Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Cytaty
Autor Wiadomość
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 20:55   

bez ludzi nagrywających koncerty nie byłoby takich perełek
https://www.youtube.com/watch?v=-Ca7f-asQAI

zresztą DG nie można nie-nagrywać, bo oni zawsze coś odpierdolą
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 21:04   

Wiesz, co innego nagrać coś dla siebie i bliskich, na pamiątkę i by przywoływać pozytywne emocje, a co innego dosłownie srać treścią tylko po to by inni widzieli, bo niestety w przypadku wrzucania, nawet nie na fejsa, ale na takiego snapa np. to zdecydowana większość robi to dla podbicia poczucia własnej wartości, dla fejmu po prostu. Druga sprawa, że ludzie, którzy siedzą na koncercie niemal non stop w telefonie, bo nagrywka, powiadomienia, wiadomości, mogą nawet nie potrafić w czuć się w klimat, a innych z boku zwyczajnie denerwować. W ogóle abstrahując od ludzi, którzy nagrywają większość koncertu dla siebie, na telefon.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 22:26   

Love178 napisał/a:
Tylko dla mnie ten tekst jest bez sensu?
- jeśli artysta jest dobry, to każdy jego występ na żywo jest wyjątkowy. Może na nagraniu załapie się jakąś perełka, którą później warto pokazać
- to nie tylko młodzież to robi, to postęp technologiczny. Moja mama ma nagranie z koncertu Deep Purple, na którym była i siebie też ujęła jak się dobrze bawiła. Kiedy odtwarza to nagranie, to najpierw cieszy się tak samo, a potem wzrusza. Ma uwiecznione pięknie wspomnienie.
- ja zawsze jak się dostaję na koncert mojego ulubionego polskiego zespołu, to fragment nagrywam - wokalistka ma fenomenalny głos na żywo i mało jest bardzo jej nagrań z koncertów, to przynajmniej kolekcjonuję własne
- ból dupy, że ktoś coś robi sobie telefonem i podpinanie do tego teorii o egzystencjaliźmie i zanikającej wśród ludzkości empatii XD

:piwo:

Ja też muszę nagrać zawsze jakiś fragment koncertu. Choćby to był i jeden, trwający może z kilkanaście, max 30 sekund. Czy to jest złe, że np. postanowiłem sobie nagrać solówkę kolesiówy, która w danym zespole gra na lirze korbowej? (Niektórzy pewnie się domyślą, co to za zespół :P ) Mam coś, co mogę sobie odtworzyć i wrócić myślami do tamtego koncertu. I czy to oznacza, że się w ogóle nie bawiłem? Otóż nie! Byłem tyle czasu w pogo, że następnego dnia kulałem, a przez kolejne 2 tygodnie odczuwałem stłuczone żebro :D
Więc nie uogólniajmy, że choćby najmniejsze wyciągnięcie telefonu na koncercie to już jest upadek społeczeństwa i śmierć mentalna młodych ludzi. Czasem warto jednak zarejestrować cyfrowo pewną chwilę, by potem mieć pamiątkę na lata. Jak już mamy taką technologiczną możliwość.

A to, że istnieją osoby uzależnione od zgarniania serduszek na Instagramie bądź łapek na Facebooku to to już swoją drogą. Ale bez przepowiadania upadku cywilizacji, bo to jest jedna z najłatwiejszych rzeczy, jaką można powiedzieć.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-12, 23:52   

Szyszek napisał/a:
to nie tylko młodzież to robi, to postęp technologiczny. Moja mama ma nagranie z koncertu Deep Purple, na którym była i siebie też ujęła jak się dobrze bawiła. Kiedy odtwarza to nagranie, to najpierw cieszy się tak samo, a potem wzrusza. Ma uwiecznione pięknie wspomnienie.


tylko jest różnica pomiędzy nagrywaniem dla wspomnień a tak jak niektórzy - wrzucaniem połowy koncertu na snapa na którym video znika po 24 godzinach :PP
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-13, 00:04   

