Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:48
Games
Autor Wiadomość
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 23:21   

żarty miał fajne, choć niewiele ich słyszałam. bardziej podobały mi się jego teksty podczas gry niż konkretne rozmowy, ale reszta mi nie pasowała :p trochę marna podróba Alistaira, który był genialną postacią i strasznie brakowało mi go we wszystkich kontynuacjach. przebudzenia nie przeszłam, bo zobaczyłam właśnie, że jest całkiem inna ekipa i mi brakowało tamtej z głównej gry. muszę nadrobić, bo teraz przechodzę jedynkę kolejny raz. moje serce podbił Fenris, bo w niemal każdej serii (gry, seriale, animce) na swojego ulubieńca wybieram jakiegoś tajemniczego gbura ze smutną przeszłością, jakaś dziwna fascynacja facetami których trzeba wspierać i ratować, a nie na odwrót :D tylko ta monotematyczność (magowie są źli) momentami wkurzała. tak samo przy Andersie (templariusze są źli), Isabeli (seks jest najlepszy) i Merrill (zła magia nie jest zła). tam każdy miał jakąś określoną obsesję :D oby trójka była udana, bo póki co żadna postać z wyglądu mi się nie podoba ;x
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-07, 23:28   

Jak zakończyłaś pierwszą część?;) Królowa u boku Alistaira? ;p
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 23:35   

nie, bo magiem grałam. gdzie tam król mógłby rządzić u boku brudnego nisko urodzonego maga, (mimo że i tak nie może mieć dzieci)? wzięłam sobie do serca to, że nie chce być tym królem, więc posadziłam na tron Anorę, a z nim dalej sobie wardenowałam :D
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-08, 00:30   

Można być żoną Alistaira dowolną postacią, chociaż krasnoludką nie próbowałam, bo nie tykałam tej postaci w ogóle ;)

Byłam królową już kobietą szlachcicem, czarodziejką, Dalijką i elfką miejską ;p Wszystko zależy od zaznaczenia jednej jedynej kwestii w konkretnej rozmowie;)
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 20:16   

Uwaga odświeżam listę

:1m: 1. Jets'n'Guns
:2m: 2. Team Fortress 2
:3m: 3. Battlefield 3
4.Rise Of Nation
5.The Sims 3
6.Roller Coaster Tycoon 3
7.War Thunder
8.Giana Sisters: Twisted Dreams
9.Far Cry
10.CoD Black Ops Multi

Właśnie pobrałem LoLa, odpalę i zobaczę :D
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-10, 13:12   

Moris i CoD: BO Multi? ;) Byłam tam adminem na dwóch serwerach, najpierw w klanie GameManiak.pl później w klanie UniaGraczy.pl, teraz gram pod tagiem LM, ale mam propozycję od klanu FeN, żeby do nich dołączyć.

Może kiedyś trafimy na siebie na jakimś serwerze;)
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-10, 13:35   

Ja pogrywam głównie na DM Nuketown, nie na wybranych serwerach ale jakbyś kiedyś spotkała graca o nazwie Moris Koń Pod Wodą to wiedz, że to ja :p
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-10, 14:01   

Rzeźnia na Nuke... Ja muszę mieć na to specjalną ochotę ;p Lubię tryby tdm, dem, ctf i ziz, ale ziz tylko z grupą ludzi na TS3, dzielimy się na drużyny i komunikujemy się przy takim sparingu, nie lubię ziza na publicznych serwerach ;)

Oczywiście na publikach gram głównie HC, ziza na pro modzie, rzadko bywam na serwerach z softem ;)
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-19, 22:45   

:-D
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-23, 23:35   

Sąsiedzi z piekła rodem - śmieszna gra, podoba mi się;) Nawet jakieś pół roku temu odświeżyłam ją sobie;) Ale nie mogę przejść ostatniej misji drugiej części.

