Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Nie żyje Kobe Bryant
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-28, 19:13   

Love178 napisał/a:
A mnie zdziwiło, że żadne nagłówki nie wspominają o córce, dlaczego jest pomijana?


Dałem linka do jednego z wcześniejszych artykułów, potem już widziałem, że nagłówki też o niej wspominały. Na początku to w ogóle nie była jeszcze znana tożsamość wszystkich ofiar.
Ale też nie oszukujmy się, że gdyby tym helikopterem nie leciał nikt znany to media by się zainteresowały tym wypadkiem. Może gdzieś na jakiejś stronie pojawiłaby się informacja gdzieś z boku i na dole, że w USA w miejscowości X rozbił się helikopter z 8 osobami. I tyle, nic więcej. A informacja by pewnie zniknęła ze strony po paru godzinach. Tak działa ten świat, nic na to nie poradzimy. Znane osoby zawsze przyciągają uwagę... bo są znane.


krojechleb napisał/a:
mnie zawsze tak troszkę bawi że ludzie się autentycznie przejmują jak umrze ktoś znany z telewizji a tak na prawdę dziennie umiera sporo ludzi. Ja tam mam jak zawsze w przypadku śmierci ludzi, których nie znałem wyjebane jaja na to, nawet to dziecko mnie średnio obchodzi co innego jakby tam np kumple lecieli


To jeszcze zależy kto umrze i czy jest lubiany. Jak umiera aktor, którego często widziałeś w filmach i lubiłeś, piosenkarz którego piosenek słuchałeś czy sportowiec, z którego nazwiskiem miałeś koszulkę i biegałeś w niej po podwórku to wiadomo, że Cię to ruszy bardziej niż śmierć kogoś kompletnie nieznanego. Ale też nie aż tak jak śmierć kogoś z rodziny czy jakiegoś znajomego.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2020-01-28, 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-29, 00:29   

No, kwestia jak się było emocjonalnie związaną z daną osobą, z rodziną, partnerem jest się prawdopodobnie najbardziej związanym, ale przychodzą mi tu na przykład na myśl groupies, które wpadły by w rozpacz i sięgnęły po żyletki z powodu śmierci ich idola.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-29, 00:36   

Czy tylko mi się smutno robi czytając o śmierciach przypadkowych osób?

Raz aż się popłakałam jak czytałam o kierowcy, co zginął, bo jego samochód został uderzony przez pociąg, bo to taka niefortunna sytuacja, w dodatku był po 60-tce, więc pewnie miał żonę, dzieci a nawet wnuki co czekały na niego w domu, a tu takie coś. Anonimowy człowiek, ale po prostu przygnębiające.

[ Dodano: 2020-01-29, 00:40 ]
Ascara napisał/a:
Plus ona pewnie by to wolała, jakby miała wybór. Ja do dziś nie wyobrażam sobie śmierci moich rodziców, wolałabym umrzeć razem z nimi, a co dopiero 13-latka.

Nie chcę być niemiła, ale to chyba niezbyt moralne przypisywać nieboszczce, że pewnie chciała tak umrzeć. Nie znałaś jej, a przypisałaś jej swoje myśli i odczucia, lepiej mówić po prostu za siebie. On miał jeszcze kilkoro dzieci, chcesz im zadać teraz pytanie czy nie wolałyby wylądować w helikopterze z tatusiem?
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-29, 00:43   

Ale na pewno nie zrobi ci się smutno gdybyś przeczytała ze ten kierowca to nie miły dziadzio, a pedofil z ciałem dziecka w bagażniku :p
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-29, 00:46   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ale na pewno nie zrobi ci się smutno gdybyś przeczytała ze ten kierowca to nie miły dziadzio, a pedofil z ciałem dziecka w bagażniku :p

Wtedy nie, ale większe prawdopodobieństwo jest, że to był przeciętny człowiek, po co zakładać z góry, że każdy należy do patologicznego ułamka populacji, to paranoja i polaczkowanie
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-29, 13:39   

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.047 sekundy. Zapytań do SQL: 18