No to wiadomo, że taki problem jest. Ale nie generalizowałbym aż tak bardzo, jak w tamtym cytacie na onecie.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-13, 12:44   

No, kiedy ja widzę, że ktoś zaczyna komentarz od "nowe pokolenie emocjonalnie upadło" to nawet jeśli gdzieś jest zawarty sensowny punkt, to nie wezmę komentarza na poważnie, bo podstawą do jego napisania było zobaczenie, że jakiś dzieciak coś wrzucił na snapa i uznanie na jego podstawie, że ludzkość upada xD Wolę się zgodzić z kimś, kto patrzy ogółem trzeźwo na świat :P
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-13, 12:55   

Nope, akurat gość wypowiadał się na temat tego zdjęcia



Wymowne, nie uważasz? No i może i generalizuje, ale ma sporo racji.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-13, 13:08   

Wymowne by było jakby ten trend nie trwał już dobrych parę lat... w dalszym ciągu - to postęp technologiczny, nie "pokolenie, w którym zanikły emocje", toż to tylko jakiś popowy koncert, po co ta hiperbola?
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-13, 13:43   

https://youtu.be/k80UQWWUIYs?t=2m4s zostaje tylko czekać na takie przyjemności:P
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
Ostatnio zmieniony przez krojechleb 2016-11-13, 13:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2016-11-16, 23:55   

mnie to wkurza bo zasłaniają tymi ekranikami artystów xD
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-17, 17:00   

Barbra napisał/a:
mnie to wkurza bo zasłaniają tymi ekranikami artystów xD


O właśnie, też tak bywa (y)

Albo jest klimatycznie ciemno, a ci nakurwiają tymi wyświetlaczami.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-17, 21:05   

Fajnie było, kiedy jeszcze można było zapalniczką przyświecać. Teraz ponoć jest to zakazane.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-17, 21:39   

Od czego jest technologia...



(/_-)
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-17, 21:41   

To jest kurwa dramat
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2016-11-18, 18:31   

w sumie dobrze że zakazali zapalniczek, nie chciałabym żeby mi ktoś podpalił włosy czy coś

schizofrenik here
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2016-12-14, 07:55   

Cytat:
Czas nie chuj - nie stanie
_________________
no trudno
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-14, 20:53   

Cytat:
Madness is the emergency exit. You can just step outside, and close the door on all those dreadful things that happened. You can lock them away... forever.
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-17, 18:39   

Cytat:
ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ: Polacy to jednak debile.

Od razu uprzedzam: ten post to wynik mojego wkurwu, który osiągnął apogeum po czytaniu i słuchani opinii obywateli - debili tego kraju.

Więc jeśli nie lubisz dużej ilości przekleństw albo jesteś pisofilem czy zwolennikiem grażynoKODu to lepiej odpuść sobie czytanie tego posta.

A więc do rzeczy.

Jest inba w sejmie, opozycja blokuje mównicę i sprzeciwia się PiSowi. Ponoć walczą o wolne media, ale ''ponoć'', bo nie wierzę w szczere intencje przeciwników PiSu. To ci sami politycy, którzy poprzednio wykorzystywali obywateli tego kraju tak samo, jak czyni to PiS, tylko pod innymi hasełkami.

No i kurde, myślę sobie - hehe, inba w sejmie, teraz wszyscy zobaczą, jacy debile nami rządzą. Ludzie będą się cieszyć, że jest mały przewrót. Może dzięki temu dostrzegą, że PiS to banda skostniałych socjalistów, którzy nam odbierają wolność, a ich opozycja to pajace, którzy potrafią tylko ''blokować straszny PiS'', a sami nie robią nic dla obywateli, sami są niewiele więcej warci.

ALE NIE KURWA. Ludzie podzielili się teraz na dwie grupy: kibicujących karakon z PiSu i ''obrońców demokracji'' kibicujących PO i im pochodnym.

