Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Aseksualizm?
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-12, 14:34   

Myślałam, że love jest demi. Widzę, że Lilka tak samo. Antidemi jest jeszcze bardziej trudne do wytłumaczenia.
A Moris za ignorancję to powinien dostać jakiś dodatkowy tytuł chyba, bo ludzie kochane! :haha: Idąc tą logiką to połowa inceli jest asami bo nie rucha, hehe.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-12, 15:44   

Pamiętam tę dyskusję, zarzekała się, że jest aseksualna, chyba jeszcze z Shar miała spinę o to. Brzydziła ją seksualność i miała wielki żal o to, jak w ogóle mężczyźni mogą brać pod uwagę wygląd kobiety, poszukując partnerki, czy w ogóle odczuwać do jakiejś pociąg seksualny. Toć to uprzedmiotowienie. A jakiś czas potem się wysypała, że nosi spiralę, bo wygodniej w sumie i taniej, hehe.

RudaMaupa napisał/a:
połowa inceli jest asami bo nie rucha

I tak też się pewnie czują :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-12, 15:48   

Uuu, ja to mam jednak inne podejście, bo dla mnie nie ma w tym nic brzydzącego i takie tematy nie są dla mnie tabu w żaden sposób. Ot, ludzka sprawa. Chociaż tak, sporo asów brzydzi się seksem, nie może na niego patrzeć nawet w filmach, tymczasem mi on w sztuce absolutnie nie przeszkadza.

ZróbmySobieKupę napisał/a:
miała wielki żal o to, jak w ogóle mężczyźni mogą brać pod uwagę wygląd kobiety, poszukując partnerki, czy w ogóle odczuwać do jakiejś pociąg seksualny

Hmmm, to normalne? Ludzie najpierw widzą wygląd, potem poznają człowieka, więc czasem kogoś nie znają, ale wizualnie im się podoba, to why not?
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-12, 15:51   

Dla mnie to też normalne. To, że znajduje się kogoś, jako atrakcyjnego wizualnie, nie oznacza z automatu, że umniejsza to w jakiś sposób cechy poza fizyczne danej osoby.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-12, 16:01   

No to istotnie love brzmi jak demi and proud.

Faktycznie te nieheteronormatywne orientacje są takie hmmm... no z czasem sobie człowiek uświadamia pewne rzeczy i widzi pewne zależności; jak np. nie odczuwasz zwierzęcego magnetyzmu wobec nikogo całe życie, no to pewnie zakładasz że jesteś asem - nawet jak się czasem coś przyśni erotycznego. Kiedy czytałam posty ludzi aseksualnych, to czasem po prostu mieli tak, że ktoś jest ładny, ok, ale nie rozbierasz nikogo wzrokiem, albo masz ochotę na seks (masz libido), ale z nikim konkretnym. A potem nagle się zakochujesz i jeb - poruchałbyś. No nie ma siły, musisz przedefiniować swoje wartości.

Pewna dyskryminacja czy nietolerancja objawia się również w ruchach LGBTQniepamiętamdalej.
Niektórzy mówią, że a- nie należy do LGBT, bo przecież hehe segz (aczkolwiek to trochę tak jakby mówienie, że osoba niebinarna nie jest LGBT, bo nie identyfikuje się z płcią). Aseksualni jak widać potrafią nie tolerować pociągu fizycznego tak se o :-D (sorry, mam takie wielkie LOL teraz z pogardy wobec pociągu fizycznego).

Innymi słowy, pełnej tolerancji nie ma nigdzie - to utopia. :spiew:

[ Dodano: 2020-12-12, 16:04 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
Za każdym razem rozbraja mnie ten strasznie formalnie sformułowany tytuł. Wszędzie indziej na forum jest coś w stylu "Jaja o gejach" czy coś a tu nagle "Humor związany z homoseksualizmem." :D A juści!

Też mnie to zastanawia - jest bezbogawka, memu z dudełem, beka z madek, fikołki niskich ludzi i...

Humor.
Związany.
Z.
Homoseksualizmem.

Dlaczego nie te "jaja o gejach" czy inne "dupy i nożyce"? :haha:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-12, 16:11   

Przynajmniej wygląda jakby to Jankiel założył ten temat.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2020-12-12, 16:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-12, 18:12   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Pamiętam tę dyskusję, zarzekała się, że jest aseksualna, chyba jeszcze z Shar miała spinę o to. Brzydziła ją seksualność i miała wielki żal o to, jak w ogóle mężczyźni mogą brać pod uwagę wygląd kobiety, poszukując partnerki, czy w ogóle odczuwać do jakiejś pociąg seksualny. Toć to uprzedmiotowienie. A jakiś czas potem się wysypała, że nosi spiralę, bo wygodniej w sumie i taniej, hehe.

Yup. Też pamiętam ten wątek. Który potem wielokrotnie powracał. A potem nagle znikąd nawrócenie. Podobno neofici są najbardziej żarliwi. 😁

[ Dodano: 2020-12-12, 18:13 ]
Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Przynajmniej wygląda jakby to Jankiel założył ten temat.

Zaiste.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-13, 12:43   

RudaMaupa napisał/a:
No to istotnie love brzmi jak demi and proud.

No i super, ale upierała się na asa, a my wszyscy się mylimy. Nie warto dyskutować.

RudaMaupa napisał/a:
Też mnie to zastanawia - jest bezbogawka, memu z dudełem, beka z madek, fikołki niskich ludzi i...


Jeśli przedstawiciele LGBT+ obecni tutaj na forum się zgodzą, to możemy zmienić nazwę na jakąś w stylu "Homobeka" czy coś podobnego.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-13, 13:08   

Wetuje
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-13, 13:26   

Protestuję, LGBT+ to nie tylko homo! :troll:

Nie no, beka. Może być jak jest, niech przyszłe pokolenia też się dziwują :-D
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-13, 13:57   

Może LGBTQIHAHA? :troll:
_________________
.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-13, 14:52   

Nadir napisał/a:
Może LGBTQIHAHA? :troll:

To może być :haha:

[ Dodano: 2020-12-13, 14:57 ]
LGBTQIHAHA+
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 26