Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Pandemia z Chin
Autor Wiadomość
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 09:33   

Davos napisał/a:
Tylko sprecyzuj, kiedy ta zamiana nastąpiła


Z przyjemnością: w listopadzie 2015.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 09:56   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Davos napisał/a:
Tylko sprecyzuj, kiedy ta zamiana nastąpiła


Z przyjemnością: w listopadzie 2015.


Przypomniało mi się pewien cytat. "Jeśli wrzucisz żabę do wrzątku, to z niego wyskoczy. Ale jeśli wsadzisz żabę do ciepłej wody i będziesz powoli zwiększać płomień, żaba nie zauważy zmiany i w końcu się ugotuje."
W 2015 roku wrzucili nas do wrzątku. Ale wcześniej...
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 10:23   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Davos napisał/a:
Tylko sprecyzuj, kiedy ta zamiana nastąpiła


Z przyjemnością: w listopadzie 2015.

Ruda, mi też się przypomniał pasujący tu cytat. Mianowicie Tadeusz Sznuk kiedyś powiedział: "OTÓŻ NIE!"

Jeśli Zeteska jesteś oburzony że z twoich podatków idzie hajs na propagandowy przekaz PiS w TVP, to witaj w klubie. Ja byłem oburzony jak z moich podatków szedł hajs na propagandę PO w TVP. Tylko że mnie to uwierało 8 lat, ciebie dopiero 5. Chociaż jako przedsiębiorca na pewno płacisz wyższe podatki ode mnie, więc powiedzmy że mamy remis.

Ja tam się dziś cieszę. Jesteś widzę za pluralizmem i rzetelnym dostępem do informacji. Więc powinieneś być od tego listopada 2015 zadowolony. Bo wcześniej media prywatne mówiły A a media publiczne również A. No to sumując to wychodziła rzetelność po chuju jak stąd do stawu z karpiami. A teraz media prywatne wciąż mówią A, ale media publiczne mówią B. Czyli teraz jest rzetelniej i masz lepszy dostęp do informacji. Nie jest to idealny pluralizm ale lepszy, niż żaden. A chyba nie ma tu idioty, który wierzy, że media są, chcą być, potrafią być, obiektywne. Ba, samo założenie, że w ogóle powinny próbować, bywa kwestionowane w teorii przedmiotu. Ale po szczegóły odsyłam do studiującej dziennikarstwo Lilki.

Zresztą to co napisała Ruda to też nie do końca prawda. Wrzątek był od zawsze, po prostu nie czuło się tego w zjednoczonym chórze wszystkich mediów mówiących to samo. TVP się w tej sytuacji nie wyróżniało. Teraz się wyróżnia więc powstaje wrażenie, mylne, że propaganda jest bardziej zintensyfikowana.

Szach.

A teraz porozmawiajmy o koronawirusie bo Widzu da warny za offtop. 😉 Jak tam nowe trupy czy coś? Szumowski wygląda na wyspanego?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-03-27, 11:11, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 11:08   

https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/health-fitness/health-news/hantavirus-why-a-coronavirus-like-pandemic-is-not-possible/articleshow/74835223.cms

[ Dodano: 2020-03-27, 12:34 ]
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/premier-wielkiej-brytanii-ma-koronawirusa/fqmje96
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 13:22   

Borys się zbyt pewnie poczuł po tym jak rozjebał komunistę Corbyna w wyborach i se wyszedł z Unii. Zlał temat, potem sie zerwał z branczu w pałacu i poszedł na boczek na petting z księciem Karolem i teraz nie dość że kraj w dupie to sam Borys też zarażony.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 15:20   

Cóż, ja mu śmierci nie życzę, ale jakby go tak potrzepało przez tygodnie (tak delikatnie - żeby nie zabić, ale żeby zabolało) to bym nie narzekał i myśle, że co mądrzejszy brytyjczyk również :troll:
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 15:59   

W 2015 roku wrzucono nas z niemal wrzątku do przegrzanej pary. Ja doskonale wiem, że w mediach było, jest i będzie jak mówicie, jednakże media publiczne obecnie to coś dalej niż B, to poświęcenie połowy czasu antenowego wiadomości na propagandę i wytykanie jakie to PO jest złe (którego też fanem nie jestem, żeby mnie tu Davos od debili nie wyzywał), z tym że ten poziom i nasilenie obraża inteligencję oglądających, coś na poziomie trudnych spraw i tym podobnego szajsu. Podobnie jak z usilnym promowaniem disco polo. No kurwa.
To wszystko nas dzieli i skłóca, co zresztą widać w tutaj.

