Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Żabka Nano/Store
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2022-06-14, 17:26   Żabka Nano/Store

Ostatnio w środku nocy złapała mnie mega chęć na oszamanie jakichś chipsów i wyszukując w apce Żabki całodobowych Żabek natrafiłem na to cudo:
https://streamable.com/ef0jve

Żabka Nano. Bezobsługowy sklep bez kas i bez sprzewawców. Polega to na tym, że podpinasz pod apkę kartę płatniczą, skanujesz kod QR na wejściu i po prostu bierzesz z półki co chcesz a potem wychodzisz bez żadnego skanowania itp. i na podstawie kamer jakieś sztuczne inteligencje analizują co wziąłeś z półki i pobierają ci odpowiednią kwotę z karty.
tutaj materiał żabki na ten temat:
https://youtu.be/NdQk0uLIgI8

Teraz Żabka zapowiedziała, również wprowadzanie maszyn które zrobią w takim sklepie hot doga.

https://youtu.be/zD4Ay2Zi9AI

Podoba mi się to.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2022-06-14, 17:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10718

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2022-06-15, 07:59   

*Post sponsorowany

[ Dodano: 2022-06-15, 09:04 ]
A tak serio to zatrudniają te słynne stare baby, które przesiadują w oknach i zamiast tego siedzą na kamerkach i skrzętnie notują co kto wyniósł ze sklepu.

Im bardziej bezkontaktowo tym lepiej. Ja to szanuję :1m:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2022-06-15, 08:13   

Moris299, byłem, zaraz przy dworcu w Poznaniu jest, więc polecam jak się pociąg spóźni dużo bardziej niż powinien lub zamiast czekać na Bałtyku chcesz coś ojebać. Ew. na innym przystanku.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2022-06-16, 12:38   

Oj tak byczku w to mi graj, zero kontaktu ze sprzedawcą, wchodzisz że słuchaweczkami, bierzesz chiperki i puszeczkę tigera i wychodzisz. Zero, powtarzam zero kontaktu ze sprzedawcą. Idealny sklep, z tym że zabki są drogie więc czekam na lidla lub biedrę w tym systemie.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-06-20, 11:21   

Wy młodzi to dziwni jesteście z tym zero kontaktu. Zero emisji. Zero waste. Po prostu zero. Ja to, jak to stary dziad, sobie lubię z ludźmi pogadać, słuchawek poza domem nie używam bo czerpię przyjemność z obserwowania i słuchania otaczającego mnie świata i ludzi. Nie powiem, w marketach lubię samoobsługowe kasy ale to, co tu Morenc podrzucił to już kurwa aberracja. Jeszcze bardziej zajebiście pasujące spersonalizowane reklamy na podstawie tego co na temat twoich zakupów wykminiła o tobie ta skanująca półki sztuczna inteligencja są w pakiecie?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10718

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2022-06-20, 13:49   

To ja jestem mentalnie i rocznikowo pomiędzy Jankielem, a resztą forum. Z jednej strony dla mnie zakupy to sprawa trochę intymna, nie musi nikt oglądać, komentować i oceniać tego co kupuję. Nie muszę też zagadywać do ludzi za kasą, bo o czym miałbym z obcym typem rozmawiać i po co. No i nie narażam się na ocenę mojej aparycji przez panie za ladą. Wchodzę - kupuję - wychodzę. Jakbym zajrzał do lodówki.
Z drugiej zaś strony, jebać słuchawki. W domu mam głośniki z zawsze lepszą jakością dźwięku i zdrowsze, poza domem "czerpię przyjemność z (...) słuchania otaczającego mnie świata" i czy mnie ktoś nie potrąci. A są ludzie co nawet w samochodach siedzą w słuchawkach. Ha tfu. A reklam w internecie nie mam :spiew:

JankielKindylibalista85, mieć kochankę i nie móc z niej skorzystać - to dopiero aberracja!
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-06-20, 17:55   

ZSK napisał/a:
JankielKindylibalista85, mieć kochankę i nie móc z niej skorzystać - to dopiero aberracja!

Czekej, czekej, co? We need to go deeper. 😉
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2022-06-20, 20:02   

Ja tam jakimś dużym entuzjastą nie jestem szczególnie, że dobrze jest się do kogoś odezwać i ponarzekać, ze znowu autobusy się spóźniają czy na pogodę, ale jak potrzebujesz skorzystać kompletnie w nocy, to dobra sprawa.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.056 sekundy. Zapytań do SQL: 21