Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:49
Muzyka
Autor Wiadomość
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2013-09-22, 18:34   

Ja słucham Metalu i Rocka :diabelek:
Ulubiony zespoły:
System Of A Down (Daron Malakian wspaniała gra na gitarze , Serj Tankian zajebisty wokal , John Dolmayan wspaniała gra perkusyjna , Shavo Odadjian zajebista broda :) )
Korn , Sabaton , Korpiklaani , Rammstein , Rob Zombie , Iron Maiden , Guns N' Roses , AC/DC
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-22, 20:54   

Ździwiona trochę jestem, że tylko ja drowning pool słucham, a to dość kojarzony zespól.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-22, 20:58   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-20, 14:34, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-09-23, 19:51   

Co ja lubię... Będzie szybciej czego nie lubię.

Rihanny i Comy... Pewnie coś jeszcze się znajdzie.. W sumie nie przesłuchałem wszystkich 50 paru płyt Elvisa.

Ostatnio mam zajawkę na Nujablesa i na która chodzi mi pogłowie :grimer: !
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-01, 14:34   

Genialna Lindsey tym razem w wersji Pokemon
http://www.youtube.com/watch?v=99ZYIECx1Vw
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-01, 14:50   

Kojarzenie ubioru z muzyką jest dla mnie niezrozumiałe. Noszę glany, obcasy, trampki, sukienki jasne, ciemne, mam dusiki i rękawki, a obok tego różowego delfinka na sznurku. Zależnie od dnia ubieram się inaczej, więc dlaczego ma to coś znaczyć? :)

Na koncertach też wielu byłam, nawet kiedyśtam załapałam się na gotycką legendę XIII Stoleti :-D A z drugiej strony Baciary czy Skaldowie :P Gust się zmienia :) Ale widzę, że tu głównie zwolennicy cięższej muzyki. Może jakieś spotkanie w krakowskim Jazz Rocku w tygodniu?

Answers,
nie słyszałam tego, a Lindsey jest genialna :-D Może nagrają coś kiedyś z Garrettem.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-12, 11:03   

Ja słucham tego http://www.youtube.com/watch?v=VYYLFhDCz1g
 
 
Lurin 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 6

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-13, 14:28   

Lindsdey jak zawsze genialna.

http://www.youtube.com/watch?v=bVC8qhl2SlU
Może niektórym graczom się spodoba :P
_________________
Get 'em!
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-13, 19:27   

Lurin napisał/a:
Lindsdey jak zawsze genialna.

http://www.youtube.com/watch?v=bVC8qhl2SlU
Może niektórym graczom się spodoba :P

Było to kiedyś na mojej playliście :) Witam kolejnego przywoływacza
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-15, 14:24   

Cytat:
Kojarzenie ubioru z muzyką jest dla mnie niezrozumiałe. Noszę glany, obcasy, trampki, sukienki jasne, ciemne, mam dusiki i rękawki, a obok tego różowego delfinka na sznurku. Zależnie od dnia ubieram się inaczej, więc dlaczego ma to coś znaczyć? :)


Mam podobnie. Również nie przywiązuję wielkiej wagi do muzyki, jakiej słucham. Zazwyczaj jakaś koszula w kratę, dżinsy i trampki. Bez żadnych ćwieków, glanów i pieszczoch. Nic na pokaz.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-19, 14:37   

Mnie Polski rap irytuje. Rap to jest strasznie samouwielbieńczy (o ile istnieje takie słowo) gatunek, złote łańcuchy, 50 pań lekkich obyczajów, willa z basenem, najnowsze lamborgini. A te nasze patałachy śpiewają że wychowali się na ulicy, jacy to są biedni i pokrzywdzeni przez życie/polityków/policję/prokuraturę/kluski . Nie o to w tym chodzi. Lubię np. pezeta, borixona, tede i innych takich a nie jakieś fabryki czy rtv(chociaż tadek z fabryki według mnie ma talent, szkoda że śpiewa o hwpd , a nie jakieś mądre rzeczy, czy przynajmniej przechwałki. Pierwsza płyta fabryki "z dedykacją dla chodnika" była fajna, prawdziwy hiphop, nielegalne rytmy(na to nie mogę wymyślić nazwy :( ) w dancehallowych rytmach też były spoko, a potem zaczęło się prawilniakowanie i jest to samo co rtv- hujnia)
 
 
Sianooo 
Szlachta
Headbangowiec


Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 18
Skąd: Hell

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-19, 16:34   

szyszek27 napisał/a:
Mam podobnie. Również nie przywiązuję wielkiej wagi do muzyki, jakiej słucham. Zazwyczaj jakaś koszula w kratę, dżinsy i trampki. Bez żadnych ćwieków, glanów i pieszczoch. Nic na pokaz.


Hmmm osobiście chodzę praktycznie zawsze w glanach i pieszczochach ale nie powiedziałbym, że to na pokaz. Po prostu tak się przyzwyczaiłem, tak lubię, tak się czuję dobrze. Jednak muszę przyznać się iż to muzyka wywarła na mnie taki wpływ bo za młodu zawsze chciałem się upodobnić bo gwiazd, które imponowały mi swoją twórczością. Czyli jakby na to nie patrzeć kiedyś byłem takim gimbo-metalem :D Choć z zachowania i wiedzy muzycznej może było ze mną nieco lepiej. Ale w sumie to cieszę się iż zostałem wierny swoim wzorom, a nie zmieniałem się jak chorągiewka na wietrze ślepo idąc za modą lub tym co mówią inni ludzie.

