Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: SlownikOrtograficzny
2016-03-25, 22:47
REGULAMIN FORUM - komentarze
Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-25, 22:51   

Co za różnica do czego służy :pejcz:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-25, 22:53   

Moris ostatnio pokazał, że :pejcz: służy do napierdalania w setnych ilościach w każdym temacie.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-25, 22:55   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-21, 14:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-25, 22:55   

Do wstawiania, jak każda emotka.

Za "you" powinien max 1 ost. I to nie w przypadku samego użycia, ale gdy użyje się jej w celu zrobienia zamieszania na forum (choć w praktyce tutaj to na jedno wychodzi). A co, jeśli ktoś nie będzie chciał siać zamętu, ale po prostu chce do wszystkich (a jednocześnie do każdego z osobna) napisać posta? Generalnie takie było założenie tej funkcji.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-08-25, 22:56   

Za dużo tu spamiecie, zamykam temat :x
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-26, 02:19   


Mam ten rzadki nastrój, otwieram temat :x


ChodnikowyWilk napisał/a:
Gdyby nie karać za you, zaraz zaczęło by się używanie tego gdzie popadnie, a ta funkcja wprowadza zamieszanie.
Fakt, niektórzy lubią zachowywać się jak małe dzieci.

ChodnikowyWilk napisał/a:
Karanie za nadużywanie tej funkcji też nie jest dobre, bo można by było tym spamować delikatnie, tak żeby nikt nie wziął tego za nadużycie.
Nie rozumiem, w końcu piszesz o nadużywaniu czy też o sytuacji, której nikt nie bierze za nadużywanie?

ChodnikowyWilk napisał/a:
Natomiast osobiście uważam że podwójny warn to przesada, ale taki jest regulamin. Co nie oznacza że nie można go zmienić.
Od tego jest ten temat.


To tak tytułem wstępu. W poniższym poście chciałbym Wam zaproponować trochę zmian do naszego Regulaminu, który w moim mniemaniu pod wieloma aspektami jest... debilny.

Odpalaj i czytaj.
https://www.youtube.com/watch?v=nHRqTSgKJGg


Regulamin wymaga poprawek. Pomimo, że zawiera liczne luki, od niemal roku nikt go nie tykał. Efekty są widoczne - icywind ma praktycznie nieuzasadnionego bana na niepoważny okres czasu, użytkownicy otrzymują ostrzeżenia za błahostki, a w wielu tematach ciągną się offtopy - nawet w wykonaniu administracji. Uważam, że najwyższy czas to zmienić, aby zapobiec niepotrzebnym nerwom w przyszłości. Bo z tymi, które miały miejsce, nic już nie zrobimy.


Przede wszystkim zajmijmy się sprawą [you]. Jeśli komuś przeszkadza użycie co jakiś czas funkcji, mającej na celu nieszkodliwe trollowanie, to jest w zdecydowanej mniejszości. Warny za you są tak groteskowe, że już dawno stały się obiektem żartów - tymczasem owe prawo wciąż obowiązuje. Sprawa jest prosta - karać wyłącznie za bezmyślne nadużywanie, doceniać dobre wkręty. Na litość boską, to jest forum mistrzów, takie rzeczy powinny być normą, a nie przestępstwem. A jeśli macie z tym aż tak wielki problem, funkcję można po prostu wyłączyć, bo i tak nikt jej nie używa w sposób, dla którego została stworzona.



Drugą kwestią jest ostrzeżenie za post w temacie "Nocne marki" w innych godzinach, niż podano w temacie. Czy naprawdę muszę pisać, że jest to idiotyczne i od samego początku ma racji bytu? Spoko, temat nocny i nie można w nim pisać w dzień. Ale o godzinie 21:41 w obecnej porze roku nie ma już dnia. Jest noc. "Nocne marki". Lampka się zapaliła?

Opcja 1: Skoro niektórzy uważają, że taki zakaz jest spoko, to chociaż stosujmy go właściwie.
Kod:
1. Dozwolone godziny pisania postów w tym temacie: 23:00 - 5:00

zmieńmy na:
Kod:
1. W tym temacie można pisać jedynie w godzinach nocnych.

