Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
League Of Legends
Autor Wiadomość
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:11   

tu są nawet starsi, jak byłam na festiwalu fantasy to same takie metr 30 były, dziw że ich mama puściła. byłam tam 4 dni a nie widziałam ani jednej tej mordy poza salą z transmisjami z turniejów :D ciekawe czy chociaż sikać szli. tu kolejne zdziwko. rozumiem grać, ale siedzieć godzinami, dniami i oglądać jak inni grają? ;_; i weź zrozum tę logikę. przyjeżdżasz na taki festiwal odbywający się raz w roku, na którym jest multum atrakcji, kosztującym 50zł, po to żeby siedzieć i patrzeć w to co ma się w domu na co dzień. w ostatni dzień otworzyli salę z pcami to już w ogóle. na wszystkich kompach lol, sporadycznie dota, a przy każdym kompie po 5 osób.


Ostatnio zmieniony przez Sharvari 2013-12-03, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:11   

Sharvari napisał/a:
nie trawię tej gry, a jeszcze bardziej jej fenomenu i zażartych fanów, imo jest mega nudna

+1
Jest o wiele więcej ciekawszych gier, przy których można poświęcić 1/3 każdego dnia od kilku lat na granie w jedno i to samo.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:13   

Sharvari napisał/a:
tu są nawet starsi, jak byłam na festiwalu fantasy to same takie metr 30 były, dziw że ich mama puściła. byłam tam 4 dni a nie widziałam ani jednej tej mordy poza salą z transmisjami z turniejów :D ciekawe czy chociaż sikać szli. tu kolejne zdziwko. rozumiem grać, ale siedzieć godzinami, dniami i oglądać jak inni grają? ;_; i weź zrozum tę logikę. przyjeżdżasz na taki festiwal odbywający się raz w roku, na którym jest multum atrakcji, kosztującym 50zł, po to żeby siedzieć i patrzeć w to co ma się w domu na co dzień. w ostatni dzień otworzyli salę z pcami to już w ogóle. na wszystkich kompach lol, sporadycznie dota, a przy każdym kompie po 5 osób.


Obrazek


Sharvari w pełni się z Tobą zgadzam! Nareszcie! :D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:14   

Ale to coś jak Tibia?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:19   

nie. masz jedną planszę, dwie drużyny po 3 lub 5 osób, obie mają bazy w przeciwnych rogach planszy i musisz ze swoją drużyną zniszczyć 'obóz' tej przeciwnej niszcząc po drodze ich wieżyczki i graczy.
i tak do usranej śmierci niektórzy potrafią.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:20   

Jeśli chodzi o community tej gry to ciężko się nie zgodzić :) Niestety to widać, że większość grających to debile. Kiedyś np. widziałem jak jeden koleś życzył drugiemu by ten został brutalnie zamordowany :-D właściwie to w prawie każdej grze ktoś kogoś tam wyzywa, wiec prawie nigdy nie gram sam. Szkoda nerwów. :roll:
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:21   

W takim razie polecam szachy. I uciekam stąd chyłkiem :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:21   

RudaMaupa napisał/a:
Ale to coś jak Tibia?

Nie.
"League of Legends, produkcja studia Riot Games, to sieciowa gra typu MOBA (massive online battle arena) – oparta na zmodyfikowanej mechanice znanej mapy do Warcrafta III - Defence of the Ancients.

Akcja gry ma miejsce w typowym świecie fantasy, zwanym Valoran. Była to kraina od wielu lat ogarnięta wojną, jednak pewnego dnia skłócone państwa postanowiły, że od teraz będą rozwiązywać swoje konflikty w inny sposób. Wybrani przedstawiciele każdej z nacji utworzą tytułową League of Legends, a następnie odesłani zostaną na areny, gdzie zmierzą się z drużynami przeciwników. W ten sposób wszelkie spory międzynarodowe są rozwiązywane w małych pojedynkach, a nie w wyniszczających globalnych wojnach.

League of Legends to pierwsza produkcja studia Riot Games. Jest ona sieciowym, drużynowym action/RPG, w którym musimy walczyć z innymi graczami w granicach zamkniętej areny, przypominającej mapy znane z typowej strategii czasu rzeczywistego."

