Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Walentynkowa piosenka
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-16, 22:38   

Barbra napisał/a:
harry styles

No jak "hairy" skoro się obciął :P

Kompletnie nie wiem, co powiedzieć. Nie spodziewałam się, że zostanę walentynką, zwłaszcza w dniu, w którym się wybrałam na antywalentynkową imprezę. Jak włączyłam filmik, to myślałam, że w dedykacji pojawią się nicki wszystkich udzielających się użytkowniczek forum i pomyślałam "o fajnie, jestem pierwsza" i wtedy wyliczanie się skończyło :oops: Że też chciało Ci się, mimo choroby i własnych problemów... bardzo Ci dziękuję. Wszyscy to czytają, nie wiem co powiedzieć, wstydzę się xD

To co mnie bardzo cieszy, to to jak Ci się wokal poprawił od ostatniego filmiku. Dawałam Ci przed nagrywaniem wtedy parę wskazówek, więc po trochu czuję się jakbyś był moim uczniem. I wyraźnie słychać, że ćwiczyłeś - zaśpiewałeś pewniej, dokładniej i wyraźniej. Tak ślicznie <3
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-16, 23:09   

No to lajtowo, cieszę się, że Tobie się podobało, bo w końcu z myślą o Tobie to nagrałem xD
Jak będę zdrowy i będę miał trochę czasu i chęci to się bardziej przygotuje i wrzucę do karaokę utwór, który obiecałem zagrać dla Rudej :P
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.042 sekundy. Zapytań do SQL: 13