A jaką porę można uznać za nocną czy dzienną, pozostawmy decyzji administracji.

Opcja 2: Przywrócenie zamykania tematu w dzień. Rutyna administratorów, mająca na celu wprowadzenie porządku w tym temacie, który jest przecież o tyle ważny, że za wprowadzenie w nim okrutnego zamieszania, jakim jest napisanie posta o godzinę za wcześnie, można nawet wylecieć z forum.

Opcja 3: Karanie jedynie za notoryczne pisanie w niedozwolonych godzinach. Pojedyncze posty puścić mimo oczu, a całe dyskusje - karać. Według mnie jest to najlepsza z propozycji.



Następna kwestia - punkt 13.
Kod:
13. Forum z mistrzów jest dla ludzi z mistrzów. W celu ograniczenia potencjalnych trollowań ustalono, by osoby rejestrujące się na forum miały konto na mistrzach przynajmniej miesiąc.

Społeczność tworzą wzajemne powiązania między jednostkami. Niektóre powiązania wykraczają jednak poza tę społeczność. Dlaczego sami nakładamy sobie barierę, która odgradza jednych ludzi od drugich? IT'S RACIST! Moris, wiemy doskonale że tl;dr, nie musisz się chwalić swoją głupotą. Warunkiem dołączenia do społeczności forum jest należenie do społeczności strony mistrzowie.org. W praktyce jednak często kończy się na założeniu konta-krzaka i miesięcznym oczekiwaniu, aby dołączyć do kolegi/koleżanki na forum. Uważacie, że to ma sens?

Ja przykładowo uważam forum za znacznie lepszą miejscówkę niż strona mistrzowie.org i nie widzę powodu, dla którego trzeba być członkiem tej drugiej, aby dołączyć do pierwszej. Ta społeczność jest o tyle wspaniała, że aż prosi się o powiększenie, a regulamin to ogranicza. Według mnie całkowicie mija się to z celem. Ale jeśli innym to nie przeszkadza, to zostawmy jak jest... Ja przykładowo nie mam tu kogo zaprosić.



Dalej - punkt 10.
Kod:
10. Zabronione jest spamowanie, w tym rozsyłanie wiadomości zawierających linki referencyjne (np. do gier), których kliknięcie powoduje odniesienie dowolnych korzyści (nie dotyczy sygnatur, jeśli link jest opatrzony odpowiednim komentarzem). Zalecane jest rozsyłanie linku tego forum na inne strony. Nie lubimy konkurencji.

Mnie osobiście niemiłosiernie irytują chamskie refy. Zupełnie, jakby wszystkich obchodziło nakarmienie Twojego pokemona czy minimalne zwiększenie Twoich śmiesznie małych szans na wylosowanie gry. Oczywiście nikt tu niczego nie zabrania. Chcesz, to sobie walnij w sygnaturkę coś jak klik. Ale łaskawie nie każ wszystkim czytać z każdym Twoim postem dopisku "KLIKNIJ TUTAJ, A ŚWINIE ZACZNĄ LATAĆ! http://wchujdlugilinkktoryraziwoczy.pl/ ".



Kolejna sprawa - sygnatury.
Kod:
7.
a) Nie będziesz używał gifowych czy ruchomych sygnatur, ani avatarów. Oznacza to również zakaz używania funkcji [ scroll ]. Uwierz, to dla twojego dobra; inni użytkownicy zobaczą twoją wypowiedź, zamiast ślinić się do twojego gifu. Również wrzucane przez ciebie obrazki powinny być dopasowane wielkością do forum.
(dla sygnatur/podpisów rozmiar max 600X200px, dla pozostałych wstawianych obrazków wysokość dowolna, szerokość max 600px, waga obrazków w granicach rozsądku)

Oczojebne giffy i scrolle są zabronione - super. Rozmiar sygnatur jest ograniczony - rewelacja. Ale chciałbym poruszyć parę spraw.

