Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Pandemia z Chin
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-06, 13:07   

"Czy wiesz, że... Boris Johnson jest wujkiem-sąsiadem Lilki"
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-06, 15:11   

IMO to jednak ma swoje plusy. I od razu disclaimer - nie życzę nikomu śmierci, mimo tego jak chujowymi osobami są. Plusem jaki widzę, jest to, że może (istnieje jakaś szansa), że Boris oprzytomnieje i nie będzie traktował takich epidemii z takim niepoważnym i farquaadowskim podejściem wobec brytyjczyków.

Szykuje się swoja drogą prawdziwy rozkwit motywu Danse Macabre
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-06, 16:49   

https://www.youtube.com/watch?v=Kc00LxQxFt0
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-06, 17:13   

Za miesiąc otwieramy gospodarkę albo zdechniemy. Czy wirus dalej będzie (a będzie) czy nie. To też jest może farquadowskie ale cóż...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-06, 17:14   

krojechleb napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=Kc00LxQxFt0


Coś mi tu nie pasuje. Skąd spejson wie, co to są liczby całkowite i czym jest średnica? :haha:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-06, 17:16   

Testoviron go nauczył w pakiecie z całkami.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-06, 17:19   

krojechleb napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=Kc00LxQxFt0


Pierwszy raz w życiu śmieszy mnie filmik ze spejsonem :haha:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-06, 22:09   

Dead_Laugh napisał/a:
IMO to jednak ma swoje plusy. I od razu disclaimer - nie życzę nikomu śmierci, mimo tego jak chujowymi osobami są. Plusem jaki widzę, jest to, że może (istnieje jakaś szansa), że Boris oprzytomnieje i nie będzie traktował takich epidemii z takim niepoważnym i farquaadowskim podejściem wobec brytyjczyków.


I właśnie takim tokiem rozumowania się kierowałem, kiedy podłączyłem się pod post Wojtka, w którym ten życzył Borisowi trzepnięcia koronawirusem - nie śmiertelnego rzecz jasna, ale takiego, żeby go trochę pomęczyło i żeby zrozumiał, że to nie jest jakaś tam mocniejsza grypa tylko coś dużo bardziej paskudnego.
I nie wiem jak Wojtek, ale ja swój wpis traktowałem trochę z przymrużeniem oka.
A przed chwilą pojawiło się info, że Boris Johnson trafił na intensywną terapię: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-boris-johnson-trafil-na-oddzial-intensywnej-terapii/p5zkm8v
Kurde, mam nadzieję, że z tego wyjdzie ^^"
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-07, 00:32   

Na Twitterze ostatnio krążą wpisy Piotra Wielguckiego, znanego też jako Matka Kurka. Wcześniej zasłynął ze sprawy sądowej z Jerzym Owsiakiem. W skrócie - twierdzi, że koronawirus to jest powszechny "zajob", że wszystkim odpierdala, że to tylko odmiana grypy. Gość pierdolnięty. Pluje na każdego, kto ośmieli mu się sprzeciwić. Wcześniej wypadało się u niego pajacem, teraz wypada kupą :|
Kilka jego tekstów:







_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-08, 16:05   

https://www.wiocha.pl/162...ien-kwarantanny
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-08, 16:23   

"STAY HOME" wygrało
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-08, 19:16   

Świetne, widać że ktoś się nieźle napracował :clap:
No i nudził w chacie :)
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-08, 19:24   

I nie miał co zrobić z papierem toaletowym.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-09, 07:37   

Tymczasem w Japonii wprowadzono od wczoraj stan wyjątkowy w najbardziej zainfekowanych prefekturach, ale:
"Many people were seen commuting to their offices Thursday morning in downtown Tokyo, as many Japanese companies are slow to allow remote working for their employees, raising doubts over how effective efforts can be under the state-of-emergency measures."
Japonia ekonomicznie obecnie się trzyma wyłącznie dzięki swoim eksploitowanym korposzczurom, ale ich szefowie nie zastanowią się co się stanie, jeśli ich stracą, tylko lecą z metodą "zasuwaj do roboty jak zawsze" i grają kartą palanta, że "skąd mam wiedzieć czy praca zdalna ma zatrzymać rozrost epidemii, to nie jest tak, że mogę wygooglować co się stało w innych krajach i pomyśleć, przecież mieszkam na samotnej wyspie na środku niekończącego się oceanu, nie ma innych ludzi, język angielski nie istnieje"
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-09, 09:53   

Jestem ciekawa, jak szybko przy tym podejściu będą w stanie się przestawić i co się stanie. Dawaj proszę znać, to naprawdę ciekawy temat - z tego, co mówiłaś, w Japonii żaden pracownik nie zaprotestuje, bo to niegrzeczne.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-09, 11:06   

A w Polsce niegrzecznie jest nie protestować. I słusznie. Ja liczę na polską skłonność do anarchii żeby powstrzymać potencjalne pomysły żebyśmy żyli tak jak teraz do jesieni. Inaczej z gospodarki nie będzie co zbierać.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-09, 11:18   

RudaMaupa napisał/a:
Jestem ciekawa, jak szybko przy tym podejściu będą w stanie się przestawić i co się stanie. Dawaj proszę znać, to naprawdę ciekawy temat - z tego, co mówiłaś, w Japonii żaden pracownik nie zaprotestuje, bo to niegrzeczne.

