Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Eliminacje do Euro 2016 we Francji
Autor Wiadomość
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-18, 22:43   

Davos napisał/a:
A ja właśnie stawiam na Szwecję. Wprawdzie w tych eliminacjach nie błyszczeli, ale to samo można powiedzieć o Danii. A Szwedzi mają Ibrę i on może zrobić różnicę :]


Davos, ale ja napisałem, komu kibicuję w tym meczu, a nie na kogo stawiam, że wygra, a to jest istotna różnica! :P
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-18, 22:46   

Szyszek, bo ja odpisywałem na post Morisa, ale w międzyczasie pojawił się Twój :P


Co do Ibry - zobaczymy. Ale tak czy siak, skandynawski dwumecz powinien być zdecydowanie najciekawszy z tych wszystkich par :)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-18, 22:48   

A, chyba że tak. To zmienia postać rzeczy! :P

Wolałbym awans Danii, ale możliwe, że to jednak Szwecja z Ibrakadabrą na czele mają większe szanse. No ale Duńczycy tak łatwo nie odpuszczą, oj nie!
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-18, 22:51   

Zastanawiam się jeszcze, czy awans Szwecji nie byłby korzystniejszy dla Polaków. Bo jeśli to oni będą grać na Euro, to zostaną wylosowani z trzeciego koszyka - tak jak my. Czyli na Szwedów na pewno nie trafimy. Dania zaś w przypadku awansu losowana będzie z czwartego koszyka więc istnieje ryzyko, że będziemy ich miec w grupie. A to jednak niewygodny przeciwnik, nam zresztą skandynawskie drużyny "nie leżą".
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-18, 23:03   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-19, 16:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-12, 19:16   

No to znamy już wyniki losowania grup na Euro:

Grupa A: Francja, Rumunia, Albania, Szwajcaria.

Grupa B: Anglia, Rosja, Walia, Słowacja.

Grupa C: Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna.

Grupa D: Hiszpania, Czechy, Turcja, Chorwacja.

Grupa E: Belgia, Włochy, Irlandia, Szwecja.

Grupa F: Portugalia, Islandia, Austria, Węgry.


Znowu kurde trafiliśmy na Niemców... No ile można :D Na szczęście pozostali rywale są już w naszym zasięgu. Bałem się, że trafimy na Włochów i będzie pozamiatane :D
Nie jest najgorzej, Ukraina i Irlandia Płn. są jak najbardziej do ogrania, z Niemcami też trzeba zawalczyć. Awans jest w zasięgu naszych możliwości, tylko trzeba wreszcie zagrać dobre mecze na turnieju bo w XXI wieku jak dotąd wszystkie turnieje zawalaliśmy koncertowo :D

Grupa E wg mnie jest grupą śmierci, będą fajne mecze do obejrzenia. Za to F chyba jest grupą marzeń, nikt kto do niej trafił, nie powinien narzekać :)
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-12, 19:26   

Damy radę wyjść, trzeba wierzyć :-D
Przed losowaniem były tańce i dziwi mnie że murzynka tańczyła w biało czerwonych barwach :niegit:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-14, 10:49   

Czyli, że tańczyła w barwach Austrii, Litwy, Białorusi, Monako, Malty, Danii, Szwajcarii, Turcji i Polski :troll:
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-14, 12:43   

No dobra, cóż mogę powiedzieć:
Kurczę no, my mamy jakieś niewiarygodne "szczęście" do tych Niemców, że cały czas na nich trafiamy! No ale dobra, niech tam już będzie. Może damy sobie radę?
Pozostali rywale jak najbardziej do ogrania, zwłaszcza Irlandia Północna, ale i z Ukrainą można spokojnie powalczyć. Drugie miejsce w grupie jest jak najbardziej realne. Tylko jest prosta, a zarazem trudna recepta: Grać swoje.

Grupa E najmocniejsza. Belgów stać na wiele, Włosi to zawsze groźna i wielce utytułowana drużyna, Irlandczycy są niezwykle waleczni, a Szwedzi też ogórkami nie są.

