Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 12:36
Grupa
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 10:39   

Wolna wola, więc czemu nie. Mam jednak pytanie:
Czy po wejściu do grupy nagle będzie trzy miliony postów nieprzeczytanych u danego użytkownika?

A tak zupełnie normalnie mówiąc - za dużo tematów Wojtek zakłada, fakt. Natomiast niektóre są ciekawe. Ignorując każdy temat po kolei możecie na bieżąco określać:"ok, tutaj nie mam nic do powiedzenia", "powiem tu, co myślę, i spadam", "ciekawa postawa, pośledzę", "chcę tu dyskutować". Czasem się udzielacie, choć na chwilę, bo warto się wypowiadać, każdy ma coś do powiedzenia, może niekoniecznie o ustroju, ale o legalności, słuszności akcji protestacyjnych.

Zastanówcie się trzy razy przed wejściem do takiej grupy. Mimo wszystko nie jesteśmy kompletnymi ignorantami, a przyznam Wam, że dzięki niektórym tematom zrozumiałam, że mimo ogłupiania państwa nadal mamy coś do powiedzenia i mieć będziemy, bo wypowiadają się osoby w każdym wieku.

[ Dodano: 2013-12-31, 11:23 ]
Hmmm, ale wtedy ci, którzy czytają, nie dadzą rady przejść z nieprzeczytanych postów do polityki, a świecić się będzie. Nie, jednak nie chcę takiej grupy. Żaden inny dział nie ma takiej opcji, wszyscy osobno sobie ignorują, co chcą. Byłaby to niesprawiedliwość np. wobec takich gier i zabaw, które też wkurzają.
_________________
Nie ufaj rudym
Ostatnio zmieniony przez RudaMaupa 2013-12-31, 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 11:24   

Dla mnie to jest dziwne, ze wolicie oglądać przez opcje "nieprzeczytane" skoro tam jest jeden wielki chaos, nieposegregowane i jeszcze macie wtedy problem z widzeniem tematów, których nie chcecie o.O Może Davosowi, który i tak ogląda wszystkie tematy taki chaos nie przeszkadza, a nawet jest wygodny o.O, ale w pozostałych przypadkach nie rozumiem jak to może być wygodniejsze. Ale jak już mówiłem nie będę protestował jak powstanie, bo to jak dla mnie to samo, a jak części użytkowników będzie z tego powodu lepiej, to czemu nie, ale za też jakoś specjalnie nie jestem, bo tak można by z każdym działem, a i nie każdy nowy będzie wiedział, żeby zapisać sie do grupy jeśli chce polityke oglądać, więc na za też nie jestem. Mój głos neutralny.
PS: A da się tak, żeby każdy nowy z automatu był w tej grupie(oczywiście z możliwością opuszczenia)?
PS2: oczywiście żadnych kolorowych nicków dla grupy, bo by je mieli prawie wszyscy,
_________________
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-31, 11:26   

Więc musi być jakiś kompromis. Tylko jaki? Wojtek, mniej tematów. Można zrobić kilka "dużych" tematów, a nowe zakładać, gdy nie pasują do istniejących.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 11:47   

Najbardziej ugodową opcją jest przecież ta grupa lol.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 12:08   

Mi się pomysł Shar podoba, mimo, że przeglądam forum jak AM.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-31, 12:21   

To wtedy równie dobrze można usunąć to wszystko i powrócić do tematu "polityka". Chodziło o to, żeby ktoś niezainteresowany polityką mógł się wypowiedzieć na konkretny temat, który go akurat interesuje, bo cała reszta nie interesuje(np. wojtek ostatnio porobił tematy o sytuacji w różnych krajach, a może ktoś zna się na tym). A zainteresowani wchodzili do polityki, więc... więc nie ważne .
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 12:45   

ja pi♥rdole wojtek przestań wszystkiego porównywać do polityki, a najlepiej w ogóle myśleć bo co post to gorsza pierdoła. bo TU akurat większość ma większe znaczenie i gówno kogoś obchodzi ich IQ, jeżu.

skoro ktoś jest taki jak Ruda opisała, czasem coś dopowie, to będzie w grupie i będzie miał identyczną sytuację jak jest teraz. a ci którzy mają KOMPLETNIE TĘ J♥BANĄ POLITYKĘ W DUPIE będą mieli święty spokój, bo nie chcą jej W OGÓLE widzieć na tym forum. tyle.

