Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowa Randka w Ciemno - rozgrywka macbeda

Kto Abba Ojcze Twoim Parostatkiem?
kandydatka nr 2
66%
 66%  [ 2 ]
kandydatka nr 3
33%
 33%  [ 1 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-15, 13:15   Forumowa Randka w Ciemno - rozgrywka macbeda

Tutururuntuntuuun!
Poczet sztandarowy wprowadź!
Muzykę zapodaj https://www.youtube.com/watch?v=g7_VlmEamUQ

Rozgośćcie się wszyscy w rozgrywce macbeda, tylko nie wpadnijcie przypadkiem w pułapkę traperską!

Zebraliśmy się tutaj w internetowym realmie, aby odpowiedzieć sobie na jedno z fundamentalnych pytań hydrodynamiki:
Gdyby macbed wybierał w Forumowej Randce w Ciemno, to kogo by wybrał?

O rany, co to? Jesteśmy w Forumowej Randce w Ciemno!
I macbed jest wybierającym!
To się dzieje naprawdę!

Nareszcie mogą się spełnić nasze marzenia o tym, aby nasz postowy towarzysz nie musiał już nurkować w Hańczy w poszukiwaniu sensu życia, gdyż w końcu go tu znajdzie, i może nie jest nim miłość, ale na pewno jest nim zdobycie fejmów poprzez udział w tak prestiżowym turnieju jak nasza kultowa Forumowa Randka w Ciemno!

W rozgrywce zmierzą się ze sobą trzy kandydatki w trzech krótkich, ale z pewnością niezapomnianych rundach wypełnionych miłością niczym walentynkowe pączki na kamerce u Słownika #przywróćcietradycję

Runda 1:
W Rundzie tej macbed wrzuci do tego tematu zestawienie 10 par przeciwieństw, z których każda kandydatka wybierze swoją preferowaną opcję. Celem jest porównanie swoich preferencji z preferencjami macbeda. Liczy się przede wszystkim szczerość odpowiedzi, gdyż nie wiemy, czy macbed wybierze swoją miłość na podstawie wykalkulowanych zgodności, czy wykona ruch godny top 10 forumowych plot twistów of all time i da szansę jednej z bardziej niepozornych uczestniczek :hm?:

Runda 2:
W ramach tej rundy macbed wrzuci do tematu post z trapiącym go problemem, na który należy opisać słownie swoje rozwiązanie. Macbed jako, że jest kreatywną osobą, może się spodziewać kreatywnych odpowiedzi, a nawet rozwiązania problemu związanego z kreatywnością. Może poprosi o sposoby na brak weny? A może zaskoczy nas całkowicie nieszablonowym pytaniem? Szykujcie się i pióra w dłoń!

Runda 3:
Zadanie decydujące, a zarazem najbardziej wymagające. Tutaj nie wiemy czego się spodziewać. Zaprojektowania ołtaża Crawczykańskiego? Stworzenia mema z Lessie? Polecenia godnego posłuchania mashupa? Forma zadania jest tutaj dowolna i wyboru dokonuje macbed, dlatego przygotujcie się na każdą ewentualność, a zaawocuje to zwycięstwem i może nawet zostaniecie parą godną umieszczenia na liście "czy wiesz, że..."

Powodzenia!

Przewidywany czas trwania każdej rundy:
Runda 1: 24h
Runda 2: 48h
Runda 3: 72h
_________________
Ostatnio zmieniony przez Love178 2020-05-08, 12:51, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-16, 02:32   

Witam cieplutko wszystkie kandydatki, kandydatów, prowadzącą <3 i inne osoby zainteresowane. Przez najbliższe dni będziemy udawać że komuś zależy na moich względach i mam nadzieję, że będziemy się bawić iście szampańsko. W związku z tym będę przygotowywał poszczególne zadania przez absurdalną ilość czasu, w związku z czym proszę o przemyślane odpowiedzi. Albo i spontaniczne. Jak se tam chcecie. To tylko gra, nie? Głupia forumowa zabawa. Świetnie świetnie, bawmy się wszyscy.


1. Lamy czy alpaki?

2. Triss czy Yennefer?

3. Absol czy Giratina?

4. Ferrari czy Lamborghini?

5. Mieć władzę czy być lubianym?

6. Miecz czy bicz?

7. Wino słodkie czy wytrawne?

8. Obrazić człowieka czy obrazić naród?

9. Wampiry czy wilkołaki?

10. Serce czy rozum?


Dodatkowo - jeśli Pani Lowe pozwoli - w jednym z pytań będą plus 2 punkty za zgodną odpowiedź (think outside the box), a w innym pytaniu - minus 1 za niezgodną. :hm?:
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-16, 09:44   

Czy to znaczy, że można pominąć jakieś pytanie w obawie, iż straci się punkt?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-16, 10:28   

Hmmmm

Niby 0 jest lepsze niż -1, ale trzeba wiedzieć, które to jest pytanie
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-16, 10:54   

Czyli można stracić hipotetycznie aż 3 punkty. Bo pytanie za +2 zidentyfikować jako to za -1 i nie odpowiedzieć, a w tym prawdziwym za -1 odpowiedzieć źle.

