Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Afera z cenzurowaniem Trumpa
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-12, 16:01   

Z tego co mi wiadomo gość przesiadł się na kryptowaluty po tym. Ale chodzi o sam fakt jak dużo firm jednocześnie atakuje wszystko co nie po myśli nowej władzy w usa xd

[ Dodano: 2021-01-12, 16:03 ]
Póki Trump rządził to siedzieli cicho, wszedł nowy przydupas i jeb wszyscy naraz zaczęli atakować. Gdyby Trump rządził to mógłby pisać co mu się podoba bo by się bali, że zaraz jakimiś karami/podatkami/ustawami ich dojadą, a, że Bidon jest po ich stronie to sobie robią co chcą.

[ Dodano: 2021-01-12, 16:03 ]
[teoria spiskowa mode]być może nawet na polecenie demokratów to robią[/teoria spiskowa mode]
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-12, 17:55   

Poszukałem troche informacji na temat zdjęcia parlera. Uznałem, że ta sytuacja jest na tyle kontrowersyjna Efekt?

Na jutubie foksa obejrzałem krótki wywiad z szefem firmy, która stworzyła parlera. Dziennikarka w trakcie krzyczy, że to zamach na wolność słowa i cenzura. Prezes twierdzi, że oni moderowali to, co piszą ludzie i że wszelka mowa nienawiści była kasowana i po prostu chcą wykończyć jego firme bo to dla nich konkurencja. Tutaj link: https://www.youtube.com/watch?v=m20JngeQ9Kc

Potem wyszukałem informacje na ejbisi nius (💩 news) i tam był artykuł w którym cytowali paru ludzi śledzących temat i twierdzili, że mowy nienawiści było tam pełno i nikt tego nie moderował. Przytoczyli oświadczenie parler o tym, że nie wspierają nienawiści. Ponadto wysłali im prośbę o komentarz, która pozostała bez odpowiedzi. Tutaj link: https://abcnews.go.com/US/experts-echo-chambers-apps-parler-gab-contributed-attack/story?id=75141014

A teraz pytanie: jak wyrobić sobie zdanie o tej sytuacji, skoro strona jest wyłączona, więc ciężko sprawdzić kto tutaj mówi prawdę?

[teoria spiskowa mode]Być może teraz obie strony to wykorzystują i gadają na maxa co im wygodnie, bo wiedzą, że nikt tego nie sprawdzi.[/teoria spiskowa mode]
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2021-01-12, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-12, 22:43   

Mógłbym się bardzo szeroko o tym rozpisać, ale naprawdę mi się nie chce. Ani pewnie nikomu by się nie chciało tego czytać bo przecież tyle mnie znacie, ze wiecie co powiem bo wiecie jakie mam poglądy na temat jakiejkolwiek cenzury.

Więc powiem tylko że wolność słowa, myśli i dostępu do informacji są fundamentalne dla choćby udawania, ze demokracja to demokracja, nie oligarchia czy technokracja, czy miks obu jak mamy teraz.

Zatem - i to nie jest żadna meta ani hiperbola - każdemu, kto uważa że dobrze się stało, ze Trumpa pogoniono jak zająca na obławie z kąta w kąt, każdemu kto nie jest oburzony ta sytuacją i każdemu, kto nie uważa wodospadu banowania za skrajne złamanie pewnych zasad i rzecz niezwykle niebezpieczną dla wolności mówię: jesteś pierdolonym totalitarnym śmieciem i sram ci do mordy jebana kurwo.

A jeśli któryś z forumków poczuł się w tym momencie urażony... cóż, każdy z was wie najlepiej, kim jest.

Tyle.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2021-01-12, 22:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-12, 23:06   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Zatem - i to nie jest żadna meta ani hiperbola - każdemu, kto uważa że dobrze się stało, ze Trumpa pogoniono jak zająca na obławie z kąta w kąt, każdemu kto nie jest oburzony ta sytuacją i każdemu, kto nie uważa wodospadu banowania za skrajne złamanie pewnych zasad i rzecz niezwykle niebezpieczną dla wolności mówię: jesteś pierdolonym totalitarnym śmieciem i sram ci do mordy jebana kurwo.

A ja powiem, że tam Trumpa mi niespecjalnie szkoda, acz z tym banowaniem jest niezły cyrk do tego stopnia, że nie wiem, czy to czasem nie jest po kryjomu zaplanowane przez niego samego, żeby o nim było mówione. Nieważne jak, ale mówione. Alt-righty teraz hurr durr przenoszą się na inne portale społecznościowe, bo tam będzie wolność słowa, którą sami ustanowią. A wiadomo jak się kończy sytuacja, kiedy w jednym miejscu zbiorą się osoby o tych samych poglądach. Będzie jeszcze gorszy zamordyzm. Co było z lurkerem, który miał rzekomo zmieść wykop z planszy? Tam teraz jest kółko wzajemnej masturbacji dla neonazistów i piszę to całkiem serio, skoro jednym z przydupasów tamtejszej administracji był gość o nicku judenFreiEurope, czy jak jem tam. Ale hosting sobie nie życzy, żeby takie treści się tam znajdowały, bo tacy oni bardzo nacjonalistyczni, Wielka Polska Katolicka i takie tam, a postawili sobie portal na niemieckim serwerze, a właściciel sobie nie życzył takich treści i chuj strzelił ich wolność do jebania po kimś o innych poglądach (szły bany za to, że ktoś się z nimi nie zgadzał poglądowo). I na takim gabie czy innym parlerze zapanuje podobna cenzura. Więc to będzie taka wolność słowa jak z koziej dupy trąba. I to jest wina tego "bana" Trumpa gdziekolwiek.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-12, 23:40   

Sojusz Trumpa z Markiem Zuckerbergiem... kurła Lolka, to żeś mnie teraz zaskoczyła. Spożywcza będzie mało, owijaj se głowę od razu stretchem do palet. Antek z pracy przyniesie.

