Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:49
YouTube Rewind
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-28, 17:34   

Wysypało się mnóstwo przeróbek Rewinda i całe szczęście, bo każdy jest lepszy od oryginału i faktycznie przypominały mi o trendach jakie były w tym roku. Ten, który wrzucił widzu jest dobry chociażby ze względu na to, kto go stworzył - najbardziej memiczne kanały tego roku.


Jakbym miała wybrać moją ulubioną z przeróbek to w sumie trochę trudno, ale ta zdecydowanie najbardziej się wyróżnia https://www.youtube.com/watch?v=Es-CaM6rLEA
_________________
 
 
InessaMaximova 


Dołączyła: 03 Maj 2017
Posty: 585
Skąd: Malbork

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-30, 12:52   

widzu napisał/a:
Nie wziąłem tego z dokich

Filmik mi się podobał, był na temat to wrzuciłem, jeny


Myślałam, że też chcesz nas namówić do subskrybowania tego zjeba.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-30, 13:31   

Nie subskrybuje go.

Wrzucił ciekawy film we współpracy ze znanymi autorami który mi się spodobał i tyle, nic więcej.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-30, 13:51   

Ten zjeb jest najpopularniejszym jutuberem na świecie :troll:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-30, 22:37   

Ja go subsktybuję, o co chodzi? xD

#fuckindia
_________________
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-02, 01:35   

Ja również subskrybuję Pewdiepie'a. Jest to mój ulubiony youtuber w ogóle. Jego yt rewind był naprawdę dobry i już jest najbardziej lubianym filmem na yt, który nie jest piosenką (6,66 mln łapek w górę). Oficjalny rewind był tak zły, że nawet nie ma do czego to porównać, po prostu cringe.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-02, 02:32   

Ja pewdiepie znam tylko z jakiegoś artykułu o tym że gość żyje w jakiejś wyjebanej wilki z basenem i super autami a zarabia na jutubie kilka mln miesięcznie
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-02, 11:46   

Moris299 napisał/a:
Ja pewdiepie znam tylko z jakiegoś artykułu o tym że gość żyje w jakiejś wyjebanej wilki z basenem i super autami a zarabia na jutubie kilka mln miesięcznie

Czekaj, z tym basenem? xD https://youtu.be/kUd9act5EP4?t=383
Z tym autem? xD https://youtu.be/n4nckN3f0dI?t=27
jk

Jak się ma kanał na YouTube z kilkoma milionami wyświetleniami na filmik i firmę z odzieżą, to na pewno jest się milionerem. Tylko, że Pews kompletnie nie pokazuje, co robi ze swoimi pieniędzmi (jedynie po vlogach z wakacji widać, że jest bogaty). Coś czuję nawet, że będąc wychowanym w Szwecji stara się oszczędzać i inwestować, podczas gdy dzieciaki w USA co tydzień robią to vlogi jakiej to Tesli sobie nie kupiły i jakiego to nowego domu w LA nie mają, a YouTube nie daje im AŻ tylu pieniędzy, więc jak je widzę, to wiem, że albo z czymś ostro jadą na lewo, albo ich cały kanał musi być ssaniem sponsorom i wpychaniem swojego mercha, albo toną w długach (często długi wychodzą po pewnym czasie i pojawiają się "smutaśne" vlogi "musiałem sprzedać swoją trzecią Teslę i swój drugi dom" xd)

PewDiePie'a lubię, ponieważ trzyma się gruntu, nie uważa, że musi nakręcić "epickiego vloga z helikoptera nad Las Vegas żeby podziękować za 70 milionów subskrypcji", tylko dziękuje na początku jakiegoś filmiku miło za te subskrypcje i jedzie ze swoim kontentem. Sama sobie się dziwię, że od 2012 roku dalej go oglądam. Ale to chyba głównie dlatego, że często miał coś sensownego do powiedzenia w sprawach, które mnie na YouTube interesowały.