1. Skalowanie sygnatur. Wraz z ostatnim przeniesieniem uzyskaliśmy funkcję automatycznego skalowania sygnatur do 200px wysokości. No i doskonale, ale... Sygnatury najpierw wczytują się w pełnej rozdzielczości, a dopiero potem są skalowane. Przy wielkich rozdzielczościach źródłowych skutkuje to chwilowym rozciągnięciem forum. Nie jest to wielki problem, niemniej jednak jest wkurzające. Obecnie trudno mi przytoczyć taki przykład, ale takie sytuacje miały już miejsce i myślę, że nie tylko mi to przeszkadzało. Jeśli się mylę - nevermind. Jeśli jednak nie - wprowadźmy punkt, który to reguluje.

2. Wciąż zbyt wysokie sygnatury. Może i wszyscy się już przyzwyczaili, jednak często sygny są większe niż samo pole przeznaczone na post. Jestem wielkim zwolennikiem personalizacji w wielu przypadkach, ale tutaj jest to małe przegięcie. 150 px wysokości zupełnie wystarczy, jestem przekonany że od razu będzie przejrzyściej. A kogo ja oszukuję, wszyscy mają to gdzieś.

3. Małe gify. Żółwik Antka jest spoko. Może dopuśćmy takie indywidualne przypadki za zgodą administracji? Jak ktoś będzie miał problemy typu "on ma to ja też chcę", to zrobimy głosowanie forumków i po sprawie. Ewentualnie zastosować prawo z punktu 15, do którego nikt się jeszcze nie przyczepił. A nie, to chyba dlatego, że nikt go nie stosuje... Cóż.

4. Uregulujmy w końcu dopuszczalną wysokość sygnaturki wraz z tekstem, bo użytkownicy sobie folgują. Na przykład Nadire. Stosunek pola wiadomości do sygnatury - 0.7:4, czyli 1:6. No plz.



Na zakończenie chciałbym napisać, że to wszystko całkowicie straci jakiekolwiek znaczenie, jeśli Regulamin nie będzie prawidłowo egzekwowany przez Administrację. A najlepiej byłoby, gdyby nasze "prawo" było tylko zbiorem luźnych wytycznych i niczym więcej. Żadnych warnów, po prostu - jesteś niegrzeczny, dostajesz kicka na godzinę. Nie poprawisz się - do zobaczenia jutro. Nadal sprawiasz problemy? Widzimy się za tydzień... I tak dalej.

Jest jeszcze mnóstwo kwestii do poruszenia, ale jest 2 w nocy, a ja mam jeszcze coś do zrobienia. Przez pisanie tego posta znowu się nie wyśpię, proszę - doceń to i się ustosunkuj do całości, Gość.

https://www.youtube.com/watch?v=M2Ug2yPPFqw
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-26, 02:53   

macbed napisał/a:
doceń to i się ustosunkuj do całości, Ascara.


Warna mu. :troll:

[ Dodano: 2016-03-26, 02:54 ]
A tak serio - popieram, chyba w całości, ale zerknę jeszcze jutro, czy mój przytępiony umysł czegoś nie pominął.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-26, 12:13   

macbed napisał/a:



Przede wszystkim zajmijmy się sprawą [you]. Sprawa jest prosta - karać wyłącznie za bezmyślne nadużywanie, doceniać dobre wkręty. Na litość boską, to jest forum mistrzów, takie rzeczy powinny być normą, a nie przestępstwem. A jeśli macie z tym aż tak wielki problem, funkcję można po prostu wyłączyć, bo i tak nikt jej nie używa w sposób, dla którego została stworzona.



Ok, ale moim zdaniem regulamin ma być jasny i czytelny, kiedy zaczyna się dobra wkrętka? kiedy zaczyna się nadużywanie? To jest wszystko niejasne i każdy admin może to inaczej interpretować. Moim zdaniem lepiej zostawić tak jak jest, ta funkcja nie jest nikomu do niczego potrzebna poza trolllowaniem i spamowaniem. A jak ktoś nie potrafi się powstrzymać od jej złośliwego użycia to jego problem. Jeśli już to proponuję żeby nie karać 2 ostami za you, tylko jednym.


macbed napisał/a:

Drugą kwestią jest ostrzeżenie za post w temacie "Nocne marki" w innych godzinach, niż podano w temacie. Czy naprawdę muszę pisać, że jest to idiotyczne i od samego początku ma racji bytu? Spoko, temat nocny i nie można w nim pisać w dzień. Ale o godzinie 21:41 w obecnej porze roku nie ma już dnia. Jest noc. "Nocne marki". Lampka się zapaliła?