Grupa F najsłabsza chyba, przynajmniej na papierze. Głównym faworytem wydaje się być Islandia w tej grupie.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-14, 18:08   

Byle tylko nie myśleć, że to minimum drugie miejsce już mamy automatycznie, bo dopóki sobie tego nie wywalczymy to gówno mamy :D Irlandia Płn. to zespół, który potrafi sprawić niespodziankę, a z kolei z Ukrainą zagramy w ostatnim meczu i jeśli wcześniejsze spotkania im nie wyjdą to przeciwko nam będą grać z nożem na gardle. Ja się wolę nie napalać za bardzo bo pamiętam dobrze, jak to 4 lata temu wylosowaliśmy najłatwiejszą grupę, jaką tylko się dało wylosować, a potem i tak zajęliśmy w niej ostatnie miejsce :D
Tyle dobrego, że teraz mamy lepszą drużynę i bardziej pewną siebie. A Nawałka może jeszcze bardziej zagrzać naszych do boju, jeśli przed meczem z Niemcami puści chłopakom jakiś film o II WŚ, a przed meczem z Ukrainą - o rzezi Wołyńskiej. Po czymś takim już na pewno z nimi nie przegramy :-D
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-14, 19:12   

Davos napisał/a:
pamiętam dobrze, jak to 4 lata temu wylosowaliśmy najłatwiejszą grupę

Lech, Czech, Rus i Zeus ^_^
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-14, 20:03   

love178 napisał/a:
Davos napisał/a:
pamiętam dobrze, jak to 4 lata temu wylosowaliśmy najłatwiejszą grupę

Lech, Czech, Rus i Zeus ^_^


Dokładnie :-D

Kurczę, to było już 4 lata temu... A pamiętam tę wielką fazę na Euro w Polsce. Aż mi się przypomina mecz Czechy - Portugalia, na który pojechałem do Warszawy :P
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-14, 20:05   


A ja doskonale pamiętam mecz z Czechami, słuchałem relacji na żywo jadąc autobusem z Wrocławia...

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tomasz_Zimoch

Sporo tekstów dopisałem do artykułów po drodze. Na bieżąco. Na K800i. :D

[ Dodano: 2015-12-14, 20:06 ]
Cytat:
Gdzieś jakby piłka także dostosowała się do tej chaotycznej gry!
Musimy się zdeterminować, to tak jak z kobietą, gdy próby zalotów się nie udają, należy starać się lepiej!
Co tu zrobić, żeby pokonać Czechów, co tu zrobić żeby zaliczyć to wypracowanie na piątkę?...
Teraz to my musimy gnieść Czechów jak te knedlički.
Dotknął słupka tylną częścią ciała, czyli nie owijając w bawełnę – pupą.
Wracajcie, Polacy! Wracajcie!!!
Dembiński sam na sam z bramkarzem!!! DEMBIŃSKI!!! Gooool, nie ma!!! JEZUS MARIA!!! Co się dzieje!!!


[ Dodano: 2015-12-14, 20:07 ]
Tylko nie wiem, gdzie się kuźwa podział tekst o burzy (BO BYŁA WTEDY BURZA) i grzmotach niczym podczas walki olbrzymów w kamieniołomie. Tak, gadał o takich rzeczach.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-14, 22:29   

Zimoch jest dobry :D

ja pamiętam jak byłem gdzieś na praktykach do nocy i wracałem koło 22-23, i przechodząc koło bloku słyszałem tylko takie glosne "kurwa mac!" i już wiedziałem jaki jest wynik :/
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-15, 01:44   

Ja pamiętam, jak przed mistrzostwami świata w 2006 roku Tyskie zrobiło akcję "Wywieś flagę, pokaż że wspierasz biało-czerwonych", a potem te flagi (oczywiście z umieszczonym na niej swoim logo) wszędzie rozdawali. Jeden sąsiad dał się ponieść tej fali i dumnie powiesił taką flagę na całej szerokości balkonu. A następnego dnia ją zrywał wkurwiony, gdy dostaliśmy w dupę z Ekwadorem :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.079 sekundy. Zapytań do SQL: 27