BTW oglądając wszystkie serwisy informacyjne odnoszę wrażenie, że to Polsat jest tym Ą pomiędzy TVNowskim A i publicznym BB. Także brawo Lilka za wybór, stacja może i bez polotu i świeżych pomysłów, ale za to w miarę rzetelna.

Na tym offtop zakończywszy.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 16:28   

A tymczasem Internet Explorer donosi o pierwszych przypadkach dziwnego wirusa w Chinach.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 17:23   

https://tvn24.pl/swiat/koronawirus-w-niemczech-wokalista-rammstein-till-lindemann-zakazony-trafil-do-szpitala-4516099
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 17:24   

JankielKindybalista85 napisał/a:
A tymczasem Internet Explorer donosi o pierwszych przypadkach dziwnego wirusa w Chinach.


Co tak szybko :???:

[ Dodano: 2020-03-27, 17:31 ]
Pamiętam że kilka lat temu przez jakiś czas codziennie oglądałem wiadomości na dwóch z trzech największych stacji w tym kraju(wszystkich na jeden dzień nie chciało mi się oglądać) i któregoś dnia trafił się taki kwiatek: szpital na jakimś wypizdowie sprawił sobie jakiś supernowoczesny sprzęt(chyba do diagnozowania raka) i w tvp Kraśko już śpieszył mówić jak to polska służba zdrowia się unowocześnia i jak to jest świetnie, a z kolei potem obejrzałem fakty i w tvnie krzyczeli, że po co takiemu szpitalowi taki drogi sprzęt i że na pewno będzie stał nieużywany.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 18:08   

TVP zawsze było tubą propagandową ale to co się dzieje tam teraz to masakra.
Kłamstwa, manipulacje, oczernianie i pomijanie niepasujących partii wydarzeń.

Czy przed 2015 rokiem TVP w ciągu zaledwie dwóch tygodni przegrało w sądzie sprawy o to, że manipulowali i kłamali na temat jakiejś partii? Bo rok temu przed parlamentarnymi tak było - fala kłamstw na temat Konfederacji, najpierw jedna wygrana w sądzie, potem druga w potem trzecia przy której nawet nie wyswietlili przeprosin jakie mieli wyświetlić.
A te poprzednie co wyświetliło to zrobili to z maksymalnym chamstem, robiac najmniejsze możliwe litery, celowo zmniejszając DPI na czas transmisji a zaraz po wyświetleniu przeprosin zaczęli ich znowu atakować xD

To taki tylko przykład co mi pierwszy do głowy przyszedł ale TVP nigdy nie było takim bagnem jak teraz.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 23:17   

TVP było zawsze bagnem (przynajmniej jeśli chodzi o zaangażowanie partyjne), tylko jak wspomniał Jankiel, czasem ich linia przekazu pokrywała się z mediami prywatnymi więc ta propaganda aż tak się nie wyróżniała. Ale nikt mi nie wmówi, że tacy dziennikarze jak Kraśko, Tadla czy zwłaszcza Lis mieli jakiekolwiek pozory obiektywizmu. To byli tak samo zaangażowani dziennikarze partyjni jak Holecka czy Adamczyk. A jak PO doszła do władzy w 2007 to od razu zaczęła robić czystkę w mediach publicznych i wywaliła wszystkich dziennikarzy, którzy nie mieli takich samych poglądów jak władza i ośmielali się zadawać im czasem niewygodne pytania - od mocno krytycznych jak Ziemkiewicz do bardzo umiarkowanych jak Skowroński. Wszyscy polecieli zmieceni jedną wielką partyjną miotłą. Oczywiście jak Pis doszedł do władzy to zrobił dokładnie to samo. No ale chociaż przywrócił szopkę noworoczną, którą PO też wywaliło :troll:
Druga sprawa, że większość z Was z racji wieku zapewne już nie pamięta TVP z dawnych czasów więc ta pisowska wydaje się wam tak bardzo unikatowa w skali światowej. No cóż, ja dobrze pamiętam TVP za czasów prezesury Brauna, ale i wcześniej Kwiatkowskiego, a nawet trochę za czasów Walendziaka. I zawsze była to tuba propagandowa aktualnej władzy, a poziom dziennikarzy był często tragiczny.
Tu wywiad z 2000 roku wschodzącej "gwiazdy" dziennikarstwa Piotra Gembarowskiego z Marianem Krzaklewskim, tuż przed wyborami prezydenckimi: https://www.youtube.com/watch?v=uOD8h-aTgeo
Do dziś ten wywiad jest uznawany za jeden z najgorszych w historii polskiego dziennikarstwa. Gembarowskiego potem zawieszono na 3 miesiące, ale za moment do władzy doszło SLD i zatrudnili go z powrotem :PP Ale po 4 latach władza się zmieniła i Gembarowski poleciał. I tak się to koło kręci...

