojtek na mistrzach, to jest mały pryszcz w porównaniu do Wojtka na forum. Ja uważałem, że ktoś taki kontrowersyjny albo wręcz pojebany jak Wojtek to jest dobra rzecz dla forum, bo powodował ruch. Niestety wysłał mi i paru innym użytkownikom swoją fotografię z jakimś czymś co mu ledwo wystawało spod fałd brzusznych i to tylko dlatego, że mu stanął, bo inaczej brzuch by mu to zakrył. Nie wiedziałem nawet co mu odpisać, więc dałem mu bana nawet nie pamiętam czy po konsultacji z administracją czy samowolka, ale w mojej opinii tego nie cofałbym, bo prawo nie powinno działać wstecz, szczególnie jak sam byłem za jego zbanowaniem. Damskie ciuszki? Głupie śpiewki? Obleśny? Irytujący? To jeszcze nic. Jego kutas to jeszcze nic! Ten kolo nasrał na zdjęcie Ikonowicza, wysłał to forumowiczom na pw, a nawet wrzucił z tego film na youtube tylko, że mu zablokowali. To się leczy, a nie wpuszcza na forum. Kiedyś go broniłem, samotnie musiałem stawiać czoło reszcie adminów, którzy już wczesniej chcieli go banować, ale póki co omijał prawo, a nie je łamał. Ale kiedy i ja już byłem za zbanowaniem go, to zrozumcie, że bardziej się już przegiąć nie dało.
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-22, 19:42   

O kurwa, niezłe niedojebanie mózgowe :D Nie wiedziałem, że jest aż tak źle :rzyga:
_________________
no trudno
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.075 sekundy. Zapytań do SQL: 31