Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Michal Wisniewski i jego "Filizanka"
Autor Wiadomość
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-23, 14:50   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Taki kawal śmiecia jak wisniowski nie jest godny abym na niego patrzal

Lewak?
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-23, 15:01   

Gorzej

http://www.pudelek.pl/art...ke_jest_idiota/
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-23, 15:29   

Wojtku czy ty przeglądasz pudelka?
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-23, 15:30   

pytasz człowieka który oglądał całą modę na sukces.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-23, 16:45   

ProFace napisał/a:
Wojtku czy ty przeglądasz pudelka?


Lubie przegladnac komentarze bo jakby nie patrzec to tam o JKM piszą najprzychylniejszej.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 13:59   

Sharvari napisał/a:
o, to poważnie można dostać osta za offtopowanie?

:D

teraz Widzu nie będzie spać po nocach.


Dopiero się dowiedziałem, bo ignorowałem ten temat :galy:


Żeby nie było offtopu - ta piosenka jest taka... taka... że nawet nie dosłuchałem jej do końca. :crazy:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-30, 12:42   

Coś jest w tej piosence... Padłam po kilku sekundach, uznałam to za największą bzdurę wszechczasów, a jednak nie mogłam oderwać ucha. Puścili mi to wczoraj z teledyskiem. Wiśniewski wyglądający jak facet, ubrany nawet-nawet, przeżywający filiżankowe emocje. Łał. Trudno powiedzieć, czy to na serio, czy na poważnie :galy:

Ale fakt, coś w sobie ma. I to jest najstraszniejsze... :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-03, 18:41   

Koleś z Mam Talent co parodiował głosy według mnie dał tu radę i to całkiem nieźle
http://www.youtube.com/watch?v=Ztn84ARgr8o
_________________
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-12, 17:02   

Pamiętacie te komentarze wyśmiewające się z teledysku, twierdzące, że wygląda to jak jakaś reklama? Właśnie mi taka mignęła w telewizorze. Wisniewski na przekór hejterom zrobił z tego faktycznie reklamę :D chyba jakieś pożyczki, skok, coś w tym stylu.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-12, 18:08   

No niestety, też to usłyszałem i zobaczyłem, zanim zdążyłem wyciszyć tv ;) Pewnie mu się budżet domowy nie domyka i musi dorobić w reklamie :)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 09:46   

Filiżanka... niezwykle nudna piosenka z zupełnie wyjętym z dupy tekstem. "Moja panna porcelana".
Ale widocznie dzięki temu Michałek przypomniał o sobie i jeszcze reklamę nagrał. Równie lipna jak Filiżanka.
 
 
Vania 

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 68

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-23, 01:51   

Najpierw myślałam, że "Filiżanka" jest beznadziejna, fałsz, debilny tekst, jakaż głęboka metafora itd. Potem trafiłam na "Rolowanie" Urbańskiej i w sumie... ta filiżanka nie jest jednak taka straszna.
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-23, 15:41   

Vania napisał/a:
Najpierw myślałam, że "Filiżanka" jest beznadziejna, fałsz, debilny tekst, jakaż głęboka metafora itd. Potem trafiłam na "Rolowanie" Urbańskiej i w sumie... ta filiżanka nie jest jednak taka straszna.

Totalnie się nie zgadzam. "Filiżanka" jest totalnie bez sensu. Piosenka Urbańskiej po pierwsze ma dobry podkład (bo ja lubię bałagan w muzyce, uwielbiam tego elektryka w tym podkładzie :P ), który chodzi za mną mimo, że tego nie chce, a poza tym da się znaleźć sens tej piosenki. Ogólnie teledysk Rolowania pokazuje puste laski, które nie robią nic innego poza imprezowaniem. Bez różnicy dla nich czy to afterparty czy before. Niejednokrotnie widziałam taką laskę, która jest naje*ana i przytula się do kibla czy do umywalki, więc ten teledysk nie jest bez sensu artystycznie. Jeśli chodzi o ten łamany język to chodziło o to, że część młodzieży mówi takim językiem i zdanie "wielki mi big deal" mogłabym spokojnie usłyszeć na ulicy od randomowego człowieka. Podsumowując Rolowanie to projekt artystyczny obrazujący część żeńskiej młodzieży, ale nie mogę powiedzieć że mi się to do końca podoba ani że udało im się to dobrze przekazać. Porównując rolowanie do filiżanki, w której Wiśniewski śpiewa odę do porcelany, rolowanie wypada dużo lepiej.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-23, 15:49   

renatkapar napisał/a:
zdanie "wielki mi big deal" mogłabym spokojnie usłyszeć na ulicy od randomowego człowieka.