CZY WY KURWA LUDZIE JESTEŚCIE TACY GŁUPI?

Czy wy nie widzicie, że tym politykom nie zależy na was? Ze oni nie robią tego dla was, tylko dla siebie? Oni nie walczą o wasze dobro, o waszą wolność i lepsze życie, im tylko zależy na ich kieszeniach.

Czy naprawdę zwolennicy PiSu sądzą, że to wspaniała partia prorodzinna, która wspiera biednych i chce, żeby ubogie rodziny żyły lepiej? Czy wy naprawdę uważacie, że im zależy na ''katolickich wartościach'' i tradycji? Czy wy nie widzicie, że oni po przykrywką ''tradycjonalizmu'' manipulują naiwną gawiedzią i zyskują sobie poparcie wśród bardziej konserwatywnej części społeczeństwa, która wierzy w ich bzdurne hasełka? Czy wy naprawdę nie widzicie, że PiS cały powiększa swoją siatkę urzędasów, zwiększa podatki i ZUS, nakłada na nas nowe ograniczenia, inwigiluje obywateli i wpierdala się w każdy aspekt naszego życia, nawet najbardziej intymny? Czy wy, przeciwnicy komunizmu, nie widzicie, że to są JEBANE SOCJALUCHY? Jesteście zwykłą bandą debili, która uważa, że jak partia hehe nie chce wpuszczać muzułmanów i sprzeciwia się eurokołchozowi xDDDDD to jest zajebista. PiS rucha was w dupę i się cieszy z waszej głupoty. No kurwa może dostrzeżcie, że pod tymi pięknymi hasełkami o tradycjonalizmie i wspaniałym modelu rodziny i POZORNEJ pomocy biednym, kryją się pazerne hieny, które nienawidzą przedsiębiorców w tym kraju, okradają ich, a później ubogim rzucają ochłap w postaci 500+. I potem ci politycy się cieszą, że taki Polak łapie ten ochłap w zęby i jeszcze merda ogonem. I to jest ta wasza godność, honor i patriotyzm xDDDD Mój pradziadek walczył o wolność tego kraju razem z Piłsudskim i pewnie się w grobie przewraca, widząc takich pożal się Boże ''patriotów''. Nie wspomnę już kurwa o narodowcach xDDDD Nie mam do nich żadnego szacunku, pierdolą o patriotyzmie i niszczą to piękne słowo, zachowując się jak ameby intelektualne (którymi są). Ciągle ich tylko ktoś prowokuje xD Czy wy nacjolo jesteście dziećmi z podstawówki, że jakiś KODziarz was ''prowokuje'' a wy musicie się rzucić na niego jak orangutan, który uciekł z zoo? Czy wy serio musicie niszczyć każdą uroczystość skandując w niebogłosy jakieś rasistowskie wysrywy jak fani pewnego słynnego akwarelisty? I kurwa nie mówcie mi, że tekst o tym, że imigranci mają wypierdalać z kraju czy przekreślone obrazki z posuwającymi siebie kolesiami to ''wolność słowa''. To nie wolność słowa czy żadne patriotyzm tylko zwykłe buractwo i spierdolenie umysłowe. Obrażacie prawdziwych patriotów, którzy próbowali zrobić coś z tego kraju, zachowując się w ten sposób. To nie żaden ''Bóg, honor, ojczyzna'' tylko ZWYKŁY KURWA WSTYD.

