Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Czy MMG zależy na upadku Mistrzów?
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 18:40   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 18:49   

segregowała se główną zgodnie ze swoimi poglądami
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 19:29   

Jak się wejdzie na jbzdy, kwejka czy demotory to też teść się drastycznie różni pod względem poglądów w treści, tzn. śmieją się i wychwalają różne treści. Myślę, że jest to element niezbędny do funkcjonowania strony, jeśli będziemy obojętni i będziemy puszczać memy w których przykładowo dzisiaj obraża się katolików, jutro wylewa się szambo na feministki, następnego dnia na homoseksualistów, potem na wyborców PiS, potem na wyborców lewicy aż w końcu okazuje się, że jednego miesiąca zmieszało się z gównem połowę czytelników a druga połowa co chwilę dostawała treści "niedostosowane" do ich poglądów i w mig by nikt nie został.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2020-06-04, 19:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 20:29   

na jbzd swego czasu widziałem masę dyskusji na różne tematy więc może by tak nie było tylko żeby to nie było w chuj chamskie a raczej coś w stylu rozkminy.
Ascara to ja pytanie mam bo na JBZD wyczytałem w komentarzach że admin to złodziej i rucha psa jak sra a na chamsko kiedyś (jak jeszcze tam jakieś komentarze były) że admin to parówa jebana i rucha go ojciec. Jakie atrybuty mają admini mistrzów ? :-D
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 20:57   

Post, żeby zobaczyć ukryte wiadomości ;P
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 21:18   

Nic o atrybutach nie powiem. :D Jedynie czasem userom nerwy puszczały z bluzgami, ale konkretnych treści nie było.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


[ Dodano: 2020-06-04, 22:19 ]
Ot, przykład screena, który mnie osobiście razi i raczej nie chciałabym dopuścić, by znalazł się na głównej, a który był "hitem".



[ Dodano: 2020-06-04, 22:20 ]
W sensie komentarz całkiem trafny, no ale obrazek jak dla mnie dyskwalifikuje screena.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 21:22   

Ale co w tym obraźliwego? Jest na świecie tyle Matek Boskich od wszystkiego, to czemu drifterzy nie mogą mieć swojej?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 21:46   

.

[ Dodano: 2020-06-04, 22:47 ]
Przecież to nawet troszkę zabawne xD
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 22:13   

XD
_________________
.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 22:19   

macbed napisał/a:
myślę że po spadku popularności portalu po prostu im przestało zależeć


^ to

Celowo zaszkodzić raczej nie chcieli, ale po prostu przestało im zależeć na mistrzach, bo pewnie zajęli się innymi projektami więc mistrzów zostawili na zasadzie "niech se będą, a jak padną to trudno, swoje już na tym zarobiliśmy"


Moris299 napisał/a:
Jak się wejdzie na jbzdy, kwejka czy demotory to też teść się drastycznie różni pod względem poglądów w treści, tzn. śmieją się i wychwalają różne treści. Myślę, że jest to element niezbędny do funkcjonowania strony, jeśli będziemy obojętni i będziemy puszczać memy w których przykładowo dzisiaj obraża się katolików, jutro wylewa się szambo na feministki, następnego dnia na homoseksualistów, potem na wyborców PiS, potem na wyborców lewicy aż w końcu okazuje się, że jednego miesiąca zmieszało się z gównem połowę czytelników a druga połowa co chwilę dostawała treści "niedostosowane" do ich poglądów i w mig by nikt nie został.



A moim zdaniem można by puszczać wszystko to co powyżej, o ile nie przekroczy to granicy dobrego smaku, a wywalać/cenzurować jedynie te najbardziej chamskie i wulgarne treści. W ten sposób nie faworyzowałoby się żadnej grupy i nikt by się tam nie czuł jakoś specjalnie obrażony (poza ludźmi bez totalnie żadnego dystansu, ale ich i tak nie szkoda :PP ).



Ascara napisał/a:

Ot, przykład screena, który mnie osobiście razi i raczej nie chciałabym dopuścić, by znalazł się na głównej, a który był "hitem".

Obrazek

[ Dodano: 2020-06-04, 22:20 ]
W sensie komentarz całkiem trafny, no ale obrazek jak dla mnie dyskwalifikuje screena.


A ja bym to puścił, gdybym był adminem, bo to mimo wszystko jeszcze jest dość "lekkie" i nie ma tu większego hejtu na religię, ot zwykły żart
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-04, 22:38   

no ten obrazek jest neutralny. Jak Ty takich nie wpuszczałaś to się nie dziwię że się wkurzyli

[ Dodano: 2020-06-04, 23:39 ]
a że figurka Matki Boskiej na obrazku no to w sumie nic nadzwyczajnego, przecież to symbol tylko jest
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-05, 00:23   

:|
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-05, 04:17   

Zawsze myślałam, że takie żarty jak na obrazku robią katolicy, mam bardzo religijnych znajomych i lubią tego typu humor
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-05, 05:56   

Niby człowiek wiedział, że to nie użytkownicy wybierają, ale się łudził. Aczkolwiek adminofaszyzm jest w sumie wszędzie. Przynajmniej nie ma wielkich czystek za poglądy niezgodne z admińskimi - to już kolejny level. :PP
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-05, 09:01   

Takie forum by chyba zginęło natychmiast chyba, że byłoby specjalnie stworzonym miejscem kultu admina, gdzie przynależność jest uważana za prestiż.


U nas prestiż wystarczy za drzewko, weźcie udział w moim konkursie
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-05, 14:22   

Love178 napisał/a:
Takie forum by chyba zginęło natychmiast chyba, że byłoby specjalnie stworzonym miejscem kultu admina,

:patyk:

[ Dodano: 2020-06-05, 15:23 ]
Dlatego potrzebujemy serwolucji :alucard:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-05, 14:23   

Nie!
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-05, 14:48   

Masz rację, zwykła serwolucja nie wystarczy, potrzebujemy czegoś dużo mocniejszego niż zwykły ser.

Casumarzulucja!
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-05, 15:22   

Bawi mnie wizja, że Icy jest trzymany tu siłą
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-05, 15:35   

Nie mogłem wytrzymać, żeby nie sprawdzić.

https://pl.wikipedia.org/wiki/casu_marzu

tldr: casu marzu to ser z żywymi larwami much. Ja podziękuje :rzyga:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.075 sekundy. Zapytań do SQL: 32