Tego samego typu jest dobra gra, która polegała na tym, że jesteś facetem, który jest chyba ostatni dzień w pracy i musi po cichaczu zdenerwować swojego szefa, wszystko dzieje się w biurze, na różnych etapach jest to mniej lub bardziej rozbudowane. Kurde, ale tytułu gry nie mogę sobie przypomnieć... ;/
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 16:57   

Stawiałbym na "Zemsta urzędasa". ;)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-25, 01:47   

Ooo to to to! ;) Fajne było;)
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-11, 17:14   

Miałem dziś kotleta na obiad. Więc odgrzewam. Z krótkim uzasadnieniem:
1. Wiedźminy 3, 1, 2 - Wiedźmin to moje ulubiene fantasy zaraz za Jedynym Właściwym. Choć nie umywa się do Jedynego Właściwego. Ale ta słowiańskość dodaje bardzo dużo charakterystycznych i oryginalnych przeżyć, których nie znajdzie się w żadnym zachodnim dziele. A w grach największą uwagę przykładam do fabuły. Wynik jest oczywisty.
2. Fallout II - klasyka RPG, objawienie postapo. Nadal sprawia mnóstwo frajdy. Ciężko coś napisać w skrócie.
3. TES III: Morrowind - moje pierwsze RPG, dużo bardziej rozbudowane niż gówniaczy Oblivion, czy całkiem spoko Skyrim. Tu jeszcze nie prowadziło się gracza za rączkę. Aby cokolwiek znaleźć trzeba czasem było popierdalać godzinami po Vvanderfell i to było spoko. I ten klimat.
https://www.youtube.com/watch?v=i7NOlL5iZCA - skajrimowa wersja się nie umywa. <3
4. Warcraft III - obowiązkowo z dodatkiem. Wybitna kontynuacja mojej pierwszej strategii. Pozdro Zak. Nadal płaczę gdy widzę jak WoW wypaczył lore. Pozdro Słownik. :I
5. Earth 2150 - choć cała seria zajebista tylko ta zasługuje na wyróżnienie. Polski Starcraft w dużo bardziej realnej konwencji.
6. S.T.AL.K.E.R. - SoC - wybitna produkcja zza wschodniej granicy. Wschodnioeuropejskie postapo, RPG, dobra fabuła (choć w wersji alpha była lepsza). Ciągłe poczucie zagrożenia i wiele dróg na dotarcie do celu.
7. Mass Effect - kosmiczna strzelanka z systemem osłon z elementami RPG. Czego chcieć więcej?
8. HoMM III - stosunkowo nisko, ale ta gra jest dobra tylko na multi. Ile nocek na obozach treningowych zarwaliśmy to nie zliczę. A rano wycieczka biegowa. :I
9. Chrome - bodajże moja pierwsza gra w prawdziwym 3D (nie na sprite'ach), a na pewno pierwsza gra w którą zagrałem w multiplayer (ale to dużo później). Miałem nawet własny klan. Zresztą ten klan oficjalnie nadal istnieje, ostał się jeszcze tylko jeden w identycznym stanie zawieszenia. :I
Pierwsza gra Techlandu na ich autorskim silniku Chrome Engine. Niedawno wyszedł od nich Dying Light na Chrome Engine 6. Jestem jednym z bardzo nielicznej grupy graczy nadal czekających na anulowane Chrome 2. Tak samo zresztą jak na Earth 2170.
10. GTA V - czemu tak nisko? A bo w sumie to tylko ładna gra ze średnią fabułą, całkiem fajnym multi i niczym innowacyjnym, oprócz wodotrysków graficznych - i tak brzydszych niż w Wiedźmaku :troll:

[ Komentarz dodany przez: SlownikOrtograficzny: 2016-01-11, 20:38 ]
Oj tam zaraz wypaczył...
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-12, 00:10   

Mormegil napisał/a:
Warcraft III - obowiązkowo z dodatkiem. Wybitna kontynuacja mojej pierwszej strategii. Pozdro Zak.


:piwo:

To ja swoją listę odświeżę

Top ten :D

10. Tekken 3

Trzecia częśc Tekkena to jak dla mnie najlepsza bijatyka, która powstała. Godziny spędzona na nakurwianiu w pada ze znajomymi i nakurwiania w znajomych którzy naciskali jeden pierdolony guzik przez całą walkę :D
Nadal pamietam wiekszosc kombinacji ciosów Paulem :D



9. Cabal Online


Jeden z dwóch MMORPG które mi sie bardzo spodobały. MMO jak wiele innych. Robisz postać, zbierasz zadania, nakurwiasz stworki, wracasz i robisz to samo godzinami rozwijając swoją postać i w międzyczasie gadając z ludźmi. Nawet sensowne PVP było. Polecam.