A wy, zwolennicy KODu? Mam w znajomych sporo osób, którzy lajkują fanpage KODu i sokzburaka. No kurwa xDDDDDD Jak można lajkować takie wysrywy? Przecież jak przeczytam parę postów na sokuzburaka to dostaje raka z przerzutami i muszę jechać na onkologię. A wy lajkujecie te grażynokodowe wysrywy nieironicznie i jeszcze temu przyklaskujecie. Kiedyś myślałam, że ludzie sprzeciwiający się ''konserwom'' są bardziej światli, o jaka ja byłam naiwna. Teraz widzę, że jesteście tylko bandą idiotów, którzy buntują się ''bo PiS niszczy demokrację!!!!!1111oneoneone''. Umiecie tylko kurwa się ''buntować i sprzeciwiać PiSowi'' i nic poza tym.
Dzisiaj w radiu leciał taki ''wywiad''. Dziennikarz pyta się baby, czemu stoi pod tym sejmem i drze ryja. A ta, że ''sprzeciwia się PiSowi''. No to ten pyta się, czemu się sprzeciwia się PiSowi. A ta na to, że ''łamie demokracje''. A dziennikarz - w jaki sposób? A ta ''yyyyyyy'''. Bo ona kurwa nie wie. Ona się ''buntuje'', bo tak wspaniały Kijowski jej powiedział. Bo politycy opozycji drą ryja i skaczą po sejmie jak małpy w zoo. A przecież jak wspaniałe, demokratyczne PO blokuje PiS, to musi być spoko xD. Trzeba też wyjść na ulicę i drzeć ryja. Bo przecież PIS jest zły, bo to katole i w ogóle xD Kurwa, tu nie chodzi o to, że PiS to katolicy, tu chodzi o to, że nas okradają i wykorzystują. I TAK SAMO NAS WYKORZYSTUJĄ WASI POLITYCY Z OPOZYCJI.
Czy wy w ogóle wiecie, czemu i po co protestujecie? Czy wy nie zdajecie sobie sprawy, że PO też was wcześniej okradało, ciągle robiło inby, było partią afer i faworyzowania siebie nawzajem? Czy wy nie widzicie, że KOD to zwykła banda manipulatorów, która cieszy się, że Grażynki i Janusze ich wspierają w ''imię demokracji''? Nie widzicie, że to zwykłe popłuczyny po bandzie, która jeszcze niedawno rozpierdalała ten kraj? Wierzycie w jakąś mityczną obronę demokracji i łykacie jak pelikan bzdury, który głosi każdy polityk, który jest ''liberalny'' i sprzeciwia się ''katolom i konserwom''. I później mam całą tablicę zajebaną cytatami Kijowskiego czy gównopostami z tumblra o tym, jaki Trump jest straszny, bo chcę zbudować mur albo nie lubi kobiet (xDDDD), a KOD to organizacja walcząca o wolność (top kek xDDDD), a Obama to prezydent o kryształowym sercu, no i taki fajny człowiek, bo ma fajne hehe żarciki xD A to że rozpierdolił pół Bliskiego Wschodu to już nie ważne, ważne, że walczy o gejów i murzynów i SJWS go lubią. No bo to wszystko w imię DEMOKRACJI xD Kurwa skasujcie lepiej te swoje blogi na tumblr albo sami siebie skasujcie.

Mam dosyć obywateli - debili w tym kraju. Wcale mi was nie żal, wy chyba lubicie być wykorzystywani, chyba lubicie te ciągłe afery i inby w sejmie. Specjalnie wybieracie ciągle tych debili, bo jesteście masochistami, którzy lubią być ruchani w dupę.