Absolutnie nie zaprotestuje, więc jest całkowicie zdany na pracodawcę - a od takowego państwo spodziewa się traktowania pracownika jak swojego członka rodziny, czyli z troską. Co poradzić więc, jeśli pracodawca nie ma wyobraźni? Japonia powinna nałożyć większy nacisk na pracodawców, póki co dawała tylko porady ludziom, żeby nie wychodzili niepotrzebnie z domu (wyjście do pracy zaliczało się jako potrzebę) i się do nich stosowano, ale wirus się szybko rozprzestrzenił. Pomimo tego, że liczba zakażeń stała się bliższa Polsce, a liczba dziennych zakażeń wystrzeliła do dużo wyższej niż u nas dopiero zaczęto pracę nad rozporządzeniem o zawieszeniu pracy lokali z usługami, które nie są "szczególnej potrzeby" i premier zaproponował zapomogę firmom, ale to wszystko, wciąż jesteśmy na etapie "co łaska" wobec przestrzegania ostrożności przez społeczeństwo. Ja wychodzę z domu raz na 3 dni, w moim Atsugi wykryto kilka przypadków, główne ognisko w prefekturze Kanagawa jest w Sagamiharze, z której dojeżdżają do pracy moi opiekunowie, więc pracujemy zdalnie.

JankielKindybalista85 napisał/a:
A w Polsce niegrzecznie jest nie protestować. I słusznie. Ja liczę na polską skłonność do anarchii żeby powstrzymać potencjalne pomysły żebyśmy żyli tak jak teraz do jesieni. Inaczej z gospodarki nie będzie co zbierać.

Tylko lepiej żeby się zanarchizowali, kiedy liczba zachorowań jakoś sensownie opadnie. Bo nawet jeżeli więcej ludzi umiera na grypę, to chodzi o to, że SARS-2 zbiera żniwa w dużo mniejszych interwałach czasu, co przeciąża system i nie mamy co począć z ciałami. Ewentualnie może spróbuj się wtedy wkręcić do biznesu pogrzebowego, to zarobisz krocie :P
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-09, 11:48   

Love no właśnie jak wiem o co chodzi ale ogólnie ludzie myślą, że posiedzą miesiąc w domach po czym wirus ZNIKNIE. Jak ktoś wyskoczy z przekazem, że będziemy musieli siedzieć w domach i przemykać jak szczury wzdłuż murów żeby zrobić spozywke w sklepie razem z dwiema osobami a reszta kolejki przed wejściem jak w PRL, a w międzyczasie będziemy sobie coraz bardziej masowo iść na bezrobocie i zasiłki, jeszcze tak do września a wirus nie zniknie tylko idzie o to żeby służba zdrowia dawała radę przemielić, to go ludzie wyśmieją w cholerę. I wyjdą. Po czym dostaną komornika na 10 koła bo psiarnia wystąpiła do sanepidu wniosek o karę administracyjna. I wtedy się zaczną zamieszki.

Ty z jednej strony czasem brzmisz w kwestiach gospodarczych jak Lew Trocki, z drugiej jakbyś miała kwestie kondycji ekonomicznej gdzieś bo wyciągasz banknoty z dziury w ścianie więc ciebie problemy finansowe nie dotykają, więc jebać. To jak tak zjadliwie mi radzisz inwestować w trumny to powiedz mi w którym momencie, o raz czy w ogóle, takiego siedzenia w domach, to właśnie lekarstwo stanie się bardziej dokuczliwe od choroby bo wywoła krach gospodarczy? Czy może twoim zdaniem mamy siedzieć w domach i żyć za chuj wie co aż do np. 2022 kiedy ostatni przypadek koronawirusa okaże się wyleczony już od pół roku i będzie można mieć pewność że nikt się niczym nie zarazi.

Gdzie jest granica dbania siedzeniem w domu o służbę zdrowia żeby rozłożyć zachorowania w czasie, skoro wirus i tak będzie, i w którym momencie dla ciebie ważniejsza od dobra wspólnego stanie się jednak pustka w twoim własnym portfelu?

Bo już dziś przeciętny Polak ma większe szanse wypierdolić na bezrobocie niż zarazić się wirusem. Siedźcie w domu do skutku to nie jest odpowiedź w takiej sytuacji.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-09, 11:54   

Od kiedy pracuje z domu i nie jem na mieście schudłem prawie 3 kg :galy:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-09, 11:57   

Widzę, że jesteś bardzo rozemocjonowany sytuacją. Nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytania, a na pewno też bardzo dużo osób je zadaje. Po prostu nie wiadomo, co przyniesie jutro, życie to nie film, jeżeli umrę z głodu powodu tego wirusa, to umrę i już. To będzie oznaczać, że tyle życie na obecnej osi czasu było warte, dlatego nie będę spędzać niewiadomo ile godzin dziennie na dywagacjach gospodarczych, jakby moje opinie miały mieć jakikolwiek wpływ na jej przyszły kształt. Moje zachowanie może natomiast mieć bezpośredni wpływ na czyjeś zdrowie, dlatego na tym się skupiam.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.243 sekundy. Zapytań do SQL: 32