Ja myślę że nie ma co kombinować, w miłości liczy się żywioł, nie kunktatorstwo.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-16, 13:34   

ech

jedno z pytań -1 / +1
inne z pytań 0 / +2

czyli można albo zyskać dodatkowy punkt albo stracić jeden punkt

miało być ciekawiej ale jak to za trudne to zostawmy jak jest
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 16:24   

Podsumujmy rundę pierwszą, bo czas może nie nagli, ale na pewno wszyscy niczym wampir na diecie z soków pomidorowych są już bardzo spragnieni wiedzy o wynikach, a więc je zaserwujmy!

Takie są preferowane odpowiedzi macbeda:
1. alpaki
2. Yennefer
3. Absol
4. Lamborghini
5. być lubianym
6. Miecz
7. wytrawne
8. obrazić naród
9. Wampiry
10. Serce

A teraz sprawdźmy preferencje naszych kandydatek:

kandydatka nr1
1. alpaki
2. Yennefer

3. Giratina
4. Lamborghini
5. Mieć władzę
6. bicz
7. Wino słodkie
8. obrazić naród
9. Wampiry

10. rozum
Zgodność: 50%

kandydatka nr2
1. Alpaki są zajebiste i mają fajne futerko. Nie dane mi było spędzić czasu z lamami, tak więc wybór pada na alpakę.
2. Zdecydowanie Triss. Yennefer to straszna sucz, która usiłuje trzymać Geralta pod pantoflem i nawet nie pozwala mu się napić na imprezie. Ha tfu.
3. Trudny wybór, ale jeśli mam wybrać to Girantine. Nie pytaj dlaczego. Trzeba bylo coś wybrać.
4. I jedno, i drugie nie na moją kieszeń i podejrzewam, że nigdy mnie nie będzie stać. Ale Lamborginię Aventadora to bym brała, jakby dawali za darmoszkę.
5. Wolę rządzić, ale tak, by być lubianą ;)
6. Oczywiście że bicz. Miecz w łóżku raczej nie ma żadnego zastosowania :brwi:
7. Bierę słodkie. Wytrawne też lubię, ale jak wsuwam.jakąś pieczeń czy coś.
8. Zależy, jak to postrzegasz. Naród jako ogół może być chujowy i człowiek jako jednostka to samo. Ale wolę ocenić człowieka indywidualnie niż szufladkować naród, choć lubię się zbijać że stereotypów. Obrażanie narodu przychodzi latwo, ale pojechać człowiekowi w cztery oczy wymaga wincej odwagi, także skłaniam się ku temu.
9. A co to kurła, Saga Zmierzch? No dobra, bierę wampiry. Blade, przystojne i w ogóle, takie mityczne chady można by rzec :troll:
10. Rozum. Lepiej myśleć głową niż sercem, bo serce często przerzuca myśli na narządy rozrodcze, tak więc sobie stąpam twardo po ziemi, a przynajmniej probuję.
Zgodność: Za niewybredność w samochodach przydzieliła, pół punkta, więc wychodzi 25%, ale macbed może uznać inaczej

kandydatka nr3
1. Alpaki
2. Triss - przynajmniej książkowa i na ten moment, a że nie jestem jeszcze nawet w połowie książek i gier, może się to zmienić)
3. Absol
4. Ferrari
5. Być lubianym
6. Bicz
7. Wino słodkie
8. Obrazić naród
9. Wampiry
10. Serce

Zgodność: 60%

Na szczęście żadna z kandydatek nie podpadła w pytaniu, za które groziło odebranie punktu, a było to pytanie pierwsze. Jak to opisał za kulisami nasz uczestnik:
"odjąć jeden punkt za odpowiedź "lamy" w pierwszym pytaniu. Nie chcę się zadawać z takimi osobami."
Zatem nasze kandydatki mogą odetchnąć z ulgą – z każdą z Was macbed może chcieć się zadawać :) Natomiast pytaniem podchwytliwym, w którym można było zgarnąć dwa punkty było pytanie drugie. Macbed miał nadzieję na kontakt telepatyczny ze współfanem serii, który by podsunął odpowiedzi "Shani" bądź "Ciri", co zasługiwałoby na bonus. Nie stało się to, ale wyraźnie wciąż mamy do czynienia ze znawczyniami tematu, co widać po zgodności gustów w kandydatką numer jeden i uzasadnienie odpowiedzi od kandydatek numer dwa i trzy. Również kandydatki numer dwa i trzy kompensują punkty przy pytaniu o wybór poka - podobnie jak nasz uczestnik preferują wizerunek niezrozumiałej dobrej duszy, która w staraniach aby ostrzec ludzi przed nadchodzącymi kataklizmami zostaje niesłusznie uznana za ich zwiastun w opozycji do zaginacza czasoprzestrzeni, który może jest niesłusznie uznawany za uosobienie zła, ale nie ma na to pewnych dowodów. Natomiast z żadną z kandydatek nie ułożyło się w kwestii wina, chociaż jeśli nasz uczestnik zaoferuje kandydatce numer dwa zagryzkę, skusi się na wytrawne ;) Jeśli chodzi o kwestię bicza i miecza mamy podobną sytuację - możliwe, że kandydatki i macbed obrali różne konteksty i nasz uczestnik brał pod uwagę sukces w walce w plenerze, podczas, gdy nasze kandydatki przeniosły się oczami wyobraźni w inną scenerię, gdzie bicz wydał im się bardziej poręczny? :hm?:

