Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Karolak nie żyje
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-23, 18:53   Karolak nie żyje

https://www.polsatnews.pl...k-mial-82-lata/

[*]
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-23, 19:35   

Teraz czekamy
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-24, 10:49   

gurde, dałem się złapać na bajta
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-24, 11:23   

Żaden to bajt jeśli on naprawdę nie żyje. A to że pomyśleliśmy o spasionym szczerbaku bez grama talentu aktorskiego zamiast o poważanym muzyku, to już tylko świadczy o nas samych...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-24, 12:32   

Ja wiedziałem, że to klikbajt bo już wcześniej widziałem wiadomość o tym gościu.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 15:01   

Jeśli za kilka miesięcy faktycznie Tomasz umrze, to zacznę wierzyć w diabelską siłę sprawczą tych tematów
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 15:07   

A wtedy przeglądać nekrologi w poszukiwaniu jakiegoś losowego Kaczyńskiego i napisać temat >:>
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 17:20   

icywind, aż mi się przypomniało z czasów, jak zaczynałam studia. Po zajęciach rozmowa na Skype z rodzicami. Któreś z nich mówi - wiesz, że Kaczyński nie żyje? Ja na to - w końcu tego drugiego diabli zabrali. I szybko padła odpowiedź - nie, ten trzeci. Chodziło o Bogusława Kaczyńskiego. No i niestety, złego diabli nie biorą, więc Icy nie masz na co liczyć.
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 17:26   

Spodziewajcie się w najbliższym czasie porannej wizyty smutnych panów.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 17:28   

Całkiem_Dobry_Chłop, niech mnie szukają po wszystkich przychodniach, bo sobie będę na badaniach xD
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 17:56   

Gdzie przyjmują na badania o piątej rano?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 18:04   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Spodziewajcie się w najbliższym czasie porannej wizyty smutnych panów.

Widza? :O
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 18:08   

Całkiem_Dobry_Chłop, a to musi być piąta rano? O tej porze się nie dobiją ani mnie nie obudzą xD Później to niech se mnie szukają gdziekolwiek. Nie przerazi mnie nawet jak będę miała osiem gwiazdek poszukiwań.

[ Dodano: 2021-06-25, 19:11 ]
icywind, widzu przyjdzie, a ty otwierasz szeroko paszczę, jak w tej emotce. Dalej nie piszę, bo #daily
_________________
Ostatnio zmieniony przez Lilith 2021-06-25, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 18:18   

Lilith napisał/a:
Całkiem_Dobry_Chłop, a to musi być piąta rano? O tej porze się nie dobiją ani mnie nie obudzą xD Później to niech se mnie szukają gdziekolwiek. Nie przerazi mnie nawet jak będę miała osiem gwiazdek poszukiwań.

Jak sama nie wstaniesz i im nie otworzysz to wyważą drzwi i będą mieli gdzieś, że ty o piątej rano śpisz.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 19:33   

Wbija ci na chatę o 5tej rano i zawiną w tych obciachowych slipach seby-gangusa, które niesamowitym zbiegiem okoliczności nosi każdy zatrzymany jeśli na akcji jest kamera.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 21:30   

Kuźwa, u mnie w mieszkaniu nikt nie nosi slipów xD Dzięki za ostrzeżenie. Tej nocy nie będę spać w stringach :troll:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-06-25, 22:43   

Chyba zapoczątkowałem nową serię forumowych tematów :D


JankielKindybalista85 napisał/a:
Wbija ci na chatę o 5tej rano i zawiną w tych obciachowych slipach seby-gangusa, które niesamowitym zbiegiem okoliczności nosi każdy zatrzymany jeśli na akcji jest kamera.


Jakie to jest prawdziwe :haha: :git:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.062 sekundy. Zapytań do SQL: 30