Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Eurowizja - najciekawsze utwory
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2023-04-03, 01:27   

Davos napisał/a:
Odnośnie najciekawszych Eurowizyjnych utworów, dla mnie bezapelacyjnie najfajniejsza Eurowizja była wtedy, gdy wygrało Lordi: https://www.youtube.com/watch?v=gAh9NRGNhUU
Kawał dobrego pierdolnięcia i do tego zrobili fajne show. Taka dla mnie powinna być Eurowizja.


Nie wierzę, że pominęłam Lordi, które dało jeden z moich najulubieńszych występów na Eurowizji i jest w czołówce moich ulubionych eurowizyjnych utworów :O

Davos napisał/a:
Nastolatki się spuszczały nad Jannem, a dla mnie to było jakieś takie, no nieciekawe.


Daleko mi do spuszczania się nad tym, aczkolwiek sam utwór lubię. Ogólnie dark electro lubię. No ale pomijając sympatie i antypatie reprezentować nas mimo wszystko powinien Jann, bo to jego ludzie wybrali. Jak widać, boomerskie jury było ważniejsze i wiedziało lepiej, czego ludzie chcą.

Davos napisał/a:
A Blanka to taki typowy "hit" z radia Eska. W dodatku w eliminacjach ona wypadła bardzo słabo wokalnie. Mam nadzieję, że na finale będzie z tym dużo lepiej i ona w ogóle potrafi śpiewać na żywo A czy ta piosenka w ogóle chwyci na Eurowizji? Nie wiem, ale specjalnie sobie nie robię nadziei, że coś ugramy. Raczej skończy się jak zawsze


Porównałam sobie występy na żywo innych reprezentantów. Blanka wypada najgorzej na żywo. Musi naprawdę się wziąć poważnie do roboty, bo trochę wstyd tak fałszować, jak na eliminacjach krajowych. Posłuchajcie sobie chociażby występów reprezentantek Hiszpanii lub Norwegii. Głosowo wypadają o niebo lepiej. Blanka będzie się musiała mocno napracować, żeby spróbować dorównać temu poziomowi.

Davos napisał/a:
Jury wypierdalać


Oj tak szkociq +1 :piwo:
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2023-05-12, 20:21   

Ech, a chciałem się założyć xD Byłem naprawdę gotowy wpłacić coś na siepomaga gdyby Blanka nie przeszła, di di dam dam dam :king:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2023-05-13, 06:55   

No wyrobiła się i dużo lepiej zaśpiewała. Co nie zmienia faktu że podczas preselekcji brzmiało to tragicznie, a to właśnie wtedy ja wybierali.

Ogólnie poziom konkursu dość żenujący, poza kilkoma perełkami jak Finlandia, Szwecja, Chorwacja i paroma innymi krajami.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2023-05-13, 11:39   

Bo ten kawałek się na Eurowizję dobrze nadaje. Może nie na pierwsze miejsce, ale na dojście do finału jak najbardziej. Myślę, że cza cza ma sporą szansę na wygraną, zapada w pamięć, dobre show. Sztuczne państwo znad wschodniego brzegu morza śródziemnego też wysoko zajdzie imo. A Chorwacja poszła w klimat konkursu z lat 00 :D

[ Dodano: 2023-05-13, 11:40 ]
I faktycznie poziom dosyć niski, szczególnie drugi półfinał, co też działało na plus dla nas.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2023-05-14, 20:57   

No i ostatecznie Blanka weszła do finału i zajęła 19 miejsce, czyli niby bez szału, ale w głosowaniu widzów zajęła 8 miejsce więc bardzo spoko. Jury nam klasycznie zaniżyło punkty, ale jury się powinno wypierdolić :PP

Ani Szwecja, ani Finlandia jakoś na mnie nie zrobiły wrażenia. No Szwedka miała dobry wokal, nie przeczę. Chociaż na finale podczas odczytywania wyników była strasznie zamulona, chyba jakieś zioło tam mocno wjechało :D
Najbardziej mi się podobała Litwa, bardzo przyjemny kawałek z klimatycznym chórkiem w refrenie. Wpadła mi też w ucho piosenka Mołdawii z karłem grającym na flecie :D No a Chorwaci wysłali niezłego trolla :D Ale jak na parodię Łukaszenki i Putina to nawet fajnie im to wyszło :)
A reszta Eurowizji klasycznie - faceci w sukienkach i makijażu, dziwne kostiumy i ogólnie kicz. Blanka na tym tle całkiem nieźle wypadła. Myślałem, że będzie dużo gorzej.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2023-05-14, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2023-05-15, 15:42   

Davos napisał/a:
ale jury się powinno wypierdolić

Hehe :piwo:

Dla mnie Szwecja naprawdę przeciętna, były naprawdę lepsze wykony i lepsze głosy. Jak chociażby ten typ w kapeluszu, pani która bardzo ładnie "wyła" w towarzystwie 4 czarnych pań, czy ten taki boysband z gitarami - z humorem i aseksualnie, szanuję.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2023-05-15, 22:04   

ZSK napisał/a:
pani która bardzo ładnie "wyła" w towarzystwie 4 czarnych pań


To była właśnie Litwa :) Dla mnie TOP.
Swoją drogą tam w chórku jedna z tych 4 babek była biała :PP https://www.youtube.com/watch?v=g6dUTkgN8K0
Ale spoko, ja też to zauważyłem dopiero później :D
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2023-05-16, 08:01   

Nie oglądałem eurowizji ale słyszałem parę piosenek i jestem ogromnie zawiedziony, że chorwackie mama kupiła traktora, szczy nie wygrało :muza:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2023-05-16, 20:08   

W głosowaniu publiczności Chorwacja była 7, tuż przed Polską
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2023-05-16, 23:14   

Głosowanie jury to największy rak Eurowizji. Zaraz potem wszechobecny kicz, ale z tym niewiele co da się zrobić
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2023-05-26, 02:26   

ZSK napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=PvQRpV1-ZhY
Nieironicznie nie rozumiem bólu dupy o ten kawałek. W końcu nie jakieś smęty, które niejednokrotnie wybieramy, jak Krystianek rok temu. To dopiero była pomyłka. Żałosny zapaśnik, aparatczyk rządowy Brzozowski też na demokratyczny wybór nie wyglądał, a nie było takiego zamieszania jak teraz.

Ten utwór leci w radiu od dłuższego czasu, więc jakiś potencjał ma, skoro dostał się na anteny przed eliminacjami. Kibicuję, niech będzie chociaż w pierwszej piątce :3m:

Polski Coldplay, co zajął trzecie miejsce też był niezły (y)


blanka to powiew normalności popowej w polskiej muzyce, jak muszę już słuchać radia to wolę blankę niż jakichś zjebanych robionych na jedno kopyto bezguści typu Sanah, Podsiadło, Kwiatkowski, Zawiałow, Margaret itp.

[ Dodano: 2023-05-26, 02:30 ]
Oczywiście nie mówię, że jestem jakimś fanem ani nie próbuję w żaden sposób narzekać na złą pozycję na eurowizji bo nawet nie wiem jak śpiewa na żywo ale domyślam się, że to co leci w radio to autotune i gotowe przeruchane sample połączone z gównianym tekstem w trochę innej oprawie xd jak większość muzyki pop
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2023-05-26, 02:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.074 sekundy. Zapytań do SQL: 23