Opcja 1: Skoro niektórzy uważają, że taki zakaz jest spoko, to chociaż stosujmy go właściwie.
Kod:
1. Dozwolone godziny pisania postów w tym temacie: 23:00 - 5:00

zmieńmy na:
Kod:
1. W tym temacie można pisać jedynie w godzinach nocnych.

A jaką porę można uznać za nocną czy dzienną, pozostawmy decyzji administracji.

Opcja 2: Przywrócenie zamykania tematu w dzień. Rutyna administratorów, mająca na celu wprowadzenie porządku w tym temacie, który jest przecież o tyle ważny, że za wprowadzenie w nim okrutnego zamieszania, jakim jest napisanie posta o godzinę za wcześnie, można nawet wylecieć z forum.

Opcja 3: Karanie jedynie za notoryczne pisanie w niedozwolonych godzinach. Pojedyncze posty puścić mimo oczu, a całe dyskusje - karać. Według mnie jest to najlepsza z propozycji.


No ja w sumie też uważam że to najbardziej idiotyczny powód do dawania ostów. Dobrym pomysłem moim zdaniem by było połączenie opcji 1 i 2, tj. zamykamy temat na dzień, a gdy ktoś zapomni to obowiązywać będzie zasada że piszemy w godzinach nocnych, tylko tu też trzeba uściślić kiedy jest godzina nocna. [/quote]


macbed napisał/a:


Następna kwestia - punkt 13.
Kod:
13. Forum z mistrzów jest dla ludzi z mistrzów. W celu ograniczenia potencjalnych trollowań ustalono, by osoby rejestrujące się na forum miały konto na mistrzach przynajmniej miesiąc.

Społeczność tworzą wzajemne powiązania między jednostkami. Niektóre powiązania wykraczają jednak poza tę społeczność. Dlaczego sami nakładamy sobie barierę, która odgradza jednych ludzi od drugich? IT'S RACIST! Moris, wiemy doskonale że tl;dr, nie musisz się chwalić swoją głupotą. Warunkiem dołączenia do społeczności forum jest należenie do społeczności strony mistrzowie.org. W praktyce jednak często kończy się na założeniu konta-krzaka i miesięcznym oczekiwaniu, aby dołączyć do kolegi/koleżanki na forum. Uważacie, że to ma sens?

Ja przykładowo uważam forum za znacznie lepszą miejscówkę niż strona mistrzowie.org i nie widzę powodu, dla którego trzeba być członkiem tej drugiej, aby dołączyć do pierwszej. Ta społeczność jest o tyle wspaniała, że aż prosi się o powiększenie, a regulamin to ogranicza. Według mnie całkowicie mija się to z celem. Ale jeśli innym to nie przeszkadza, to zostawmy jak jest... Ja przykładowo nie mam tu kogo zaprosić.



Nie zgadzam się z tobą, forum jest CZĘŚCIĄ mistrzów, na stronie głównej mistrzów jest odnośnik do forum, teoretycznie jedno może istnieć bez drugiego, ale to forum nazywa się forum mistrzowie, i takie było początkowe założenie Bartka gdy zakładał forum, że ma to być taka platforma do poznawania ludzi z mistrzów. Jak ktoś bardzo chce dołączyć a nie jest związany z mistrzami to też znajdzie sposób zawsze.


macbed napisał/a:


Dalej - punkt 10.
Kod:
10. Zabronione jest spamowanie, w tym rozsyłanie wiadomości zawierających linki referencyjne (np. do gier), których kliknięcie powoduje odniesienie dowolnych korzyści (nie dotyczy sygnatur, jeśli link jest opatrzony odpowiednim komentarzem). Zalecane jest rozsyłanie linku tego forum na inne strony. Nie lubimy konkurencji.