W internecie poglish również króluje, jak widać... Nie, piosenka Urbańskiej nie ma sensu, jest to po prostu mniej widoczne niż w przypadku "Filiżanki". No i ma bardziej chwytliwy podkład muzyczny, ot, cała tajemnica. A że Urbańskiej udało się wytłumaczenie znaleźć... cóż, plus dla niej.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-23, 16:07   

RudaMaupa napisał/a:
renatkapar napisał/a:
zdanie "wielki mi big deal" mogłabym spokojnie usłyszeć na ulicy od randomowego człowieka.


W internecie poglish również króluje, jak widać...

Moja wina, że nie napisałam tego słowa w cudzysłowie i biedni ludzie nie zrozumieli, że to słowo było tam napisane celowo.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-23, 16:11   

renatkapar
Będziemy się bić? :P Nie było to takie oczywiste, szczególnie że spora część użytkowników na co dzień tak mówi. Może jakiś dalszy ciąg dyskusji o piosenkach zamiast satysfakcjonującej drwinki? ;)

[ Dodano: 2014-01-23, 16:14 ]
Ponieważ wszędzie teraz mówi się o tardżetach, iwentach, mitingach, densingach, a dla mojego kuzyna nastoletniego wszystko jest epickie, lol albo trololo, uważam że Urbańska chciała się w tych młodych ludzi wstrzelić. Nie wyszło, więc wymyśliła sobie, że to niby tak specjalnie miało być. Tak to w moich oczach wygląda.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-23, 16:21   

@RudaMaupa Przepraszam za to, bo chyba przesadziłam. Sama nie używam takiego języka i dla mnie to było oczywiste, że to wtrącenie jest celowe, ale może jak się to widzi wszędzie to już nie wiadomo czy celowe czy nie. A że nie lubię jak robią ze mnie głupka to się uniosłam niepotrzebnie. Co do piosenek obie są złe, ale ja nawet jak bardzo chce nie mogę znaleźć sensu filiżanki, dlatego napisałam że jest gorsza.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-23, 16:27   

Spoko, nie łapię ironii, jak coś :P I łatwo się mnie wkręca. I powiedziałaś, że biedni ludzie, a ja akurat jestem biedna, bo czekam na wypłatę... :( I tak jakoś smutno... Widzisz, ile trzykropków mam...? No, to pojednawcze :piwo:

Właściwie to Wiśniewski śpiewa do kobiety, którą porównuje do filiżanki, czy uosabia porcelanę?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-23, 16:33   

Witaj w klubie biednych ludzi. :P
RudaMaupa napisał/a:
Właściwie to Wiśniewski śpiewa do kobiety, którą porównuje do filiżanki, czy uosabia porcelanę?

Szukałam i takiego sensu w tym utworze, ale chyba trzeba stanąć przed prawdą, że ta piosenka serio jest o porcelanie. Nie da się nijak obronić tej piosenki, no chyba że tym, że Wiśniewski nawet spoko w teledysku wygląda. :P
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-23, 16:37   

Ale to jest tylko niewiele lepsze od Gracjana Roztockiego :galy:
"Gdy ubrałem butki, wdepnąłem w jagódki,
przepiękne jagódki, wprost z zajęczej dupki."

Poza tym w takim razie jak filiżanka jest matką, żoną i kochanką? (czy jakoś tak :P ) To jest wyższy poziom abstrakcji, o który nawet Wiśniewskiego nie podejrzewam :P Żeby tak połączyć fakty...
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.081 sekundy. Zapytań do SQL: 31