Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowa Randka w Ciemno - rozgrywka macbeda

Kto Abba Ojcze Twoim Parostatkiem?
kandydatka nr 2
66%
 66%  [ 2 ]
kandydatka nr 3
33%
 33%  [ 1 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-20, 13:00   

Bartek chyba wygrał tę randkę.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-20, 13:56   

:brwi:
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-20, 14:03   

Bartek chodź do łóżka
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-20, 14:13   

macbed napisał/a:
Bartek chodź do łóżka


Dobra, już się ładnie ubrałem i czekam zwarty i gotowy :smile: Albo raczej rozwarty i gotowy :???:


  
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-20, 14:16   

Gdybym brał udział, to napisałbym coś podobnego, a tak to pomysł po napisaniu w publicznym temacie staje się nieoryginalny.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-20, 15:02   

Czyli jeśli szybko napisze się wszystkie najlepsze pomysły w temacie to biednym kandydatom nic nie zostanie.
_________________
.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-21, 11:09   

Rozgrywka macbeda wykracza na sąsiednie tereny - pomimo tego, że mamy tu trzy niewiasty starające się o jego względy, to macbed przeskoczył przez płot swojej rozgrywki i porównał swoje szanse z Moni, a potem nawet powiększył inklusywizm i sprawdził swoje szanse u Jankiela. A teraz pojawił nam się w jego temacie czarny koń w postaci Bartka - nie neglektujmy naszych kandydatek! Ich starania ponoszone są kosztem ujawnienia swoich tożsamości, doceńmy to!
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-21, 12:40   

 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-21, 13:02   

:bag:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-22, 17:41   

bartek82r napisał/a:
Obrazek


 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-22, 17:59   

Moris299 napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Obrazek




NOT ON MY WATCH


_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-22, 18:11   

PO TYCH EKSCYTUJĄCYCH OCZEKIWANIACH
możemy nareszcie poznać odpowiedzi naszych kandydatek <3

Jakie jest ich podejście do życiowych sytuacji kryzysowych, jak ta, która spotkała macbeda? Czy poznanie punktu widzenia każdej z kandydatek przybliży macbeda do decyzji, którą z nich wybrać, albo przynajmniej jak zemścić się na firmie optycznej?

Przekonajmy się:

Kandydatka nr 1
Ogólnie nie jestem wielką fanką zemsty - zwykle w takiej sytuacji po prostu omijam dany sklep i zamawiam z innego. Jednakże jeśli naprawdę tego właśnie pragniesz to jedziemy, idziemy na całość. Vision express z tego co widzę wielką w chuj firma, ciężko im zaszkodzić. No ale dobra, czego się nie robi z miłości.
Wprowadzamy do najtańszych marketów - biedronka, aldi, inne badziewie - szkła kontaktowe, soczewki, oprawki, kurwa wszystko. Robimy z biedronek kompleksowe salony optyczne z full obsługą klienta + jak pójdziesz do innej alejki to jeszcze są pitce na zimno. Konkurencja nie do pobicia. Twój salon zamyka się, wszyscy zatrudnieni płaczą widząc zmianę szyldu na wielki baner "TU POWSTANIE NOWY SKLEP BIEDRONKA :) "
W międzyczasie w innych salonach oni kombinują, jak tu jednak pobić konkurencję i wprowadzają własną ofertę pitzek na zimno. To był błąd wszystkie szkła kurwa brudne, wszystko ujebane tłuszczem i serem. Klienci liczba -1. Mają dość. Przebranżowują się i od teraz są piekarnią z pitzkami.

Plus, jak tylko widzą jedzącego pitzkę człowieka w okularach dostają masowego meltdownu.

Udało nam się.

W ramach zemsty zafundowaliśmy wszystkim w branży okulistycznej PTSD.

Kandydatka nr 2
Podać się za dużą nieistniejącą międzynarodową firmę, ale przedstawić ją w tak legitny sposób, żeby nie wzbudzić podejrzeń, zamówić jebitną ilość okularów dla pracowników i czekać na realizację zlecenia, po czym zerwać wszelki kontakt i patrzeć, jak świat płonie.