Mnie osobiście niemiłosiernie irytują chamskie refy. Zupełnie, jakby wszystkich obchodziło nakarmienie Twojego pokemona czy minimalne zwiększenie Twoich śmiesznie małych szans na wylosowanie gry. Oczywiście nikt tu niczego nie zabrania. Chcesz, to sobie walnij w sygnaturkę coś jak klik. Ale łaskawie nie każ wszystkim czytać z każdym Twoim postem dopisku "KLIKNIJ TUTAJ, A ŚWINIE ZACZNĄ LATAĆ! http://wchujdlugilinkktoryraziwoczy.pl/ ".


Na tyle błaha sprawa że nie ma sensu tu niczego zmieniać.

macbed napisał/a:


Kolejna sprawa - sygnatury.
Kod:
7.
a) Nie będziesz używał gifowych czy ruchomych sygnatur, ani avatarów. Oznacza to również zakaz używania funkcji [ scroll ]. Uwierz, to dla twojego dobra; inni użytkownicy zobaczą twoją wypowiedź, zamiast ślinić się do twojego gifu. Również wrzucane przez ciebie obrazki powinny być dopasowane wielkością do forum.
(dla sygnatur/podpisów rozmiar max 600X200px, dla pozostałych wstawianych obrazków wysokość dowolna, szerokość max 600px, waga obrazków w granicach rozsądku)

Oczojebne giffy i scrolle są zabronione - super. Rozmiar sygnatur jest ograniczony - rewelacja. Ale chciałbym poruszyć parę spraw.

1. Skalowanie sygnatur. Wraz z ostatnim przeniesieniem uzyskaliśmy funkcję automatycznego skalowania sygnatur do 200px wysokości. No i doskonale, ale... Sygnatury najpierw wczytują się w pełnej rozdzielczości, a dopiero potem są skalowane. Przy wielkich rozdzielczościach źródłowych skutkuje to chwilowym rozciągnięciem forum. Nie jest to wielki problem, niemniej jednak jest wkurzające. Obecnie trudno mi przytoczyć taki przykład, ale takie sytuacje miały już miejsce i myślę, że nie tylko mi to przeszkadzało. Jeśli się mylę - nevermind. Jeśli jednak nie - wprowadźmy punkt, który to reguluje.


Może być :ok:

macbed napisał/a:


2. Wciąż zbyt wysokie sygnatury. Może i wszyscy się już przyzwyczaili, jednak często sygny są większe niż samo pole przeznaczone na post. Jestem wielkim zwolennikiem personalizacji w wielu przypadkach, ale tutaj jest to małe przegięcie. 150 px wysokości zupełnie wystarczy, jestem przekonany że od razu będzie przejrzyściej. A kogo ja oszukuję, wszyscy mają to gdzieś.


Sam nie wiem, uważam że tak jak jest teraz jest w porządku, 200 piksli to nie jest jakieś super wielki rozmiar.

macbed napisał/a:


3. Małe gify. Żółwik Antka jest spoko. Może dopuśćmy takie indywidualne przypadki za zgodą administracji? Jak ktoś będzie miał problemy typu "on ma to ja też chcę", to zrobimy głosowanie forumków i po sprawie. Ewentualnie zastosować prawo z punktu 15, do którego nikt się jeszcze nie przyczepił. A nie, to chyba dlatego, że nikt go nie stosuje... Cóż.


Można wprowadzić punkt że w specjalnych przypadkach za zgodą administracji można sobie ustawiać małe gify takie jak u Antka.

macbed napisał/a:

4. Uregulujmy w końcu dopuszczalną wysokość sygnaturki wraz z tekstem, bo użytkownicy sobie folgują. Na przykład Nadire. Stosunek pola wiadomości do sygnatury - 0.7:4, czyli 1:6. No plz.