Jedni politycy wycierają sobie mordę ''patriotyzmem'', a inni ''demokracją''. Gdybym kurwa była zdrowa, to bym próbowała zmienić coś w tym kraju, serio. Bym chciała, żeby ludzie sobie uświadomili, że najważniejsza jest WOLNOŚĆ i to, że państwo ma się nie WPIERDALAĆ w nasze życie. Powinniśmy mieć swobodę decydowania o własnym życiu, powinniśmy nie być ograniczani kolejnymi ustawami, urzędnikami, podatkami i ustawami.
Ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że gdyby nawet pojawiła się parta ludzi, którzy by walczyli o jakieś ideały, o wolność i swobodę, a Grażyny i tak by głosowały na PiS, bo przecież 500+ hehe, albo na PO, bo to przecież liberałowe, obrońcy UE i demokracji, to się kurwa odechciewa czegokolwiek.
I jeszcze wolnościowcy w tym kraju. Jedyni ludzie, którzy podzielają moje poglądy, a są tylko bandą trolli i pieniaczy na facebooku. Ciągle tylko śmiechy chichy z siebie nawzajem. Ehehehe te szury od szmaty, ehehehe, ci liberałowie z LD, ehehehe, ci korwiniści z piwnicy xDDD, eheheh a ten z SL podobno ruchał psa xDDD
Od x lat obserwuję, jak libertarianie i korwiniści skaczą sobie do gardeł, zamiast stworzyć wspólnie jakąś inicjatywę. Nigdy w tym kraju się nic nie zmieni, jak ludzie nie będą potrafili ze sobą współpracować. Zamiast razem obalić stary reżim, to oni wolą z siebie śmieszkować i głosować, tak jak reszta cebulaków w tym kraju, na polityków, którzy ich wykorzystują. SUPER WOLNOŚCIOWCY BULWO.

Może z ludźmi w tym kraju nie można po dobroci, może gdybym była zdrowa, to powinnam zrobić jakąś kurna rewolucję i ogłosić się tyranem - władcą tego kraju niczym Vetinari w Ankh Morpork.

I żadne ''broniące biednych'' socjalistyczne PiS nie jest wolnością. Żadne ''demokratyczne'' i wspierające urzędasów PO nie jest wolnością. I na pewno też żadne Razem nie jest wolnością xD Jak ja gardzę takimi SJWs, nawet nie gardzę - po prostu mnie wkurwiają. Jebani hipokryci, którzy bronią 2137 płci i uważają, że rasizm wobec białych nie istnieje, że partia jest spoko, jak chce małżeństwa homo, ale to, że chce okradać bogatych to jest kurwa dobrze, bo ma być PO RÓWNO XDDD Później gadasz z takim matołem (najczęściej płci żeńskiej), no i dowiadujesz się, że komunizm wcale nie był zły i był lepszy niż nazizm, bo przecież chciał równości xD TY IDIOTKO KOMUNIZM TO NAJGORSZY USTRÓJ JAKI KURWA ISTNIAŁ, nieludzki i zbrodniczy, a ty go bronisz. Komunizm obdzierał jednostkę z godności i człowieczeństwa. A jak się z taką feministką otherkinem nie zgadzasz, to jesteś FASZYSTĄ no wiadomo.

I cały czas mam jebaną nadzieję, że pojawi się jakaś wolnościowa partia, która będzie walczyła o to, o co słuszne. Ale nie. Najpierw Korwin, który okazało się, że jest starym cyborgiem - oszołomem, który gada o trochę gwałceniu i robi z siebie debila. Potem Nowoczesna, która świeci oczyma i ukrywa się pod płaszczykiem wolnościowym. Na pewno kurwa zaufam politykom z szemraną przeszłością, którzy odeszli z PO, no zajebiście godni zaufania, bulwo. A potem szmata, który spoko, wyglądał najpierw na takiego ''polityka zwykłych ludzi'', bo hehe muzyk, bo chce walczyć o prawa typowego Polaka, bo rozumie Polaków, bo też jest z ''tłumu''. Ale nie kurwa. Musiał przyjąć do szmata 15 jakiś nacjolo, narodowców i inną bandę szurów, teraz jego partia wygląda jak zbieranina pajaców, gdzie czasami widać jakiś przebłysk RiGCzu w wielkim gnojowisku.

Już mi się po nocach śnią kangury i życie w Australii, bo Stonoga to miał rację, najlepiej wypierdolić z tego kraju i się z was debile śmiać.


dlugie ale piekne
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-17, 19:27   

No to są same truizmy, ale trzeba takie rzeczy pisać. Może choć jedna osoba się obudzi z letargu.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-17, 21:00   

V - r, :clap:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.112 sekundy. Zapytań do SQL: 32