Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:48
Jaką grę aktualnie katujecie ?
Autor Wiadomość
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

  Wysłany: 2014-01-25, 00:01   Jaką grę aktualnie katujecie ?

ja gram w Skyrim V aktualnie mam 3 lvl ale zamierzam przejść sobię grę Redgarem z dwuręcznym toporem i wbijam perswazję i złodziejstwo trochę :diabelek: :diabelek: wcześniej grałem w cs'a na surfach :P
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-25, 11:49   

W tej chwili Arcanie i potem dodatek Upadek Setariff, bo grałem tylko raz i fabuły nie pamiętam, a w sumie fabuła ciekawa.
_________________
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-25, 13:15   

AnswersMaster napisał/a:
W tej chwili Arcanie

Ja miałem duże plany co do Arcanii a się zawiodłem strasznie, cała gra jest tak liniowa że można by linijki dołączać do pudełka, nie ma prawie żadnego wyboru jak mamy przejść grę.. :(
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-25, 14:20   

Team Fortress 2

Left 4 Dead 2

Garry's Mod



A na komórce "Gothic 3: The Beginning". Fabułę przeszedłem, ale wciąż nie mogę odnaleźć koszuli Jesbara :(
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-25, 14:21   

Ja teraz gram w Gothica z modem "Czas Zapłaty", dosyć ciekawa modyfikacja, ale dużo o niej nie powiem bo grałem może z 2 godziny narazie.

Jeśli wliczamy w ten temat gry multiplayer które z resztą preferuję to gram jeszcze w League of Legends, Left 4 dead 2, czasami w TF2, i jeszcze w Starcrafta 2 ostatnio zacząłem ponownie grać, od długiego czasu nie grałem.
Ostatnio zmieniony przez KicerK 2014-01-25, 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davis9012 
Dziwak, ale słodki


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 7
Skąd: Nowe Chechło

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-25, 14:23   

Surrealista napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
W tej chwili Arcanie

Ja miałem duże plany co do Arcanii a się zawiodłem strasznie, cała gra jest tak liniowa że można by linijki dołączać do pudełka, nie ma prawie żadnego wyboru jak mamy przejść grę.. :(


Ciężko się nie zgodzić, aczkolwiek po tym jak nasłuchałem się "Arcania jest okropna" od wszystkich, miło się zaskoczyłem, bo aż tak zła nie była.

Wracając:
L4D2
DoTa 2
Europa Universalis IV
_________________
Prędzej czy później w swej sprawiedliwości,
Po równo wam i nam oddzielą mięso od kości,
Litości nie będzie, to samo nam pisane,
W równości gryźć ziemię, obok siebie, ramię w ramię.

Lubie filozoficzne, smutne cytaty.
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-25, 14:32   

Civka V
DayZ
Minecraft
TF 2

Zależy z kim gram.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-25, 15:09   

Medieval II: Total War
Minecraft
CS 1.6
FIFA 13
The Settlers II Dziesięciolecie
Sims 3 (czasami)
NFS MW
Wiedźmin

Gram rzadko, bo jeszcze typ od naprawy mi nie zakupił karty graficznej.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-25, 17:11   

Aktualnie próbuję skatować pierwszą wersję Heroes of Might and Magic V, jak dotąd grałem na Dzikich Hordach. Agrael jest zarąbistą postacią (ten głos, ten charakter, wygląd i wszystko), aczkolwiek trzecia misja w jego kampanii jest absurdalnie wręcz trudna, wrogi bohater od razu po pokonaniu teleportuje się do swojego miasta i dostaje OP armię.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-25, 20:06   

Surrealista napisał/a:
Ja miałem duże plany co do Arcanii a się zawiodłem strasznie, cała gra jest tak liniowa że można by linijki dołączać do pudełka, nie ma prawie żadnego wyboru jak mamy przejść grę.. :(

Rozumiem zawiedzenie fanów Gothica całkowicie. Ale jak bym nie znał Gothica i w to zagrał, to tak obiektywnie myślę, że nawet przyzwoity cRPG. Pewnie nie bez powodu ma dopisek Arcania, bo po to żeby odróżnić od Gothica. Tak czy siak zawsze dobrze poznać kontynuację fabuły, ta może i liniowa (choć czasami wybiera się czyjąś stronę), z góry narzucona, ale jednak ciekawi.

A co do modów polecam Returning do Nocy Kruka, największy mod, nowe obozy, mnóstwo nowych zadań i lokacji, na prawdę dobry, ale strasznie trudny, nawet na najłatwiejszym poziomie jest trudniejsze od Nocy Kruka, wiec na początek radzę zacząć od łatwego poziomu jeśli by ktoś chciał. Ja dałem na normalny i teraz już ciągnę na kodach, żeby tylko fabułę poznać, bo nie daję rady.
_________________
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-26, 09:51   