No można by, tylko znowu się zacznie mierzenie sygnaturek, i warny za przekroczenie wysokości o 2 piksle, a potem kłótnie itp. Mieliśmy już kiedyś takie coś.

macbed napisał/a:


A najlepiej byłoby, gdyby nasze "prawo" było tylko zbiorem luźnych wytycznych i niczym więcej. Żadnych warnów, po prostu - jesteś niegrzeczny, dostajesz kicka na godzinę. Nie poprawisz się - do zobaczenia jutro. Nadal sprawiasz problemy? Widzimy się za tydzień... I tak dalej.


Nierealne, dobre jakby na forum było kilku użytkowników, ale przy tylu ludziach, trollach, to by nie było za dobre wyjście.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-26, 18:00   

macbed napisał/a:
Regulamin wymaga poprawek.

Nie mów. Szkoda, że nikt nie reagował gdy o tym wspominałem przy aferze bułowej.
macbed napisał/a:
funkcję można po prostu wyłączyć

No właśnie nie można, bo już dawno byłaby wyłączona.
+ do tego, co napisał Wilk.
macbed napisał/a:
Drugą kwestią jest ostrzeżenie za post w temacie "Nocne marki" w innych godzinach, niż podano w temacie. Czy naprawdę muszę pisać, że jest to idiotyczne i od samego początku ma racji bytu?

Vox populi.
macbed napisał/a:
A jaką porę można uznać za nocną czy dzienną, pozostawmy decyzji administracji.

Porą nocną mogą być godziny 23-5. :troll:
macbed napisał/a:
Opcja 2: Przywrócenie zamykania tematu w dzień. Rutyna administratorów, mająca na celu wprowadzenie porządku w tym temacie, który jest przecież o tyle ważny, że za wprowadzenie w nim okrutnego zamieszania, jakim jest napisanie posta o godzinę za wcześnie, można nawet wylecieć z forum.

Tak, i znowu będziemy się bawić w zamykanie. Już widzę jak to działa.
macbed napisał/a:
Następna kwestia - punkt 13.

To co napisał Wilku. Konto-krzak to niewielki "wysiłek".
macbed napisał/a:
Dalej - punkt 10.

To co napisał Wilku.
macbed napisał/a:
1. Skalowanie sygnatur

Tu masz rację.
macbed napisał/a:
2. Wciąż zbyt wysokie sygnatury.

Ja nie widzę tu potrzeby zmian.
macbed napisał/a:
3. Małe gify

Nope.
macbed napisał/a:
4. Uregulujmy w końcu dopuszczalną wysokość sygnaturki

To co napisał Wilku.
macbed napisał/a:
icywind ma praktycznie nieuzasadnionego bana na niepoważny okres czasu

:haha:
Akurat co do incywenda stosujemy to:
macbed napisał/a:
Nie poprawisz się - do zobaczenia jutro. Nadal sprawiasz problemy? Widzimy się za tydzień... I tak dalej.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-28, 19:38   


A użytkownicy się wypowiedzą?
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-28, 19:51   

Zgadzam się z administracją
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 22:45   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-23, 07:49, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 22:46   

Wnoszę o nie dodawanie tego

Moris299 napisał/a:
wejście na chat

WSZYSTKO TYLKO NIE TO
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 22:48   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-23, 07:49, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 22:49   

Od kiedy HTML jest włączony?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 22:49   

Wyłączyłem blokowanie wyskakujących okien w FF i rzeczywiście wyskoczyło okno. Blokujcie po prostu

[ Dodano: 2016-07-30, 22:50 ]
V - r napisał/a:
Od kiedy HTML jest włączony?

http://forum.mistrzowie.o...?t=3019&start=0
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 22:50   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-23, 07:50, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 22:51   

Moris299 napisał/a:

nie , to ty nie rób tak żeby wyskakiwały
jak się wyłączy to można przegapić PW itp

Nie można bo
przychodzi na maila
Jest wyraźnie zaznaczone
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 22:52   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-23, 07:50, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 22:53   

Moris299 napisał/a:
jak się wyłączy to można przegapić PW itp


Ja nie przegapiam, bo dostaję komunikat, że zablokowano wyskakujące okno.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.216 sekundy. Zapytań do SQL: 37