Jeszcze tak na marginesie - TVP to nie tylko Wiadomości więc to gadanie, że 2 mld złotych idzie na propagandę jest bez sensu. Duża część tej kasy idzie na sport (a tu akurat od 2015 widać wyraźny progres, bo TVP kupiła prawa do wielu imprez sportowych), teatr telewizji czy nawet te wszystkie gówna w stylu "Voice of cośtam" czy sylwestra w Zakopanem, które my mamy w głębokim poważaniu, ale jednak sporo osób to ogląda. A reklam w czasie emitowania programu czy imprezy sportowej na TVP nie ma więc z czegoś to wszystko trzeba finansować.


ZróbmySobieKupę napisał/a:
i wytykanie jakie to PO jest złe (którego też fanem nie jestem, żeby mnie tu Davos od debili nie wyzywał)


Ziom, Ciebie od debili na pewno nie będę wyzywać, choćbyś nawet był murem za PO, bo w końcu poglądy są jak dupa - każdy ma swoje. Od debili wyzywam tylko samych polityków, bo o ile rozumiem walkę polityczną, nawet bardzo ostrą, to upieranie się przy zwoływaniu zgromadzenia na 460 osób w jednej sali w samym środku epidemii tylko po to, żeby robić partyjne show, jest po prostu debilne. Lewica i PSL zachowały się bardzo fajnie, popierając głosowanie zdalne, no ale PO i Konfederacja jak widać mają zdrowie ludzi w głębokim poważaniu. A najbardziej mnie rozwalił Korwin, który popierał zwołanie sejmu w normalnym trybie, ale jednocześnie ogłosił, że on się nigdzie nie wybiera i został w chacie :D :frusty:


WojtekVanHelsing napisał/a:


I po chuj w tej sytuacji ma w ogóle obradować sejm?
Obecnie kontrola nad sytuacją powinna leżeć w gestii władzy wykonawczej, nie ma sensu by sejm się zbierał i obgadywał pierdoły - to znacznie spowalnia walkę z epidemią itd.


No niestety bez zmiany konstytucji władza wykonawcza może jedynie wydawać rozporządzenia w sprawie koronawirusa (co ma miejsce praktycznie każdego dnia), ale niektóre rzeczy można zmienić tylko ustawą i do tego jest już potrzebny sejm...
Ja też od dawna popieram system prezydencki i chciałbym doczekać czasów, aż taki system u nas wprowadzą. No ale do tego trzeba większości 2/3 w sejmie do zmiany konstytucji, no i trzeba jeszcze mieć wolę, żeby w takim kierunku ją zmienić.


WojtekVanHelsing napisał/a:


A może to po prostu ofiary chorób typu grypa itd?
Nie ma co bez testu diagnozować u kogoś koronawirusa.

Włochy i Hiszpania to są kraje gdzie starcy imprezują, gdzie pokolenia mają ze sobą lepszy kontakt niz w krajach typu Niemcy czy Polska no i tam są te wszystkie pierdołowate maniery typu poklepywanie się, buziaczki itd.
No i te narody są w sumie brudne, Włochy śmierdzą itd. i wątpie by Włosi trzymali się sztywno norm sanitarnych.

Wiadomo, że w Niemczech, Polsce itd. będzie mniej ofiar, szczególnie, że Włosi czy Hiszpanie żyją dłużej niż Polacy, a te ich ofiary to zdaje się mają średnią wieku na poziomie 79 lat.

Mnie ciekawi jak będzie wyglądala sytuacja w Wielkiej Brytanii i USA za kilka tygodni.


I nagle tych ofiar "grypy" w Niemczech przybyło tak dużo w tak krótkim czasie? :PP
Swoją drogą za rok będziemy znali statystyki zgonów w różnych krajach w 2020 roku i będzie można to porównać z latami wcześniejszymi i wtedy będzie wszystko wiadomo. Jeśli okaże się, że w 2020 roku zgonów drastycznie przybyło i ta różnica mocno odbiega od oficjalnej liczby zgonów z powodu koronawirusa podawanych przez władze to będzie jasne, że mocno przy tym kręcono.
Co do Włoch czy Hiszpanii to przyczyn ich obecnej tragedii jest wiele. Władze za późno zareagowały, inna jest mentalność ludzi (chodzenie na imprezy, do restauracji czy pubów nawet gdy zachorowań było już dużo), ale Włosi mają też największy w Europie odsetek osób do 40 roku życia mieszkających z rodzicami i tam seniorzy chorowali w dużej mierze przez to, że synowie i córki przynosili im koronawirusa do chaty. Nie wiem, jak to wygląda w Hiszpanii, ale podejrzewam, że mogło być podobnie.