///////Moje

Lol jest jak dla mnie w miarę spoko, gram raczej rzadko, są w tej grze emocje, smutki, wygrane,radości,porażki. Ludzie oglądają turnieje raczej dlatego, że to jest po prostu rozreklamowane i ciekawie jest to oglądać np. jak najlepsi na świecie w to grają, typu ktoś ogląda np. Barcelonę albo Real. Ja czasami oglądam dlatego, że widzę śmiesznych azjatów no i dlatego, że mój kuzyn gra bardzo dobrze i miło się go ogląda na mniejszych turniejach.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:24   

Sharvari napisał/a:

i tak do usranej śmierci niektórzy potrafią.


A czy sporty nie są tym samym? W piłce nożnej kolesie biegają i starają się wkopać piłkę do przeciwnej bramki. I są ludzie którzy tak do usranej śmierci potrafią. :)
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:27   

dlatego sportów też nie lubię ani miłośników sportu :p (faceci oglądający wszystkie mecze przy piwku, tak dla zasady, najgorzej)
nie lubię monotonii no. już mmo są ciekawsze, bo zmieniają się mapy i przeciwnicy, ale i tak po paru miechach mam serdecznie dość. do lola mnie próbowano wielokrotnie wciągnąć ale już koniec. szkoda życia, już mi do wysysania czasu wystarczy to forum i szkoła.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:30   

I przynajmniej mają zdrowie ;) Ktoś, kto wmówił ludziom, że zajebiście jest siedzieć przez x godzin przed śmiesznym pudełkiem i robić głupstwa, jest geniuszem marketingu :P Już praca na tym wykańcza, a po pracy siadamy przed jednym kolorowym pudełkiem albo drugim. I rzeczywistą porażką jest, że coraz młodsi ludzie zamiast po ludzku wyjść w błocie się potaplać albo pograć w eurobiznes siada przed kompem i międoli rodzicom, że jeszcze tylko pół godzinki i że on musi zaraz już.

Nie ma po tym nawet życia socjalnego.

I raz na czas spoko, wszystko dla ludzi. Ale mój nastoletni kuzyn też tylko o lolu gada i jest zdziwiony, że mogę tego nie znać i że wolę inaczej czas spędzać... Bo domyślam się, że taka gra wymaga 100% koncentracji, nie możesz sobie włączyć i np. się uczyć czy sprzątać.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:30   

Troche doty, troche warcrafta ale efekt świetny. Rozumiem, że wiele osób uważa tą grę za "gunwo", ale w tej grze nie wbija się w niekończoność leveli, nie trzeba wydawac kasy by byc lepszym ( jak w wiekosci gier MMO) tylko liczą się umiejętności, strategia, umiejętność współpracowania i dobry internet. Gra naprawdę nie jest nudna i szybko się nie znudzi. W tej grze jest ponad 100 bohaterów i każda się od siebie różni! Każda ma swoją historie, swoje umiejętności i wygląd. Jest kilka rodzai gry, ale powiem o tej podstawowej i najważniejszej. W drużynie jest 5 osób i każdy pełni w drużynie pewną funkcję. Żeby drużyna funkcjonowała poprawnie musi mieć:
- osobę, która zaatakuje przeciwników jako pierwsza i przyjmie największość ilość obrażen. TANK
- osobę, która zada największą ilość obrażen z umiejętności w jak najkrótszym czasie. Najlepiej gdyby umiała unieruchomić przeciwnika i ułatwić tym samym swojej drużynie działanie. APC - MAG
- osobę, która zadaje największe obrażenia fizyczne z dystansu. Drużyna chroni go i wykierowuje przez wcześniejszą fazę gry by potem miała większe znaczenie w drużynowych walkach. ADC
- osobę wspierającą, która pomaga swojej drużynie poprzez oznakowanie terenu ( tak zanych wardów, które działają jak monitoring), leczenie, pomaganie w zjabijaniu, w ucieczce itd. Krótko mówiąc pomaga w ratowaniu dupy. SUPPORT
- osobę, która chodzi po jungli ( lesie między liniami ( górną, srodkowa i dolna - bo są trzy xD) I zaskakuje przeciwników, często zablokowując im drogę ucieczki, tym samym współpracując z sojusznikiem. JUNGLER
Poza tym gra posiada bardzo ciekawą grafikę i multimedia. Gra miła dla oka.
Dam wam kilka fajnych wideo.
http://www.youtube.com/watch?v=8YWKv91ejxA
http://www.youtube.com/watch?v=tEnsqpThaFg
http://www.youtube.com/watch?v=0nlJuwO0GDs
_________________
Ostatnio zmieniony przez ProFace 2013-12-03, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:31   

No dobra, ProFace, trochę mnie uspokoiłaś. Dobra taktyka, strategia i gra zespołowa nie jest zła, byle nie siedzieć po 8h dziennie, i to za free :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:32   

^AdijoS^ napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
Ale to coś jak Tibia?