Bardzo ciekawe pytania i bardzo ciekawe odpowiedzi - powiedz nam macbedzie jakie odniosłeś wstępne wrażenia o naszych kandydatkach i przyszykuj pytanie do rundy drugiej! <3
_________________
  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 17:40   

Gdzie były zapisy? :wnerw:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 17:48   

w ogóle Macbed które pytania chciałeś inaczej punktować?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 18:04   

icywind napisał/a:
Gdzie były zapisy? :wnerw:

Zapisy były w temacie ogólnym zabawy (Forumowa Randka w Ciemno - sondaż), była tam ankieta i napisałam posta, kiedy ją wrzuciłam
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 18:06   

no dobra to już wiem kto ma jaki numer xD

Love178 napisał/a:
Jeśli chodzi o kwestię bicza i miecza mamy podobną sytuację - możliwe, że kandydatki o macbed obrali różne konteksty i nasz uczestnik brał pod uwagę sukces w walce w plenerze, podczas, gdy nasze kandydatki przeniosły się oczami wyobraźni w inną scenerię, gdzie bicz wydał im się bardziej poręczny? :hm?:

o matko :1m:

Love178 napisał/a:
Zgodność: Za niewybredność w samochodach przydzieliła, pół punkta, więc wychodzi 25%, ale macbed może uznać inaczej

niniejszym przyzwalam

krojechleb napisał/a:
w ogóle Macbed które pytania chciałeś inaczej punktować?

Lowe napisała
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 18:41   

Dlaczego to przegapiłem :sadangel:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 18:54   

Ekhm. Podoba mi się, że kandydatka nr 2 mimo niskiego wyniku w fajny sposób uzasadniła swoje wybory, w związku z czym trudno się nie zgodzić co do pewnych kwestii.
Duży bonus za alpaki, jest mi niezmiernie miło że wszystkie kandydatki kierują się w życiu rozsądkiem i mają ciepłe serduszka.
Kandydatki nr 1 i 3 uzyskały podobną zgodność, nie mam wątpliwości że obie są pięknymi i życzliwymi niewiastami.

:I
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 19:02   

Damn. Nie miałbym szans u macbeda.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 19:02   

icywind napisał/a:
Dlaczego to przegapiłem :sadangel:

Po co Ci kolejne randki? >:<
Przecież masz mnie. >:>
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 19:04   

Turg wants more
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 19:10   

O cześć Turg, jak Ci smakowało w mojej restauracji
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-17, 19:16   

Woda była dobra
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-19, 22:57   

RUNDA 2 CZY COŚ

No dobra moje drogie panie i nie tylko, chciałbym Wam wyznać że od dawna trapi mnie pewien problem. Męczy mnie to do tego stopnia, że nie mogę spać po nocach (i siedzę wtedy na forum ale nie w tym rzecz), a od zgrzytania zębami starły mi się wszystkie plomby. Otóż pewien salon optyczny, którego nazwy nie wymienię ze względu na to, że ktoś z Vision Express mógłby mnie posądzić o zniesławienie, zachowuje się nieelegancko wobec konsumenta. Od ponad miesiąca przeciągają oni dostawę mojego zamówienia, mimo licznych zapewnień, że robią co mogą etc.

Waszym zadaniem będzie obmyślić skuteczny plan zemsty, aby na długo popamiętali, że z fryzjerem się nie zadziera, a słonie nigdy nie zapominają.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-20, 12:39   

Jeśli nie trzeba płacić z góry lub nawet zaliczkować to poszedłbym tam i zamówił jedne z najdroższych okularów podał fejkowe dane łącznie z numerem telefonu (jak masz to najlepiej podaj numer tek Krok-oroka) i nie odebrałbym ich. Najlepiej iść z rodziną i zamówić kilka par. Ważne żeby wysoką kwotę uzyskać ze szkieł a nie z opraw bo nieodebrane oprawy mogą wystawić ponownie na półkę a szkła które zostały już oszlifowane idą na straty bo nie zrobią z nimi nic :diabelek3:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.091 sekundy. Zapytań do SQL: 33