[ Dodano: 2013-12-31, 12:48 ]
Cytat:
A da się tak, żeby każdy nowy z automatu był w tej grupie(oczywiście z możliwością opuszczenia)?

jest opcja "Dodaj teraz użytkowników z podaną lub większą ilością postów" i można ustawić na 1
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-31, 12:53   

O, to to. Niech każdy będzie, ale z możliwością wypisania. Wyjdzie na to samo co ignorowanie działów.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 13:00   

gotowe. teraz jesteśmy tam wszyscy :p
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 13:48   

Pingvin napisał/a:
Więc musi być jakiś kompromis. Tylko jaki? Wojtek, mniej tematów. Można zrobić kilka "dużych" tematów, a nowe zakładać, gdy nie pasują do istniejących.


Wkleje moje najseksowniejsze zdjecie jak ta grupa zniknie i zostanie zakladka polityka
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 14:50   

Jestem na TAK!
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 14:59   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Pingvin napisał/a:
Więc musi być jakiś kompromis. Tylko jaki? Wojtek, mniej tematów. Można zrobić kilka "dużych" tematów, a nowe zakładać, gdy nie pasują do istniejących.


Wkleje moje najseksowniejsze zdjecie jak ta grupa zniknie i zostanie zakladka polityka


NIEEEEEEEEEEEEEEEEE. :galy:
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 15:00   

Zaknafein napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Pingvin napisał/a:
Więc musi być jakiś kompromis. Tylko jaki? Wojtek, mniej tematów. Można zrobić kilka "dużych" tematów, a nowe zakładać, gdy nie pasują do istniejących.


Wkleje moje najseksowniejsze zdjecie jak ta grupa zniknie i zostanie zakladka polityka


NIEEEEEEEEEEEEEEEEE. :galy:

To kto pisze petycje, żeby Wojtek nie wstawiał?
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 15:41   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Wkleje moje najseksowniejsze zdjecie jak ta grupa zniknie i zostanie zakladka polityka

To ty masz swoje seksowne zdjęcia?
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 15:48   

Ta

Nawet nago
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 15:57   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Ta

Nawet nago

Dobra. Od dziś ignoruję cały ten dział. Jak się odłączyć od tej grupy czy coś?
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 16:02   

Sharvari napisał/a:
jTU akurat większość ma większe znaczenie


Nie istnieje zaden argument aby wiekszosc liczyla sie bardziej niz mniejszosc.. Zresztą podsumowujac kto nie interesuje sie polityka.. jestt to tylko brzozik i pare innych osób, tak czy srak w porownaniu ze mna, pingvinem, answersem, zakime to o wiele glupsza czesc forum.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 16:12   

Więc po co Ci tam nasza, głupsza część? Niech wasza, mądrzejsza sobie siedzi w swoim odizolowanym politycznym świecie bez nas, idiotów :P
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 16:13   

dzięki tobie jeszcze szybciej to zrealizowałam, choćby na złość. bawcie się tu dobrze, Mastera daję na moda tej grupy i stąd spływam, a temat zamykam.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-31, 16:28   

poza tym zdecyduj się chłopie. najpierw piszesz, że tak mało osób się nią interesuje, że moglibyście zrobić konferencję na gg, a teraz nagle to my jesteśmy mniejszością i w dodatku tą głupszą. obecnie dodałam WSZYSTKICH do tej grupy i z automatu dołączają do niej nowi po napisaniu jednego posta, a odejść może każdy klikając przycisk "opuść". więc serio nie ogarniam o co płaczesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 32