8. Spellforce



Strategia czasu rzeczywistego. Wkurwiało strasznie powolne poruszanie sie wszystkich. Chyba chcieli zeby bylo to na prawdę rzeczywiste, więc grałem ze speedhackiem 2.0 :D Ale poza tym było ciekawie, fabuła rozbudowana i grafika jak na ten rok też bardzo spoko.


7. Need for speed Most Wanted



Moja ulubiona częśc NFS'ów. Grałem jeszcze w Carbon ale MW było lepiej skonstruowane. Większa ilość bosów. Panienka ładnijesza. Bardziej rozbudowane wyscigi, było wiecej typów. I ogólnie jakoś lepiej.



6. Fifa 07



Głównie przez sentyment. Bo w podstawówce wszyscy chodziliśmy na wagary do kumpla zeby ponakurwiac w Fifę 07 i przez to pomimo, że wyszły kolejne czesci to do tej najchętnie mi sie wraca. Ta czesc miała wg mnie najlepsze soundtracki. Miedzy innymi:
https://www.youtube.com/watch?v=pta-gf6JaHQ
https://www.youtube.com/watch?v=3QUHVr7-Juk
https://www.youtube.com/watch?v=y5l-GSDo72c


5. MU Online



Drugi i wg. mnie najlepszy MMORPG. Pewnie tutaj też dużą rolę odgrywa sentyment, ale swego czasu ta gra na prawdę przyciągała tysiace ludzi, a polskie prywatne serwery cieszył się sporą popularnością.



4. Dota 2



Bo to jedyne w co teraz gram :D jakies 1700 godzin w grze spędzone na starym koncie i 100+ na nowym to jednak sporo czasu w grze. Do tego jeszcze jakbym doliczył czas na oglądanie kilku streamerów, powtórek meczów, i całych meczów to wyszłoby spokojnie kolejne 300-500 godzin. Akurat Dota to jeden z najlepszych tematów do omawiania w moim domu, bo gra każdy w rodzince. Zaczęło się od pomysłu kilku kolesi na stworzenie kolejnej mapki w Wacrafcie III, a skończyło się na milionach graczy i wielkich imprezach e-sportowych.



3. HOMM III



CYTADELA! I TEN SKURWIEL Z PŁATNERZEM JAKO SPECIALIZJACJĄ = EZ GAME :D
Raczej nie powstała strategia turowa lepsza od Homm III. Poprzednie części też były dobre. IV to najwiekszy niewypał w historii przez którą firma zbankrutowała, a V miała zjebany system, a szkoda bo gra była dobra, jednakże czekanie 534543345 godzin na ruch komputera który ruszał się z jednego miejsca w drugie przez ten czas potrafiło lekko wkuwqddnasjnajsdnj cyka blyat.
Poza tym to III miała najlepszą muzykę, dobrą grafikę i niedościgniony klimat.



2. Warcraft III



Po pierwsze primo: Bo to najlepsza strategia czasu rzeczywistego
Po drugie primo: Bo to tutaj e-sport na prawdę zaczął się rozkręcać. To tutaj były wielkie turneje w których Grubby i Moon ostro ze sobą rywalizowali. To tutaj powstała Dota 1 a w rezultacie rozwinęły się takie organizacje jak Natus Vincere. Ogólnie Warcraft III był najbardziej kluczową grą dla rozwoju tego przemysłu i zawdzięczamy to edytorowi map, który był praktycznie nieograniczony. Ludzie mogli zrobić to co im się podobało. I dzięki temu dzisiaj istnieją gry MOBA.
"Cześć, mam na imię Dawid i jestem uzależniony od magii" :D


1. Baldur's Gate



Nic innego nie mogłoby tu wylądować. Jak dla mnie bezkonkurencyjnie najlepszy RPG. Masa misji. Świetny system walki D&D. Genialna fabuła. Postacie które ciężko zapomnieć. Polski dubbing na samym szczycie swoich możliwości. I ogólnie mega klimat. Soundtracki też świetne. Baldur zainteresował mnie na tyle, że teraz mam pokaźną kolekcję książek ze świata Forgotten Realms.
https://www.youtube.com/watch?v=2RPCSPMX3Jc

_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-12, 00:11   

Sharvari napisał/a:
żarty miał fajne, choć niewiele ich słyszałam. bardziej podobały mi się jego teksty podczas gry niż konkretne rozmowy, ale reszta mi nie pasowała


Ja to samo :-D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-12, 06:58   

"Tyy jesteś królem? Nie głosowałem na ciebie." :D
A właśnie. W swoim rankingu nie uwzględniłem Baldura, choć raczej tak by się stało. Gdybym w końcu kiedyś w niego zagrał. :/
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-14, 00:50   

Mormegil napisał/a:
8. HoMM III - stosunkowo nisko, ale ta gra jest dobra tylko na multi.


