Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Pandemia z Chin
Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 14:46   

Może sobie zadawać najbardziej pojebane pytania na jakie ma ochotę.
To co wkurwia to dlaczego ci policjanci potulnie odpowiadają i godzą się na wszystko co on mówi :niegit:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 14:58   

No babcia zobaczy i opierdzieli :troll: Ciekawe czy w policji mają szkolenie z tworzenia instant autorytetu.

Już nie mówię o podaniu ręki, bo to mnie zupełnie zaskoczyło. Ściągnął rękawiczkę i podał mu rękę. No bez jaj.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 14:59   

Brakowało, żeby mu je ucałowali
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 15:08   

Też dziś byłem u fryzjera, polecam ten stan, piękne uczucie poczuć się zadbanym na głowie. Ale z końca maseczek średnio się cieszę szczerze.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 17:09   

Jutro będę miała ładnie wypielęgnowane i ufarbowane przez znajomą fryzjerkę włoski ;3
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 17:22   

Jak następną pandemią z Chin będą karaluchy, to nie będzie innego wyjścia jak masowe popełnienie samobójstwa
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 18:57   

Ewentualnie runa na zamianę w karalucha. Po wielu próbach w końcu stajesz się królem karaluchów na całym świecie, więc wszystkie muszą cię słuchać. Prowadzisz ich prosto do czynnego wulkanu i każesz się po kolei rzucać, mówiąc że w środku są niekończące się zapasy pożywienia. Patrzysz jak wszystkie karaluchy lecą w przepaść oprócz jednego ostatniego, którego zatrzymujesz butem, zaraz po powrotnej przemianie. Łapiesz go, i torturujesz publicznie. W końcu umiera, a ty stajesz się bohaterem całego swiata.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 18:58   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ewentualnie runa na zamianę w karalucha. Po wielu próbach w końcu stajesz się królem karaluchów na całym świecie, więc wszystkie muszą cię słuchać. Prowadzisz ich prosto do czynnego wulkanu i każesz się po kolei rzucać, mówiąc że w środku są niekończące się zapasy pożywienia. Patrzysz jak wszystkie karaluchy lecą w przepaść oprócz jednego ostatniego, którego zatrzymujesz butem, zaraz po powrotnej przemianie. Łapiesz go, i torturujesz publicznie. W końcu umiera, a ty stajesz się bohaterem całego swiata.

Oglądasz za dużo hińskich bajek
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 19:07   

xDDD
brzmi jak coś co by wymyślił Dhalis Zachary z SNK
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 19:07   

icywind, ty pewnie oglądasz z umiarem co nie?
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 19:11   

Wut

Ja tylko nawiązałem do runy z gothica
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 19:11   

Niestety ten plan ma dwie zasadnicze luki:
- wrzucenie karaluchów do wulkanu zabije wulkan a nie karaluchy
- możesz torturować karalucha w nieskończoność, on nie zginie



Przypomina mi się, jak rok temu rozdeptałam karalucha na krawężniku i wpadł do kałuży. Byłam pewna, że jeśli but go nie zabił, to się utopi, więc stałam sobie tam dalej, a po pięciu minutach jak ten karaluch nagle zaparł się dwoma odnóżami i zaczął się podnosić, to straciłam wszelką wiarę w sens istnienia i zabutowałam go z 50 razy. Następnego dnia kałuża wyschła i widziałam tam jego ciało, ale wciąż jestem na 80% pewna, że i tak przeżył i żyje do dziś.
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 19:13   

Piszesz o tych chińskich karaluchach co były wielkości butów?
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 19:14   

Staszek mi poradził, że od mydła giną w męczarniach tho. Wiemy już, że zabija ono wirusy i niektórych ludzi, ale że karaluchy trochę nie dowierzam

[ Dodano: 2020-05-28, 19:16 ]
Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Piszesz o tych chińskich karaluchach co były wielkości butów?

Były dwa rodzaje karaluchów.
Wielkości butów, które zachowywały się mniej więcej jak sobie wyobrażamy karalucha.
I o połowę mniejsze okrągłe karaluchy-kosmici, które miały tylko dwa tryby - zwolnione tempo i prędkość światła. Nic pomiędzy. Przełączały się między nimi błyskawicznie. Tego wtedy butłam.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 19:25   

JankielKindybalista85 napisał/a:

A na temat. Ogólnie popieram powrót do normalności i zlanie już tego wirusa ciepłym moczem ale drażni mnie nielogiczność tego zniesienia obowiązku maskowania się. Bo po ulicy mogę chodzić bez maski ale gdziekolwiek wejdę,do sklepu np, to już muszę maskę założyć. Jak to się ma do katowanych przez dwa tygodnie poradników jak poprawnie zakładać maski i ostrzeżeń ze strony ekspertów, że jak założyłeś maseczkę to w niej chodź i jej nie macaj co chwilę bo wtedy nie działa i równie dobrze można by jej było nie nosić. A teraz tak właśnie będzie: jedna maskę będzie się zakładać i zdejmować kilka razy co najmniej w ciągu jednego wyjścia z domu. No więc jak to niby jest? Jak to był tylko pic na wodę z tymi maseczkami to po co je było wprowadzać? A jeśli nie był to czemu teraz rezygnujemy z tłuczonych tyle czasu instrukcji używania tego sprzętu.