Kandydatka nr 3
Tutaj i tak Bartek zgarnął już prawdopodobnie najlepszy pomysł, ale spróbuję również dodać coś od siebie. Jeśli płatność jest przy odbiorze, zapłać w jednogroszówkach. Możesz też wystawić im opinię w kilku miejscach w internecie, np. na fb. Ewentualnie możesz wykorzystać parę destrukcyjnych pomysłów z gry "Zemsta Urzędasa" (przy okazji odstresujesz się przy grze ^^), np. zapchanie im toalety jakże cennym teraz papierem toaletowym ;P Powodzenia :hm?:


Powiedz nam macbedzie, co sądzisz o tych poradach A TY DROGI WIDZU (tak, wracamy z kultową ankietą) zagłosuj i powiedz, która kandydatka najlepiej wypadła :brwi:
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-24, 01:23   

Dziękuję za odpowiedzi.
Bardzo mi się podoba podejście kandydatki nr 1, według której zemsta to ostateczność, ale jak już w to brnąć, to z przytupem. Plan tak misterny, że za pierwszym przeczytaniem się w nim pogubiłem. Wyobraziłem sobie jego realizację i poczułem błogość jak przy księżycowym spacerze na łące usianej kanarkowymi kwiatami. Użycie pizzy jako broni psychologicznej jawi mi się jako wizja szalenie ekscytująca. Widzę tu symbol, który na długo wypalony zostanie w umyśle tych nikczemników. Symbol, przed którym drżeć będą całe pokolenia. Kto wie, może nawet doprowadzimy do upadku szklanego reżimu i poprowadzimy ludzkość ku lepszej, acz całkowicie innej przyszłości. Przyszłości soczewek kontaktowych.

Pomysł kandydatki nr 2 również mi się podoba, brzmi jak idea Bartka zastosowana na szeroką skalę, a przypominam, że momentalnie wywołała ona myśli nieczyste. Mogłoby to jednak ciągnąć za sobą ryzyko namierzenia nas i wieloletniego prześladowania przez służby porządkowe, co wiązałoby się z utratą spokojnego życia. Ale bez ryzyka nie ma zabawy. Dla osiągnięcia wyższego celu warto czasem poświęcić coś, bez czego życie wydaje się niemożliwe. Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś, że ten, kto nie poświęci cząstki siebie, nie będzie w stanie nic zmienić. Być może aby pokonać potworną korporację trzeba porzucić swoje człowieczeństwo i samemu stać się potworem. Nasze życie obróci się do góry nogami, ale wiesz co? Z Tobą się tego nie boję. W końcu kto powiedział, że do góry nogami nie jest... lepiej?

Ekhm. Zapłata w jednogroszówkach zaproponowana przez kandydatkę nr 3 to iście piekielna fantazja, obawiam się jednak że przysporzylibyśmy w ten sposób problemów Bogu ducha winnym pracownikom sklepu, a winnym zaistniałej sytuacji jest raczej dział odpowiedzialny za realizację zamówień. Pomysł z negatywnymi opiniami jest najbardziej przystępny do realizacji i niezależnie od wyników tegorocznej edycji Randki w Ciemno™ prawdopodobnie z niego skorzystam. Urzekło mnie natomiast zapchanie toalety papierem toaletowym. Możemy wynająć zaufaną ekipę i przeprowadzić szeroko zakrojoną akcję zapychania kibli wszystkim CEO omawianej firmy. Operacja będzie co prawda zakładała serię włamań, jednak wiem, komu można zaufać w tej kwestii. My będziemy jedynie leżeć na tarasie, popijać Samotnego Junkersa, nadzorować akcję przez telefon i śmiać się złowieszczo.

[ Dodano: 2020-04-27, 00:27 ]
Runda trzecia.
Po trzech dniach I N T E N S Y W N E J medytacji w końcu opracowałem idealne zadanie.

yyyy zaprojektowanie ołtarza Crawczykańskiego. :I
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-01, 13:30   

No i co dalej?
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-01, 16:20   

No i projektują. To nie takie proste zmierzyć się ze stworzeniem czegoś godnego bóstwa. Fałszywego bóstwa, ale jednak bóstwa.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-01, 16:25   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Fałszywego bóstwa

proszę wyjść z tego tematu
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-01, 23:29   

Kandydatka nr 2 ma tak charakterystyczny styl, że już po odpowiedzi udzielonej na pierwsze pytanie łatwo się domyślić, kim jest :)
_________________
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-07, 12:52   

To jak już tak przypominamy o wszystkich rozgrywkach to przypomnę też o tej - Kandydatki, nie opierdalać się :P
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-07, 15:32   

Nie no, im więcej czasu poświęcą tym lepsze będą efekty :D
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-07, 15:44   

Budowa ołtarza to nie taka prosta sprawa, trzeba kupić ziemię, wynająć architekta, ekipę budowlaną..
ZSK miałby fajną robotę :I
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 33