Dopiero 8 miejsce? :wnerw: I jak tylko dobra na multi? Fakt, tryb hot seats jest mega, ale przecież w trybie pojedynczej rozgrywki Heroes III daje równie dużo frajdy.
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-14, 07:35   

Nie, single mnie trochę nudził, z powodu braku konkretnej fabuły czego nie czuło się w trybie multi. Choć muszę przyznać, że wymaganie jakiejś historii od tego trybu gry jest idiotyzmem. Ale ja bardzo lubię gry z dobrą fabułą, dlatefo tyle pozyci znalazło się wyżej.
Przy czym pragnę podkreślić, że nie jest to chronologia tylko względem fabuły a wszystkich czynników, które się na grę złożyly. :)
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-23, 18:41   

Nudzi mi się, to też sobie skonstruuje swoją topkę :P

:1m: Portal 2



Gra absolutnie perfekcyjna, czysta doskonałość. Nie ma słabych elementów w tej grze. Przechodziłem główny wątek z 5 razy już i przymierzam się do następnych. Nie wspominając o mapkach zrobionych przez innych co daje dodatkowe godziny zabawy.

:2m: Syberia 1&2



Moje ulubione przygodówki, świetna fabuła, doskonała warstwa muzyczna (soundtrack z gry mam na playliście), klimat. Czekam na trzecią część, mam nadzieję że w końcu wyjdzie :roll:

:3m: Half-Life 2 + epizody



Każdy zna, chyba każdy grał. Doskonałe fpp, klimatyczne. Gra z 2004 roku, a wciąż robi na mnie ogromne wrażenie. Przeszedłem 3 razy, planuję czwarty :-D

4 miejsce: Medal of Honor: Allied Assault



Genialna strzelanka, misja na plaży Omaha to arcydzieło lokacji w grach :D Aleja snajperów wciąż wkurwia tak samo jak kiedyś :-D

5 miejsce Gothic 1&2



Mam sentyment duży to tej serii, szczególnie do 1, choć nie tak dawno przechodziłem właśnie pierwszą część, i ilość bugów w tej grze jest zatrważająca, i nie przetrwała jak dla mnie próby czasu, 5 miejsce głównie dzięki 2 i Nocy kruka która już zdecydowanie podciąga poziom.

6 miejsce: Doom 2



Niesamowita grywalność. I to chyba wystarczy.


7 miejsce: CS: 1.6



Każdemu znana strzelanka sieciowa, i tutaj podkreślam 1.6, Cs:go to już nie to samo...

8 miejsce: Najdłuższa Podróż



Też nie specjalnie przetrwała próbę czasu, kłują w oczy słaba jakość dźwięku i grafika, ale nadrabia to iście mistrzowskim wątkiem fabularnym, no i ta gra to taka esencja przygodówek, czysta przygoda, dużo postaci pobocznych, dialogów.

9 miejsce: GTA San Andreas



Latasz se murzynem i zabijasz innych murzynów, rozjeżdżasz ich autami, jeździsz czołgiem, uciekasz przed policją... nie ma drugiej takiej gry :D san andreas jest moją ulubioną częścią.

10 miejsce: Fifa 2007


Tutaj na 10 miejsce miałem dużo kandydatów ale ostatecznie trafiła na nie ostatnia fifa która mi poszła na jeszcze starym kompie, te nowe mi się w ogóle nie podobają a do tej części lubię sobie czasem wrócić, trochę też przez sentyment jak Zak :D

Tuż za top10 wylądowały Portal1, half-life1, star wars JA, beneath a steel sky, antichamber, rayman2, and more...
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-23, 18:44   

Cóż, głupio się przyznać, ale te gry, które są w Twojej topce nadal mam do nadrobienia.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.109 sekundy. Zapytań do SQL: 34