Ktoś tu coś wspominał też o Drowning Pool. Znam tą kapelę (już są dwie osoby!) ale preferuję jej kawałki z Ryanem McCombsem na wokalu (dawnym wokalistą Soil'a).

Skoro to dział o muzyce to skończę pisać o ubraniu i zajmę się tym czego temat dotyczy.
Ktoś ma jakieś dobre zespoły doom, sludge metalowe do polecenia? :D
 
 
Xardis4444 
Adam Małysz król Polski


Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 153
Skąd: Wrocław

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-24, 21:32   

To wyżej to ja pisałem, tylko nie zauważyłem kiedy mnie wylogowało o.O Iteraz ne mogę poprawić niektórych głupich błędów i powtórzeń, za które serdecznie żałuję, ale jestem noga z Polskiego(proszę o wybaczenie) xd

edit Dziękuję serdecznie za ''sklejenie'' moich postów :)



Ja słucham głównie metalu czy rocka. Nie trawię takiej muzyki jak Rap czy HipHop... Moim zdaniem jest to muzyka o niczym (być może dla tego, że nie zagłębiałem się w te klimaty bardziej, niż dorywcze słuchanie tego co leci w radiu i jest na ''topie'' -,-).
To teraz dlaczego w ogóle słucham takiej muzyki. Otóż wszystko zaczęło się od pierwszej ballady Metalliki którą usłyszałem (The Day that Never Comes), i ta muzyka mnie urzekła swą głębią... przesłaniem, wykonaniem... Po prostu cudo. Potem nadszedł czas na kolejne ballady, takie jak Nothing Else Matters, Fade to Black czy One. To wszystko sprawiło, że się ''zakochałem'' w tej muzyce. Następnie nadszedł czas na ostrzejsze brzmienia, które spodobały mi się równie bardzo, jak nie bardziej :D Chociaż niektóre teksty są o niczym, to i tak powalają wykonaniem. Mógłbym pisać o wiele więcej o Metallice, ale przejdźmy dalej ;p Jakiś czas później szukałem metalowych zespołów, które grają mniej więcej w tym stylu co MetallicA, jednak szybko się przekonałem, że inne odmiany metalu (power metal, speed metal itd.) są równie genialne. Nie chcę wymieniać wszystkich zespołów, bo byłoby za dużo, ale niektóre z nich to - Slayer, ManOwaR czy Mercyful Fate. Po jakimś tam czasie, trafiłem na Tenacious D :diabelek: :D Takiego zespołu nigdy wcześniej nie spotkałem :D Genialne, nierzadko wulgarne teksty, powalające swym komizmem oraz wykonaniem :p
Łojojo... nawet nie zauważyłem kiedy się tak rozpisałem ^_^ Zatem krótkie podsumowanie... Metal to jest to, co moim zdaniem jest kwintesencją muzyki. Nie ma tam miejsca na sprzedanie się i pozowanie gołym dupskiem na kuli... i tak ma być :) Metal to metal. Dzięki Metallice zakochałem się w tym typie muzyki :)

A co do mojego ''stylu'' ;D
To ... nie wiem jak to określić (chyba metal xd). Czarne spodnie, czarna koszulka z jakimś zespołem, glany, dość długie włosy, jakaś koszula... coś w tym stylu :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sharvari 2013-10-24, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-27, 00:52   

Cytat:
Hmmm osobiście chodzę praktycznie zawsze w glanach i pieszczochach ale nie powiedziałbym, że to na pokaz.


No i dobrze! Jak nie dla szpanu, to super ;) Bo mnie najbardziej irytują takie "tró-metalówy" z gimbazy: glany, mnóstwo ćwieków i... koszulka Nirffany. "Jesteśmy takie metalofffeee". Nie ma nic gorszego, niż robienie czegoś na pokaz.
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-27, 01:02   

A ja nie myślę, że rap jest o niczym. Ba, śmiem twierdzić, że jest wiele tekstów z bardzo dobrym przekazem, trzeba po prostu jakoś się w tym odnaleźć i posłuchać czegoś lepszego niż Doniu, Liber i Mezo, czy jeszcze jakichś innych super zatwardziałych hiphopolowców tworzących hiphopolo o niczym :p
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-27, 15:02   

To zależy jeszcze, jaka piosenka. Mnie najczęściej odrzuca po prostu sama muzyka. Jak np. jest mądry tekst, ale muzyka w tle strasznie monotonna i beż ładu i składu, to ja już tej piosenki nie kupuję. Już wolę piosenki, które nie mają jakiegoś głębokiego tekstu, ale fajną muzykę, bo na nią przede wszystkim zwracam uwagę. Oczywiście tekst jest ważny. Ale dla mnie nie najważniejszy.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-02, 11:42   

http://www.youtube.com/wa...F28159C6DC09B3C
zarąbiste :D (było w oppeningu z One Piece)
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-02, 13:27   

Moris, cholernie ci dziękuję za Machinae Supremacy :D słyszałam ten bitpop kiedyś i nie wiedziałam czym to jest, jest piękny, będę słuchać wiecznie.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-04, 09:23   

Sharvari napisał/a:
Moris, cholernie ci dziękuję za Machinae Supremacy :D słyszałam ten bitpop kiedyś i nie wiedziałam czym to jest, jest piękny, będę słuchać wiecznie.


Ja słucham tego prawie non stop :P
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-01, 14:02   

Ja bym chciał pochwalić kanał STARS.TV.


W przeciągu godziny puścili Metallice, Pink Floyd, Led Zeplin, Doorsów i... Biełyje Rozy :D

[ Dodano: 2014-02-01, 14:02 ]
O, a teraz "We are the champions" Queen'a leci ^_^
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 35