Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:48
Jaką grę aktualnie katujecie ?
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-09, 19:18   

Haha no rzeczywiście, jakoś nie zwróciłem na to uwagi, to tłumaczy podobieństwo tych gier :D
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-09, 19:18   

Teraz katuję Swordigo :diabelek:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-09, 22:35   

Antybristler napisał/a:
Cytat:
Ostatnio gram w Risena, niemal kopia Gothica, a wiadomo że jak kopiować to od najlepszych. Również śmiertelnie wciągająca jak Gothic.


Eee, przecież i Risena i Gothica robiła Piranha Bytes :)


Po wydaniu Gothic 3 JoWood pokłóciła się z Piranhą o coś i do pracy przy dodatku do G3: Zmierzch Bogów zatrudniła jakichś hindusów, którzy ten dodatek spieprzyli kompletnie. A Piranha zrobiła w tym czasie właśnie Risena. Jakie wrażenia z gry, Chodnikowy? Bo słyszałem, że Risen jest całkiem dobry.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-10, 13:46   

Jak Gothic ci się podobał, to Risen też. Klimacik jest, dobra grafika zwłaszcza z Hd mod packiem, mnóstwo pobocznych zadań, misji, duży świat.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-11, 23:32   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Jak Gothic ci się podobał, to Risen też. Klimacik jest, dobra grafika zwłaszcza z Hd mod packiem, mnóstwo pobocznych zadań, misji, duży świat.


Czyli taki Gothic bis, tylko z inną fabułą :) Jak mi kiedyś wpadnie w ręce i będę mieć trochę czasu to odpalę i sprawdzę sam jak to wygląda.
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-13, 17:18   

Fishing Simulator 2
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-19, 22:59   

Od jakiegoś czasu zastanawia mnie jak można grać w goat simulator. O co tam w ogóle chodzi? Ja nawet pobierać tego nie mam zamiaru. Grał ktoś?
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-19, 23:02   

Tam w sumie o nic nie chodzi. Biegasz kozą i niszczysz wszystko co stanie ci na drodze, potem gra się buguje, patrzysz i nie wierzysz co się dzieje na ekranie. Taka zabawa na 15 minut. Niewarta tych 10$.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-19, 23:08   

ja tam się bawiłam więcej niż 15 minut. jest dużo achievementów, mutacji i dodatków i lubię ten poyebany humor. ale widziałam komentarze osób krzyczących "nie grajcie w to!!! ta gra jest zbugowana i bez fabuły!!!!!1111 to nie symulator życia kozy tylko jakieś gunwo!!!!!1" więc mnie żadne hejty już nie zdziwią.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-19, 23:22   

Super Crate Box!

Polecam i pozdrawiam, widzu.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-19, 23:25   

Super Metroid, Metroid Fusion, Metroid Zero Mission, Dead Space i Cookie Clicker :>
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-19, 23:34   

Sharvari napisał/a:
ja tam się bawiłam więcej niż 15 minut. jest dużo achievementów, mutacji i dodatków i lubię ten poyebany humor. ale widziałam komentarze osób krzyczących "nie grajcie w to!!! ta gra jest zbugowana i bez fabuły!!!!!1111 to nie symulator życia kozy tylko jakieś gunwo!!!!!1" więc mnie żadne hejty już nie zdziwią.


Nie grałem w to, ale za sam fakt, że twórcy wpadli na taki niekonwencjonalny pomysł i go zrealizowali należy im się plus. Szkoda, że z tego co słyszałem nie ma tam opcji uciekania przed Arabami :)
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-19, 23:41   

ta gra, a raczej same jej koncepcje były tylko żartem, ale w internetach tak to się spodobało, że zrealizowali to i wydali w prima aprilis :p to studio jest amatorskie i widać mają fajne poczucie humoru, a kozą zdobyli sobie sławę i fanów :D i nawet umieścili siebie w tej grze: http://youtu.be/v0aK2TbupTU?t=4m51s (i mają piękne obrazy leleni na ścianach <3 3 nawet chciałam je do sygny dać ale wybrałam wilczka)
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-25, 12:30   

W 2048 na Androida miałem 4096 w jednym klocku :D
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-19, 22:25   

icywind napisał/a:
Ja zacząłem ostatnio w Minecrafta i nawet sobie "domek" strzeliłem :P
Jakby ktoś chciał obejrzeć:
https://www.dropbox.com/s...zve/gospoda.tar
Brak jeszcze poddasza, na którym będzie najpewniej więcej pokoi i biblioteka, oraz piwnicy z magazynem :P


A to mój domek. Na serwerzu.
http://i.imgur.com/4IdFGHg.png
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-20, 10:40   

ładny :D Jak jeszcze grałem w MC, to razem z trzema takimi znajomymi założyliśmy serwer, zbudowaliśmy miasto. Wszystko sami :D Mój ratusz był najzayebistszy.


Ogólnie teraz katuję International Volleyball 2009
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-20, 11:03   

Malutki taki, ja bym się w czymś takim nie pomieścił ze wszystkim :P
Na serwerach mimo wszystko nie lubię grać. Wolę sam ujarzmiać świat od początku
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-20, 11:11   

Wojny frakcji są niezłe :D
Pamiętam jak byłem w jednej takiej słabej frakcji i napadła na nas najsilniejsza na serwerze. Zabiłem trzech od nich i tym sobie załatwiłem miejsce w tamtej frakcji. Limit był od 16 lat, a dla mnie zrobili wyjątek i przyjęli jak miałem 12.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-20, 11:20   

icywind napisał/a:
Malutki taki, ja bym się w czymś takim nie pomieścił ze wszystkim :P
Na serwerach mimo wszystko nie lubię grać. Wolę sam ujarzmiać świat od początku


Cóż takie tam są działki :D
Ale domek ma kilkanaście pięter piwnic, więc można się pomieścić i jeszcze nawet podziemne farmy zrobić :)
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-20, 11:33   

Skąd mieli wiedzieć ile masz lat?

[ Dodano: 2014-06-20, 12:34 ]
Antybristler napisał/a:
icywind napisał/a:
Malutki taki, ja bym się w czymś takim nie pomieścił ze wszystkim :P
Na serwerach mimo wszystko nie lubię grać. Wolę sam ujarzmiać świat od początku


Cóż takie tam są działki :D
Ale domek ma kilkanaście pięter piwnic, więc można się pomieścić i jeszcze nawet podziemne farmy zrobić :)

Ale farmy pod ziemią chyba wolniej rosną bo nie mają naturalnego źródła światła
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.083 sekundy. Zapytań do SQL: 32