AnswersMaster napisał/a:
A co do modów polecam Returning do Nocy Kruka, największy mod, nowe obozy, mnóstwo nowych zadań i lokacji, na prawdę dobry, ale strasznie trudny, nawet na najłatwiejszym poziomie jest trudniejsze od Nocy Kruka, wiec na początek radzę zacząć od łatwego poziomu jeśli by ktoś chciał. Ja dałem na normalny i teraz już ciągnę na kodach, żeby tylko fabułę poznać, bo nie daję rady.
Co może być trudnego w gothicu? W każdego gothica gram na najtrudniejszym i daje radę bez kodów..
Nie grałem w teturning do NK ale spróbuje jak skończę the elder scrolls
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-26, 11:51   

hehe w tym modzie na 6 lewelu głupi młody wilk miał mnie na dwa hity, a bronićsię przed bestiami nie da, życie nie dodaje się wraz z lewelem, tylko trzeba je sobie dokupić za punkty nauki :D żeby zwykłego obywatela Regisa pobić dla Valentina (zadanie z moda) musiałem ze trzydzieści razy ładować grę, a i tak picem wygrałem, mim otego, że miałem już kilkunasty lewel. Ogólnie wszedzie sie spotykam z opiniami, że jeśli uważasz się za dobrego w gothica, to spróbuj returning :D Choć ja akurat nie dla poziomu trudności w niego gram, ale dla tego ,że to po prostu bardzo duży mod.
_________________
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-26, 22:44   

Ja sie uważam w 11godzin bodajże przeszedłem kiedyś jedynkę, spróbuje tego moda:) skyrim dopieroo lv 5 mało czasu grałem ostatnio.
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-26, 23:49   

Grałem tylko w jednego moda do Gothika, konkretnie do pierwszej części. Mod miał nazwę bodajże "Mroczne Tajemnice" i szybko go odinstalowałem. Nie pasowały mi w nim 3 rzeczy:
- obstawianie walk na arenie - sam fakt, że to zrobili był świetny, ale można było zbyt dużo r.udy* zarobić, praktycznie nieograniczoną ilość
- zbyt duży respawn potworów - rozumiem, jak potwory respawnują się co rozdział, ale tutaj robiły to każdego dnia i w dodatku pojawiały się w dużych ilościach, co sprawiało, że można było tylko codziennie krążyć dookoła Starego Obozu i wybijać wszystko co się rusza i nabijać w ten sposób sztucznie levele. Bez sensu moim zdaniem.
- niektóre Npce posługiwały się współczesnym językiem, w dodatku slangowym i wulgarnym. Takie coś mam na co dzień przeglądając internet, w Gothiku to niszczyło cały klimat.

A aktualnie odświeżyłem sobie Fifa World Cup 2006, zawsze lubiłem world cupy, a ten jest szczególnie grywalny więc co jakiś czas do niego wracam :)

*Musiałem napisać z kropką z powodu cenzury :P
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 21:51   

Ściagnąłem sobie ostatnio Half Life 2, i ponownie zachwycam się tą grą, nie wiem co jest takiego w tej produkcji, ale bije na głowę większość współczesnych fpsów. Podczas gry trzeba myśleć, obmyślać taktykę, wykazać się dużą zrecznością podczas kierowania pojazdów, no i przede wszystkim nie prowadzi za rączkę jak większość współczesnych gier, duży świat, sam musisz się domyślić jak min. wydostać się z kanałów, nikt ci pomaga.

Rewelacyjna gra.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-01, 22:14   

Zacząłem ostatnio grać w The Elder Scrolls III: Morrowind, czyli NAJLEPSZĄ(moim zdaniem :p ) grę rpg kiedykolwiek B)
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-02, 00:53   

w jedyną słuszną
DAAAAAAAAAAAAAYYYYYZZZ
(od dwóch lat)
_________________

 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-02, 11:25   

KicerK napisał/a:
Zacząłem ostatnio grać w The Elder Scrolls III: Morrowind, czyli NAJLEPSZĄ(moim zdaniem :p ) grę rpg kiedykolwiek B)
nie grałem ale widze po screenach że coś gothico-podobnego i może być fajne :diabelek: :diabelek:
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-03, 10:46   

A ja w końcu będę mordować się z Tomb Raiderem z zeszłęgo roku, jeeeeee! (Zrozumcie mój zachwyt, nie miałam sprzętu do gier o takiej jakości i wbiło mnie w ziemię :) )
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-03, 11:23   

RudaMaupa napisał/a:
A ja w końcu będę mordować się z Tomb Raiderem z zeszłęgo roku, jeeeeee! (Zrozumcie mój zachwyt, nie miałam sprzętu do gier o takiej jakości i wbiło mnie w ziemię :) )


Ja grałem chyba tylko w kilka gier, który były nowsze niż 2007 rocznik.
Nie żeby mi nie poszło, bo w tym roku dostałem nowy, mocny komputer.
Po prostu nie mam na nie czasu. :oops:


I jakoś mnie do nich nie ciągnie.

Po prostu... Nowe gry jakoś przestały mnie interesować. :bag:



Wstyd przyznać, ale nie grałem w żadnego Far Cry, w Arkham City, w GTA nowsze od San Andreas, w Assassin's Creed nowsze niż jedynka, w Tomb Raidera, w Deus Exa (chociaż mam), w żadnego TES-a, Crysisa, Battlefielda, Mafię II, Call of Duty nowsze niż II i wiele innych "must have" tytułów...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.077 sekundy. Zapytań do SQL: 33