Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowa Randka w Ciemno - rozgrywka Icywinda

Twój ulubiony kandydat
kandydat nr 1
37%
 37%  [ 3 ]
kandydat nr 2
0%
 0%  [ 0 ]
kandydat nr 3
12%
 12%  [ 1 ]
kandydat nr 4
50%
 50%  [ 4 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 13:29   

O rety kotlety, i ja mam wybrać tylko jedną osobę?
Wybór musi paść pomiędzy kandydatem nr. 2 i kandydatem nr. 4
Jestem wzruszony oddaniem i poświęceniem kandydatów 1 i 3. Ale nie rozwiązuje ono problemu zadanego w zadaniu.
Jak napisałem:
Cytat:
Wykaż się kreatywnością i sprytem w odpowiedzi na to zadanie.

A jedyną naprawdę kreatywną odpowiedzią jest odpowiedź kandydata nr. 2.
Tą rundę wygrywa zatem kandydat nr. 2. Z Kandydatem nr 4 na drugim miejscu.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 13:30   

XDDDDDD
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 13:41   

Awww... <3 Cóż za emocje! Cóż za zwroty akcji!
Chciałabym z tego miejsca podziękować kandydatowi nr 4 za wyobrażenie sobie mozarelli w wersji bondage. Chwilę później okazało się, że internet też już sobie wyobraził:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 13:46   

ruda napisał/a:
Chciałabym z tego miejsca podziękować kandydatowi nr 4 za wyobrażenie sobie mozarelli w wersji bondage. Chwilę później okazało się, że internet też już sobie wyobraził:

To akurat zasługa macbeda.
Chyba, że to on jest kandydatem nr. 4 :hm?:
Cytat:
i [22.02.20, 22:21:53] macbed: chyba nigdy nie przestanę odczytywać ten skrót jako "brutal death sado maso"
i [22.02.20, 22:21:58] widzu: Mam depresję, pomóżcie
i [22.02.20, 22:22:16] macbed: bardzo dużo sera mozzarella
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 13:51   

_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 14:07   

_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 17:58   

Cytat:
Runda 3
W tej rundzie przekonujemy się, że nie tylko w słowach mieści się kreatywność naszych kandydatów! Tutaj Icywind publikuje zadanie, w którym trzeba coś stworzyć. Może nowy banner s.e.r.w.o.l.u.c.j.i? Może mem? A może wystrój rodem z widzuOS na swoim pulpicie? Któremu z kandydatów uda się urzec wybierającego swoją kreatywnością? Dowiemy się po 78 godzinach lub kiedy wszyscy kandydaci prześlą mi swoje prace.

Dośćdługo zastanawiałem się nad treścią tego zadania. Wydaje się ono w swojej formie zbyteczne. Mam zlecić rysunek? Nie szukam przecież malarza. Rysunek idealnej dla mnie osoby może przecież w swojej formie wyglądać paskudnie. Ale być rysowany prosto z serca i ze szczerą nadzieją zdobycia mojej miłości. Nie przyszedłem do tego programu, żeby szukać najbardziej utalentowanej w wybranej kategorii osoby.
Przyszedłem tutaj aby znaleźć osobę z którą połączy mnie żywe, prawdziwe i stałe uczucie, nie tylko fascynacja jak ładnie rysuje czy robi wystrój OSa (i tak defaultowy Gnome jest najlepszy).



Tak więc zadanie brzmi:
stwórz dzieło w dowolnej formie. Może być to mem, rysunek, rzeźba, wiersz, tatuaż na tyłku, pixelart w Minecrafcie itd.
Powinno być to jednak dzieło artystyczne i kreatywne.
Treść tego dzieła mus przedstawiać twoją wizję udanego, trwałego i pełnego miłości związku.
Powodzenia i do dzieła
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-08, 19:40   

Ja tu tylko wpadłem napisać, że temat jest genialny :D :git:
I z niecierpliwością czekam na wyniki, żeby dowiedzieć się kto wygrał serce Icka :)
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-08, 19:54   

Pewnie jeden z fanatyków serwolucji. Widać, że to głównie oni startują.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-08, 21:28   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Pewnie jeden z fanatyków serwolucji. Widać, że to głównie oni startują.