Grubo. <3
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 00:18   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Sojusz Trumpa z Markiem Zuckerbergiem...

Gurwa, skąd wiesz? Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o hajsy, a obaj mają tego sporo, więc why not crossover, na który nie zasłużyliśmy i nie widzimy, ale mamy cyrk na kółkach? :troll:

[ Dodano: 2021-01-13, 00:18 ]
Nie piszę, że tak jest, po prostu sobie przypuszczam
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 00:20   

Top ten anime crossovers. :haha:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2021-01-13, 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 17:59   

Lilith, a swój impeachment też Trump zaplanował wspólnie z demokratami? :PP


Chyba nikt o tym nie wspomniał, ale Youtube też zablokował Trumpa: https://tech.wp.pl/youtube-zablokowal-kanal-donalda-trumpa-6596772750617568a


Żenada, co się odpierdoliło. Wielkie korpo pokazały definitywnie, że mają w dupie jakąkolwiek wolność słowa i uczciwą wymianę poglądów. Już wielokrotnie wcześniej to pokazywały, ale żeby blokować wszędzie konta urzędującego jeszcze amerykańskiego prezydenta zarzucając mu podżeganie do zamieszek, podczas gdy on apelował do ludzi w Kapitolu o rozejście się to już jest kurde tak absurdalne, że szkoda gadać. Chuj w dupę FB, YT, Google, Twitterowi i innym zjebom, które w tym biorą udział i to popierają.


Antybristler napisał/a:

Przecież twitter jest skrajnie prawicowy xd


No właśnie widać ostatnio :troll:



ZróbmySobieKupę napisał/a:

Ale tak poza tym, to mam wrażenie, że to właśnie lewicowcy bardzo nie lubią wolności słowa :D


Owszem, ale za to dla odmiany lubią o niej bardzo dużo mówić :PP



Lilith napisał/a:
Lewicowcy nie lubią wolności słowa? Ale to przecież prawicowcy chcą karania za obrazę uczuć religijnych.


A lewicowcy chcą karania za mowę nienawiści, pod co można podciągnąć praktycznie wszystko :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2021-01-13, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 20:14   

Nom, to co korpo odjebały przeszło wszelkie granice. Żenada.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 20:36   

https://www.wykop.pl/link...donalda-trumpa/
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 20:39   

Davos, no obecną akcja impiczmentowa na ostatniej prostej to też potężna żenada. Inna sprawa że dobrze by było, żeby Trump za 4 lata nie kandydował. Będzie już za stary nawet na papieża a jego kandydatura to gotowa recepta na kolejną klęskę republikanów i rozłam w tej partii jakiego w amerykańskiej polityce okołoprezydenckiej nie było od wyborów w 1912 roku. Więc szczerze... A niech go demokraci ujebia choćby i na kwadrans przed zakończeniem kadencji. Wyswiadczą tym przysługę republikanom a sobie strzelą w stopę.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2021-01-13, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 20:42   

ludzie jeszcze zatęsknią za Trumpem xd
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 23:15   




O ile Konfy nie trawię tak ciekawa obserwacja
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 10:31   

Uregulować - tak, znacjonalizować - nie.

Mentzen to dosyć żydowskie nazwisko jak na patriotę faszystę.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 10:44   

Nacjonalizacja portali społecznościowych to chyba najgłupszy pomysł na jaki można wpaść
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 12:17   

Wnioski może za daleko idące, ale fakt faktem, że jakeś ruchy regulujące mogą w najbliższym czasie się pojawić
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 12:33   

Zmiażdżyć, podzielić i dopiero potem wyregulować.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 12:44   

Mam wrażenie, że po raz kolejny idziemy w stronę niektórych odcinków Black Mirror. Wielkie korporacje próbują się przypodobać masom, więc organizują kampanie na część najmodniejszych ruchów, teraz banują polityków, a czym się to różni od narzucania, co mamy oglądać? Przecież to jest Orwell, tylko z drugiego skrzydła.

Już nie wspomnę, że to de facto podżeganie do kolejnej wojny domowej. Najpierw była próba z Floydem, a teraz z przeciwnego bieguna - Trump. Jeśli to nie jest sterowanie opinią publiczną, to ja nie wiem, co nią jest. Zdecydowanie nie są to wolne media, których zresztą już chyba nie ma.

Jednocześnie pojawia się precedens, który teraz cieszy przeciwników Trumpa, ale raczej nie ucieszy gdy zostanie wymierzony w "ich" polityka.

Mój polityk jest lepszy niż Twój.
Mój pogląd jest lepszy niż Twój.
Moja wolność jest lepsza niż Twoja.

Dla mnie to oczywiste, że nie da się zaprogramować świata w taki sposób, by ludzie, którzy moim zdaniem ewidentnie się mylą i nie mają racji, podążali ideami uważanymi przeze mnie za właściwie, bo ich do tego zmuszę.
Ktoś już też wspomniał o hipokryzji; płonące budynki w erze ćpuna Floyda były nazywane "peaceful protests", naród dostał przyzwolenie na przemocowe ataki, więc czego się wszyscy spodziewali - że nikt więcej nie będzie nic i nikogo szturmował? Przecież to oznacza właśnie tworzenie precedensu.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 13:40   

xDDD

https://www.change.org/p/...in-home-alone-2

Sam aktor który grał Kevina - Macaulay Culkin poparł wniosek o wycięcie Trumpa z 2 części Home Alone XD
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-14, 13:48   

To już przesada
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.081 sekundy. Zapytań do SQL: 36