Na przykład pod koniec zeszłego roku Hamerykańskie kanały rzuciły się ze sponsorowaniem strony z terapiami online, zwłaszcza jeżeli miały filmiki o tematyce psychologicznej. I ja się czułam trochę dziwnie jak zaczynał się filmik w taki sposób "mój dzisiejszy filmik będzie traktował o objawach takiej i takiej choroby, btw, jeśli wydaje Ci się, że cierpisz na tę chorobę, to skorzystaj z tej strony, po wpisaniu kodu dostajesz 20% zniżki na pierwszą terapię", takie kapitalizowanie chorób psychicznych, zachęcanie do autodiagnozy i te kody zniżkowe, to dosłowny zarobek na chorobach psychicznych swoich widzów... i tylko PewDiePie się wypowiedział na ten temat, nie dość, że potwierdził moje obiekcje, to jeszcze jako jedyny pokazał, że tak w ogóle tamta strona to jest scam https://www.youtube.com/watch?v=8PLgOaVXmGU . I odpowiedzią Hamerykańców na jego filmik było tylko "nie rozumiem o co ci chodzi, co jest złego w zarabianiu pieniędzy" xD Nie wiem czy dlatego, że on jest Europejczykiem czy co, ale nieraz jest dla mnie jedynym głosem rozsądku w niektórych sprawach na YouTube, więc go nawet lubię. Wiem, że zawsze jak chcę posłuchać kogoś mówiącego z sensem, nienadającego jak katarynka i przerywającego co 2 minuty kto to go nie sponsoruje, to mogę kliknąć w jego filmik. Mimo tego, że stał się najbardziej subskrybowanym kanałem zupełnie przypadkiem, to dobrze ogarnął swoją pozycję.

Wypowiedziałam się na temat jakiegoś typa z Internetu na pewno w zdecydowanie dłuższej wypowiedzi niż powinnam xD
_________________
  
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-02, 17:37   

Uwaga ten post powyżej był sponsorowany.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-02, 17:39   

Fajnie by było :cry:
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-02, 17:45   

yyyy... Czyli mam rozumieć, że chciałabyś być sponsorowana przez Felixa Kjellberga?
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-02, 17:57   

:brwi:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-02, 17:58   

Jakby ktokolwiek mi zapłacił za te 10 minut, które poświęciłam nad tamtym postem, to bym się nie obraziła :P
_________________
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-04, 09:54   

Love178 napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Ja pewdiepie znam tylko z jakiegoś artykułu o tym że gość żyje w jakiejś wyjebanej wilki z basenem i super autami a zarabia na jutubie kilka mln miesięcznie

Czekaj, z tym basenem? xD https://youtu.be/kUd9act5EP4?t=383
Z tym autem? xD https://youtu.be/n4nckN3f0dI?t=27
jk

Ten filmik z autem, to jeden z moich ulubionych jego filmików. ☺️ Widzę, że mamy tu jeszcze jedną fankę Pewdsa 😉
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-06, 20:49   

Streści ktoś, o co kaman, bo mnóstwo osób o tym Rewindzie. To takie zestawienie tego, co rzekomo najlepsze na YT było w 2018, si?
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-06, 20:55   

Pani doktór, Rewind to podsumowanie roku. W poprzednich latach jutuberskie rewindy zgrabnie podsumowywały wszystkie trendy oraz to, co się wtedy działo, w tym roku postawili na cringe i nołnejmy i wyszło z tego wielkie parujące gówno, które ludzie znielubili bardziej od gównianej piosenki Bibera.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-06, 20:56   

YouTube od 2011 roku wydaje pod koniec roku filmik pokazujący najważniejsze rzeczy na stronie w danym roku. Z roku na rok wkładali w to coraz więcej nakładu i funduszy, ale od 2015 roku są coraz bardziej oderwani od rzeczywistości tej strony, więc każdy kolejny Rewind jest coraz gorszy i tegoroczny w dwa dni stał się filmikiem z największą liczbą łapek w dół w historii, bo był tak zły.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 29