W sklepach czy innych pomieszczeniach zamkniętych masz jednak dużo większe skupienie ludzi na metr kwadratowy niż na ulicy. No ale i tak bez sensu, że tak szybko odchodzą od obowiązku noszenia masek w całej przestrzeni publicznej (poza wyjątkami typu lasy, plaże, stoliki w restauracjach itd.)


Antybristler napisał/a:
Parę przypadków w Polsce - zamknijmy kurwa wszystko
Ponad 20000 przypadków - a już wyjebane xd


Nie no, tu już wszystko zbyt upraszczasz, bo takie porównywanie suchych liczb jest bez sensu, jeśli nie spojrzy się trochę szerzej na całą epidemię. Jak mieliśmy te pierwszych "parę przypadków w Polsce" to epidemia dopiero do nas wkroczyła i jeszcze wszystko było pootwierane, włącznie z granicami. Do tego to był czas świeżo po feriach, mnóstwo osób wróciło zza granicy, w tym z Włoch, gdzie epidemia już zaczynała szaleć i tak na dobrą sprawę nie było wiadomo, gdzie pojawią się u nas ogniska. Zamykanie różnych instytucji i nakazanie ludziom siedzenia w chacie miało wtedy sens, zresztą ostatecznie wszystkie państwa tak robiły, tylko niektóre za długo z tym zwlekały i epidemia wymknęła się u nich spod kontroli. A ostatecznie nie chodziło o całkowite zatrzymanie epidemii, bo to w dzisiejszych czasach przy masowym przemieszczaniu się ludzi nie jest możliwe, nawet po wprowadzeniu ścisłych kontroli na granicach - a o trzymanie tej epidemii w ryzach, żeby służba zdrowia nie jebnęła i nie zabrakło łóżek w szpitalach i respiratorów. Europa Środkowa zareagowała szybko i udało się ten cel osiągnąć, z kolei na zachodzie wiele państw zareagowało zbyt późno (Włochy, Hiszpania, Wlk. Brytania, Francja) i liczba zgonów poszła tam w dziesiątki tysięcy, a media raczyły nas takimi obrazkami jak z Bergamo, gdzie wojskowe ciężarówki wywoziły masowo trumny z ofiarami koronawirusa do innych regionów, bo nie było już gdzie tych ludzi chować. Epidemia była i jest realna, tylko trzeba było ją w miarę możliwości spróbować wziąć w ryzy i wypłaszczyć krzywą zachorowań, co się w wielu krajach udało. U nas też, bo od kilku tygodni mamy mniej więcej po 300-400 nowych wykrytych przypadków dziennie, tyle że na początku były to zachorowania wykryte w całej Polsce, a obecnie mamy tak naprawdę dwa duże ogniska - jedno na Śląsku, a drugie w Kępnie w Wielkopolsce. W innych województwach dziennie wykrywa się po kilka, kilkanaście nowych przypadków dziennie więc sytuacja faktycznie się poprawia. A skoro tak, to trzeba odmrażać gospodarkę, bo każdy dzień przestoju to miliardowe straty dla państwa, czyli ostatecznie dla nas wszystkich. Im szybciej wrócimy do "normalności", tym mniejsza szansa na dużą recesję czy wręcz głęboki kryzys, który uderzy nas wszystkich po kieszeniach. Więc trzeba odmrażać gospodarkę. No i spoko, niech odmrażają, tylko pozostaje jeszcze jeden problem... Niewykryte przypadki, czyli ludzie zakażeni bezobjawowo. Nikt nie wie, ilu ich jest, a na podstawie ostatnich statystyk można zakładać, że najwięcej jest na Śląsku i w Kępnie, wśród rodzin, znajomych, współpracowników itp. tych, których ostatnio wykryto - no ale w innych województwach też tacy ludzie są. W mniejszej liczbie, no ale jednak. I tu maseczki mogłyby mocno zmniejszyć ryzyko zakażania przez tych ludzi innych. Bo przecież wszyscy dobrze wiemy, że o to w noszeniu maseczek chodzi - nie uchronią nikogo w 100%, jeśli ktoś na nich kichnie czy kaszlnie, no ale jeśli maskę będzie musiał nosić każdy, to i osoby, które są chore, a o tym nie wiedzą, będą je nosić i wtedy ryzyko zakażenia przez nich innych jest o wiele mniejsze niż normalnie.
I dlatego wkurza mnie, że tak szybko się od tego obowiązku odchodzi. Bo dla gospodarki to naprawdę żaden koszt, dla ludzi może i trochę upierdliwa sprawa, ale nie aż tak, żeby nie dało się z tym żyć, a ostatecznie noszenie przez wszystkich masek jest chyba najlepszym sposobem na walkę z epidemią. Więc wszędzie, gdzie ludzie się ze sobą stykają w większych grupach, powinni te maski nosić. Jeszcze zbyt wcześnie, żeby z tego rezygnować :/
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 19:41   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
icywind, ty pewnie oglądasz z umiarem co nie?

W ogóle nie oglądam
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 19:53   

Od kiedy?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 19:58   

Nie wiem, kilku lat
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 22:18   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Wut

Ja tylko nawiązałem do runy z gothica


Przecie to byłą przemiana w chrząszcza a nie w karalucha
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-28, 22:25   

Granice mogli by otworzyć, wkurwia mnie już ten lockdown.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.136 sekundy. Zapytań do SQL: 32