Nie.
"League of Legends, produkcja studia Riot Games, to sieciowa gra typu MOBA (massive online battle arena) – oparta na zmodyfikowanej mechanice znanej mapy do Warcrafta III - Defence of the Ancients.

Akcja gry ma miejsce w typowym świecie fantasy, zwanym Valoran. Była to kraina od wielu lat ogarnięta wojną, jednak pewnego dnia skłócone państwa postanowiły, że od teraz będą rozwiązywać swoje konflikty w inny sposób. Wybrani przedstawiciele każdej z nacji utworzą tytułową League of Legends, a następnie odesłani zostaną na areny, gdzie zmierzą się z drużynami przeciwników. W ten sposób wszelkie spory międzynarodowe są rozwiązywane w małych pojedynkach, a nie w wyniszczających globalnych wojnach.

League of Legends to pierwsza produkcja studia Riot Games. Jest ona sieciowym, drużynowym action/RPG, w którym musimy walczyć z innymi graczami w granicach zamkniętej areny, przypominającej mapy znane z typowej strategii czasu rzeczywistego.


To ja podziękuję. Z RPG grałem tylko w oba "Balrurs gate", oba "Icewind dale", "Planescape: Torment" (WYBITNA GRA!!), dwa pierwsze "Fallouty" a potem nastapiła przerwa aż do tygodnia spędzonego ze "Skyrim", które porzuciłem bez żalu w jakiejś kopalni miedzi. A on line to grywałem tylko w tysiąca na kurniku. :)

[ Dodano: 2013-12-03, 21:34 ]
RudaMaupa napisał/a:
pograć w eurobiznes


Moja Ty! Ja wiedział, że Ty porządna dziewczyna! W końcu z Huty!
"Wracasz do Wiednia!" :D

"Wygrałeś w konkursie piękności 200dolarów". Kto miał Austrię ten miał władzę. "Nie stawiaj hotelu na Wiedniu, całą grę zepsujesz, nikt tyle nie ma!" :P Ruda
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez RudaMaupa 2013-12-03, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:35   

ten opis jest zgodny pod warunkiem, że grasz ze swoją znalezioną i dobrą drużyną. kiedy gra się z randomami jest tylko rejdż, wyzywanie, płacz i lagi. :D

ja się znudziłam po kilku tygodniach, więc się da.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:36   

Jankiel K.85 napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
pograć w eurobiznes


Moja Ty! Ja wiedział, że Ty porządna dziewczyna! W końcu z Huty!
"Wracasz do Wiednia!" :D


Huciarze :piwo: :muk: :grimer:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:38   

Sharvari napisał/a:
ten opis jest zgodny pod warunkiem, że grasz ze swoją znalezioną i dobrą drużyną. kiedy gra się z randomami jest tylko rejdż, wyzywanie, płacz i lagi.
Ze znajomymi się gra najlepiej. Jest zawsze dużo śmiechu :P
_________________
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:40   

^AdijoS^ napisał/a:
Jankiel K.85 napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
pograć w eurobiznes


Moja Ty! Ja wiedział, że Ty porządna dziewczyna! W końcu z Huty!
"Wracasz do Wiednia!" :D


Huciarze :piwo: :muk: :grimer:


Hutasy*
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:42   

Właśnie Adijos! HUTASY! qtasiorro :piwo: za czujność klasową!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:46   

Lol niby jest fajny, ale na dłuższą metę to trzeba współpracować z ludźmi, którzy nie potrafią współpracować i to zbyt fajne nie jest.
Gracze też często są bardzo agresywni i człowiek zamiast rozrywki ma falę wyzwisk :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.097 sekundy. Zapytań do SQL: 33