WojtekVanHelsing napisał/a:
Cóż, ja mu śmierci nie życzę, ale jakby go tak potrzepało przez tygodnie (tak delikatnie - żeby nie zabić, ale żeby zabolało) to bym nie narzekał i myśle, że co mądrzejszy brytyjczyk również :troll:


Tak, to by był idealny scenariusz :) Niech Borys sobie trochę pokaszle i się pomęczy to może do niego dotrze, jaką głupotę zrobił nie reagując w pierwszych dniach epidemii w UK.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2020-03-27, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 23:23   

Królowa Elżbieta zarażona koronawirusem :scared:

[ Dodano: 2020-03-27, 23:30 ]
Cytat:
TVP to nie tylko Wiadomości więc to gadanie, że 2 mld złotych idzie na propagandę jest bez sensu. Duża część tej kasy idzie na spor
to czemu prywatne telewizje wcześniej potrafiły wykupić prawa do nadawania wydarzeń sportowych bez żadnych dotacji?
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 23:37   

Prywatne telewizje mają mnóstwo kasy z reklam emitowanych w przerwie filmów, czego na TVP nie ma. Poza tym ostatnio wszystkie mundiale i Euro miała TVP, podobnie jak igrzyska, mistrzostwa świata i Europy w siatkówce, ręcznej i chyba też w koszykówce, mistrzostwa w lekkoatletyce, skoki narciarskie, Copa America i jakieś pomniejsze puchary konfederacji. Liga Mistrzów też wróciła do TVP i w każdej kolejce pokazywali jakiś mecz, podobnie w Lidze Europy. Za PO pozbyto się LM i w pewnym momencie TVP nie miała nawet praw do pokazywania meczów naszej reprezentacji. Sorry, ale to już była żenada :PP

[ Dodano: 2020-03-27, 23:40 ]
A żeby wrócić do tematu:

_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-27, 23:42   

Davos napisał/a:
Prywatne telewizje mają mnóstwo kasy z reklam emitowanych w przerwie filmów, czego na TVP nie ma. Poza tym ostatnio wszystkie mundiale i Euro miała TVP, podobnie jak igrzyska, mistrzostwa świata i Europy w siatkówce, ręcznej i chyba też w koszykówce, mistrzostwa w lekkoatletyce, skoki narciarskie, Copa America i jakieś pomniejsze puchary konfederacji. Liga Mistrzów też wróciła do TVP i w każdej kolejce pokazywali jakiś mecz, podobnie w Lidze Europy. Za PO pozbyto się LM i w pewnym momencie TVP nie miała nawet praw do pokazywania meczów naszej reprezentacji. Sorry, ale to już była żenada :PP

[ Dodano: 2020-03-27, 23:40 ]
A żeby wrócić do tematu:

Obrazek


szczerze mówiąc wolałbym mieć reklamy i oglądać na prywatnej stacji niż nie mieć reklam i pośrendnio płacić za mnóstwo wydarzeń które mnie nie interesują xD
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-28, 00:36   

Davos napisał/a:
Tu wywiad z 2000 roku wschodzącej "gwiazdy" dziennikarstwa Piotra Gembarowskiego z Marianem Krzaklewskim, tuż przed wyborami prezydenckimi: https://www.youtube.com/watch?v=uOD8h-aTgeo
Do dziś ten wywiad jest uznawany za jeden z najgorszych w historii polskiego dziennikarstwa.

Ten "wywiad" jest takim czołowym przykładem, jak nie robić wywiadów. Prowadzący pokazują i błagają, by się tak nie wcinać słowo w słowo.