Każdy jeden post w tym temacie to złoto, nie mogę :haha:


W sumie to wszystkie zgłoszenia na Icka wpłynęły jakieś dwa dni temu, ale Samary jeszcze nie, to chociaż Ickowe wrzucę :P


Witamy w finałowej rundzie Forumowej Randki w Ciemno!

Rozgrywka skupiła uwagę niemałej publiczności, za co bardzo dziękuję! Cieszy mnie też entuzjazm naszego uczestnika oraz kandydatów, co dodaje niemałej pikanterii! Jak to mówią, w miłości jak na wojnie, dlatego walka jest zacięta, leje się pot i łzy, nieprzespane noce spędzone na rozkminach "czy to będę ja?" Dowiemy się już zaraz po tym jak Icy zapozna się z pracami naszych kandydatów!

A oto one:

kandydat nr 1
Kandydat postanowił zobrazować idealną miłość za pomocą materiału filmowego. Pomimo obecności ekipy telewizyjnej, widziana miłość nie jest odgrywana, jest szczera i prawdziwa.
https://youtu.be/Ut32rVdsmLA

kandydat nr 2
Kandydat zaprasza do poznania jego wizji poprzez interakcję - napisał program, który pokaże jak jego zdaniem wygląda udany związek, ale tylko, jeśli Icywind poprawnie odpowie na pytanie! (z tego co rozumiem należy odpalić na kompie)
https://megawrzuta.pl/download/20243e6f9ce4d382ee9d71cd3e75b177.html

kandydat nr 3
Kandydat sięgnął w swojej twórczości po sztukę kalsyczno-modernistyczną i obdarował Icywinda dziełem z gatunku kubizmu! Jak w przypadku każdego prawdziwego dzieła sztuki można pisać całe książki na temat interpretacji bądź można go podsumować lakoncznie słowami "udany, pełen miłości związek"


kandydat nr 4
Ostatni, ale nie najmniej ważny kandydat opowie nam o swojej wizji udanego związku za pomocą historii. Historii obrazkowej, dokładniej zwanej animacją. Czy zapierająca dech w piersiach fabuła porwie serce naszego kandydata?
http://sketchtoy.com/69124900


W międzyczasie jak Icy będzie podejmował swoją decyzję podziel się z nami swoimi wrażeniami drogi widzu i zagłosuj w ankiecie! :D Który kandydat Twoim zdaniem stworzyłby najidealniejszy związek? A może ideały nie istnieją? O tym przekona się Icy po tym jak dokona decyzji - powiem nam Icku, która z prac podoba Ci się najbardziej oraz dokonaj ostatecznej decyzji - który z kandydatów zakończy tę rozgrywkę zmierzając ku zachodowi słońca na grzbiecie jednorożca razem z Tobą?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Love178 2020-03-08, 22:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-08, 21:41   

Love178 napisał/a:
kandydat nr 1
Kandydat postanowił zobrazować idealną miłość za pomocą materiału filmowego. Pomimo obecności ekipy telewizyjnej, widziana miłość nie jest odgrywana, jest szczera i prawdziwa.
https://youtu.be/Ut32rVdsmLA

powiedzcie mi kim jest kandydar nr. 1, muszę mu wysłać rachunek za onkologa. Nawet 1/4 tego czegoś nie zdołałem obejrzeć :zalamka:

[ Dodano: 2020-03-08, 21:41 ]
Love178 napisał/a:
http://bit.ly/396YwfP

chyba nie działa xd
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-08, 21:44   

Wyślij ten rachunek do Andrzeja. W końcu zgodził się na dodatkową kasę na onkologię i może coś sie znajdzie dla ciebie :troll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2020-03-08, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-08, 22:01   

https://youtu.be/Ut32rVdsmLA?t=172 :haha:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-08, 23:32   