Davos napisał/a:
TVP było zawsze bagnem (przynajmniej jeśli chodzi o zaangażowanie partyjne), tylko jak wspomniał Jankiel, czasem ich linia przekazu pokrywała się z mediami prywatnymi więc ta propaganda aż tak się nie wyróżniała. Ale nikt mi nie wmówi, że tacy dziennikarze jak Kraśko, Tadla czy zwłaszcza Lis mieli jakiekolwiek pozory obiektywizmu. To byli tak samo zaangażowani dziennikarze partyjni jak Holecka czy Adamczyk. A jak PO doszła do władzy w 2007 to od razu zaczęła robić czystkę w mediach publicznych i wywaliła wszystkich dziennikarzy, którzy nie mieli takich samych poglądów jak władza i ośmielali się zadawać im czasem niewygodne pytania - od mocno krytycznych jak Ziemkiewicz do bardzo umiarkowanych jak Skowroński. Wszyscy polecieli zmieceni jedną wielką partyjną miotłą. Oczywiście jak Pis doszedł do władzy to zrobił dokładnie to samo. No ale chociaż przywrócił szopkę noworoczną, którą PO też wywaliło

TVP jest telewizją publiczną, więc łapę na nią kładzie władza. Oczywiście wszystko zależy od tego, kto rządzi. Zarówno PiS, jak i PO (na obie partie HA TFU) tubowali na potęgę. Za PO była mniejsza polaryzacja, bo wiadomo, TVN skłania się ku PO (ciekawostka - TVN obecnie jest amerykański, bo należy do Discovery od 2017 lub 18, nie pamiętam dokładnie) a TVP to chorągiewka. Niemniej jednak nie pamiętam, aby dawniej były takie belki grozy. Teraz, co tam się odpierdala, to głowa mała. Liczne przekłamania, materiały nacechowane dużą dozą wyolbrzymień i wyrazów modnych, organizowanie chujen typu liczne eventy disco polo, uznanie Zenka za drugiego Pendereckiego (Kurski, przegiąłeś kurwa, ile Penderecki dokonał plagiatów, że Zenka do niego porównujesz?)...

Cytat:
No ale chociaż przywrócił szopkę noworoczną

Jak miała być tak chujowa jak obecnie, to lepiej, żeby jej nie było.

Davos napisał/a:
PO i Konfederacja jak widać mają zdrowie ludzi w głębokim poważaniu

A od kiedy te partie się przejmowały społeczeństwem, a zwłaszcza PO? 8 lat władzę dzierżyli i niewiele zdziałali. A liczne wpadki Komorowskiego i chujowa kampania PO tylko pięknie podsumowało całe ich rządy. Konfa banda jebanych pajaców, szurów, ale to już pisałam. W pojedynkę sobie mogą pokrzyczeć (byłam na konferencji u Bosaka, koleś dobrze przygotowany, ale poglądy ma zjebane na fiksa), ale w grupie to już trochę gorzej.

Davos napisał/a:
A najbardziej mnie rozwalił Korwin, który popierał zwołanie sejmu w normalnym trybie, ale jednocześnie ogłosił, że on się nigdzie nie wybiera i został w chacie

Atencjusz i pajac, ale to już wiecie. Próbuje zaimponować młodzieży, która uważa, że socjalizm to zło, który należy zniszczyć, ale ta młodzież nawet nie żyła w czasach, kiedy panował socjalizm, bo nie czarujmy się, po 1989 nie było ustroju zbliżonego do socjalizmu, gospodarczo co najwyżej trzecia droga, choć w latach 90. i na początku 2000. to był jakiś dziki kapitalizm, taka przejściówka między PRL a kulejącą demokracją.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-28, 07:26   

HEJ, MAM BARDZO WAŻNE PYTANIE (może to skończy polityczny offtop)

Czy ktoś z Was wie bądź potrafi znaleźć coś na temat jak wygląda powrót z lotniska w Warszawie w ramach LotDoDomu? Wszędzie są tylko instrukcje jak się dostać do Polski a dalej nic poza narzekaniami ludzi, że nie wiedzą co dalej robić. Rozumiemy, że kwarantanna zaczyna się od następnego dnia, ale czy są jakieś regulacje typu nie wolno skorzystać z publicznych środków transportu czy coś?

Dla mnie to jest nielogiczne, że nic poza lotem nie jest zaoferowane, a nawet jeżeli nie jest, to że nie ma jasno napisanego "powracający może użyć Pendolino". Czy ktoś coś wie poza tymi całymi dwoma artykułami napisanymi tydzień temu o tym, że nic nie wiadomo?

[ Dodano: 2020-03-28, 07:40 ]
Ok, znaleźliśmy
https://m.lot.com/pl/pl/transport-krajowy
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-28, 09:39   

Z tego co wiem, to regularne pendolino nie jeździ obecnie wcale
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-28, 09:42   

Moris299 napisał/a:
Królowa Elżbieta zarażona koronawirusem :scared:


 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-28, 10:26   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Z tego co wiem, to regularne pendolino nie jeździ obecnie wcale

o, ciekawe
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.176 sekundy. Zapytań do SQL: 33