Kandytada nr. 1 dyskwalifikuje brak własnej pracy i propagowanie nowotworów.
Jak kocha to udostępni źródła. Kandydat nr. 2 nie pokazał co ma w środku... jego program. Do tego rozszerzenie .exe, czy ty mnie chcesz zabić? Niemniej doceniam formę artystyczną.
Wizja kandydata nr. trzy oddaje chyba jego uwielbienie poligamii. Przykro mi ale nie widzę się na tym obrazku.
Kandydat nr. 4 wyróżnił się niezwykle pozytywnie. (nie trzeba było podpisywać, że to ser, to oczywiste) Tak w tym jak i w poprzednim zadaniu udało mu się wywołać na mojej twarzy nie mały uśmiech. Oby uczucie radości jakie odczuwałem oglądając i czytając twoje prace towarzyszyło mi całe życie. Ponieważ wybieram ciebie - Kandydacie nr. 4 . A teraz wyjdź za mnie, szybko >:>
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-09, 14:32   




Cieszmy się i radujmy, wznośmy fanfary, albowiem Icywind dokonał wyboru i jego szczęśliwym wybrańcem został kandydat nr 4!

Na początku nasz uczestnik nie był do końca pewien, czy to będzie ten kandydat ze względu na jego powściągliwość do współżycia bez ślubu, jednakże kandydat ten zdobył bardzo dobre rokowania w drugiej rundzie i całkowicie podbił serce Icywinda w rundzie trzeciej! Doświadczyliśmy tu pięknego rozkwitu miłości niczym kwiat róży, u którego również zaczyna się od niepozornego pąka.


Jednakże kim jest ukochany Icywinda? Chyba należy to w końcu ujawnić.




kandydatem nr 4 jest




































:dance: <3 :grimer: Nadir :grimer: <3 :dance:



A oto lista pozostałych kandydatów. Świetnie się sprawowaliście! Oby taka rozgrywka jeszcze się powtórzyła!

kandydat nr 1 - Moni <3
kandydat nr 2 - Samara <3
kandydat nr 3 - NieMamKlawiatuy <3






Nadir, Icywindzie, możecie skonsumować swój związek. Ale na pewno nie bez wyjazdu na wystrzałową wycieczkę :hm?: Jest to możliwe dzięki naszemu sponsorowi! Przed Wami do wyboru są trzy opcje - Waszym pierwszym wyzwaniem jakonowej para jest wspólne zdecydowanie się na jedną z nich:



Czy wybieracie opcję nr 1? Opcję nr 2? Czy może opcję nr 3? :hm?:
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-09, 14:44   

:funfunfun: :hug: :happybday:
życzę upojnej nocy
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-09, 15:14   

Aaaawwww, so sweet. Mam nadzieję że wycieczka do Zgierza umocni waszą miłość.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-09, 15:37   

Podejrzewałem, że to Nadir xD
Klawiatura była oczywista po pierwszej turze :V
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-09, 15:50   

Gratulacje Nadire! :grimer: Liczymy na cudowną relację z wycieczki :brwi:

icywind napisał/a:
Jak kocha to udostępni źródła.

To tylko sprostuję jeszcze, że przesyłałam też wersję przed skompilowaniem, ale miała być udostępniona tylko w razie, gdyby exe się nie chciało odpalić, bo nie chciałam żebyś po prostu zajrzał w kod i miał od razu spoiler co jest po jakiej odpowiedzi xD A że exe jest bee to nie wiem, tak mnie uczyli wieki temu w liceum kompilować xD W każdym razie teraz już jako bonus mogę dorzucić :D
https://megawrzuta.pl/download/f03f5db0b4c84334701442510c9eae48.html
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-09, 15:58   

Cytat:
goto

Ty rzeczywiście lubisz horrory :scared:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.107 sekundy. Zapytań do SQL: 35